Pēc Bitcoin Run pagājušajā nedēļā Ethereum (ETH) vadīja labākās monētas nedēļas nogales pieaugumā

Ethereum privātums

Ethereum tīkla digitālajai gāzei Ether bija spēcīga nedēļas nogale, jo kriptonaudas cena no piektdienas līdz svētdienai pieauga vairāk nekā par 13 procentiem.

Šajā laika posmā ETH īslaicīgi palielinājās no 162 USD līdz 185 USD. Pagaidām augšupejošā tendence ir saglabājusies, monētai ienākot pirmdien, svārstoties ap 180 USD.

Šis impulss padara ētera īstermiņa ieguldījumu atdevi (ROI) vēl zaļāku; otrais lielākais kriptogrāfiskais rādītājs pēc tirgus kapitalizācijas tagad ir pieaudzis par 26 procentiem nedēļā, par 32 procentiem mēnesī un par 20 procentiem pēdējo trīs mēnešu laikā.

Ethereum privātums

ETH joprojām ir samazinājies par 54 procentiem no cenas pirms gada, savukārt kopš 2016. gada tas ir pieaudzis par vairāk nekā 1700 procentiem. Monētu visu laiku augstākais līmenis 2018. gada janvārī bija 1431 USD.

Protams, bailes kavējas telpā, ko kriptokonomijas lāču tirgū, kas sāka grauzt pagājušajā gadā, vēl ir izturība. Bet arvien grūtāk apgalvot, ka lapa nav pagriezusies ilgāk, jo galvenās monētas, piemēram, ēteris, saglabā pozitīvas īstermiņa IA.

Arī pārējās 10 lielākās kriptovalūtas ir veiksmīgi ienākušas jaunajā nedēļā. Bitcoin (BTC) ienāca pirmdien, joprojām turot virs 5200 USD cenu punktu, savukārt Bitcoin Cash (BCH) nedaudz saruka, bet saglabāja savu pozīciju virs 300 USD. Vairāki citi populāri kriptogrāfi, piemēram, litekoīns (LTC), Binance Coin (BNB) un Cardano’s ADA, piedzīvoja nelielu cenu sarukumu.

Šo līmeņu saglabāšana notiek pēc tam, kad pagājušajā nedēļā Bitcoin vadītie kriptogrāfijas tirgi ir palielinājušies pēc tam, kad vienas dienas laikā ģenēzes kriptogrāfija ir palielinājusies no USD 4100 līdz virs USD 5000.

Šis pieaugums, par kuru ziņots, ka izraisīja vairāki koordinēti pasūtījumi par 1000 bitcoin katram, ir strauji palielinājis optimismu un izpratni par kriptovalūtām, kas savukārt šķietami ir radījis refleksīvu dinamiku, kas ir novedis pie turpmāka pirkšanas spiediena kosmosā.

Jāskatās, vai šī refleksivitāte aktualizēs nākamo ieilgušo kriptogrāfijas buļļu tirgu vai izsmidzinās pēc tam, kad būs ieguvis kādu sākotnēju impulsu. Bet pēdējo 90 dienu laikā nav bijis daudz tādu smidzinošu monētu kā bitcoin un ēteris, tāpēc buļļa lieta nepārtraukti tiek veidota.

Ethereum labi novietots DeFi Rat Race sacensībās

Daudzi projekti ir lieliski, lai veicinātu un optimizētu decentralizēto finansējumu jeb DeFi. Tādi projekti kā Bitcoin, Ethereum, Cardano un Tezos ir tikai daži piemēri ievērojamiem sāncenšiem, kuri ir devušies uz arēnu.

Tomēr, runājot par pašreizējā lauka novērtēšanu, Ethereum ir guvis ievērojamu sākumu kriptoekonomikas dzīves sākumā, jo platforma pašlaik atbalsta deviņus no 10 galvenajiem decentralizētajiem finanšu projektiem katrā DeFi pulss izsekotāja vietne.

Pašreizējā DeFi tabula. Attēls, izmantojot DeFi Pulse

Ēteru vairāk nekā 400 miljonu dolāru vērtībā ir iekļauti starp trijiem galvenajiem projektiem, proti, kriptogrāfijas kreditēšanas spēles Maker and Compound un aizvien populārākā decentralizētā apmaiņa Uniswap. Bitcoin piedāvātais otrā slāņa mērogošanas risinājums – Lightning Network – šobrīd ir ceturtais, jo tā maksājumu kanālos ir bloķēts vairāk nekā 5,6 miljoni ASV dolāru.

DeFi nākotne, protams, vēl nav atrisināta, un visu laiku nāk klāt jauni projekti, piemēram, Cosmos un Polkadot. Bet Ethereum balstītie projekti noteikti izmanto dienu, kamēr lietas vēl ir agri, un šī dinamika attiecīgi var liecināt par ETH nākamajā kriptogrāfijas tirgus ciklā.

Skatoties nākotnē

Pēc veiksmīgas Konstantinopoles jaunināšanas ieviešanas šī gada sākumā Ethereum blokķēde ir iestatīta nākamajai Stambulas jaunināšanai, kas varētu redzēt ASIC izturīgo ProgPoW konsensa modeli..

Tālāk ir Serenity “ETH 2.0” jauninājums, kas ļaus Ethereum izvietot mērogošanas risinājumu trio šķelšanā, plazmā un Casper. ETH 2.0 komandas jau labi strādā, lai spēlētu mietus Ethereum.

48 no mūsu ETH2.0 validatoriem reāllaikā parāda mūsu pēdējos bloķētos balsojumus @prylabs Prysm testnet! Atbalsts grafikam @ terenc3t un satraukts par vairāk vizuālo materiālu, kas parāda ETH2 dakšu izvēles kārtulas spēku #Ethereum pic.twitter.com/ltd7lRmcQF

– Rauls Džordans (@ hidritojordan) 2019. gada 8. aprīlis

Pa to laiku lielākais jautājums blokķēdes kopienā koncentrēsies uz to, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai Serenity tiktu aktivizēts. Pašlaik tas ir atklāts jautājums, taču tas ne vienmēr būs viens.