Hra MegaCryptoPolis: Decentralized City Builder dApp

MegaCryptopolis

V běžném herním triku typu A, který je běžný, byste normálně očekávali, že za DLC nebo dva zaplatíte 59 $ a tucet dalších, což bude pravděpodobně znít jako dobrá investice na další 3 až 4 měsíce nebo dokud neklesne pokračování. MegaCryptoPolis nově definuje pojem „investice“, pokud jde o hraní her, a představuje další vývoj žánru kryptoher.

Od svého založení v roce 2018 se světový tvůrce používající Non-fungible Token jako mnoho jiných krypto her venku vyvinul a odlišuje se od složité, ale vzrušující strategické hry s vlastní mikroekonomií, Defi token, a nyní zaplatil celkem ve výši 4,5 mil. $ na dividendách hráčům za poslední 2 roky.

Začínáme s MegaCryptoPolis

Za prvé, protože za hraní hry budete muset utratit skutečné kryptoměny (ETH), je od všech hráčů vyžadováno, aby si zajistili bezpečnou a bezproblémovou zkušenost s vytvořením krypto peněženky. Tato hra doporučuje získat buď MetaMask, Coinbase Wallet nebo Trust Wallet, které jsou všechny snadno nastavitelné a důvěryhodné pro krypto komunitu.

S ETH v peněžence jste připraveni uskutečnit svou první pozemkovou transakci ve velkém otevřeném decentralizovaném městě. Každý kousek země, budovy, čtvrti ve hře je jedinečný, protože jde o nefungovatelné tokeny nebo NFT nebo ERC-721. NFT se zásadně liší od běžných tokenů ERC-20, protože NFT nejsou zaměnitelné, každý token je pro sebe jedinečnou entitou.

MegaCryptoPolisMegaCryptoPolis

Zajistěte, aby platforma fungovala za vás

Když je vaše nově zakoupená země vyražena, existuje spousta způsobů, jak si můžete vydělat nějaký ETH. Hráč by mohl buď postavit budovy, které vyvinou potřebné zdroje a materiál pro provoz jiných budov, nebo je prodat na trh nebo umožnit jiným hráčům pronajmout si vaši budovu.

Když už mluvíme o pronájmu, hra vám umožňuje zvolit si, jak ji hrát, hráči si nemusí kupovat pozemek a stavět hned na začátku, protože pro některé to může být příliš drahé. Hráči mohli zahájit hru pronajímáním budov, dostatkem materiálu a žetonů na nákup pozemků nebo stavět budovy, pokud si to přejí.

Hráči se mohou rozhodnout postavit obytné budovy, aby poskytli základním pracovníkům další budovy a práce v kancelářské budově jim umožní vydělat ETH za jejich tvrdou práci.

Svět online

Kromě bydlení, kanceláří, výrobních budov a podobně mohli hráči také vydělávat ETH lovem přírodních katastrof.

Slyšeli jste to správně, bouře, požáry, povodně, všechny tři vám poskytnou značné množství ETH prostřednictvím městského „pojišťovacího fondu“ v závislosti na okrese a budově města, které vlastníte, policii, hasičské stanici a nemocnici.

Pokud máte větší touhy a nechcete čekat, až se stane další bouře nebo oheň, můžete jít na velkou. Připojte se k nabídce okresu, kde byste mohli mít šanci vyhrát svůj vlastní okres.

Některé z nabízených funkcíNěkteré z nabízených funkcí

Vlastnictví okresu přichází s velkými výhodami, jako je provize z pozemků zakoupených ve vašem okrese, a hráči mají také nárok na část daně vybírané z klíčových akcí, jako je stavění, ničení, modernizace atd..

Ještě lepší je, že pokud nemáte čas nazbyt nebo ponoření hry není to, co hledáte, stále existují způsoby, jak z platformy profitovat pouze s některými základními obchodními dovednostmi.

Hromadným nákupem materiálu a zdrojů (levnější cena za každou jednotku) by je hráč mohl prodat zpět na trh s vyšší přirážkou a ziskem! Není třeba kupovat půdu ani vůbec nic stavět.

Token $ MEGA

Během léta tohoto roku jsme byli svědky probuzení závodu DeFi, kde token COMP zažehl možná nejziskovější kryptoplamen od doby, kdy v letech 2017-18 praskla bitcoinová bublina.

Ačkoli humbuk DeFi poněkud odumřel, jeho výhody jsou nepopiratelné a nyní si je mohou užít i hráči MegaCryptoPolis.

$ MEGA je nedávno představený nativní token DeFi MegaCryptoPolis, který posiluje mikroekonomický ekosystém hry a zvyšuje zážitek a pohlcení uživatelů jako celek.

Solidní tokenomika

Token implementoval přísný inflační kontrolní mechanismus. Kryptoměny obvykle buď razí nové tokeny, tak často vypalují, aby aktivně řídily inflaci. Ale $ MEGA ani razit, ani vypálit žádný ze svých žetonů, zajistit stejné množství 1 milionu žetonů v oběhu po celou dobu jeho životnosti.

Existuje mnoho způsobů, jak může hráč získat $ MEGA, první je výnos. Když byl $ MEGA poprvé představen, byla to pro hráče jediná metoda, jak jej získat.

Všechny zásoby $ MEGA byly uloženy v trezoru a aby je hráči získali, musí své prostředky zamknout výměnou za $ MEGA. Čím více lidí nakloní své zdroje, tím méně tokenů na oplátku dostanou, když se sníží nabídka, musí vložit více zdrojů.

ZačínámeZačínáme

To může fungovat obráceně, kde lze uvolňovat prostředky pomocí $ MEGA.

Další metodou získání tokenu je obchodování s ostatními hráči na herním trhu pomocí vašich zdrojů nebo z fondu likvidity, jako je UniSwap a nedávno přidaný Mooniswap pro Ethereum a JustSwap pro TRON. $ MEGA lze také zakoupit prostřednictvím balíčků v obchodech MCP3D, ale buďte rychlí, protože jejich množství je omezené.

$ MEGA je dále ERC-20, což znamená, že s ním lze volně obchodovat na jakémkoli decentralizovaném trhu založeném na Ethereu, a v době psaní tohoto článku je jeho 24h objem kolem 10 800 USD.

Komunita MegaCryptoPolis

MegaCryptoPolis je extrémně aktivní komunita, která vás bude informovat o všech aktivitách ve hře.

Titulní stránka obsahuje rozsáhlý Novinový stánek, kde hráči mohli rychle dohnat ceny materiálu a zdrojů, zprávy o přírodních katastrofách, podrobné statistiky o různých okresech, vše, co potřebujete, abyste dohnali ekonomiku MegaCryptoPolis v krátkém týdeníku.

Kromě toho má hra také oficiální Discord (ověřte prosím) s téměř 3000 členy, kteří diskutují o všech věcech MegaCryptoPolis. Hráči by mohli přijít pro rychlého průvodce, vést různé diskuse v podskupinách, jako jsou herní strategie, tržiště, účastnit se návrhů komunity a odesílat zpětnou vazbu.

Co by mohla mít budoucnost

Stejně jako náš fyzický svět, kde se technologie neustále vyvíjí, má svět MegaCryptoPolis také velké plány na rozšíření.

V současné době se vyvíjejí různé projekty, jako je přidání budovy vzdělávání, kde by občané mohli zvýšit svou kvalifikaci, hotel k obnovení počtů chovatelů, mobilní verze hry, přizpůsobená struktura budovy a ještě lépe, režim Avatar.

Vy, hráč, jste mohli kráčet po decentralizovaném městě a komunikovat s ostatními hráči a jejich avatary. je to odvážná vize, ale mohlo by se to stát v ne příliš vzdálené budoucnosti.

Zajímavá herní platforma Blockchain

Když se zmíníme o decentralizované hře, často bychom si představili stavitele města nebo hru na sbírání karet, která využívá jednoduché funkce s použitím nepředstavitelných tokenů. MegaCryptoPolis začal stejným způsobem, ale rozhodl se zmapovat svůj vlastní směr.

S velkou a aktivní komunitou a neustále se rozvíjející ekonomikou je nepopiratelné, že MegaCryptoPolis je jednou z žánrových her na decentralizované herní scéně.

Spojení komunity prostřednictvím jejích mikroekonomických funkcí a jejího tokenu DeFi $ MEGA rozšířilo zcela novou úroveň interakce a rozvoje do již existující metropole.

Začněte s hrou tady.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me