Stipra lietusgāzes skāra “Bitcoin Mining Capital” Sičuaņu: Pārpludina dažas iespējas

Bitcoin Mining Hash likme

Varat rēķināties, ka Sičuaņas baseins Ķīnas ziemeļrietumos katru rudeni ir lietains. Jautājums ir: cik lietains?

Šogad sezonālās lietavas ir īpaši straujas, jo pēdējo dienu ārkārtīgi plūdi ir noveduši pie evakuācijas un bojāgājušajiem reģionā.

Saskaņā ar vietējiem ziņojumiem, skartas arī bitcoin un kriptovalūtas ieguves operācijas šajā apgabalā. Sichuan ir viens no pasaules lielākajiem bitkoīnu ieguves centriem.

Bitcoin Mining Hash likme

Ķīniešu kriptogrāfijas publikācijas 8btc līdzdibinātājs Red Li apstiprināja, ka dažas ieguves iekārtas, šķiet, ir “iznīcinātas” no plūdiem. Li tviterī ievietoja vairākas fotogrāfijas, kurās attēlota iznīcināta vietējā infrastruktūra un izskalotas, ar dubļiem pārklātas bitcoīna ieguves platformas.

Vakar Sičuanā plūdus iznīcināja dažas ieguves iekārtas. pic.twitter.com/lZ12tapVga

– Sarkanais Li (@ redtheminer) 2019. gada 21. augusts

Pekinā bāzētais Poolins, kas pašlaik ir ceturtais lielākais bitkoīnu ieguves baseins pasaulē, arī uzsvēra katastrofu. Uzņēmums savā Twitter kontā ievietoja videoierakstus, kuros redzams, ka Sičuaņas kalnrūpniecības objektu apņem plūdi un darbinieki pēc tam rakās caur dubļainām platformām..

2/2 personāla klips, kas raka kalnračus no dubļiem: pic.twitter.com/QebXEqBjrN

– Poolins (@officialpoolin) 2019. gada 21. augusts

Divvirzienu ūdens zobens

Vēl jūnijā kriptovalūtu pētījumu kompānija Coinshares publicēja ziņojumu, kurā norādīts, ka lielāko daļu pasaules bitkoīnu ieguves operāciju nodrošina atjaunojamie enerģijas avoti. Ņemot to vērā, daudzi ķīniešu kalnrači paļaujas uz hidroenerģiju, lai iegūtu lētu atjaunojamo enerģiju.

Šai lētajai hidroenerģijai ir nozveja: tas ir atkarīgs no tā, vai Ķīnas mitrā sezona ir mitra. Daudzi no šiem kalnračiem un viņu uzņēmumiem ir atkarīgi no atrašanās vietās, kur spēcīgs sezonāls lietus ir ne tikai norma, bet arī vajadzīgā realitāte. Ja Sičuaņa visu gadu būtu sausa, kalnrači tur nepaļautos uz hidroenerģiju (bet saules enerģija tad būtu iespējama).

Tāpēc dažreiz lietus laikā tas līst, un, kad katastrofāli daudz nokrišņu piemeklē populāros kalnrūpniecības centrus Ķīnā, šo operāciju dzīvības resurss kļūst par iespējamu nāves ceļu, kā tas bija redzams šonedēļ. Dažas Sičuaņas kalnrūpniecības iekārtas arī pagājušajā gadā pārsteidza plūdi – šķiet, tas ir spēles nosaukums, šķiet.

Par laimi, šķiet, ka postījumi ir izolēti dažās telpās. Cita starpā tas nozīmē, ka plūdi nav daudz ietekmējuši Bitcoin hash likmi. Sākot ar 21. augustu, jaukšanas ātrums svārstījās aptuveni 77,5 kvintiljonu haši sekundē saskaņā ar Blockchain.com – netālu no 18. augustā redzētā 82,5 kvintiljonu haši sekundē.

Nodarbība pret trauslumu

Plūdi Sičuanā gandrīz nav kvalificējami kā melnā gulbja notikumi, jo gandrīz gaidāms, ka šādi plūdi notiks.

Tomēr kalnrūpniecības darbībām, kas tiek gatavotas reģiona sezonālajām dusmām, dabas spēki joprojām var samazināt pūles, jo dabas katastrofu gadījumā var paveikt tikai tik daudz. Plūdi var smagi un ātri skart, kā arī pārsteigt vietējos iedzīvotājus.

Tuvinot bitcoīnu, lai kriptonauda darbotos kā globāla naudas sistēma, kas nav suverēna, tai jāspēj turpināt čīkstēt pat tad, ja katastrofas vai melnā gulbja notikumi skar tās tīkla daļas..

Ja centrālo spieķi centralizētajā VISA tīklā ietekmē uzlaušana vai ārkārtīgi laika apstākļi, viss lietotāju kontinents uz laiku var zaudēt piekļuvi savai naudai. No otras puses, plūdi var sasniegt bitcoin ieguves kapitālu, un Bitcoin pat nav tuvu tam, lai zaudētu jebkuru darbspēju. Šāda anti-trauslums ir viens no lielākajiem kriptovalūtas vērtības piedāvājumiem.

Mitrās sezonas / sausās sezonas problēma?

Daži neņem vērā Bitcoin ieguves ietekmi uz vidi, jo norāda uz tīkla paļaušanos uz atjaunojamo enerģiju. Bet tas nav tik vienkārši, un Ķīnas laika apstākļi parāda, kāpēc.

Kad lietainie laikapstākļi Ķīnā atdodas sausajam periodam, daudzi ogļrači pāriet no hidroenerģijas izmantošanas uz fosilā kurināmā dedzināšanu, piem. caur ogļu rūpnīcām.

PwC bloku ķēdes eksperts Alekss de Vriss iepriekš apgalvoja, ka dinamisks var novest pie “jaunu ogļu spēkstaciju būvniecības” Ķīnā, kas palielinātu Bitcoin ietekmi uz vidi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me