Crypto Exec aizstāv piesaisti, saka, ka USDT ir likumīgs un nav manipulējis ar Bitcoin cenu

Piesiet

Tether jau sen ir bijis strīdīgs spēlētājs kriptovalūtu kopienā.

USDT stablecoin operatoru, kas ir cieši saistīts ar Bitcoin apmaiņas gigantu Bitfinex, kopienas locekļi jau sen apsūdzēja par mākslīgu manipulāciju (īpaši sūknēšanu) ar BTC cenu..

Lai gan šī teorija ir ieguvusi nozīmi nozarē, kas skeptiski vērtē Bitcoin nestabilo un neprognozējamo raksturu, it īpaši ziņu dēļ, ka USDT 100% neatbalsta fiat dolāri, daudzi nozares vadītāji to nav pieņēmuši.

Piesiet

Konkrētajā gadījumā Dens Matusževskis, bijušais Circle ārpusbiržas tirdzniecības galda vadītājs, nesen uzstājās vienā no pirmajām “Uz robežas” sērija Podcast by Castle Island Ventures, lai runātu par “Tether manipulated Bitcoin” stāstījumu, īpaši attiecībā uz tā neprecizitāti.

Tiešām jautra un ieskatoša epizode ar bijušo Circle Trade vadītāju Danu Matuszevski. Šis puisis ir īsts boss. Apstiprina arī (ja jums ir nepieciešami vairāk pierādījumu), ka Tether patiesība ir 100% nenoliedzami nepareiza un ka viņus vairs nevajadzētu uzklausīt.https://t.co/YYMZrrJMI7

– Hasu (@hasufl) 2019. gada 3. decembris

Vai Tether ir nevainīgs?

Runājot ar “On The Brink” saimniekiem, kurā ietilpst ievērojams Bitcoin proponents Niks Kārters, Dens Matuszevskis, tagad CMS Holdings galvenais un līdzdibinātājs, atzīmēja, ka Tether kategoriski nav atbildīgs par Bitcoin cenas paaugstināšanu 2017. gadā. kriptonauda 2017. gada 12 mēnešu laikā palielinājās no 1000 līdz 20 000 ASV dolāru, šokējot investorus visā nozarē visā pasaulē.) Bijušais Circle izpilddirektors izstrādāja:

“Es to saku kā cilvēks, kurš savas dzīves laikā izveidoja un izpirka miljardiem piesietu un īpaši to izveidoja 2017. gadā.”

Matusževskis to dubultoja, vēlāk aplādē vēlāk apgalvojot, ka viņš redzēja, ka “Es esmu iesūtījis miljardiem dolāru, piemēram, lai izveidotu Tether, es to varu 100%, bez šaubām, pārbaudāmi garantēt, ka tas notika”.

Attiecībā uz to, kurš un kas Bitcoin makro mērogā faktiski nepieļāva 20 000 ASV dolāru, CMS Holdings līdzdibinātājs vērsās pie mazumtirdzniecības investoriem, kas Coinbase iegādājās Bitcoin un citas kriptovalūtas. Viņš paziņoja:

“Lielākā daļa neto ieplūdes bija Coinbase. Un tas bija tikai tāpēc, ka Coinbase bija ātrākais un vienkāršākais veids, kā iekļūt nozarē un nopirkt Bitcoin, rokas nolaižot. ”

Matusževska Tether aizstāvība atsaucas uz Circle izpilddirektoru Džeremiju Allairu (tātad bijušā ārpusbiržas biroja vadītāja priekšnieku). Allaire tviterī rakstīja, ka plaša Tether izmantošana 2017. gadā bija tiešs blakusprodukts tam, cik maz toreiz Āzijā bija kriptovalūtu tirgu, nevis manipulācijas pazīme.

Arī VanEck digitālo aktīvu filiāles vadītājs Gabors Gurbacs agrāk ir reklamējis šo līniju. Gurbacs šā gada sākumā atzīmēja, ka apsūdzības, ka USDT ir fiktīvs un manipulatīvs, izvirza “karjeras akadēmiķi, kuri nespēj izprast Bitcoin / kriptogrāfijas tirgus struktūras pamatus, kā arī cēloņu un seku pamatus”.

Akadēmiķi nepiekrīt

Kaut arī bijušais Circle izpilddirektors un citi galvenie nozares locekļi ir pārliecināti, ka Tether ir nevainīgs, Teksasas universitātes profesors Džons Grifins un Ohmijas štata universitātes docents Amins Šams nav pārliecināti..

Nesenajā dokumentā, kas iznāca līdz 119 lappusēm, akadēmiķi atzīmēja, ka viena vienība, kas izmanto Tether, ir atbildīga par Bitcoin izvarošanu no 1000 līdz 20 000 ASV dolāru. Runājot ar Blumbergs intervijā, Grifins teica:

“Mūsu rezultāti liecina, ka tā vietā, lai tūkstošiem investoru pārvietotu Bitcoin cenu, tas ir tikai viens liels … Gadu vēlāk cilvēki būs pārsteigti, uzzinot, ka investori nodeva miljardus cilvēkiem, kurus viņi nepazina un kuriem bija maza pārraudzība.”

Lai arī atkal ne visi ir pārliecināti par šo dokumentu. Pat Tether un Bitfinex rakstīja, ka secinājumi, kas minēti iepriekš minētajā dokumentā, faktiski tiek “veidoti uz kāršu mājas”, neņemot vērā “pilnīgu datu kopu”. Uzņēmumi raksta, ka viens no šādiem datu kopumiem, kurus darba autori nav ņēmuši vērā, ir “izšķirošais darījumu laiks vai kapitāla plūsma dažādās biržās”.