Atsižvelgiant į augančios koncertų ekonomikos galimybes aplink Ethereum

Ethereum

Jei ETH yra pinigai, tada augančios koncertų ekonomikos galimybės aplink Ethereum turėtų tik dar labiau padidinti šią dinamiką.

Žinoma, kaip ir dauguma kriptoekonomikos aspektų, didžioji dalis „Ethereum“ pagrįstų naujovių, kurios kuriamos koncertų ekonomikos darbuotojams, vis dar yra pačios jauniausios. Atitinkamai, kai kurios šių naujovių naujovės kol kas yra eksperimentinės būsenos arba horizonte.

Ethereum

Tai pasakius, yra galimybė pakeisti žydinčio laikino darbo areną mūsų vis labiau hiperprotokų turinčiame skaitmeniniame pasaulyje. Akcijos didėja, nes Harvardo verslo apžvalga praėjusiais metais apskaičiavo, kad 150 mln. Vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos darbuotojų dabar dirba.

Koncertų ekonomika yra tinkama tarpininkauti

Faktas yra tas, kad šiandien pasaulyje netrūksta centralizuotų į laisvai samdomų vertėjų sutelktų įmonių, tačiau daugelis populiariausių ima didelius mokesčius arba vykdo neapskaitytas operacijas ir taip palieka daug ko norėti darbuotojams.

Gana liūdnai pagarsėjęs epizodas nutiko prieš kelerius metus, kai populiari laisvai samdomų vertėjų svetainė „Elance“ perėjo į „Upwork“. Deja, perėjimas daugeliui platformos bendruomenių nebuvo pageidaujamas ar sklandus, o perėjimas iš esmės sugadino daugiau nei kelių „Elance“ uždirbančiųjų profilius ir už jų ribų.

Šis anekdotas savo dvasia nėra panašus į tą, kurį pateikė „Ethereum“ bendraautorius Vitalikas Buterinas savo savo svetainę, kur Buterinas aprašė, kaip jis pirmą kartą suvokė didžiulį nusivylimą, kurį gali sukelti centralizuota įmonė:

„Aš laimingai žaidžiau„ World of Warcraft “2007–2010 m., Tačiau vieną dieną„ Blizzard “pašalino žalos komponentą iš mano mylimos„ Warlock “„ Siphon Life “burtų. Apsiverkiau miegodama ir tą dieną supratau, kokius siaubus gali sukelti centralizuotos paslaugos “.

Taigi vėliau atsirado „Ethereum“ ir ant jo pastatyti „dApps“, ir jie siūlo naujus decentralizuotus būdus. Vienas iš tų būdų yra veiksmingai nutraukti tarpininkų įtraukimą į koncertų ekonomikos sandorius, kai tarpininkai gali būti labai rimti, pvz. imant nepagrįstai didelius išėmimo mokesčius.

Projektai, kuriuos galima stebėti arenoje

Šiuo metu aplink „Ethereum“ ekosistemą vyksta kelios įdomios gijos, kurios gali vis labiau dominti laisvai samdomus darbuotojus.

Pavyzdžiui, šį mėnesį decentralizuoto užimtumo projektas „Opolis“ paskelbė ji gavo dotaciją iš „DeFi“ sunkiasvorio ir „Dai“ stablecoin kūrėjų „MakerDAO“. Dotacija buvo skirta padėti „Opolis“ integruoti „Dai“ mokėjimus į savo darbo platformą..

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad gavome plėtros dotaciją iš @MakerDAO! Dotacija leis mums atvežti #Dai mokėjimo integracijos į #Opolis“užimtumo platforma, padedanti toliau stiprinti ES ateitį # savavaldis darbininkas. Perskaitykite visą pranešimą: https://t.co/DJdC8hMYh0 pic.twitter.com/hIiCXzLTik

– OPOLIS (@opolis) 2019 m. Rugsėjo 17 d

Taigi, siekiant įtvirtinti „savarankiško darbuotojo ateitį“, užimtumo projekte netrukus „Dai“ atsidurs platesniame laisvai samdomų darbuotojų pasiūlymų skėčiu:

„Narystės metu vienoje iš Opolio gildijų arba decentralizuotų įdarbinimo organizacijų (DEO) laisvai samdomi darbuotojai, kūrybininkai, konsultantai ir koncertų darbuotojai gali naudotis tokiais pat aukštos kokybės privalumais ir paslaugomis kaip ir visą darbo dieną dirbantys darbuotojai, likdami nepriklausomi. „Opolis“ gildijos nariams pasiūlys sveikatos draudimą, kriptovaliutas ir tradicinius pensijų planus, mokesčių laikymosi automatizavimą ir dar daugiau “.

Kitas projektas, kuris smogia panašia linkme, yra „Sablier“, kuris pirmą kartą buvo pristatytas dar birželio mėnesį. Apmokėta kaip „dApp“ už nuolatinių atlyginimų teikimą „Ethereum“, „Sablier“, kuris neseniai buvo sumažintas iki „Rinkeby testnet“ iš atsargumo – sukurta siekiant pasiūlyti darbuotojams mokėjimus realiuoju laiku – net per minutę.

2 / Mokėtojas sumoka pinigų sumą į pažangiąją sutartį ir nustato iš anksto nustatytą mokėjimo normą.

Tada sutartyje paskirstomos indėlio dalys gavėjui, kai laikas bėga (bloko numeriai yra laiko tarpas).

– Paulius, Pinigų srautas (@PaulRBerg) 2019 m. Birželio 1 d

Bet dApp turėtų grįžti į maitinimo tinklą laiku, ypač jei „MakerDAO“ komandos stipendija pastangos praėjusį mėnesį yra bet kokia nuoroda.

Vis dėlto „Opolis“ ir „Sablier“ yra tik du pavyzdžiai galimybių, kuriomis laisvai samdomi vertėjai gali būti vis labiau suinteresuoti naudotis pažanga. Net paprasto „Ethereum“ adreso ir patvirtintos kriptovaliutos keitimo sąskaitos pakanka, kad nuotolinis darbuotojas galėtų pradėti mokėti internetu, tačiau yra ir kitų kūrybinių galimybių.

Pvz., Pagalvokime, kaip „Week in Ethereum News“ autorius Evanas Van Nessas siūlo anotuotas naujienlaiškio versijas tiems, kurie įsigijo susietų nepakeičiamų jo paties žetonų. Tai gali būti ankstyvos kibirkštys naujo pobūdžio koncertų ekonomikoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me