Avast Secureline VPN pārskats: pilnīgs iesācēju ceļvedis

Avast VPN pārskats

Mūsdienu straujajā tiešsaistes pasaulē jums ir nepieciešams VPN, lai paslēptu savu identitāti no hakeriem un interneta pakalpojumu sniedzēja skatīšanās. VPN izmantošana ir drošs veids, kā pārlūkot internetu; bez tā jūsu dators var uzbrukt tiešsaistes noziedzniekiem.

Avast ir labi pazīstams ar savu bezmaksas antivīrusu programmatūru, kas vidēji aizsargā jūsu datoru no ļaunprātīgas programmatūras un vīrusiem. Uzņēmums nesen iegādājās vienu no pasaules vadošajām VPN firmām “HideMyAss!” Rezultātā neilgi pirms Avast nolēma laist klajā savu VPN produktu, kuru darbina pārbaudītā HideMyAss tehnoloģija! sistēmām.

Avast Secureline ir stabils VPN produkts no noteikta nosaukuma. Ja jums ir nepieciešams lēts VPN, kas nodrošina stabilu veiktspēju, Avast SecureLine ir laba iespēja apsvērt aizsardzību, sērfojot tīmeklī.

Avast VPN pārskats

Parasti VPN pakalpojumu sniedzēji sola pasauli un pēc tam tos nepiegādā, jo lejupielādes ātrums ir visbūtiskākais tīkla darbības trūkums. Tātad, kā salīdzina Avast piedāvājumu? Mēs nolēmām izpakot Avast SecureLine VPN, lai padziļināti izpētītu, ko šī programmatūras daļa var jums piedāvāt..

Apmeklējiet Avast Secureline

Avast VPN īsumā

Uzņēmums Avast
Jurisdikcija Čehu Republika
Vietas

34 valstis
Bezmaksas izmēģinājuma versija

Žurnāla faili

Torrentēšana
Straumēšana

Avast SecureLine cenu noteikšanas iespējas un plāni

Tūlīt ķeramies pie lietas naudas puses, un pēc tam šīs pārskatīšanas beigās varat piezvanīt, lai noteiktu, vai Avast SecureLine iegāde ir jūsu nopelnītās naudas vērts.

Katrs otrais VPN pakalpojumu sniedzējs pieprasa fiksētu maksu par savu abonēšanas pakalpojumu neatkarīgi no tā, kuru ierīci izmantojat. Šie pakalpojumu sniedzēji parasti piedāvā 1 mēneša, ceturkšņa vai gada plānus ar slīdošu atlaižu skalu, ja reģistrējaties ilgtermiņa līgumiem..

Tomēr Avast izmantoja atšķirīgu pieeju SecureLine, piedāvājot programmatūru par cenu punktiem atkarībā no to ierīču veida un skaita, kurus izmantosit ar VPN. Standarta cenu modelis izskatās šādi;

 • Vislabākā SecureLine piedāvātā pakete ir $ 79,99 gadā par piekļuvi 5 ierīcēm. (6,67 ASV dolāri mēnesī vai 16 ASV dolāri gadā par katru plānā norādīto ierīci.
 • Piekļuve Avast SecureLine operētājsistēmai Mac vai P.C. ir 59,99 ASV dolāri gadā. (5 USD mēnesī par piekļuvi vienam datoram.)
 • Piekļuve SecureLine iPhone vai Android ierīcēm ir 19,99 ASV dolāri gadā. (1,67 ASV dolāri mēnesī par piekļuvi vienai ierīcei.)

Ja jūs vilcināties iztērēt naudu nepārbaudītam produktam, iesakām izpētīt bezmaksas programmatūras 7 dienu izmēģinājuma versiju, kurai nav pievienots virkne. Atšķirībā no citiem pakalpojumu sniedzējiem, lai piekļūtu VPN, jums nav jāievada kredītkartes dati.

Avast cenu noteikšana

Ja jūs nolemjat iekāpt ar Avast Secureline, tad jūs varat maksāt, izmantojot Visa, MasterCard un PayPal. Nav iespēju norēķināties ar kriptovalūtu vai alternatīvām maksājumu sistēmām, piemēram, Perfect Money.

Ņemot vērā, ka šai programmai ir ļoti maz funkciju un vidējā veiktspēja, mēs esam pārsteigti, redzot, ka Avast savu produktu vērtē līdzīgi citiem VPN, ko piedāvā privātā piekļuve internetam un NordVPN. Runājot par izmaksām salīdzinājumā ar funkcionalitāti, šķiet, ka Avast šajā gadījumā nav uzvarētāju kombinācijas.

Atmaksas politika

Pārskatot smalko druku, pamanīsit, ka Avast piedāvā 30 dienu naudas atmaksas garantiju savam produktam. Tomēr, rūpīgi pārbaudot solījuma noteikumus un nosacījumus, tiek atklātas nepilnības, par kurām jums jāzina, pirms iegādājaties VPN.

Avast to T ir klauzula&C, kas norāda, ka jūsu atmaksas summa ir atkarīga no programmas izmantošanas 30 dienu laikā. Ja savienojat vairāk nekā 100 reizes vai augšupielādējat vai lejupielādējat vairāk nekā 10 GB datu, izmantojot VPN, jūs zaudējat savu naudas atmaksas garantiju.

Ja esat intensīvs joslas platuma lietotājs, ieteicams izmēģināt šo informāciju pirms izmēģinājuma sākšanas.

Privātums & Mežizstrāde

Privātums ir daudzu cilvēku galvenā problēma, iegādājoties VPN, un tas ir iemesls, kāpēc viņi vispirms skatās uz VPN. Aplūkojot programmatūras drošības un privātuma funkcijas, mēs atklājam, ka nav slepkavības slēdža, nav kontroles pār jūsu protokola iestatījumiem un nav pielāgojamas noplūdes aizsardzības tehnoloģijas.

Tomēr Avast palaiž ļoti drošu un godalgotu OpenVPN protokolu, kas darbojas ar AES-256-CBC, padarot to ļoti uzticamu jūsu privātuma aizsardzībā. Kaut arī funkciju trūkums var šķist vilšanās, tas nav tik postoši, kā šķiet. Avast pārklāj pamatus ar SecureLine, novēršot WebRTC un DNS noplūdi, kas hakeriem vai nevēlamiem skatieniem var sniegt dažas norādes par mūsu tiešsaistes escapades.

Avast VPN privātums

Kas attiecas uz reģistrēšanu, Avast apgalvo, ka viņi nereģistrē jūsu pārlūkošanas vēsturi, neuzglabā informāciju par visām jūsu apmeklētajām vietnēm un neuzrauga jūsu darbību. Tomēr, tālāk lasot dokumentu, tiek parādīts šāds politikas paziņojums par sesiju reģistrēšanu.

‘Mēs glabāsim laika zīmogu un I.P. adrese, kad izveidojat savienojumu un atvienojat mūsu VPN pakalpojumu, pārsūtīto datu apjoms (augšupielāde un lejupielāde) sesijas laikā kopā ar I.P. jūsu izmantotā VPN servera adrese. ”- citēts tieši no avota.

Lai gan šis nosacījums jums var nebūt nozīmīgs, ja vien skatāties YouTube videoklipus un sērfojat, izmantojot iecienītākos emuārus, tas ir jautājums, ja lejupielādējat straumes. Ikviens, kurš meklē I.P. cilvēkus, kuri lejupielādē straumes, var novest pie tā, ka viņi jūsu darbību atkal savieno ar jūsu Avast SecureLine kontu.

Pārvietošanās SecureLine

Mēs bijām patīkami pārsteigti, kad Avast nelika mums ievadīt mūsu kredītkartes informāciju, lai lejupielādētu bezmaksas izmēģinājumu – un arī viņiem nebija nepieciešama e-pasta adrese. Mēs uzskatījām, ka programmatūru ir viegli instalēt, un tai ir lielisks interfeiss.

Ir skaidrs, ka Avast izstrādāja savu programmatūru, domājot par iesācēju. Pirmo reizi atverot programmatūru, sistēma liek jums ar bultiņām ļaut pierast pie serveru savienošanas un pārslēgšanas. Sistēma nodrošina arī parakstus, kas informē jūs par visām funkcijas funkcijām un to izmantošanu.

Avast funkcijas

SecureLine iepazīstina jūs ar paziņojumiem, lai paziņotu par savienojuma izveidi un bezsaistē. Lai gan tas ir būtisks rīks, kas palīdz cilvēkiem saprast, vai viņi ir aizsargāti vai nē, mūs pamatoti kaitināja tas, ka programmatūra nesūta paziņojumus caur Windows, bet gan caur tā neatkarīgo uznirstošo logu.

Kad tiek parādīts paziņojums un jūs esat cita uzdevuma, piemēram, iepirkumu saraksta ierakstīšana piezīmju blokā, vidū, jūs nevarēsit turpināt rakstīt, kamēr paziņojumā nebūsit atzīmējis izvēles rūtiņu – mēs nevaram pietiekami daudz pasaku, cik tas ir kairinošs mūsu produktivitātei. Par laimi ir iestatījums, kas ļauj izslēgt paziņojumus, taču tad jūs nezināt, vai klients strādā vai ir bezsaistē.

SecureLine atrašanās vietas atlasītājs ļauj apmainīties starp atsevišķām vietām, filtrējot pēc kontinenta, kas ir noderīga funkcija. Tomēr nav norādes par ping laiku vai servera slodzi, kas palīdzētu jums izvēlēties labāko atrašanas vietu. SecureLine arī nav funkcionalitātes, lai paātrinātu savienojuma atjaunošanu ar serveriem.

SecureLine iestatījumi arī rada līdzīgu stāstu. Mēs baudām automātisko savienojamību, kad piekļūstat nenodrošinātiem Wi-Fi tīkliem, taču daudz kas cits nav pieejams. Jums nav iespēju kniebt vai mainīt protokolu no OpenVPN, kā arī nav nogalināšanas slēdža un nav DNS iestatījumu.

SecureLine piekļuves paplāte arī atstāj daudz ko vēlamu, bez iespējas ātri pārslēgties starp serveriem, neatverot klientu. Ja vēlaties izmantot citu serveri, kas nav noklusējuma opcija, jums jāatver klients un vairākas reizes jānoklikšķina, lai mainītu uz citu vietu.

Izrāde

Daži VPN nodrošinātāji piedāvā savus produktus lietošanai tikai P.C. vai Mac produktiem. Tomēr, izmantojot Avast SecureLine, jūs saņemat aizsardzību arī savam iPad un tālrunim. SecureLine ir pieejams Android un iPhone vai iPad ierīcēm.

Kad mēs nolēmām izmēģināt Android lietotni, mēs atklājām, ka tai ir daudz tāda paša interfeisa kā darbvirsmas klientam, bez papildu funkcijām. Lietotnē nav arī iespēju filtrēt servera atrašanās vietas pēc kontinenta, kā arī nav jaunākā serveru saraksta, kas palīdzētu paātrināt atkārtotu savienojumu izveidi.

Viena no funkcijām, kas mums patika, bija tas, kā programmatūra izveido savienojumu ar VPN serveri ikreiz, kad tā atklāj jebkuru citu tīklu, izņemot jūsu norādīto drošo sarakstu, pat ja izmantojat mobilo ierīci..

Kopumā programmatūra darbojas un aizsargā jūs pārlūkošanas laikā, taču tai trūkst citu ar klientiem pieejamo papildu funkciju, kas maksātu tādu pašu naudas summu.

Avast Secureline Performance

Avast SecureLine lietotājiem nav pieejami OpenVPN konfigurācijas faili, kas nozīmē, ka jums būs jāveic manuāli veiktspējas testi, lai pārbaudītu savienojuma ātrumu. Mēs izmantojām SpeedTest.net un Fast.com, lai pārbaudītu mūsu savienojamības informāciju.

Mēs noskaidrojām, ka lejupielādes ātrums Apvienotajā Karalistē ir vislabākā serveru grupa, ko piedāvā SecureLine. Mūsu testi parāda ātrumu starp 50-60Mbps uz mūsu 75Mbps līnijas. Izmantojot citas serveru atrašanās vietas visā Eiropā, Vācijā, Nīderlandē, Francijā un Zviedrijā visi rezultāti ir līdzīgi lejupielādes ātruma un ping ātruma ziņā.

Ātrums Amerikas Savienotajās Valstīs atbilda mūsu cerībām ar vidējo ātrumu starp 35Mbps rietumu krastā, un austrumu piekraste ienāca ar lielāku ātrumu no 50 līdz 55Mbps. Mēs noskaidrojām, ka visas pārējās Eiropas serveru atrašanās vietas radīja nevēlamu ātrumu no 10 līdz 25Mbps, Polijai piedāvājot drūmu 13Mbps.

Ātrums

Tomēr starptautiska darbība dod interesantus rezultātus, Malaizijai atgriežot smieklīgus 1,3 Mb / s, savukārt Austrālija piedāvā ātrumu no 25 līdz 40 Mb / s.

Kopumā mums jāsaka, ka mūs iespaido lejupielādes ātrums, ko piedāvā, izmantojot programmatūru SecureLine. Kaut arī tai trūkst funkciju, frillu, zvanu un svilpes, programmatūra paveic darbu un nesamazina pārlūkošanas ātrumu, ja vien jūs neizmantojat vairākas vietas ārpus ASV vai Eiropas.

Daži trūkumi, kurus mēs atradām

Katrai programmatūras daļai ir savas priekšrocības un trūkumi, un SecureLine neatšķiras. Šīs programmatūras izmantošanai ir daži mīnusi; Lūk, kas mums nepatika Avast SecureLine.

Nav atbalsta tērzēšanas

Mēs to redzam kā lielāko trūkumu SecureLine pēcpārdošanas stratēģijā. Nav tiešas atbalsta līnijas, kur varētu tērzēt ar tiešraides konsultantu. Gandrīz katrs otrais apskatītais VPN nodrošinātājs saviem klientiem piedāvāja šo pamata funkcionalitāti.

Par laimi, Avast ir forums ar īpašiem moderatoriem, kuri vienmēr ir gatavi uzdot jautājumus. Izvietojiet problēmu ar SecureLine attiecīgajā forumā, un jūs, iespējams, saņemsiet atbildi uz savu problēmu pēc dažām stundām.

Funkciju trūkums

Mēs esam ņaudējuši par šo problēmu visā šī pārskata laikā, taču tas ir kaut kas tāds, pie kura, mūsuprāt, Avast ir jāstrādā, lai uzlabotu produktu. Būtu nepieciešami daži uzlabojumi, lai padarītu šo VPN par vienu no labākajiem pieejamajiem tirgū.

Paziņojumi un lietotājam draudzīga servera savienojuma trūkums ir mūsu galvenais uzdevums šajā programmatūrā, un kontroles trūkums arī mūs kairina.

Mēs ļoti vēlētos, lai Avast šim VPN pievienotu citas funkcijas. Ostu pārsūtīšana, pārslēgšanas slēdži un reklāmu bloķēšana palīdzēs uzlabot SecureLine vērtību un pievilcību. Ja vēlaties pamata aizsardzību un kontrole jums nav problēma, tad Avast ir ideāls VPN. Tomēr, ja jums ir nepieciešama kontrole pār iestatījumiem, iespējams, labāk, ja dodaties pie cita pakalpojumu sniedzēja.

Nav maršrutētāja atbalsta

Mums patīk iestatīt mūsu VPN maršrutētājā. Pieņemot šo VPN stratēģiju, jūs aizsargājat jebkuru ierīci, kas savieno ar jūsu Wi-Fi tīklu mājās vai birojā. Tomēr SecureLine nepiedāvā šo funkcionalitāti, un ir skaidrs, ka viņi domā, ka SecureLine būs neatkarīgs VPN tikai galddatoriem un mobilajām ierīcēm..

Šīs funkcijas trūkums nekādā ziņā nav darījumu lauzējs, taču tā ir funkcionalitāte, kas ievērojami uzlabotu mūsu priekšstatu par programmatūru, ja tā būtu pieejama.

Serveru atrašanās vietu skaits

Avast uztur serverus 34 pasaules valstīs. Tomēr ģeogrāfiski atšķirīgās serveru atrašanās vietas lietotājiem daudz nepiedāvā servera vai valsts izvēli. Lai gan tas nav slikti, tas arī nav izcils, un mēs esam pārsteigti, ka Avast var uzturēt tik pienācīgu savienojamības līmeni un lejupielādes ātrumu, ņemot vērā viņu serveru trūkumu.

Tāpēc, ja jūs dzīvojat Amerikas Savienotajās Valstīs, mēs domājam, ka SecureLine nodrošinās jūsu vajadzības. Tomēr, ja jūs dzīvojat ārpus šīm valstīm vai bieži ceļojat uz citiem pasaules reģioniem, jūsu ātrums var ievērojami palēnināties.

Vietas

Šifrēts & Drošs

Avast SecureLine palaiž OpenVPN AES-256 šifrēšanu. Šis šifrēšanas līmenis tiek uzskatīts par militāru, un Avast lietotājiem piedāvā divus protokolus – IPSec un OpenVPN. 256 ir vadošais šifrēšanas līmenis, kam uzticas valdības un uzņēmumi visā pasaulē.

Avast SecureLine saviem klientiem arī piedāvā DNS noplūdes aizsardzību. Šī funkcionalitāte novērš jūsu personas datu noplūdi no tīkla publiskajā domēnā, kur hakeri varētu piekļūt jūsu informācijai.

Torrentēšana ir atļauta

Atšķirībā no daudziem citiem VPN nodrošinātājiem, Avast SecureLine ļauj lejupielādēt torrentus. Saskaņā ar pakalpojumu sniegšanas noteikumos sniegto informāciju Avast norāda, ka viņi nodrošina vienādranga savienojamību, izmantojot tālāk norādītās serveru atrašanās vietas..

 • Frankfurte, Vācija
 • Prāga, Čehija
 • Amsterdama, Nīderlande
 • Ņujorka, Ņujorka
 • Sietla, Vašingtona
 • Maiami, Florida
 • Parīze, Francija
 • Londona, Apvienotā Karaliste

SecureLine Netflix & Straumēšanas atbalsts

Avast VPN pakalpojumu sniegšanas noteikumos norādīts, ka tas darbojas tikai 4 serveriem, kas ir “optimizēti straumēšanai”. Tādējādi straumēto saturu var skatīties tikai, piekļūstot viņu Lielbritānijai, Maiami, Ņujorkai un Gotham City.

Mēs nolēmām pārbaudīt SecureLine un mēģināt skatīties ģeogrāfiski bloķētu saturu mūsu iecienītākajās platformās. Sākot ar piekļuvi ASV vietnei YouTube, mēs ar pārsteigumu konstatējām, ka pakalpojums piedāvā pilnīgu funkcionalitāti tikai caur Ņujorkas serveri, un mums nav problēmu ar YouTube klipu straumēšanu..

Straumēšana

Mēs palicām pieteikušies Ņujorkas serverī un mēģinājām piekļūt Netflix. Netflix satura straumēšana mums nerada grūtības, kas var radīt bažas dažiem pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​Netflix bieži bloķē jaunus I.P.

Klientu atbalsts

Ja tā ir viena lieta, Avast nedarbojas ļoti labi, tā vada klientu atbalsta dienestu. Atbalsta vietne Avast ir neaizstājams resurss jebkuram sakaram ar interneta drošību un privātumu. Vietnē ir daudz problēmu novēršanas rokasgrāmatu, kā arī raksti un ceļveži par iestatīšanu un lietošanu.

Tomēr lielākā daļa vietnes atbalsta informācijas ir saistīta ar citiem Avast produktiem, un par SecureLine ir pieejama tikai pamatinformācija. Mēs domājam, ka tas var būt tāpēc, ka SecureLine ir jauns un viņi joprojām izstrādā produktu – vai varbūt nav pietiekami daudz materiālu, lai SecureLine veltītu visu sadaļu.

Avast piedāvā tikai 15 rakstus par SecureLine trīs kategorijās – iegāde un abonēšana, pamata lietojums un tehniski jautājumi. Daudzi no šiem rakstiem satur informāciju, kas nav saistīta ar jūsu SecureLine lietošanu, piemēram, konta izveidošana vai GDPR atbilstība. Vietne piedāvā noderīgu FAQ segmentu ar tēmām, kas saistītas ar SecureLine palaišanu.

Ja vietnē nevarat atrast vēlamo, varat aizpildīt atbalsta pieprasījuma biļeti, un kāds no atbalsta komandas sazināsies ar jums 48 stundu laikā. Alternatīvi, jūs varat apmeklēt Avast drošības forumu sadaļā SecureLine. Lielākajai daļai šo pavedienu ir noderīga informācija, kas var palīdzēt novērst problēmu.

Izmēģinājuma programmatūrā nav atrasta neviena reklāmprogrammatūra vai ļaunprātīga programmatūra

Mēs esam pārliecināti, ka jums bija iepriekšēja bezmaksas programmatūras pakotnes lejupielādes pieredze, kas galu galā instalēja jūsu datorā ļaunprātīgu programmatūru. Daudzi bezmaksas uzņēmumu piedāvājumi ir nekas cits kā datu vākšanas rīki, kas paredzēti jūsu pārlūkprogrammas nolaupīšanai un navigācijas novirzīšanai.

Mēs nevaram izturēt šāda veida programmatūras piedāvājumus, un tāpēc mēs palaidām SecureLine caur VirusTotal.com, lai pārbaudītu, vai nav ļaunprātīga koda, pirms mēs veicām instalēšanu datorā un mobilajās ierīcēs..

VPN ir paredzēts, lai jūs pasargātu no ļaunprātīgu failu lejupielādes, nevis instalētu tos savā datorā. Par laimi, Avast SecureLine nesatur slēptu ļaunprātīgu programmatūru vai reklāmprogrammatūras kodu, ko mēs varētu atrast meklēšanā.

Iesaiņošana – spriedums

Pēc pilnīgas Avast SecureLine pārbaudes un pārskatīšanas mēs secinām par šo programmatūru. Pirms mēs jums paziņosim savu spriedumu, mēs vēlamies īsumā iepazīties ar šī VPN plusi un mīnusi.

Plusi

 • SecureLine piedāvā ērti lietojamu pakalpojumu.
 • Viegla iestatīšana, navigācija un lietošana.
 • Lielisks sniegums, salīdzinot ar citiem konkurējošiem produktiem.
 • Lēta licence cilvēkiem ar vienu ierīci.
 • Uzticams pakalpojumu sniedzējs – Avast Free Antivirus ir plaši pazīstams kā viena no labākajām bezmaksas antivīrusu programmatūrām darbvirsmai, klēpjdatoram vai tālrunim

Cons

 • Minimālās funkcijas.
 • Tas darbojas tikai ar oficiālajām lietotnēm.
 • Ierobežota piekļuve atbalstam.

Mēs vēlētos redzēt vairāk SecureLine pievienoto funkciju, pirms nododam naudu abonēšanai. Tomēr, ja atrodaties VPN tirgū un jums vairāk rūp funkcionalitāte nekā funkcijas, mēs domājam, ka Avast SecureLine jums darbosies labi.

Jums ir pieejamas citas iespējas, un mēs domājam, ka ir vērts padomāt, ko citi konkurenti piedāvā, pirms apņematies iegādāties Avast SecureLine. Tomēr, ja jums ir tikai viens P.C. vai klēpjdatoru, tad varētu būt vērts apsvērt iespēju izmantot Avast SecureLine piedāvātā ietaupījuma dēļ.

Programmatūras ātrums un savienojamība ir izcila, salīdzinot ar citiem VPN operatoriem, taču funkciju trūkums dažus cilvēkus var atbaidīt. Tātad, ja atrodaties pamata, bet ātras savienojamības tirgū, tad ir vērts apskatīt Avast Secureline.

Apmeklējiet Avast Secureline

Avast Secureline

src = “~ images \ avast-secureline-vpn-review-complete-beginners-guide.gif”

alt = “Avast Secureline pārskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Lietošanas ērtums

8.0 / 10

Reputācija

8.0 / 10

Cena

8.0 / 10

Drošība

8.0 / 10

Ātrums

9.0 / 10

Plusi

 • Uzticams pakalpojumu sniedzējs
 • Viegla iestatīšana
 • Zema maksa
 • Izcils sniegums
 • Ātri ātrumi

Cons

 • Minimālās funkcijas
 • Tikai oficiālās lietotnes

Vizīte {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Avast Secureline","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 05 \ /avast-secureline-review.gif","apraksts":"Mūsdienu straujajā tiešsaistes pasaulē jums ir nepieciešams VPN, lai paslēptu savu identitāti no hakeriem un interneta pakalpojumu sniedzēja snooping skatiena. VPN izmantošana ir drošs veids, kā pārlūkot internetu; bez tā jūsu dators var uzbrukt tiešsaistes noziedzniekiem. Avast ir plaši pazīstams ar savu bezmaksas antivīrusu programmatūru, kas veic…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.20"},"nosaukums":"Avast Secureline","reviewBody":"Mūsdienu straujajā tiešsaistes pasaulē jums ir nepieciešams VPN, lai paslēptu savu identitāti no hakeriem un interneta pakalpojumu sniedzēja snooping skatiena. VPN izmantošana ir drošs veids, kā pārlūkot internetu; bez tā jūsu dators var uzbrukt tiešsaistes noziedzniekiem. \ r \ n \ r \ nAvast ir plaši pazīstams ar savu bezmaksas antivīrusu programmatūru, kas vidēji aizsargā jūsu datoru no ļaunprātīgas programmatūras un vīrusiem. Uzņēmums nesen iegādājās vienu no pasaules vadošajām VPN firmām \"HideMyAss! \" Rezultātā neilgi pirms Avast nolēma sākt savu VPN produktu, kuru darbina pārbaudītā HideMyAss tehnoloģija! sistēmas. \ r \ n \ r \ nAvast Secureline ir stabils VPN produkts no noteikta nosaukuma. Ja jums ir nepieciešams lēts VPN, kas nodrošina stabilu veiktspēju, Avast SecureLine ir laba iespēja apsvērt aizsardzību, sērfojot tīmeklī. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nParasti, VPN pakalpojumu sniedzēji sola pasaulei, un pēc tam viņi to nedod, un lejupielādes ātrums ir visbūtiskākais tīkla darbības trūkums. Tātad, kā salīdzina Avast piedāvājumu? Mēs nolēmām izpakot Avast SecureLine VPN, lai padziļināti izpētītu, ko šī programmatūras daļa var jums piedāvāt. \ R \ nApskatiet Avast Secureline \ r \ n \ r \ nAvast VPN īsumā \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nUzņēmums \ r \ nAvast \ r \ n \ r \ n \ r \ nJurisdikcija \ r \ nČehijas Republika \ r \ n \ r \ n \ r \ nLokācijas \ r \ n \ r \ n34 Valstis \ r \ n \ r \ n \ r \ n Bezmaksas izmēģinājuma \ r \ n \ r \ nJā \ r \ n \ r \ n \ r \ nLog failu faili \ r \ n \ r \ nNē \ r \ n \ r \ n \ r \ nTorrentēšana \ r \ nJā \ r \ n \ r \ n \ r \ nStreaming \ r \ nJā \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAvast SecureLine cenu noteikšanas iespējas un plāni \ r \ nIegūsim uzreiz līdz naudas lietai, un pēc tam šī pārskata beigās varat piezvanīt, lai noteiktu, vai Avast SecureLine iegāde ir jūsu nopelnītās naudas vērts. \ r \ n \ r \ nKatrs cits VPN nodrošinātājs maksā fiksēta maksa par abonēšanas pakalpojumu neatkarīgi no tā, kuru ierīci izmantojat. Šie pakalpojumu sniedzēji parasti piedāvā 1 mēneša, ceturkšņa vai gada plānus ar slīdošu atlaižu skalu, ja reģistrējaties ilgtermiņa līgumiem. \ R \ n \ r \ nTomēr Avast izmantoja atšķirīgu pieeju ar SecureLine, piedāvājot programmatūru par cenu punkti atkarībā no to ierīču veida un skaita, kurus izmantosit ar VPN. Standarta cenu modelis izskatās šādi; \ r \ n \ r \ n \ tPar labāko SecureLine piedāvāto paku cena ir 79,99 USD gadā par piekļuvi 5 ierīcēm. (6,67 ASV dolāri mēnesī vai 16 ASV dolāri gadā / katrai plāna ierīcei. \ R \ n \ t Piekļuve Avast SecureLine operētājsistēmai Mac vai PC ir 59,99 ASV dolāri gadā. (5 USD mēnesī par piekļuvi vienam datoram.) \ tPiekļuve SecureLine iPhone vai Android ierīcēm ir 19,99 ASV dolāri gadā. (1,67 ASV dolāri mēnesī par piekļuvi vienai ierīcei.) \ r \ n \ r \ nJa jūs vilcināties tērēt naudu nepārbaudītam produktam, iesakām jums ieskaties bezmaksas \"bez saistībām\" 7 dienu programmatūras izmēģinājums. Atšķirībā no citiem pakalpojumu sniedzējiem, lai piekļūtu VPN, jums nav jāievada kredītkartes dati. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJa jūs nolemjat iekāpt ar Avast Secureline, tad var norēķināties, izmantojot Visa, MasterCard un PayPal. Nav iespējas norēķiniem ar kriptovalūtu vai alternatīvām norēķinu sistēmām, piemēram, Perfect Money. \ R \ n \ r \ nŅemot vērā, ka šai programmai ir ļoti maz funkciju, un vidējā veiktspēja, mēs esam pārsteigti, redzot, ka Avast savu produktu vērtē tāpat kā citas. VPN, kas tiek piedāvāti no privātās piekļuves internetam un NordVPN. Kad runa ir par izmaksām salīdzinājumā ar funkcionalitāti, šķiet, ka Avast šajā gadījumā nav uzvarētāju kombinācijas. \ R \ nAtmaksas politika \ r \ nJa pārskatīsit smalku druku, pamanīsit, ka Avast piedāvā 30- dienu naudas atmaksas garantija viņu produktam. Tomēr, rūpīgi pārbaudot solījuma noteikumus un nosacījumus, tiek atklātas nepilnības, par kurām jums jāzina, pirms iegādājaties VPN. \ R \ n \ r \ nAvast ir T klauzula.&C, kas norāda jūsu atmaksas summu, ir atkarīgs no tā, kā jūs izmantojat programmu 30 dienu laikā. Ja izveidojat savienojumu vairāk nekā 100 reizes vai augšupielādējat vai lejupielādējat vairāk nekā 10 GB datu, izmantojot VPN, jūs zaudējat savu naudas atmaksas garantiju. \ R \ n \ r \ nJa esat intensīvs joslas platuma lietotājs, iespējams, pirms izmēģinājuma sākšanas vēlaties ņemt vērā šo informāciju. \ r \ nKonfidencialitāte & Pieteikšanās \ r \ nKonfidencialitāte ir daudzu cilvēku galvenā problēma, iegādājoties VPN, un tas ir iemesls, kāpēc viņi vispirms skatās uz VPN. Aplūkojot programmatūras drošības un konfidencialitātes funkcijas, mēs atklājam, ka nav slepkavības slēdža, nekontrolē jūsu protokola iestatījumus un nav pielāgojamas noplūdes aizsardzības tehnoloģijas. \ R \ n \ r \ nTomēr Avast darbojas ļoti drošā un godalgotais OpenVPN protokols, kas darbojas ar AES-256-CBC, padarot to ļoti uzticamu jūsu privātuma aizsardzībā. Kaut arī funkciju trūkums var likties vilšanās, tas nav tik postoši, kā šķiet. Avast aptver pamatus ar SecureLine, novēršot WebRTC un DNS noplūdi, kas var uzlauzt hakeriem vai nevēlamiem skatieniem dažas norādes par mūsu tiešsaistes eskapādēm. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKad runa ir par mežizstrādi, Avast apgalvo, ka viņi neieraksta jūsu pārlūkošanas vēsturi, neuzglabā informāciju par visām jūsu apmeklētajām vietnēm un neuzrauga jūsu darbību. Tomēr, tālāk lasot dokumentu, tiek atklāts šāds politikas paziņojums par sesiju reģistrēšanu. \ R \ n \ r \ n ‘Mēs glabāsim laika zīmogu un I.P. adrese, kad izveidojat savienojumu un atvienojat mūsu VPN pakalpojumu, pārsūtīto datu apjoms (augšupielāde un lejupielāde) sesijas laikā kopā ar I.P. individuālā jūsu izmantotā VPN servera adrese. ” \ u2013 citēts tieši no avota. \ r \ n \ r \ nLai gan šis nosacījums jums var nebūt nozīmīgs, ja tikai jūs skatāties YouTube videoklipus un sērfojat caur iecienītākajiem emuāriem, tas ir jautājums, ja lejupielādējat straumes. Ikviens, kurš meklē to cilvēku IP adreses, kuri lejupielādē straumes, var beigties ar to, ka viņi jūsu darbību atkal savieno ar jūsu Avast SecureLine kontu. \ R \ nNavigācija SecureLine \ r \ nBijām patīkami pārsteigti, kad Avast nelika mums ievadīt mūsu kredītkartes informāciju. lai lejupielādētu bezmaksas izmēģinājumu \ u2013, un arī viņiem nebija nepieciešama e-pasta adrese. Mēs uzskatījām, ka programmatūra ir viegli instalējama, un tai ir lielisks interfeiss. \ R \ n \ r \ nIr skaidrs, ka Avast izstrādāja savu programmatūru, domājot par iesācēju. Pirmo reizi atverot programmatūru, sistēma liek jums ar bultiņām ļaut pierast pie serveru savienošanas un pārslēgšanas. Sistēma nodrošina arī parakstus, kas informē jūs par katru no funkcijas funkcijām un to izmantošanu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSecureLine sniedz jums paziņojumus, lai jūs informētu, kad tiek izveidots savienojums un vai tas notiek. bezsaistē. Lai gan tas ir būtisks rīks, kas palīdz cilvēkiem saprast, vai viņi ir aizsargāti, vai nē, mūs pamatoti kaitināja tas, ka programmatūra sūta paziņojumus nevis caur Windows, bet gan caur tā neatkarīgo uznirstošo logu. \ R \ n \ r \ nKad parādās paziņojums un jūs esat cita uzdevuma, piemēram, iepirkumu saraksta ierakstīšana piezīmju paliktnī, vidū, jūs nevarēsit turpināt rakstīt, kamēr nebūsit atzīmējis izvēles rūtiņu paziņojumā \ u2013 mēs varēsim. Nepietiekami pastāstīt, cik tas kaitina mūsu produktivitāti. Par laimi, ir iestatījums, kas ļauj izslēgt paziņojumus, bet pēc tam jūs nezināt, vai klients strādā vai darbojas bezsaistē. \ R \ n \ r \ nSecureLine atrašanās vietas atlasītājs ļauj jums nomainīt vairākas vietas, filtrējot pēc kontinenta. \ u2013, kas ir noderīga funkcija. Tomēr nav norādes par ping laiku vai servera slodzi, kas palīdzētu jums izvēlēties labāko atrašanas vietu. SecureLine arī nav funkcionalitātes, lai paātrinātu savienojumu ar serveriem procesu. \ R \ n \ r \ n SecureLine iestatījumi rada arī līdzīgu stāstu. Mēs baudām automātisko savienojamību, kad piekļūstat nenodrošinātiem Wi-Fi tīkliem, taču daudz kas cits nav pieejams. Jums nav iespēju pielāgot vai mainīt protokolu no OpenVPN, kā arī nav nogalināšanas slēdža un nav DNS iestatījumu. \ R \ n \ r \ nSekure SecureLine piekļuves paplāte arī atstāj daudz ko vēlamu, bez iespējas ātri mainīt starp serveriem, neatverot klientu. Ja vēlaties izmantot citu serveri, kas nav noklusējuma opcija, jums jāatver klients un vairākas reizes jānoklikšķina, lai pārietu uz citu vietu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDaži VPN nodrošinātāji piedāvā tikai savus produktus izmantošanai personālajā datorā vai Mac produktiem. Tomēr, izmantojot Avast SecureLine, jūs saņemat aizsardzību arī savam iPad un tālrunim. SecureLine ir pieejams Android un iPhone vai iPad ierīcēm. \ R \ n \ r \ nKad nolēmām izmēģināt Android lietotni, mēs atklājām, ka tai ir daudz tāda paša interfeisa kā darbvirsmas klientam, bez papildu funkcijām. Lietotnē nav arī iespēju filtrēt serveru atrašanās vietas pēc kontinenta, kā arī nav jaunāko serveru sarakstu, kas palīdzētu paātrināt atkārtotu savienojumu izveidi. \ R \ n \ r \ nViena no funkcijām, kas mums patika, bija veids, kā programmatūra izveidoja savienojumu ar VPN serveris ikreiz, kad tas atklāj jebkuru citu tīklu, izņemot jūsu norādīto drošo sarakstu, pat tad, ja izmantojat mobilo ierīci. \ R \ n \ r \ nKopumā programmatūra darbojas un aizsargā jūs pārlūkošanas laikā, taču tajā nav nevienas no papildu funkcijām. ar citiem klientiem pieejamas funkcijas, kas maksā vienādu naudas summu. \ r \ nAvast Secureline Performance \ r \ nAvast SecureLine lietotājiem nav pieejami OpenVPN konfigurācijas faili, kas nozīmē, ka, lai pārbaudītu savienojumu, jums būs jāveic manuāli veiktspējas testi. ātrumi. Mēs izmantojām SpeedTest.net un Fast.com, lai pārbaudītu mūsu informāciju par savienojamību. \ R \ n \ r \ nMēs atklājām, ka lejupielādes ātrums Apvienotajā Karalistē ir vislabākā serveru grupa, kuru piedāvā SecureLine. Mūsu testi parāda ātrumu starp 50-60Mbps uz mūsu 75Mbps līnijas. Izmantojot citas serveru atrašanās vietas visā Eiropā, Vācijā, Nīderlandē, Francijā un Zviedrijā visi rezultāti ir līdzīgi lejupielādes ātruma un ping ātruma ziņā. \ R \ n \ r \ nAtrums Amerikas Savienotajās Valstīs atbilda mūsu cerībām ar vidējo ātrumu starp 35Mbps rietumu krastā, un austrumu krasts ienāca ar lielāku ātrumu no 50 līdz 55Mbps. Mēs noskaidrojām, ka visas pārējās Eiropas serveru atrašanās vietas radīja nevēlamu ātrumu no 10 līdz 25 Mb / s, Polijai piedāvājot drūmu 13 Mb / s. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTomēr starptautiska darbība dod interesantus rezultātus, Malaizijai atgriežoties smieklīgs 1.3Mbps, savukārt Austrālija piedāvāja ātrumu no 25 līdz 40 Mbps. \ r \ n \ r \ nKopumā mums jāsaka, ka mūs iespaido lejupielādes ātrums, ko piedāvā, izmantojot programmatūru SecureLine. Kaut arī tai trūkst funkciju, frills, zvani un svilpes, programmatūra paveic darbu un nesamazina pārlūkošanas ātrumu, ja vien jūs neizmantojat atsevišķas atrašanās vietas ārpus ASV vai Eiropas. \ R \ n Daži trūkumi, kurus mēs atradām \ r \ Katrai programmatūras daļai ir savas priekšrocības un trūkumi, un SecureLine neatšķiras. Šīs programmatūras izmantošanai ir daži mīnusi; Lūk, kas mums nepatika Avast SecureLine. \ r \ nNav atbalsta čata \ r \ nMēs uzskatām to par lielāko trūkumu SecureLine pēcpārdošanas stratēģijā. Nav tiešas atbalsta līnijas, kur varētu tērzēt ar tiešraides konsultantu. Gandrīz katrs otrais mūsu apskatītais VPN nodrošinātājs saviem klientiem piedāvāja šo pamata funkcionalitāti. \ R \ n \ r \ nPar laimi, Avast ir forums ar īpašiem moderatoriem, kuri vienmēr ir gatavi izsaukt jūsu jautājumus. Izvietojiet problēmu ar SecureLine attiecīgajā forumā, un, iespējams, pēc dažām stundām saņemsit atbildi uz savu problēmu. \ R \ nPietrūkst funkciju \ r \ nMēs esam ņaudējuši par šo problēmu visā pārskatīšanas laikā, taču tā ir kaut kas, kas, mūsuprāt, ir jāstrādā Avast, lai uzlabotu produktu. Lai padarītu šo VPN par labāko tirgū pieejamo, būtu nepieciešami daži uzlabojumi. \ R \ n \ r \ nPaziņojumi un lietotājam draudzīga servera savienojuma trūkums ir mūsu galvenais uzdevums šajā programmatūrā, kā arī kontrole arī mūs kairina. \ r \ n \ r \ nMēs ļoti vēlētos, lai Avast šim VPN pievienotu citas funkcijas. Ostu pārsūtīšana, pārslēgšanas slēdži un reklāmu bloķēšana palīdzēs uzlabot SecureLine vērtību un pievilcību. Ja vēlaties pamata aizsardzību un kontrole jums nav problēma, tad Avast ir ideāls VPN. Tomēr, ja jums ir nepieciešama kontrole pār iestatījumiem, iespējams, labāk, ja dodaties kopā ar citu pakalpojumu sniedzēju. \ R \ nNav maršrutētāja atbalsta \ r \ nMums patīk iestatīt mūsu VPN maršrutētājā. Pieņemot šo VPN stratēģiju, jūs aizsargājat jebkuru ierīci, kas savieno ar jūsu Wi-Fi tīklu mājās vai birojā. Tomēr SecureLine nepiedāvā šo funkcionalitāti, un ir skaidrs, ka viņi domā, ka SecureLine ir neatkarīgs VPN tikai galddatoriem un mobilajām ierīcēm. \ R \ n \ r \ nŠīs funkcijas trūkums nekādā ziņā nav darījumu pārtraucējs, taču tā ir funkcionalitāte, kas ievērojami uzlabotu mūsu priekšstatu par programmatūru, ja tā būtu pieejama. \ r \ nServeru atrašanās vietu skaits \ r \ nAvast uztur serverus 34 pasaules valstīs. Tomēr ģeogrāfiski atšķirīgās serveru atrašanās vietas lietotājiem daudz nepiedāvā servera vai valsts izvēli. Lai gan tas nav slikti, tas arī nav izcils, un mēs esam pārsteigti, ka Avast var uzturēt tik pienācīgu savienojamības līmeni un lejupielādes ātrumu, ņemot vērā viņu serveru trūkumu. \ R \ n \ r \ n Tāpēc, ja jūs dzīvojat Amerikas Savienotajās Valstīs no Lielbritānijas, mēs domājam, ka SecureLine nodrošinās jūsu vajadzības. Tomēr, ja jūs dzīvojat ārpus šīm valstīm vai bieži ceļojat uz citiem pasaules reģioniem, ātrums var ievērojami palēnināties. \ R \ n \ r \ n \ r \ nŠifrēts & Secure \ r \ nAvast SecureLine palaiž OpenVPN AES-256 šifrēšanu. Šis šifrēšanas līmenis tiek uzskatīts par militāru, un Avast lietotājiem piedāvā divus protokolus – IPSec un OpenVPN. 256 ir vadošais šifrēšanas līmenis, kuram uzticas valdības un uzņēmumi visā pasaulē. \ R \ n \ r \ nAvast SecureLine saviem klientiem piedāvā arī DNS noplūdes aizsardzību. Šī funkcionalitāte novērš jūsu personisko datu noplūdi no tīkla publiskajā domēnā, kur hakeri var piekļūt jūsu informācijai. \ R \ nTorrentēšana ir atļauta \ r \ nAtšķirībā no daudziem citiem VPN nodrošinātājiem, Avast SecureLine ļauj lejupielādēt torrentus. Saskaņā ar pakalpojumu sniegšanas noteikumos sniegto informāciju Avast norāda, ka viņi atļauj vienādranga savienojumu, izmantojot tālāk norādītās serveru atrašanās vietas. \ R \ n \ r \ n \ tFrankfurte, Vācija \ r \ n \ tPrāga, Čehija \ n \ tAmsterdama, Nīderlande \ r \ n \ t Ņujorka, Ņujorka \ r \ n \ tSeattle, Vašingtona \ r \ n \ tMiami, Florida \ r \ n \ tParīze, Francija \ r \ n \ tLondona, Lielbritānija \ r \ n \ r \ nSecureLine Netflix & Straumēšanas atbalsts \ r \ nAvast VPN pakalpojumu sniegšanas noteikumos norādīts, ka tas darbojas tikai 4 serveros, kas ir \"optimizēta straumēšanai. \" Tādējādi straumēto saturu var skatīties tikai, piekļūstot viņu Lielbritānijai, Maiami, Ņujorkai un \"Gothamas pilsēta. \"\ r \ n \ r \ nMēs nolēmām pārbaudīt SecureLine un mēģināt skatīties ģeogrāfiski bloķētu saturu mūsu iecienītākajās platformās. Sākot ar piekļuvi ASV vietnei YouTube, mēs ar pārsteigumu konstatējām, ka pakalpojums piedāvā pilnīgu funkcionalitāti tikai caur Ņujorkas serveri, un mums nav problēmu ar YouTube klipu straumēšanu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPaliekām pieteicās Ņujorkas serverī un mēģināja piekļūt Netflix. Netflix satura straumēšana mums nerada grūtības, kas var radīt bažas dažiem pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​Netflix bieži bloķē jauno IP \ r \ nKlientu atbalstu \ r \ nJa tā ir viena lieta, Avast nedarbojas ļoti labi, tā vada viņu atbalsta dienestu klientiem. Atbalsta vietne Avast ir neaizstājams resurss visam, kas saistīts ar interneta drošību un privātumu. Vietnē ir daudz problēmu novēršanas rokasgrāmatu, kā arī raksti un ceļveži par iestatīšanu un lietošanu. \ R \ n \ r \ nTomēr lielākā daļa vietnes atbalsta informācijas ir saistīta ar citiem Avast produktiem, un par to ir pieejama tikai pamatinformācija. SecureLine. Mēs domājam, ka tas varētu būt tāpēc, ka SecureLine ir jauns un viņi joprojām izstrādā produktu \ u2013, vai varbūt nav pietiekami daudz materiālu, lai SecureLine veltītu visu sadaļu. \ R \ n \ r \ nAvast piedāvā tikai 15 rakstus vietnē SecureLine, trīs kategorijas – \ u00a0 Pirkšana un abonēšana, pamata lietojums un tehniskas problēmas. Daudzi no šiem rakstiem satur informāciju, kas nav saistīta ar jūsu SecureLine lietošanu, piemēram, konta izveidošana vai GDPR atbilstība. Vietne patiešām piedāvā noderīgu FAQ segmentu ar tēmām, kas saistītas ar SecureLine palaišanu. \ R \ n \ r \ nJa vietnē nevarat atrast vēlamo, varat aizpildīt atbalsta pieprasījuma biļeti un kādu no atbalsta darbiniekiem komanda sazināsies ar jums 48 stundu laikā. Alternatīvi, jūs varat apmeklēt Avast drošības forumu sadaļā SecureLine. Lielākajai daļai šo pavedienu ir noderīga informācija, kas var palīdzēt novērst traucējummeklēšanu. \ R \ n Izmēģinājuma programmatūrā nav atrasta neviena reklāmprogrammatūra vai ļaunprātīga programmatūra \ r \ n Mēs esam pārliecināti, ka jums bija iepriekšēja bezmaksas programmatūras pakotnes lejupielāde, kas galu galā instalēja ļaunprātīgu programmatūru jūsu datorā . Daudzi uzņēmumu piedāvājumi bez maksas ir nekas cits kā datu vākšanas rīki, kas paredzēti, lai nolaupītu jūsu pārlūkprogrammu un novirzītu navigāciju. \ R \ n \ r \ nMēs nevaram izturēt šāda veida programmatūras piedāvājumus, un tāpēc mēs vadījām SecureLine caur VirusTotal. lv, lai pārbaudītu, vai nav ļaunprātīga koda, pirms mēs veicām instalēšanu datorā un mobilajās ierīcēs. \ r \ n \ r \ n VPN ir paredzēts, lai jūs pasargātu no ļaunprātīgu failu lejupielādes, nevis instalētu tos datorā. Par laimi, Avast SecureLine nesatur slēptu ļaunprātīgu programmatūru vai reklāmprogrammatūras kodu, ko mēs varētu atrast meklēšanā. \ R \ nAtvēršana uz augšu \ u2013 Spriedums \ r \ nPēc pilnīgas Avast SecureLine pārbaudes un pārskatīšanas mēs secinām par šo programmatūru. Pirms mēs jums paziņosim savu spriedumu, mēs vēlamies īsumā iepazīties ar šī VPN plusi un mīnusi. \ R \ n \ r \ nProces \ r \ n \ r \ n \ tSecureLine piedāvā viegli lietojamu pakalpojumu . \ r \ n \ tViegla iestatīšana, navigācija un lietošana. \ r \ n \ tLielisks sniegums salīdzinājumā ar citiem konkurējošiem produktiem. \ r \ n \ tZema licence cilvēkiem ar vienu ierīci. \ r \ n \ tUzticams pakalpojumu sniedzējs \ u2013 Avast Free Antivirus ir plaši pazīstams kā viena no labākajām bezmaksas antivīrusu programmatūrām darbvirsmai, klēpjdatoram vai tālrunim \ r \ n \ r \ nCons \ r \ n \ r \ n \ tMinimālās funkcijas. \ r \ n \ tTas darbojas tikai ar oficiālām lietotnēm. \ r \ n \ tIerobežota piekļuve atbalstam. \ r \ n \ r \ nMēs vēlētos redzēt vairāk funkciju, kas pievienotas SecureLine, pirms nododam naudu abonēšanai. Tomēr, ja atrodaties VPN tirgū un jums vairāk rūp funkcionalitāte nekā funkcijas, mēs domājam, ka Avast SecureLine jums labi darbosies. \ R \ n \ r \ nJums ir pieejamas citas iespējas, un mēs domājiet, ka ir vērts pavadīt laiku, lai pārbaudītu, ko piedāvā citi konkurenti, pirms apņematies iegādāties Avast SecureLine. Tomēr, ja jums ir tikai viens P.C. vai klēpjdatoru, tad var būt vērts apsvērt iespēju izmantot Avast SecureLine piedāvātā ietaupījuma dēļ. \ r \ n \ r \ nSalīdzinot ar citiem VPN operatoriem, programmatūras ātrums un savienojamība ir izcila, taču funkciju trūkums var likt cilvēki nost. Tātad, ja atrodaties pamata, bet ātras savienojamības tirgū, ir vērts apskatīt Avast Secureline. \ R \ nApmeklējiet Avast Secureline","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"},"datumsPublicēts":"2020-03-19"},"papildu tips":"nenoteikts","alternatīvs vārds":"nenoteikts","balvu":"nenoteikts","balvas":"nenoteikts","Zīmols":"nenoteikts","kategorijā":"nenoteikts","krāsa":"nenoteikts","dziļums":"nenoteikts","disambiguatingApraksts":"nenoteikts","gtin":"nenoteikts","gtin12":"nenoteikts","gtin13":"nenoteikts","gtin14":"nenoteikts","gtin8":"nenoteikts","augstums":"nenoteikts","identifikators":"nenoteikts","logo":"nenoteikts","mainEntityOfPage":"nenoteikts","materiāls":"nenoteikts","modeli":"nenoteikts","mpn":"nenoteikts","nsn":"nenoteikts","productID":"nenoteikts","ražošanas datums":"nenoteikts","Pirkuma datums":"nenoteikts","izdošanas datums":"nenoteikts","tāds pats kā":"nenoteikts","sku":"nenoteikts","sauklis":"nenoteikts","URL":"nenoteikts","svars":"nenoteikts","platums":"nenoteikts"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me