Dienas tirdzniecības kriptonauda: Ultimate Guide iesācējiem

Dienas tirdzniecība kriptonauda

Kriptonauda joprojām ir sākuma stadijā. Vispirms tas ienāca tehnoloģiju vidē kā ideālistisks jēdziens: atņemot kontroli lielajām bankām un valdībām un atdodot to cilvēkiem.

Tas tiktu panākts, izveidojot digitālo valūtu, kuru varētu nodrošināt ar kriptogrāfijas metodēm un iztērēt vienādranga, bez trešām pusēm, kas veiktu samazinājumu vai izsekotu darījumus.

Tā bija sākotnējā kriptovalūtas vīzija, ko izklāstīja agrākie tā sauktie cypherpunks un joprojām noslēpumainais Bitcoin dibinātājs Satoshi Nakamoto.

Tomēr Nakamoto radīšana patiešām ienāca sabiedrības apziņā, kad tā cena sāka pieaugt. Bitcoin miljonāru skaits samazinājās gandrīz visu nakti, jo monētas vērtība pieauga, tikai dažu gadu laikā reizinot ar daudziem tūkstoš procentpunktiem.

Dienas tirdzniecība kriptonauda

Tad tas bija jauns kriptonauda. Kriptovalūta vairs nebija tikai bārkstis anarhista rotaļlieta, un tā kļuva par nopietnu līdzekli bagātības glabāšanai un veidošanai. Tās saites ar savulaik aplamo finanšu sektoru palielinājās, un mūsdienās ir liels profesionāļu un pusprofesionāļu kontingents, kas pelna naudu, pārnesot vērtību no monētas uz monētu vai pat gūstot lielu peļņu no dažādu biržu arbitrāžas..

Tomēr tā nav tikai profesionāļa spēle. Pieejamā apmaiņas un informācijas eksplozija kripto ir nedaudz atgriezusi pie demokrātiskajām saknēm. Tagad, veicot nelielu izpēti, nelielu zinātību un lielu drosmi, praktiski ikviens var izmēģināt savus spēkus kā dienas tirgotājs kriptonauda arēnā.

Mēs īsi apskatīsim, kāda ir tirdzniecība dienā un kā vidējais ieguldītājs var iesaistīties. Šis raksts daudz neiedziļināsies atsevišķu monētu specifikā.

Varbūt tam vajadzētu būt pirmajai mācībai: Tik strauji attīstošā arēnā informācija ātri mainās, un ir svarīgi iegūt vislabāko un jaunāko informāciju par jebkuru konkrēto iespējamo ieguldījumu.

Kas ir dienas tirdzniecība?

Dienas tirdzniecība ir nekas cits kā aktīva pirkšanas vai pārdošanas process – vai tas būtu vērtspapīrs, akcijas, dārgmetāls vai kriptonauda. Visu spēles nosaukumu var rezumēt kā pirkt zemu, pārdot augstu. Dienas tirdzniecības dienas aspekts ir tā īstermiņa raksturs.

Tas ir tieši pretrunā ar populāro HODL mēmu, “Hold” pareizrakstības kļūdu, kurā jūs nolemjat iegādāties konkrētu kriptonauda un pēc tam saglabāt to drošībā potenciālajam ilgtermiņa, tālsatiksmes un ilgtermiņa izredžu pieaugumam..

Dienas tirdzniecības mērķis ir iekļūt tirgū, ieņemt pozīciju, uzmanīgi sekot šai pozīcijai un pēc tam iziet ar peļņu. Mēs runājam par laiku, kas īsāks par dažām minūtēm arbitrāžas arēnā līdz dienas tirdzniecības beigām.

Automatizētajai tirdzniecībai, kurai mēs pieskaramies vēlāk, apgrozījums var būt arvien lielāks. Daži roboti vai automatizētas datorprogrammas, kas veic jūsu tirdzniecību, var izraisīt darījumu satricinājumu tikai dažu sekunžu laikā.

Jāatzīmē arī tas, ka daži tā sauktie dienas tirgotāji dažas pozīcijas saglabā nedēļas vai pat mēnešus atkarībā no noteiktiem drošības mērķiem. Mūsu vajadzībām tā joprojām ir “dienas” tirdzniecība.

Tas izklausās pietiekami vienkārši. Galu galā, vai gandrīz jebkura veida finanšu darbības mērķis nav gūt peļņu??

Tirgotāju veidi

Tas nozīmē, ka dienas tirgotājiem var būt vairāki dažādi veidi, kā sasniegt šo mērķi. Divas visplašākās kategorijas, kurās var iedalīt dienas tirgotājus, ir spekulanti un tehniskie analītiķi.

Spekulanti

Spekulanti to dara tieši tā. Viņi mēģina atrast ārpus tirgus ietekmes, kas, šķiet, norāda, ka kriptonauda vai nu pēkšņi iegūs, vai pēkšņi zaudēs vērtību. Labākais piemērs tam ir ziņu medību suns, kurš uzmanīgi vēro kriptonauda vadus, lai uzzinātu jaunumus par hackiem, lielām monētu tehnoloģiju attīstības norisēm, galvenajiem ieviešanas gadījumiem un citiem potenciālajiem tirgus virzītājiem..

Tehniskie analītiķi

Otrā kategorija vairāk attiecas uz tirgus iekšējo darbību, nevis ārējo spiedienu. Šāda veida tirgotājs paļaujas uz finanšu grafikiem, lai uzzinātu, kur cena bija nesenā pagātnē un kur tā varētu virzīties tālāk.

Diagrammu lasīšanas zinātne vai tehniskā analīze var būt patiešām iesaistīta. Tam tomēr nav jābūt grūti. Mācīšanās identificēt dažus vienkāršus, tirgū pārbaudītus modeļus var dot diezgan labu priekšstatu par to, kur tālāk virzīsies kādas konkrētās monētas cena.

Padomājiet par mulsinošajām izliektajām līnijām, stieņiem un svecēm savā vidējā finanšu diagrammā kā par ceļa karti. Ja jūs zināt, kā to lasīt, varat diezgan droši noteikt, kur šīs līnijas virzīsies tālāk.

Vai jums ir dienas tirdzniecība?

Pirms mēs nonākam dienas tirdzniecības uzgriežņos un skrūvēs, mums jāaptver viena īpaši svarīga lieta. Neskatoties uz dažu kriptovalūtu meteorisko pieaugumu un dienas tirdzniecības procesa relatīvo vieglumu, dienas tirdzniecība nav ātra bagātināšanās shēma. Faktiski ir ļoti iespējams, ka jūs zaudēsiet naudu diezgan ilgu laiku, līdz jūs to nokārtosiet.

Pat labākie dienas tirgotāji paļaujas uz nelielu naudas daudzumu pelnīšanu salīdzinoši lielā skaitā darījumu. Daudzējādā ziņā dienas tirdzniecība atgādina azartspēles, kaut arī ar nedaudz labāku koeficientu.

Ņemot vērā visu to, vispirms ir jāizlemj, vai dienas tirdzniecība jums ir piemērota.

  • Vai jūs finansiāli spējat uzņemties dažus riskus, ja daļa no jūsu darījumiem kļūtu skābi vai tirgus negaidīti mainītos?
  • Vai esat pietiekami disciplinēts, lai samazinātu zaudējumus un izkļūtu no sliktas situācijas, nevis kļūtu par upuri nogrimušajām izmaksām?
  • Vai esat gatavs patiešām aplūkot faktus un nodot iespējamo iespēju, pat ja jūsu iekšējais aizspriedums liek jums iet uz visu?

Ja tā, tad ir pienācis laiks ķerties pie lietas.

Darba sākšana

Pirmā lieta, kas jums būs jādara, pirms sākat dienas tirdzniecību, ir izvēlēties “mājas” apmaiņu. Tas ir svarīgāk, nekā izklausās. Dažādas biržas piedāvā dažādus monētu pārus, maksu struktūras, minimālās tirdzniecības summas un daudz ko citu.

Pievērsiet īpašu uzmanību šīm maksu struktūrām. Ja jūsu tirdzniecības stils, visticamāk, sastāv no ļoti lieliem apjomiem ar ļoti nelielu peļņu no katra atsevišķa darījuma, šī peļņa var ātri pazust nodevās.

Kad esat izveidojis mājas bāzi, tā sakot, dodieties uz priekšu un reģistrējiet kontus nākamajās trīs galvenajās izvēlēs. Tas dod jums iespēju atrast arbitrāžas iespējas vai atšķirības monētu cenās no vienas biržas uz citu. Vēl svarīgāk ir tas, ka tas dod jums iespējas attiecībā uz kriptovalūtas pieejamību, maksām un likviditāti.

Labākās kriptovalūtas tirdzniecības biržas

Apskatiet mūsu ceļvedi par labākajām kriptogrāfijas tirdzniecības biržām, mēs esam arī uzrakstījuši padziļinātas atsauksmes par lielāko daļu apmaiņu, tāpēc meklējiet šeit, lai atrastu to, kuru vēlaties izmantot.

Ja jūs domājat par dienas tirdzniecību, mēs pieņemsim, ka jūs zināt, kā reģistrēt kontu biržā un kāda ir atšķirība starp centralizētu biržu un decentralizētu biržu.

Tomēr katram gadījumam – lielākajai daļai centralizēto apmaiņu ir nepieciešama noteikta veida informācija, piemēram, e-pasta adrese, un drošības nolūkos tā var lūgt jums papildu identifikāciju.

Decentralizētās apmaiņas galvenokārt ir anonīmas. Kompromiss ir tāds, ka centralizētās biržas darbojas vairāk kā tradicionālās biržas, un tām ir iebūvētas drošības sistēmas un salīdzinoši augsta likviditāte..

Decentralizētajai biržai var nebūt pietiekama likviditāte, un katram darījumam ir jāpieiet ar brīdinājumu par tukšu attieksmi, taču jūsu darījumus var veikt gandrīz kopā ar privātumu.

Decentralizētas biržas

Stratēģijas izstrāde

Kad esat tiešsaistē un gatavs darbam, jūs joprojām neesat gatavs doties. Pirms izvēlaties plašu tirdzniecības stratēģiju un ienirstat, jums ir jāveic diezgan maz pētījumu.

Tas ietver atsevišķas monētas, visus attiecīgos jaunumus, visas attiecīgās tehniskās analīzes un daudz ko citu. Vissvarīgākais ir tas, ka tomēr jums ir jānosaka daži pamatnoteikumi.

Viens no stingrajiem noteikumiem dienas tirdzniecībā ietver risku, ka vienā darījumā jūs nekad neriskējat vairāk par 1 procentu no jūsu kopējās naudas vai pieejamās ieguldījumu naudas. Tas var būt grūts praksē. Pieņemsim, ka redzat tirdzniecību, kas šķiet droša lieta.

  • Vai jums ir disciplīna, lai šim šķietami drošajam uzvarētājam piešķirtu tikai 1 procentu?
  • Bet ko tad, ja jums ir taisnība, un jūs zaudējat milzīgu pārmaiņu daļu, ne tikai derot saimniecībai?

Dienas tirdzniecība ir skaitļu spēle. Ja jūs spēlējat pietiekami ilgi, jūs noteikti palaidīsit garām dažas lieliskas iespējas. Bet konservatīva stratēģija nodrošinās, ka jūs nezaudējat visu bankrollu riskantās likmēs. Dienas tirdzniecībā vienmēr ir labāk savākt mazas, bet samērā drošas atlīdzības par vienreizējiem lielajiem rādītājiem.

Pārtraukt zaudējumu robežas

Otrs svarīgs faktors, apsverot stratēģiju, ir jūsu stop-loss ierobežojumi. Šīs ir jūsu izejas stratēģijas. Lielākā daļa biržu ļauj iestatīt pieturas zaudējumus, kas automātiski izies no darījumiem noteiktā cenu līmenī.

Pieņemsim, ka iegādājaties monētu par 100 ASV dolāriem, un vēlaties pārliecināties, ka jūs paturat labu daļu no šī ieguldījuma. Jūs varat iestatīt apturēšanas zaudējumu 70 ASV dolāru apmērā, kas automātiski pārdos monētu un saglabās 70 procentus no jūsu sākotnējā ieguldījuma, ja šīs monētas cena sāktu tvertni.

Ierobežot pārdošanas pasūtījumus

Saistīts jēdziens ir limita pārdošanas pasūtījums, kas automātiski noslēdz darījumu, kad jūsu monēta sasniedz noteiktu augstāku cenu. Pieņemsim, ka monētai ir augšupejoša tendence, un jūs vēlaties pārliecināties, ka izkļūstat no tirgus augšdaļas – teiksim, 130 USD. Pārdošanas ierobežojuma rīkojums automātiski pārdos jūsu monētu, tiklīdz cena sasniegs 130 USD.

Kripto tirdzniecības roboti

Iespējams, ir piemērots laiks, lai izceltu robotu un tirdzniecības algoritmu tēmu.

Veicot pētījumus un piedzīvojot dienas tirdzniecību, jūs, visticamāk, sastapsieties gan ar robotiem, gan ar tirdzniecības algoritmiem. Daži var būt bez maksas, bet citi – daļa no pakalpojuma.

Mēs iesakām šeit būt piesardzīgiem. Lai gan var būt vilinoši atslābināties un ļaut programmai veikt tirdzniecību jūsu vietā – galu galā tā var darboties, kamēr jūs darāt kaut ko citu – atcerieties, ka robota tirdzniecība ir tikpat laba kā tā programmēšana.

Bitcoin tirdzniecības roboti

Turklāt dažādi roboti atbilst dažādiem tirdzniecības stiliem, un tie var un pieļauj būtiskas kļūdas. Boti ir kaut kas jāizpēta pēc tam, kad kādu laiku esat bijis tirgū, un tie nekad nav nekas tāds, ko jūs vienkārši varat “iestatīt un aizmirst” – tiem nepieciešama tikpat liela uzraudzība kā darba darīšana ar rokām.

Ja vēlaties vairāk iedziļināties automatizētās tirdzniecības pasaulē, izmantojot robotus, mēs esam uzrakstījuši padziļinātu ceļvedi par labākajiem tirdzniecības robotiem.

Mūsu 2 labākās izvēles ir Cryptohopper un 3Commas:

Cryptohopper3Commas
Cryptohopper Bot apskats
Integrācijas Binance

Bitfinex

Bittrex

CEX.io

Coinbase Pro

Cobinhood

Kriptopija

HitBTC

Huobi

Krakena

KuCoin

Poloniex

Bittrex

Bitfinex

Binance

Bitstamp

Kucoin

Poloniex

HitBTC

CEX.io

Coinbase Pro

OKex

Huobi

Yobit

GDAX

Cena no $ 19 mēnesis 24 USD mēnesī
Tips Mākonis Mākonis
Ārējie signāli
Pārskatīšana Lasīt Lasīt
Vizīte Vizīte

Tehniskā analīze

Lai kļūtu par veiksmīgu tirgotāju, jums būs jāzina par tehnisko analīzi – tas ir spēju lasīt un analizēt diagrammas, izmantojot vairākas metodes un paņēmienus.

To zināšana ļaus jums noteikt tendences un prognozēt cenu darbību. Šīs metodes tika izstrādātas tradicionālajiem tirgiem, taču tās var piemērot arī kriptogrāfijai – tas ir tāpēc, ka lielāko daļu laika jūs tirgosities ar citiem tirgotājiem, kuri arī izmantos tās pašas metodes.

Pie mums strādā vairāki analītiķi, kuri šeit, Blockonomi, veido cenu diagrammas. Apskatiet viņu ziņas, kas palīdzēs jums pašiem atpazīt modeļus.

Mēs arī esam izveidojuši vairākas rokasgrāmatas par tehnisko analīzi:

  • Kriptovalūtu tirdzniecība: kas ir Bollinger joslas ?
  • Kriptovalūtu tirdzniecība: vadītājs & Pleciem izskaidroti tirdzniecības modeļi
  • Kriptovalūtu tirdzniecība: impulsa rādītāji un mainīgie vidējie rādītāji
  • Kriptovalūtu tirdzniecība: kas ir maržas tirdzniecība ?
  • Kriptovalūtu tirdzniecība: Fibonači retrementa līmeņu identificēšana un izmantošana

Ņemot savu peļņu

Lūk, kur gumija satiekas ar ceļu. Jūs esat izveidojis apmaiņas kontu un iesaistījies pāris pirmajos darījumos. Tātad, kad jūs izlecat atpakaļ? Lielu daļu šīs atbildes sniegs jūsu individuālā stratēģija un biržas maksas struktūra.

Lai izlemtu, kad iziet no darījuma, jums vienmēr jāņem vērā maksa. Galu galā, ja jūsu peļņa pilnībā pazūd tirdzniecības nodevās, vai jūs vispār guvāt peļņu? Jāņem vērā arī individuālais komforts. Mēs jau zinām, ka tirgotāju ikdienas dzīves sastāvdaļa ir gūt nelielu peļņu daudzos atsevišķos darījumos. Cik mazs jums ir par mazu? Citiem vārdiem sakot, vai darbs, ko jūs ieguldāt kā dienas tirgotājs, ir atalgojuma vērts?

Ir arī svarīgi atcerēties, ka, tā kā jūs gūstat tikai ļoti nelielu peļņu no katra atsevišķa darījuma, viens liels zaudējums potenciāli var iznīcināt visas dienas peļņu. Gandrīz visos gadījumos vislabāk ir spēlēt konservatīvi un gūt peļņu tik bieži, cik vien iespējams, ja atļauj maksu struktūra.

Visam šīs dienas tirdzniecības biznesam ir pēdējais, nedaudz nepatīkamais, it īpaši, ja jūs plānojat to darīt ASV agrāk vai vēlāk, jautājums par nodokļiem būs aktuāls. Pirms sākat tirdzniecības dienu, ļoti ieteicams apmeklēt nodokļu speciālistu, lai iegūtu priekšstatu par paredzamo nodokļu slogu.

Lasiet: Kriptogrāfijas valūta un nodokļi: kas jums jāzina

Tomēr brīvs noteikums ir tāds, ka dienas tirdzniecību pilnībā regulēs īstermiņa kapitāla pieauguma noteikumi. Tā kā jūs turat savus aktīvus tikai dažas stundas vienlaikus un uzreiz ņemat peļņu, jūs negūsiet labumu no zemākām nodokļu likmēm, kas saistītas ar ilgtermiņa kapitāla pieaugumu.

Tie var būt augsti – pat 40 procenti. Tātad papildus gaidāmajiem peļņas zaudējumiem no apmaiņas maksām jums jāuzņemas arī paredzamais nodokļu slogs. ASV nodokļu likumi attiecībā uz kriptogrāfiju joprojām ir diezgan neskaidri, bet valdībai ir plaša definīcija par to, ko var aplikt ar nodokļiem.

Būtībā jebkura monētu tirdzniecība ar monētām vai monētu tirdzniecība ir notikums ar nodokli. Tātad, ja dienas laikā veicat daudz darījumu, katru dienu jūs katru dienu varat apkopot desmitiem ar nodokli apliekamu notikumu.

Nodokļu speciālists var palīdzēt jums izvēlēties programmatūru, lai izsekotu jūsu darījumus, lai vienkāršotu nodokļu deklarēšanu, un profesionālis var pat palīdzēt jums izlemt, kādam jābūt jūsu pieņemamajam peļņas līmenim, pirms jūs nospiežat sprūdu un izveidojat ar nodokli apliekamu notikumu..

Esiet informēts, palieciet drošībā

Dienas tirdzniecība var radīt gan lielu peļņu, gan lielus zaudējumus. Konservatīva tirdzniecības stratēģija ir ļoti ieteicama visiem, īpaši iesācējiem.

Neļaujiet šķietami zaudētajām iespējām apmākt savu spriešanu attiecībā uz peļņas gūšanu, un neaizmirstiet, ka dienā tirdzniecība nav brīva nauda. Ir jāmaksā apmaiņas maksa, un nodokļu maksātājs galu galā nāks klauvēt par savu daļu.

Neaizmirstiet, ka dienas tirdzniecība nav paredzēta visiem. Ja spēle šķiet pārāk drudžaina vai darbs atsver ieguvumus, apsveriet citu stratēģiju, piemēram, ilgtermiņa turēšanu vai iesaistīšanos profesionāli tirgotā fondā, kurā varat ieguldīt daudz, tāpat kā kopīgais kopfonds.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me