Revolut apskats: digitālās bankas lietotne un karte ar kriptogrāfijas atbalstu

Revolut apskats

Mūsdienās pazīstamā banku nozare strauji mainās. Dienas, kad iegāja vietējā filiālē, lai atvērtu kontu ar neskaitāmiem dokumentiem, ir pagātne. Pievienojiet tādus kā čeka, papīra izrakstu, atbalsta pa tālruni vai līdzekļu fiziskas pārskaitīšanas iemaksu – un jūs saņemsiet novirzi.

Rinda Revolut.

Bankas “Challenger” lietojumprogramma ļauj izpildīt lielāko daļu ikdienas banku vajadzību ar vienas pogas klikšķi. Neatkarīgi no tā, vai konta atvēršana dažu minūšu laikā, maksājumu nosūtīšana un saņemšana, darījumu uzraudzība vai valūtas maiņa – Revolut ļauj to izdarīt, izmantojot vienkāršu mobilo lietotni.

Tomēr, ja banku arēnā Challenger joprojām ir sākumstadijā, vai tādiem Revolut var uzticēties? Ja jūs domājat par konta atvēršanu Revolut, iesakām vispirms izlasīt mūsu visaptverošo pārskatu.

Mēs esam apskatījuši visu, kas jums jāzina, lai varētu pieņemt apzinātu lēmumu, piemēram, kā lietotne darbojas, ko jūs varat darīt, maksas, piemērotība, drošība un citas lietas..

Apmeklējiet Revolut

Kas ir Revolut?

Pamata formā, Revolut ir mobilā lietojumprogramma kas ļauj pārvaldīt norēķinu kontu. Divu krievu izstrādātāju – Nikolaja Storonsky un Vlad Yatsenko – dibinātāju vēl 2015. gadā, platformā tagad dzīvo vairāk nekā 4,5 miljoni lietotāju.

No šī skaitļa, aptuveni 1,6 miljoni klientu atrodas Lielbritānijā, bet pārējie – visā kontinentālajā Eiropā. Ja šie skaitļi nebija pietiekami iespaidīgi uzņēmumam, kurš apgalvo, ka katru dienu atver 7000 jaunus kontus, Revolut arī veicina gandrīz 3 miljardu ASV dolāru ikmēneša darījumu apjomu.

Revolut banka

Runājot par Revolut lietotnes spēju, tas pēc būtības ir ļoti līdzīgs parastajam norēķinu kontam. Piemēram, lietotne ļauj jums nosūtīt un saņemt līdzekļus, izmantojot Lielbritānijas ātrāku maksājumu tīklu, SEPA un pat SWIFT. Lietotnei, protams, ir arī debetkarte. Izdod Visa vai MasterCard (atkarīgs no atrašanās vietas), tas ļauj tiešsaistē iegādāties preces un pakalpojumus, kā arī izņemt skaidru naudu miljonos bankomātu visā pasaulē..

Turklāt lietotne ir labi pazīstama arī ar spēju atvieglot īpaši ērtas valūtas maiņas iespējas – dažas no tām var veikt ar nozares vadošajiem kursiem.

Neatkarīgi no tā, kuru funkciju izmantojat, viena no galvenajām priekšrocībām, izmantojot tādu konkurējošās bankas lietotni kā Revolut, ir arī reāllaika atjauninājumi, kurus esat pieradis. Piemēram, brīdī, kad izmantojat debetkarti, uz tālruni saņemsit tūlītēju paziņojumu. Tas pats par sevi ļauj viegli sekot līdzi savām finansēm.

Ir svarīgi atzīmēt, ka Revolut platforma sniedzas daudz tālāk par iepriekšminētajiem banku pakalpojumiem. Lietotne piedāvā arī virkni papildu funkciju, piemēram, kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu, ceļojumu apdrošināšanu un lidostas atpūtas telpas pases.

Tagad, kad jums ir īsa ideja par to, kas patiesībā ir lietotne, nākamajā mūsu pārskata sadaļā mēs izpētīsim Revolut piedāvātos norēķinu kontus.

Revolut norēķinu konti

Revolut piedāvātais raksturīgais pakalpojums ir tā norēķinu konta piedāvājums. Kad izaicinošās banku platformas pirmo reizi tika realizētas, viens no galvenajiem trūkumiem bija tas, ka lietotājiem netika piešķirts unikāls konts.

Tā vietā platforma katram lietotājam sniegtu to pašu pašreizējā konta informāciju. Tas padarīja praktiski neiespējamu agrīnajiem lietotājiem izmantot izaicinošās bankas kā tiešu aizstājēju tradicionālajām ielām, arī tāpēc, ka konta funkcijas bija ļoti ierobežotas.

Gluži pretēji, Revolut norēķinu konts darbojas tāpat kā jebkurš cits jūsu iepriekšējais norēķinu konts. Pirmkārt un galvenokārt, visiem Revolut lietotājiem tiks piešķirts unikāls norēķinu konts gan Lielbritānijā, gan Eiropā. Pirmajam būs unikāls Apvienotās Karalistes konta numurs un šķirošanas kods, bet otrajam – unikāls IBAN numurs un BIC / SWIFT kods.

Tādējādi jums ir ne tikai iespējas nosūtīt un saņemt līdzekļus iekšzemē, bet arī pilnīga piekļuve pārrobežu pārskaitījumiem. Īpašs ieguvums ir tas, cik viegli jūs varat sūtīt skaidru naudu starptautiskā mērogā, jo tradicionāli tas prasa vietēju apmeklējumu.

Pārvaldiet savu naudu

Darījumu izpildes ziņā tas ir tik vienkārši, kā pieteikties savā Revolut mobilajā lietotnē, ievadīt uztvērēja konta datus, izvēlēties, cik daudz vēlaties nosūtīt, un tas ir darīts – darīts.

Kamēr mēs esam iecerējuši nomainīt jūsu tradicionālo norēķinu kontu ar lietotni Revolut, ir svarīgi atzīmēt, ka platforma pašlaik nepiedāvā nekādus parastos kredītproduktus. Tas ietver pārtēriņus, aizdevumus un hipotēkas. Tomēr, un kā mēs to apspriedīsim vēlāk, Revolut nesen paziņoja ka tās Eiropas banku licences pieteikums ir apstiprināts. Lai gan oficiāli tas vēl ir sagatavošanas stadijā, licences iegāde potenciāli varētu pavērt ceļu uz kredītiem balstītiem produktiem.

Neskatoties uz to, kā sagaidāms ar jebkuru norēķinu konta pakalpojumu, Revolut ir arī pilnvērtīga debetkarte. Mēs to sīkāk aplūkosim nākamajā sadaļā.

Revolut debetkarte

Kad jūs pirmo reizi atveriet kontu Revolut, jums automātiski tiks izsniegta debetkarte. Ja esat no Lielbritānijas, to parasti izsniedz Visa, savukārt Eiropas kontu īpašniekiem tiks piedāvāta MasterCard. Jebkurā gadījumā Revolut debetkarte darbojas līdzīgi kā tradicionālā bankas izsniegtā karte.

Pirmkārt, karti varat izmantot jebkurā bankomātā, kas pieņem Visa vai MasterCard – gan iekšzemē, gan ārzemēs. Protams, karti var izmantot arī tiešsaistē, lai iegādātos preces un pakalpojumus, kā arī veikalā vai pa tālruni.

Veicot darījumu, to varat uzreiz apskatīt savā Revolut lietotnē. Turklāt, ja debetkarti izmantojat tiešsaistē pie tirgotāja, no kura iepriekš neko neesat iegādājies, tad, visticamāk, Revolut lūgs apstiprināt darījumu no tālruņa. Viss, kas jums jādara, ir jāievada lietotne un jāpārbauda, ​​vai esat veicis darījumu.

Kriptovalūta uz Revolut

Revolut saviem lietotājiem piedāvā arī veidu, kā iegādāties un turēt dažas kriptovalūtas, tostarp: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash un Ripple.

Viņu maksa par kriptogrāfijas valūtu ir saprātīga un tā ir caurspīdīga, lai pirms pirkuma veikšanas jūs varētu redzēt valūtas kursus lietotnē. Varat arī izmantot Revolut lietojumprogrammu, lai reāllaikā sekotu kriptovalūtu likmēm, izmantojot lietotnes sadaļu Pārveidotājs.

Kriptovalūtas atbalsts ir standarts visiem Revolut kontiem, kas cilvēkiem ir vienkāršs veids, kā sākt pirkt un pārdot kriptogrāfiju.

Revolut kriptonauda

Lietotne nodrošina portfeļa izsekotāju, lai jūs varētu laika gaitā apskatīt savu kriptogrāfijas veiktspēju, kā arī ļauj iestatīt trauksmes signālus ar push paziņojumiem, ja vēlaties pirkt vai pārdot par noteiktiem cenu punktiem.

Jūs varat arī tērēt savu kriptovalūtu, izmantojot savu karti, tāpat kā jebkuru citu ārvalstu valūtu lietotnē.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka Revolut ir brīvības atņemšanas risinājums, tāpēc jūs nevarat izņemt savus kriptosus uz citiem maciņiem vai apmaiņas vietām, tāpēc nopietniem lietotājiem mēs neiesakām Revolut, bet kādam, kurš vēlas iegremdēt pirkstus ūdenī, ko tas var radīt piemērots sākums.

Valūtas un ārvalstu valūtas

Papildus ikdienas norēķinu kontam un debetkaršu pakalpojumam, Revolut ir arī lieliska iespēja, ja jums ir prasība rīkoties ar vairākām valūtām. Faktiski lietojumprogramma apgalvo, ka atbalsta 120 dažādas valūtas. Tas ir ļoti izdevīgi, ja jums ir jānosūta un jāsaņem līdzekļi citā valūtā, nekā jūs izmantojat, vai ja atrodaties ārzemēs un jums ir jāizmanto debetkarte..

Piemēram, ja jūs izmantojat savu Revolut debetkarti ASV un tādējādi veicāt darījumus ASV dolāros, tad Revolut lietotne veiktu tūlītēju apmaiņu darījuma brīdī. Tādējādi jūs ievērojami ietaupīsit, salīdzinot ar debetkarti, ko izdevusi tradicionālā ielas iela.

Ceļojuma nauda

Runājot par pamatprincipiem, Revolut izmantotās valūtas nodevas no pirmā acu uzmetiena ir diezgan sarežģītas, tāpēc tālāk mēs esam sadalījuši galvenos punktus.

 • Tirgus laikā: Visas atbalstītās valūtas, izņemot TBH un UAH, lietotnē var bez maksas apmainīt standarta valūtas tirgus stundās..
 • Ārpus tirgus darba laika: Ārpus valūtas tirgus stundām galvenajām valūtām, piemēram, GBP, USD, EUR, AUD, CAD utt., Ir jāmaksā apmaiņas maksa 0,5%. Lai gan TBH un UAH ir ārpus stundas maksa 2%, visām pārējām atbalstītajām valūtām ir jāmaksā 1% maksa.
 • Augstas frekvences lietotāji: Ja jūs atrodaties bez maksas Revolut kontā un vienā kalendārajā mēnesī esat nomainījis vairāk nekā 5000 mārciņu, tad jūs definēsit kā augstas frekvences klientu. Tas nozīmē, ka jums būs jāmaksā augstāka valūtas maiņas maksa, nekā norādīts iepriekš.

  Atkarībā no tā, vai veicat maiņu tirgus laikā vai ārpus tā, un no konkrētajām valūtām, ar kurām apmainās, tas mainīsies no 0,5% līdz maksimāli 2,5%.

Galu galā, lai gan iepriekš minētās maksas var ievērojami atšķirties, lielākajā daļā gadījumu jūs maksājat ievērojami mazāk, izmantojot Revolut, salīdzinot ar tradicionālo finanšu iestādi.

Tagad, kad esam apskatījuši ārvalstu valūtas, nākamajā sadaļā mēs sīkāk izpētīsim Revout cenu struktūru.

Cik maksā Revolut?

Pirmkārt un galvenokārt, lielākā daļa lietotāju izmanto Revolut standarta kontu, kas nav jāmaksā. Tomēr Revolut piedāvā arī vairākus apmaksātus kontus, kas nāk ar ikmēneša abonementu. Mēs to drīz izpētīsim. Tomēr pa to laiku apskatīsim, kādas izmaksas jūs pieradīsit kā standarta lietotājs.

Lietotnes iegūšanas ziņā to var bez maksas lejupielādēt, izmantojot Apple Store vai Google Play. Par konta atvēršanu nav jāmaksā, un jums nebūs jāmaksā ikmēneša abonements, ja nolemjat palikt par standarta lietotāju. Tomēr konta atvēršanas brīdī jums būs jāmaksā £ 4,99 debetkartes piegādes maksa. Turklāt verifikācijas nolūkos jums būs jāiemaksā 10 £ savā kontā.

Kā vislabākais jums ir noguldīt £ 10 vai vairāk, izmantojot bankas pārskaitījumu vai ar debetkarti, un pēc tam samaksājiet maksu no noguldītajiem līdzekļiem.

Maksa par naudas sūtīšanu un saņemšanu

Ja veicat pārskaitījumu no Lielbritānijas uz Lielbritāniju, tas notiks pa ātrāku maksājumu tīklu, un tādējādi lielākā daļa pārskaitījumu tiks saņemti dažu minūšu laikā.

Tas nav jāmaksā. Ja veicat pārsūtīšanu no ES uz ES, izmantojot SEPA, tas ir arī bez maksas. Kaut arī Revolut paziņo, ka tas var aizņemt pāris darba dienas, lai to sasniegtu, vairumā gadījumu tas pienāk nākamajā dienā. To var arī atvieglot bez maksas.

Vienīgais laiks, kad jums būs jāmaksā maksa par naudas sūtīšanu vai saņemšanu, ir nepieciešamība izmantot SWIFT tīklu. Tas, piemēram, aptvertu darījumu no Lielbritānijas uz Austrāliju vai Japānu uz Lielbritāniju. Vairumā gadījumu naudas nosūtīšana un saņemšana caur SWIFT maksās 15 USD, lai gan tas var atšķirties atkarībā no citas darījumā iesaistītās bankas.

Maksa par Revolut debetkartes lietošanu

Izmantojot Revolut debetkarti skaidras naudas izņemšanai no bankomāta, pirmie 200 mārciņas būs bez maksas. Tomēr viss, kas pārsniedz šo summu, būs jāmaksā par 2%.

Debetkartes izmantošana tiešsaistē vai veikalā nav maksas, ja vien veicat darījumus vietējā valūtā. Ja karti izmantojat ārzemēs, jums būs jāatgriežas pie iepriekš ārvalstu valūtas sadaļā norādītajām maksām.

Ir arī vērts atzīmēt, ka, ja jūs pazaudējat savu Revolut debetkarti – vai vienkārši vēlaties pasūtīt citu, tas maksā £ 5 par karti. Jums būs jāmaksā arī maksa par piegādi.

Revolut cenu plāni

Papildus bezmaksas standarta kontam Revolut piedāvā arī divus papildu cenu plānus – Premium un Metal. Kaut arī Revolut piedāvā arī biznesa kontu, tas neietilpst tā galvenajā norēķinu konta piedāvājumā.

Revolut cenu noteikšana

Revolut Premium – 6,99 mārciņas mēnesī

Ja jūsu bankas prasības ir nedaudz sarežģītākas nekā piedāvā bezmaksas konts, ieteicams apsvērt Revolut Premium kontu. Par maksu 6,99 mārciņas mēnesī Premium konts piedāvā vairākas galvenās priekšrocības.

Lūk, galvenā jist:

 • Bez pirmajām 400 mārciņām mēnesī (parasti 200 mārciņu) nav bankomātu maksas
 • Vienmēr ievērojiet zemāko ierobežoto ārvalstu valūtas cenu plānu
 • Ceļojumu apdrošināšana, kas ietver aizkavētus lidojumus un bagāžas pieprasījumus
 • Prioritāra klientu apkalpošana
 • Spēja pirkt un pārdot kriptovalūtas (CFD)
 • Ekskluzīvs kartes dizains
 • Vienreizējas virtuālās kartes
 • Piekļuve lidostas atpūtas telpas caurlaidei

Revolut Metal – 12,99 mārciņas mēnesī

Revolut augstākais pieejamais līmenis ir Metal konts, kura mēneša izmaksas ir 12,99 mārciņas. Visas Metal kontā norādītās funkcijas ir vienādas ar Premium, izņemot šādas:

 • Līdz pirmajiem £ 600 mēnesī nav jāmaksā bankomāts
 • Naudas atmaksa par visiem debetkartes maksājumiem (0,1% Eiropā, 1% ārpus Eiropas)
 • Revolut konsjeržs

Runājot par pēdējo punktu, Revolut Concierge ir novatorisks mākslīgā intelekta vadīts personīgais asistents. Piemēram, ja nākamajā mēnesī meklējat labākās cenas lidojumu biļetēm uz Ņujorku vai vēlaties atrast butika viesnīcas ieteikumus pilsētā, kuru apmeklējat, konsjeržs automātiski atradīs jums šo informāciju..

Tomēr vispārēja vienprātība ir tāda, ka funkcija piedāvā maz vērtību. Piemēram, viens lietotājs ziņoja, ka konsjeržs atrada lidojuma biļetes par 1200 eiro, lai gan, veicot ātru neatkarīgu meklēšanu, lietotājs atrada tos pašus lidojumus par 500 eiro!

Kam ir tiesības atvērt Revolut kontu?

Vienīgās atbilstības prasības, kas jums jāņem vērā, ir jūsu atrašanās vieta. Raksta tapšanas laikā Revolut atbalsta likumīgos rezidentus no Lielbritānijas, Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ), Šveices un Austrālijas. Ja esat no valsts, kas nav zemāk norādītā jurisdikcija, jūs nevarēsiet atvērt kontu Revolut.

Austrālija, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Horvātija, Kipras Republika, Čehijas Republika, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Islande, Īrija, Itālija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija , Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Lielbritānija

Konta atvēršana – kas man vajadzīgs?

Ja esat no attiecīgās valsts, konta atvēršana Revolut ir ļoti vienkārša. Izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus, lai uzzinātu, kas jums jādara.

 • 1. darbība: lejupielādējiet un instalējiet lietotni Lai sāktu, apmeklējiet vietni un ievadiet savu tālruņa numuru lai saņemtu ielūgumu uz lietotni. Ja jums nav Android vai iOS ierīces, tālrunis neatbalsta šo lietotni.
 • 2. darbība: ievadiet savu personisko informāciju Kā tas ir standartā jebkurai finanšu lietojumprogrammai, jums būs jāievada sava personīgā informācija. Protams, tas ietvers jūsu vārdu, uzvārdu, adresi, dzīvesvietas statusu, dzimšanas datumu, mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi. Attiecībā uz tālruņa numuru pārliecinieties, vai tas ir pareizs, jo tas var būt nepieciešams, lai pārbaudītu darījumus vai atgūtu piekļuvi kontam, kad esat aizmirsis pieteikšanās akreditācijas datus..
 • 3. darbība: izvēlieties PIN numuru Katru reizi, kad vēlaties piekļūt savai Revolut lietotnei, jums būs jāievada PIN kods. Izvēlieties kaut ko tādu, ko citi neuzminēs, bet tajā pašā laikā to, ko neaizmirsīsit!
 • 4. darbība. Pārbaudiet savu identitāti Atšķirībā no apgrūtinošā procesa, ko pieprasa tradicionālās ielu bankas, jūsu identitātes pārbaude ar Revolut prasa sekundes. Viss, kas jums jādara, ir ar viedtālruņa kameru nofotografēt valsts izdotu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai vadītāja apliecību). Pārliecinieties, vai attēls ir kristāldzidrs, pretējā gadījumā automatizētā sistēma to nevarēs apstiprināt. Kad jūsu ID ir pieņemts, jums jāuzņem pašbilde. Tas ir paredzēts, lai pārliecinātos, ka esat likumīgs iepriekš augšupielādētā ID īpašnieks.
 • 5. solis: noguldiet līdzekļus Jums būs jāiemaksā vismaz 10 sterliņu mārciņu apmērā jūsu Revolut kontā. To var izdarīt, izmantojot bankas pārskaitījumu vai debetkarti.
 • 6. darbība: atlasiet plānu Revolut dod jums iespēju izvēlēties standarta bezmaksas plānu vai apmaksātus Premium un Metal plānus.
 • 7. solis: samaksājiet par kartes piegādes maksu Lai pabeigtu konta atvēršanas procesu, apstipriniet adresi, uz kuru vēlaties saņemt savu karti, samaksājiet piegādes maksu 4,99 sterliņu mārciņu apmērā (kas ņemta no tikko iemaksātajiem 10 mārciņām), un viss – jums tagad ir pilnvērtīgs Revolut norēķinu konts!

Vai Revolut ir drošs?

Ir svarīgi atzīt, ka tādas konkurējošās bankas kā Revolut joprojām ir pilnīgā attīstības stadijā. Kaut arī tūkstošgades paaudzei nebūs problēmu, pārejot no tradicionālās bankas uz mobilo banku lietotni, citas, iespējams, nav tik ērtas. Kā tāds ir ļoti svarīgi izpētīt, cik droša ir jūsu nauda, ​​lietojot Revolut.

Pirmkārt un galvenokārt, lai arī Revolut galvenā mītne atrodas Lielbritānijā, uzņēmums nav juridiski atzīta banka un tādējādi – tā uzglabāto naudu neaizsargā Apvienotās Karalistes Finanšu pakalpojumu kompensācijas shēma (FSCS). Parasti AK klientiem bankas noguldījumi ir aizsargāti līdz pirmajam 85 000 mārciņu gadījumā, ja iestāde sabrūk. Tomēr Revolut gadījumā šie drošības pasākumi nepastāv.

No otras puses – un kā mēs jau iepriekš atzīmējām, Revolut 2018. gada beigās paziņoja, ka tā ir veiksmīgi apstiprināta Eiropas banku licencei. Tas nozīmētu, ka Revolut noguldījumi ir līdz 100 000 eiro vēlāk aizsargāts ko veic Eiropas noguldījumu garantiju sistēma (EDGS). Tomēr licence vēl nav tikai oficiāli jāpiešķir, bet tā arī bija nesen ziņots ka pati apstiprināšana ir apdraudēta.

Galu galā, kaut arī FSCS un EDGS nepiemēro rakstīšanas laikā, Revolut joprojām ir pilnvarojusi Apvienotās Karalistes Finanšu rīcības iestāde (FCA), un klientu līdzekļi tiek turēti atsevišķos bankas kontos, kas atrodas Lielbritānijā.

Revolut klientu apkalpošana

Viens no visaptverošajiem pārdošanas punktiem, ko izvirzījušas tādas konkurējošās bankas kā Revolut, ir tas, ka klientu pieredze ir pirmajā vietā. Tradicionālajā banku situācijā tas ir viens no lielākajiem mazumtirdzniecības klientu atzīmētajiem punktiem, ar ilgu telefonu kavēšanos un ārpakalpojumu zvanu centriem ir izplatīta prakse.

Revolut gadījumā klientu apkalpošanas nodaļai ir jāveic pamatīgs remonts. Galvenā problēma ir tā, ka Revolut faktiski ir ātri pieaudzis. Tā kā platforma katru dienu uzņem vairāk nekā 7000 jaunus klientus, uzņēmums vienkārši nespēj nodrošināt pietiekamu klientu atbalsta līmeni.

Galvenā iespēja sazināties ar kādu no Revolut ir tiešraides tērzēšanas iespēja, kurai var piekļūt tikai caur mobilo lietotni. Tomēr sūdzību publiskajā telpā ir daudz, un klienti apgalvo, ka gaidīšanas laiks tagad ir dienās.

Tiem, kuriem šobrīd ir Premium vai Metal apmaksāts konts, acīmredzot tiek piedāvāts prioritārs atbalsts, tomēr sūdzības par ilgu atbildes laiku ir tikpat izplatītas.

Galu galā, kaut arī Revolut ir atzīmējis, ka viņi pašlaik palielina klientu atbalsta iespējas, tas ir jādara ātrāk nekā vēlāk.

Revolut apskats: apakšējā līnija?

Apkopojot, ir skaidri redzams, kāpēc izaicinošajām bankām patīk Revolut Apvienotajā Karalistē un Eiropas banku jomā ir vētra.

Klienti var ne tikai dažu minūšu laikā atvērt kontu, ērti izmantojot savu mobilo tālruni, bet ikdienas bankas pakalpojumiem var piekļūt ar vienas pogas klikšķi..

Neatkarīgi no tā, vai tā ir līdzekļu sūtīšana un saņemšana – vietējā un starptautiskā mērogā, skaidras naudas izņemšana no bankomāta un preču pirkšana tiešsaistē vai tūlītēja valūtas maiņa – Revolut atzīmē lielāko daļu kastīšu. Tāpēc lietotnei tagad ir 4,5 miljoni klientu pārpalikums.

No otras puses, lietotnei ir jāņem vērā daži nopietni apsvērumi par tās klientu apkalpošanas trūkumiem. Tā kā galvenie konkurenti tirgū N26 un Monzo ir novērtēti par ļoti ātru un uzmanīgu klientu atbalstu, Revolut tas ātri jārisina.

Turklāt vēl jāskatās, kas notiek ar tā dēvēto Eiropas banku licenci. Ja un kad licence tiks iegūta, šis garantijas klients ne tikai finansēs līdz pirmajiem 100 000 eiro no sabrukšanas draudiem, bet arī ļaus Revolut piedāvāt uz kredītiem balstītus produktus, piemēram, aizdevumus un overdraftus..

Apmeklējiet Revolut

Revolut

src = “~ images \ revolut-review-digital-banking-app-card-with-crypto-support.gif”

alt = “Revolut pārskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8

Lietošanas ērtums

9.0 / 10

Reputācija

7.0 / 10

Maksas

8.0 / 10

Klientu atbalsts

7.0 / 10

Maksājuma veidi

9.0 / 10

Plusi

 • Tūlītēja valūtas maiņa
 • Viegli lietojama lietotne
 • Fiziskā debetkarte
 • Vairāki valūtu atlikumi
 • Izdevumi ārzemēs ļauj ietaupīt maksu

Cons

 • Nav fizisku atrašanās vietu
 • Daži klienti ziņo par sliktu klientu apkalpošanu

Vizīte {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Revolut","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 08 \ /revolut-review.gif","apraksts":"Mūsdienās pazīstamā banku nozare strauji mainās. Dienas, kad iegāja vietējā filiālē, lai atvērtu kontu ar neskaitāmiem dokumentiem, ir pagātne. Pievienojiet tādus kā čeka, papīra izrakstu, tālruņa atbalsta vai līdzekļu fiziskas pārskaitīšanas naudas iegūšana – un jūs saņemsiet…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Keins Pepijs"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.00"},"nosaukums":"Revolut","reviewBody":"Mūsdienās pazīstamā banku nozare strauji mainās. Dienas, kad iegāja vietējā filiālē, lai atvērtu kontu ar neskaitāmiem dokumentiem, ir pagātne. Pievienojiet tādus kā čeka, papīra izrakstu, atbalsta pa tālruni vai naudas pārskaitīšanas fizisku pārsūtīšanu – un jūs saņemsiet novirzi. \ R \ n \ r \ nQue Revolut. \ R \ n \ r \ nIespējīgā bankas lietojumprogramma ļauj izpildiet lielāko daļu ikdienas banku vajadzību ar pogas klikšķi. Neatkarīgi no tā, vai konta atvēršana dažu minūšu laikā, maksājumu sūtīšana un saņemšana, darījumu uzraudzība vai valūtas maiņa – Revolut ļauj to izdarīt, izmantojot vienkāršu mobilo lietotni. \ R \ n \ r \ nTomēr banku arēnā Challenger joprojām ir tikai sākuma stadijā , vai tādiem Revolut var uzticēties? Ja jūs domājat par konta atvēršanu Revolut, iesakām vispirms izlasīt mūsu visaptverošo pārskatu. \ R \ n \ r \ nMēs esam apskatījuši visu, kas jums jāzina, lai varētu izveidot apzināts lēmums – piemēram, kā lietotne darbojas, ko jūs varat darīt, maksa, piemērotība, drošība un citas lietas. \ r \ nApmeklējiet Revolut \ r \ n \ r \ nKas ir Revolut? \ r \ nVisprasīgākajā formā Revolut ir mobilā lietojumprogramma, kas ļauj pārvaldīt norēķinu kontu. Divas krievu izstrādātāju – Nikolaja Storonsky un Vlad Yatsenko – dibinātās personas 2015. gadā bija platforma, kurā tagad dzīvo vairāk nekā 4,5 miljoni lietotāju. \ R \ n \ r \ nNo šī skaitļa aptuveni 1,6 miljoni klientu atrodas Lielbritānijā, un lielākais atlikums atrodas visā kontinentālajā Eiropā. Ja šie skaitļi nebija pietiekami iespaidīgi uzņēmumam, kurš apgalvo, ka katru dienu atver 7000 jaunus kontus, Revolut arī veicina gandrīz 3 miljardu ASV dolāru ikmēneša darījumu apjomu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPēc tam, ko Revolut lietotne var paveikt, tas pēc būtības ir ļoti līdzīgs parastajam norēķinu kontam. Piemēram, lietotne ļauj jums nosūtīt un saņemt līdzekļus, izmantojot Lielbritānijas ātrāku maksājumu tīklu, SEPA un pat SWIFT. Lietotnei, protams, ir arī debetkarte. To izsniedz Visa vai MasterCard (atkarīgs no atrašanās vietas), kas ļauj jums iegādāties preces un pakalpojumus tiešsaistē, kā arī izņemt skaidru naudu miljonos bankomātu visā pasaulē. \ R \ n \ r \ n Turklāt lietotne ir labi pazīstama arī tā spēja atvieglot īpaši ērtu valūtas maiņu – dažus no tiem var veikt ar nozares vadošajiem kursiem. \ r \ n \ r \ nNeatkarīgi no tā, kuru funkciju izmantojat, viens no galvenajiem bankas pretinieku lietotnes, piemēram, Revolut, izmantošanas ieguvumiem ir arī reāllaika atjauninājumi, kurus esat pieradis. Piemēram, brīdī, kad izmantojat debetkarti, uz tālruni saņemsit tūlītēju paziņojumu. Tas pats par sevi atvieglo savu finanšu uzskaiti. \ R \ n \ r \ nIr svarīgi atzīmēt, ka Revolut platforma sniedz daudz tālāk par iepriekšminētajiem banku pakalpojumiem. Lietotne piedāvā arī virkni papildu funkciju, piemēram, kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu, ceļojumu apdrošināšanu un lidostas atpūtas telpas pases. \ R \ n \ r \ nTagad, kad jums ir īsa ideja par to, kas patiesībā ir lietotne, Nākamajā pārskata sadaļā mēs izpētīsim Revolut piedāvātos norēķinu kontus. \ r \ nRevolut norēķinu konti \ r \ nRevolut piedāvātais raksturīgais pakalpojums ir tā norēķinu konta piedāvājums. Kad izaicinošās banku platformas pirmo reizi nonāca pie rezultāta, viens no galvenajiem trūkumiem bija tas, ka lietotājiem netika piešķirts unikāls konts. \ R \ n \ r \ nTā vietā platforma katram lietotājam sniegtu vienādu norēķinu konta informāciju. Tas padarīja praktiski neiespējamu agrīnajiem lietotājiem izmantot izaicinošās bankas kā tiešu tradicionālo ielu iestāžu aizstājēju, jo īpaši tāpēc, ka konta funkcijas bija ļoti ierobežotas. \ R \ n \ r \ nGluži pretēji, Revolut norēķinu konts darbojas ļoti tāpat kā jebkuram citam jūsu pašreizējam kontam. Pirmkārt un galvenokārt, visiem Revolut lietotājiem tiks piešķirts unikāls norēķinu konts gan Lielbritānijā, gan Eiropā. Pirmajam būs unikāls Apvienotās Karalistes konta numurs un šķirošanas kods, bet otrajam – unikāls IBAN numurs un BIC \ / SWIFT kods. \ R \ n \ r \ nTādējādi jūs ne tikai spējat nosūtīt un saņemiet līdzekļus iekšzemē, taču jums ir arī pilnīga piekļuve pārrobežu pārskaitījumiem. Īpaša priekšrocība ir vieglums, ar kuru jūs varat sūtīt skaidru naudu starptautiskā mērogā, jo tradicionāli tas prasa vietēju apmeklējumu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDarījumu izpildes ziņā tas ir tikpat vienkārši kā piesakoties savā mobilajā lietotnē Revolut, ievadot uztvērēja konta datus, izvēloties, cik daudz vēlaties nosūtīt, un tas ir paveikts. \ r \ n \ r \ nKamēr mēs vēlamies nomainīt jūsu tradicionālo pašreizējo kontu ar Revolut lietotni ir svarīgi atzīmēt, ka platforma pašlaik nepiedāvā nekādus parastos kredītproduktus. Tas ietver pārtēriņus, aizdevumus un hipotēkas. Tomēr, kā mēs apspriedīsim vēlāk, Revolut nesen paziņoja, ka tās Eiropas banku licences pieteikums ir apstiprināts. Lai gan oficiāli tas vēl ir sagatavošanas stadijā, licences iegūšana potenciāli var pavērt ceļu uz kredītiem balstītiem produktiem. \ R \ n \ r \ nNeskatoties uz to, kā sagaidāms ar jebkuru norēķinu kontu pakalpojumu, Revolut ir pieejams arī pilnībā izveidota debetkarte. Mēs to sīkāk aplūkosim nākamajā sadaļā. \ R \ nRevolut debetkarte \ r \ nKad pirmo reizi atverat kontu Revolut, jums automātiski tiks izsniegta debetkarte. Ja esat no Lielbritānijas, to parasti izsniedz Visa, savukārt Eiropas kontu īpašniekiem tiks piedāvāta MasterCard karte. Katrā ziņā Revolut debetkarte darbojas līdzīgi kā tradicionālā bankas izsniegtā karte. \ R \ n \ r \ nPirmkārt, karti varat izmantot jebkurā bankomātā, kas pieņem Visa vai MasterCard – gan iekšzemē, gan ārzemēs. Protams, karti var izmantot arī tiešsaistē, lai iegādātos preces un pakalpojumus, kā arī veikalā vai pa tālruni. \ R \ n \ r \ nKad veicat darījumu, to varat uzreiz skatīt savā Revolut lietotnē. Turklāt, ja debetkarti izmantojat tiešsaistē pie tirgotāja, no kura iepriekš neko neesat iegādājies, iespējams, Revolut lūgs apstiprināt darījumu no tālruņa. Viss, kas jums jādara, ir jāievada lietotne un jāpārbauda, ​​vai esat veicis darījumu. \ R \ nKriptogrāfijas valūta vietnē Revolut \ r \ nRevolut lietotājiem piedāvā arī iespēju iegādāties un turēt dažas kriptovalūtas, tostarp: \ u00a0Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash un Ripple. \ R \ n \ r \ nViņu maksa par kriptovalūtu ir saprātīga un tā ir caurspīdīga, lai pirms pirkuma veikšanas jūs varētu redzēt valūtas kursus lietotnē. Varat arī izmantot Revolut lietojumprogrammu, lai reāllaikā sekotu kriptovalūtu kursiem, izmantojot lietotnes sadaļu Pārveidotājs. \ R \ n \ r \ nKriptogrāfijas valūtas atbalsts ir standarts visiem Revolut kontiem, kas ļauj cilvēkiem ērti iegūt sāka pirkt un pārdot kriptogrāfiju. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAplikācija nodrošina portfeļa izsekotāju, lai jūs varētu laika gaitā apskatīt savu kriptogrāfisko veiktspēju, kā arī ļauj iestatīt trauksmes signālus, ja vēlaties pirkt vai pārdot par noteiktiem cenu punktiem. \ r \ n \ r \ nJūs varat arī tērēt savu kriptovalūtu, izmantojot savu karti, tāpat kā jebkuru citu lietotnes ārvalstu valūtu. \ r \ n \ r \ nVienīgais negatīvais ir tas, ka Revolut ir brīvības atņemšanas risinājums, tāpēc jūs nevarat izņemt savus kriptodokus uz citiem makiem vai apmaiņas vietām, tāpēc nopietniem lietotājiem mēs neiesakām Revolut, bet kādam, kurš vēlas iegremdēt pirkstus ūdenī, tas var būt piemērots sākums. \ r \ nValūtas un ārvalstu valūtas \ r \ nPapildus ikdienas norēķinu kontam un debetkaršu pakalpojumam, Revolut ir arī lieliska iespēja, ja jums ir prasība rīkoties ar vairākām valūtām. Faktiski lietojumprogramma apgalvo, ka atbalsta 120 dažādas valūtas. Tas ir ļoti izdevīgi, ja jums ir jānosūta un jāsaņem naudas līdzekļi citā valūtā, nekā jūs izmantojat, vai ja atrodaties ārzemēs un jums ir jāizmanto debetkarte. \ R \ n \ r \ nPiemēram, ja izmantojat Revolut debetkarti ASV un tādējādi jūs veicāt darījumus ASV dolāros, tad Revolut lietotne veiktu tūlītēju apmaiņu darījuma brīdī. Tādējādi jūs gūsiet ievērojamus ietaupījumus, salīdzinot ar debetkarti, ko izdevusi tradicionālā ielas iela. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPamatos runājot, valūtas maksa, ko Revolut no pirmā acu uzmetiena ir diezgan sarežģīti, tāpēc mēs esam sadalījuši galvenos punktus zemāk. \ R \ n \ r \ n \ t Tirgus laikā: visas atbalstītās valūtas, izņemot TBH un UAH, lietotnē var apmainīt bez maksas. izmaksas standarta valūtas tirgus stundās. \ r \ n \ t Ārpus tirgus darba laika: Ārpus valūtas tirgus stundām galvenajām valūtām, piemēram, GBP, USD, EUR, AUD, CAD utt., Ir jāmaksā apmaiņas maksa 0,5%. Lai gan TBH un UAH maksa par ārpusstundu maksu ir 2%, par visām pārējām atbalstītajām valūtām tiek iekasēta maksa par 1%. \ R \ n \ t Augstas frekvences lietotāji: ja izmantojat bezmaksas Revolut kontu un vienā kalendārajā mēnesī esat nomainījis vairāk nekā 35 000, tad jūs definēsit kā augstas frekvences klientu. Tas nozīmē, ka jums būs jāmaksā augstāka valūtas maiņas maksa, nekā norādīts iepriekš. \ R \ nAtkarībā no tā, vai veicat maiņu tirgus laikā vai ārpus tā, un konkrētajām valūtām, ar kurām jūs veicat maiņu, tas mainīsies no 0,5% līdz maksimālajam no 2,5%. \ r \ n \ r \ nGalīdzinot iepriekšminētās maksas var ievērojami atšķirties, lielākajā daļā gadījumu jūs ar Revolut maksāsiet ievērojami mazāk nekā tradicionālā finanšu iestāde. \ r \ n \ r \ nTagad mēs esam iekļāvuši ārvalstu valūtas, nākamajā sadaļā mēs sīkāk izpētīsim Revout cenu struktūru. \ r \ nCik maksā Revolut? \ r \ nPirmkārt un galvenokārt, lielākā daļa lietotāju izmanto standarta Revolut konts, par kuru nav jāmaksā. Tomēr Revolut piedāvā arī vairākus apmaksātus kontus, kas nāk ar ikmēneša abonementu. Mēs to drīz izpētīsim. Tomēr pa to laiku ļaujiet redzēt, kādas izmaksas jūs pieradīsit kā standarta lietotājs. \ R \ n \ r \ nLai iegūtu lietotni, to var bez maksas lejupielādēt, izmantojot Apple Store vai Google Play. Konta atvēršana nav maksas, un jums nav jāmaksā ikmēneša abonements, ja nolemjat palikt par standarta lietotāju. Tomēr konta atvēršanas brīdī jums būs jāmaksā \ u00a34.99 debetkartes piegādes maksa. Turklāt verifikācijas nolūkos jums būs jāiemaksā arī kontā \ u00a310. \ R \ n \ r \ nTādējādi vislabāk ir iemaksāt \ u00a310 vai vairāk, izmantojot bankas pārskaitījumu vai ar debetkarti, un pēc tam maksājiet nodevu no noguldītajiem līdzekļiem. \ r \ nMaksājumi par naudas sūtīšanu un saņemšanu \ r \ nJa veicat pārskaitījumu no Lielbritānijas uz Lielbritāniju, tas notiks pa ātrāku maksājumu tīklu, un tādējādi lielākā daļa pārskaitījumu nonāks jautājumā minūtes. \ r \ n \ r \ nTas nav jāmaksā. Ja veicat pārsūtīšanu no ES uz ES, izmantojot SEPA, tas ir arī bez maksas. Kaut arī Revolut paziņo, ka tas var aizņemt pāris darba dienas, lai to sasniegtu, vairumā gadījumu tas pienāk nākamajā dienā. To var arī atvieglot bez maksas. \ R \ n \ r \ n Vienīgais laiks, kad jums būs jāmaksā maksa par naudas sūtīšanu vai saņemšanu, ir nepieciešamība izmantot SWIFT tīklu. Tas, piemēram, aptvertu darījumu no Lielbritānijas uz Austrāliju vai Japānu uz Lielbritāniju. Vairumā gadījumu naudas nosūtīšana un saņemšana, izmantojot SWIFT, maksās 15 ASV dolārus, lai gan tas var atšķirties atkarībā no citas darījumā iesaistītās bankas. \ R \ nMaksājumi par jūsu Revolut debetkartes izmantošanu \ r \ nIzmantojot Revolut debetkarti skaidras naudas izņemšanai no bankomāta pirmais \ u00a3200 būs bez maksas. Tomēr par visu summu, kas pārsniedz šo summu, tiks iekasēta maksa 2% apmērā. \ R \ n \ r \ nJa darāt savā vietējā valūtā, debetkartes izmantošana tiešsaistē vai veikalā nav maksas. Ja karti izmantojat ārzemēs, jums būs jāatgriežas pie iepriekš uzskaitītajām nodevām sadaļā Valūtas maiņa. \ R \ n \ r \ nVērts arī atzīmēt, ka, pazaudējot Revolut debetkarti, vai vienkārši vēlaties pasūtīt citu viens, tas maksā \ u00a35 par vienu karti. Jums būs jāmaksā arī piegādes maksa. \ R \ nRevolut cenu plāni \ r \ nBez standarta standarta konta Revolut piedāvā arī divus papildu cenu plānus – Premium un Metal. Lai gan Revolut piedāvā arī biznesa kontu, tas neietilpst tā galvenajā norēķinu konta piedāvājumā. \ R \ n \ r \ n \ r \ nRevolut Premium – \ u00a36.99 mēnesī \ r \ nJa jūsu bankas prasības ir nedaudz sarežģītākas nekā ko piedāvā bezmaksas konts, iespējams, vēlēsities apsvērt Revolut Premium kontu. Par maksu \ u00a36.99 mēnesī Premium konts piedāvā vairākas galvenās priekšrocības. \ R \ n \ r \ nŠeit ir galvenā jista: \ r \ n \ r \ n \ tNo bankomāta maksas līdz pirmajai \ u00a3400 mēnesī (parasti \ u00a3200) \ r \ n \ tVismēr paliek zemākais ierobežotais ārvalstu valūtas cenu plāns \ r \ n \ tCeļojumu apdrošināšana, kas ietver aizkavētus lidojumu un bagāžas pieprasījumus \ r \ n \ tPrioritārā klientu apkalpošana \ r \ n \ tSpēja pirkt un pārdot kriptovalūtas (CFD) \ r \ n \ tEkskluzīvs karšu noformējums \ r \ n \ tVienreizējas virtuālās kartes \ r \ n \ tPieeja lidostas atpūtas telpai \ r \ n \ r \ nRevolut Metal – \ u00a312 .99 mēnesī \ r \ nRevolut augstākais pieejamais līmenis ir Metal konts, kura mēneša izmaksas ir \ u00a312.99. Visas Metal kontā piedāvātās funkcijas ir vienādas ar Premium, izņemot šādas: \ r \ n \ r \ n \ tNav bankomāta maksas līdz pirmajai \ u00a3600 mēnesī \ r \ n \ tVisi debetkartes atmaksa maksājumi (0,1% Eiropā, 1% ārpus Eiropas) \ r \ n \ tRevolut Concierge \ r \ n \ r \ nAttiecībā uz pēdējo punktu, Revolut Concierge ir novatorisks AI vadīts personīgais palīgs. Piemēram, ja nākamajā mēnesī meklējat labāko cenu lidojumu biļetes uz Ņujorku vai vēlaties atrast boutique viesnīcas ieteikumus pilsētā, kuru apmeklējat, konsjeržs automātiski atradīs jums šo informāciju. \ r \ n \ r \ n Tomēr vispārēja vienprātība ir tāda, ka funkcija piedāvā maz vērtību. Piemēram, viens lietotājs ziņoja, ka konsjeržs atrada lidojuma biļetes uz \ u20ac1200, lai gan, veicot ātru neatkarīgu meklēšanu, lietotājs atrada tos pašus lidojumus ar \ u20ac500! \ R \ nKam ir tiesības atvērt Revolut kontu? \ R \ n Vienīgās atbilstības prasības, kas jums jāņem vērā, ir jūsu atrašanās vieta. Raksta tapšanas laikā Revolut atbalsta likumīgos rezidentus no Lielbritānijas, Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ), Šveices un Austrālijas. Ja esat no valsts, kas nav norādīta zemāk uzskaitītajā jurisdikcijā, jūs nevarēsiet atvērt kontu Revolut. \ R \ n \ r \ nAustrālija, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Horvātija, Kipras Republika, Čehija , Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Islande, Īrija, Itālija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice , Apvienotā Karaliste \ r \ nKonta atvēršana – kas man nepieciešams? \ R \ nJa jūs esat no attiecīgās valsts, konta atvēršana Revolut ir ļoti vienkārša. Izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus, lai uzzinātu, kas jums jādara. \ R \ n \ r \ n \ t 1. solis: Lietotnes lejupielāde un instalēšana Lai sāktu darbu, apmeklējiet vietni un ievadiet savu tālruņa numuru, lai saņemtu uzaicinājumu. uz lietotni. Ja jums nav Android vai iOS ierīces, tālrunis neatbalstīs lietotni. \ R \ n \ t 2. solis: ievadiet savu personisko informāciju. Kā tas ir standartā jebkurai finanšu lietojumprogrammai, jums būs jāievada personiskā informācija. informācija. Protams, tas ietvers jūsu vārdu, uzvārdu, adresi, dzīvesvietas statusu, dzimšanas datumu, mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi. Attiecībā uz tālruņa numuru pārliecinieties, vai tas ir pareizs, jo tas var būt nepieciešams, lai pārbaudītu darījumus vai atgūtu piekļuvi kontam, kad esat aizmirsis pieteikšanās datus. \ R \ n \ t 3. solis: izvēlieties PIN numuru katru reizi, kad vēlaties piekļūt savai Revolut lietotnei jums būs jāievada PIN kods. Izvēlieties kaut ko tādu, ko citi neuzminēja, bet tajā pašā laikā kaut ko, ko neaizmirsāt! \ R \ n \ t 4. solis: Pārbaudiet savu identitāti Atšķirībā no apgrūtinošā procesa, ko pieprasa tradicionālās ielu bankas, jūsu identitātes pārbaude ar Revolut prasa sekundes. Viss, kas jums jādara, ir ar viedtālruņa kameru nofotografēt valsts izdotu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai autovadītāja apliecību). Pārliecinieties, vai attēls ir kristāldzidrs, pretējā gadījumā automatizētā sistēma to nevarēs apstiprināt. Kad jūsu ID ir pieņemts, jums jāuzņem pašbilde. Tas ir paredzēts, lai pārliecinātos, ka esat iepriekš augšupielādētā ID likumīgais īpašnieks. \ R \ n \ t 5. solis: Iemaksājiet līdzekļus. Jums būs jāiemaksā vismaz \ u00a310 summa savā Revolut kontā. To var izdarīt, izmantojot bankas pārskaitījumu vai debetkarti. \ R \ n \ t 6. solis: Izvēlieties plānu Revolut dod jums iespēju izvēlēties standarta bezmaksas plānu vai apmaksātus Premium un Metal plānus. \ R \ n \ 7. solis: maksājiet par kartes piegādes maksu. Lai pabeigtu konta atvēršanas procesu, apstipriniet adresi, uz kuru vēlaties, lai jūsu karte tiktu piegādāta, samaksājiet piegādes maksu \ u00a34.99 (ņemta no tikko iemaksātā \ u00a310) un \ u2019s tas ir – jums tagad ir pilnvērtīgs Revolut norēķinu konts! \ r \ n \ r \ nVai Revolut ir drošs? \ r \ nIr svarīgi atzīt, ka tādas banku konkurences kā Revolut joprojām ir pilnīgā attīstības stadijā. Kaut arī tūkstošgades paaudzei nebūs problēmu, pārejot no tradicionālās bankas uz mobilo banku lietotni, citas, iespējams, nav tik ērtas. Kā tāds ir ļoti svarīgi izpētīt, cik patiesībā jūsu nauda ir drošībā ar Revolut. \ R \ n \ r \ nPirmkārt, lai arī Revolut galvenā mītne atrodas Lielbritānijā, uzņēmums nav juridiski atzīta banka, un tādējādi – nauda, ​​ko tā glabā, nav aizsargāta ar Lielbritānijas Finanšu pakalpojumu kompensācijas shēmu (FSCS). Parasti AK klientiem bankas noguldījumi tiek aizsargāti līdz pirmajiem \ u00a385 000 gadījumos, ja iestāde sabrūk. Tomēr Revolut gadījumā šie drošības pasākumi nepastāv. \ R \ n \ r \ nNo otras puses – un, kā mēs jau iepriekš atzīmējām, Revolut 2018. gada beigās paziņoja, ka tā ir veiksmīgi apstiprināta Eiropas banku licencei. Tas nozīmētu, ka Revolut noguldījumus līdz \ u20ac100 000 apmērā vēlāk aizsargā Eiropas noguldījumu garantiju sistēma (EDGS). Tomēr licence vēl nav oficiāli jāpiešķir, bet nesen tika ziņots, ka pati apstiprināšana ir apdraudēta. \ R \ n \ r \ nGalu galā, kaut arī FSCS un EDGS nav spēkā rakstīšanas laikā, Revolut joprojām ir apstiprinājusi Apvienotās Karalistes Finanšu rīcības iestāde (FCA), un klientu līdzekļi tiek turēti atsevišķos bankas kontos, kas atrodas Lielbritānijā. \ r \ nRevolut klientu apkalpošana \ r \ nViens no visaptverošajiem pārdošanas punktiem, ko izvirzījušas tādas izaicinošās bankas kā Revolut ir tas, ka klienta pieredze ir pirmajā vietā. Tradicionālajā banku situācijā tas ir viens no lielākajiem mazumtirdzniecības klientu atzīmētajiem punktiem, ar ilgu tālruņa kavēšanos un ārpakalpojumu zvanu centriem ir izplatīta prakse. \ R \ n \ r \ nRevolut gadījumā klientu apkalpošanas nodaļa ir sakarā ar kapitālo remontu. Galvenā problēma ir tā, ka Revolut faktiski ir ātri pieaudzis. Tā kā platforma katru dienu uzņem vairāk nekā 7000 jaunus klientus, uzņēmums vienkārši nespēj nodrošināt pietiekamu klientu atbalsta līmeni. \ R \ n \ r \ nGalvenā iespēja sazināties ar kādu no Revolut ir tiešraides tērzēšana objektu, kuram var piekļūt tikai caur mobilo lietotni. Tomēr publiski pieejamo sūdzību ir daudz, un klienti apgalvo, ka gaidīšanas laiks tagad ir dienās. \ R \ n \ r \ nTiem, kuriem pašlaik ir Premium vai Metal apmaksāts konts, acīmredzot tiek piedāvāts prioritārs atbalsts, tomēr sūdzības par ilgi atbildes laiki ir tikpat bieži. \ r \ n \ r \ nGalu galā, kaut arī Revolut ir atzīmējis, ka viņi pašlaik palielina klientu atbalsta iespējas, tam jābūt drīzāk agrāk nekā vēlāk. \ r \ nRevolut Review: Apakšējā līnija? \ R \ nKopumā ir skaidri redzams, kāpēc tādas konkurējošās bankas kā Revolut ir satricinājušas Lielbritānijas un Eiropas banku vidi. \ R \ n \ r \ nNo klienti var ērti atvērt kontu tikai dažu minūšu laikā. viņu mobilo tālruni, taču ikdienas bankas pakalpojumiem var piekļūt, noklikšķinot uz vienas pogas. \ r \ n \ r \ nNeatkarīgi no tā, vai tas sūta un saņem līdzekļus – vietējā un starptautiskā mērogā, skaidras naudas izņemšanai no bankomāta un preču pirkšanai tiešsaistē vai tūlītējai valūtas maiņai – Revolut atzīmē lielāko daļu kastes. Tāpēc lietotnei tagad ir 4,5 miljoni klientu pārpalikums. \ R \ n \ r \ nNo otras puses, lietotnei ir jāņem vērā daži nopietni apsvērumi par klientu apkalpošanas trūkumiem. Tā kā galvenie konkurenti tirgū N26 un Monzo tiek novērtēti par viņu ātro un uzmanīgo klientu atbalstu, Revolut tas ātri jārisina. Bankas licence. Ja un kad licence patiešām notiks, šī garantija ne tikai nodrošinās klienta līdzekļus līdz pirmajam \ u20ac100 000 no sabrukšanas draudu, bet arī ļaus Revolut piedāvāt uz kredītiem balstītus produktus, piemēram, aizdevumus un overdraftus. \ nApmeklējiet Revolut","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Keins Pepijs"},"datumsPublicēts":"2020-03-18"},"papildu tips":"nenoteikts","alternatīvs vārds":"nenoteikts","balvu":"nenoteikts","balvas":"nenoteikts","Zīmols":"nenoteikts","kategorijā":"nenoteikts","krāsa":"nenoteikts","dziļums":"nenoteikts","disambiguatingApraksts":"nenoteikts","gtin":"nenoteikts","gtin12":"nenoteikts","gtin13":"nenoteikts","gtin14":"nenoteikts","gtin8":"nenoteikts","augstums":"nenoteikts","identifikators":"nenoteikts","logo":"nenoteikts","mainEntityOfPage":"nenoteikts","materiāls":"nenoteikts","modeli":"nenoteikts","mpn":"nenoteikts","nsn":"nenoteikts","productID":"nenoteikts","ražošanas datums":"nenoteikts","Pirkuma datums":"nenoteikts","izdošanas datums":"nenoteikts","tāds pats kā":"nenoteikts","sku":"nenoteikts","sauklis":"nenoteikts","URL":"nenoteikts","svars":"nenoteikts","platums":"nenoteikts"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me