Safex: Blockchain Engine e-komercijas veikaliem

Safex ir atvērtā koda, uz privātumu balstīts decentralizēts tirgus, kurā tiek izmantota mūsdienu kriptogrāfijas un blokķēdes tehnoloģija, lai uzlabotu e-komercijas tirgu abiem pircēji un pārdevēji.

Laika gaitā mēs esam redzējuši, ka tirgus no vienkārša maiņas darījuma kļūst par valūtas ekonomiku, no vienkāršiem tirgiem līdz ķieģeļu un javas veikaliem un pēc tam uz digitalizētu tirgu, izmantojot e-komercijas revolūciju..

Nodrošinot ikvienam e-komercijas ekosistēmas privātumu, kas nav atrodams centralizētās tiešsaistes iepirkšanās platformās, kur galvenā uzmanība tiek pievērsta lielajiem datiem – Safex ir izgriezis savu pakalpojumu nišu.

Blockchain dzinējs e-komercijaiBlockchain dzinējs e-komercijai

Safex tika dibināts, domājot par nākotni

Safex, kas dibināts 2016. gadā, pirms Bitcoin nonāca galvenajā plūsmā, bija uz priekšu vērsts kolektīvs, kas saprata blokķēdes, kriptogrāfijas un e-komercijas potenciālu..

Pēc četru gadu attīstības tika izveidots Safex Blockchain kopā ar tā valūtu, kas apliecināja darbu, un tā bija Safex Cash (SFX). Līdz 2020. gada jūlijam tās pirmais Stagenet sāka darboties un bija gatavs publiskai tās decentralizētā tirgus pārbaudei.

Kriptogrāfijas tirdzniecības tirgus rada jaunas alternatīvas centralizētajam digitālajam tirgum, kurā dominē lielas korporācijas, piemēram, Amazon, Alibaba un citas lielas vienības.

Papildus apšaubāmai datu vākšanas praksei daži no šiem galvenajiem e-komercijas portāliem rada augstākas cenas patērētājiem un pārdevējiem.

Safex nodrošina zemu šķērsli ienākšanas tirgū, kas ļauj pat maziem veikaliem ienākt digitālajā laikmetā. Ļaujot patērētājiem privāti iepirkties par lētāku cenu, kamēr pārdevēji sasniedz maksimālo peļņas normu, izmantojot zemas maksas un godīgu praksi.

Safex darbinieki ir veltīti iespēju radīšanai

Dibinātājs, kuru dibināja Daniels Dabeks, līdzīgi citiem tehnoloģiju pionieriem kā Bils Geitss, Stīvs Džobs vai Marks Cukerbergs, Dabeks pameta koledžu un devās tieši uz Volstrītu.

Laikā, kad viņš atradās ASV finanšu galvaspilsētā, viņš bija iepazinies ar vienādranga tīkla veidošanas, zinātniskās skaitļošanas, izplatītās cenu analīzes modelēšanas un prognozēšanas algoritmu optimizācijas sarežģījumiem..

Šīs prasmes bija stūrakmens tirdzniecības izpildes algoritmiem un cenu sekošanas sistēmai, kas joprojām tiek izmantota Safex.

Pēc intereses par kriptogrāfiju viņš bija pievienojies MaidenSafe un tā SAFE tīklam, kas vēlāk iedvesmoja Dabeku izveidot Safex, ņemot vērā pieprasījumu pēc privātuma un drošības globālajā tirgū..

Safex ir novatoriska platforma

Safex valūtu, Safex Cash (SFX) un Safex Token (SFT) var iegādāties Xcalibra kriptogrāfijas biržā. Kā ieinteresētais Xcalibra izstrādē Dabek nodrošina vienmērīgu gan SFX, gan SFT iekāpšanu.

Xcalibra ir uzticama birža, kas ieguva uzkrāto finansējumu 5 miljonu ASV dolāru apmērā. Pirmajos 18 mēnešos tā noapaļoja līdz USD 2 miljoniem, un vēlāk tika iegūti vēl USD 3 miljoni, lai palīdzētu platformai augt.

2019. gadā Xcalibra sāka darboties kopā ar SFT un SFX kopā ar citiem galvenajiem tokeniem, piemēram, ETH un BTC, un tālāk 2020. gadā integrācija starp Xcalibra un Simplex ļāva Xcalibra lietotājiem iegādāties ETH un BTC, izmantojot kredītkarti vai debetkarti.

Xcalibra ir viena no vietām, kur iegūt SFX un SFT – un tā var pieaugt, lai apkalpotu arī citus tirgus.

Konkurētspējīgs tirgus

Kā minēts iepriekš, pašreizējā e-komercijas tirgū dominē lielas vietnes, kurās pārdevējiem bieži tiek piemērota maksa no 15% līdz 20% par katru produktu, un šīs izmaksas tiek nodotas patērētājiem.

Turklāt izmaksas varētu ilgt no dienām līdz nedēļām, kavējot operācijas un paverot pārdevējus platformas kredītriskam.

Safex biznesa modelis rada uz lietotāju vērstu pieredzi, palielinot pārdevēja peļņu, ņemot tikai ļoti konkurētspējīgu 5% maksu un iekasējot tikai 0,01 USD par produktu sarakstu.

Veidojiet tīmekļa veikalu privātuma blokķēdē.Veidojiet interneta veikalu

privātuma blokķēdē.

Iedomājieties, tā vietā, lai nopirktu 80 USD par pirkumu 100 ASV dolāru apmērā, pārdevēji nopelnīs līdz 95 ASV dolāriem, kad viņi izmantos Safex. Kā mazs bizness papildu 15 USD par katru produktu varētu nozīmēt visu.

Kā pārdevējs jums patiks efektivitātes pieaugums.

Starp brīdi, kad klienti nospiež pirkumu, un naudas ieplūšanu jūsu kontā nav absolūti negaidīšanas laika vai dīkstāves. Ļaujot pārdevējiem ātri iegūt ieņēmumus, lai papildinātu krājumus un neatpaliktu no pieprasījuma, tas nozīmē darboties ar maksimālo jaudu.

Ir nepatīkami redzēt, ka patērētāji tiek novirzīti no jūsu produkta uz kaut ko citu, kas ir līdzīgs – bet varbūt mazliet lētāks.

Amazon pārdevēji piedzīvo šāda veida zaudējumus – un kā biznesa modelis tas nav ilgtspējīgs. Mazie un vidējie uzņēmumi nevar tikt galā ar šāda veida šķēršļiem, jo ​​tie kavē konkurenci un lēnām tirgu pārvērš par oligopoliski raksturīgu platformu.

Safex pārdevēji un pircēji saglabās autonomiju attiecībā uz to, ko viņi pērk un pārdod, radot taisnīgu platformu, kuru var izmantot visi!

Par privātumu ir vērts padomāt

Mūsdienu pasaulē ideja, ka ikvienam ir kādas tiesības tiešsaistē, ir absurda. Korporācijas vāc jūsu datus ļoti uzmācīgā veidā, kas, visticamāk, vērtē datus vairāk nekā klienti.

Safex nodrošina, ka neviena jūsu personiskā informācija netiks apkopota vai ierakstīta, lai jūs zinātu, ka tiek ievērotas jūsu tiesības.

Biznesa modelis ir saistīts ar savstarpējo tirdzniecību starp darījumiem, kas tiek veikti tirgū. Safex ieguve un Xcalibra tirdzniecības maksas padara sistēmu rentablu, NAV patērētāju datus.

Patērētājiem būs jāparāda pārdevējam piegādes adreses tikai pēc pirkuma veikšanas, dodot kontroli lietotājiem. Privātums vietnē Safex ir galvenais, kas ļauj patērētājiem izvēlēties, vai viņi vēlas, lai viņu vārds tiktu rādīts citiem platformas cilvēkiem.

Tā kā tirgus ir decentralizēts, atkal konfidencialitāte ir Safex vislielākās rūpes.

Informācija nav pieejama nevienai pusei, pat izstrādes komanda nevar piekļūt personiskajai informācijai!

Novēršot visas datu pārkāpumu iespējas, Safex atbilst drošai un uzticamai reputācijai – un pārliecinās, ka e-komercija cilvēkiem kļūst labāks veids, kā izmantot internetu..

Spēcīga kopiena

Safex ir aktīvs tirgus laukums, taču tajā ir arī liela kopiena, kas aktīvi apspriež svarīgas tēmas Safex forumā. Forums palīdz iesācējiem par visām idejām saistībā ar Safex un ir arī veids, kā izplatīt atjauninājumus un ielāpus.

Turklāt komanda sazinās ar plašu sabiedrību, izmantojot Safex un Dabek twitter kontus, lai ikviens būtu informēts par uzņēmuma jaunākajiem sasniegumiem. Sabiedrība var arī sazināties ar Safex, izmantojot dažādus kanālus, ja ir nepieciešami tiešie savienojumi.

Apsveriet Safex priekšrocības

Safex ir tilts, kas savieno cilvēkus no visas pasaules ar pilnīgu privātumu un – un ļauj e-komercijai augt tā, lai cilvēki būtu pirmajā vietā.

Šeit ir dažas lieliskās platformas daļas:

  • Piedāvā pilnīgu uz privātumu balstītu e-komerciju gan pircējiem, gan pārdevējiem
  • Vietējais marķieris ļauj izmantot gan kriptogrāfijas, gan fiat valūtas
  • Veltīta komanda, kas pirmajā vietā ir privātums
  • Labi finansēts un gatavs e-komercijai pāriet uz nākamo līmeni
  • Zemas maksas, kas ļauj mazākiem veikaliem un pārdevējiem būt konkurētspējīgiem

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, ko dara Safex un Xcalibra, lai nākamās paaudzes kriptogrāfisko e-komerciju padarītu par realitāti – vienkārši noklikšķiniet šeit.

Lai uzzinātu vairāk par to, kas atšķir Xcalibra no citām apmaiņām – lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu tās vietni!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me