Kam o vikendu Kralovehradecky kraj?

Kam o vikendu Kralovehradecky kraj?

Kam o víkendu Kralovehradecky kraj

Kam na výlet v Královéhradeckém krajiZoologická zahrada Dvůr Králové Zoologické a botanické zahrady.Zámek Opočno. Hrady a zámky.Zámek Dětenice. Hrady a zámky.Zámek Ratibořice. Hrady a zámky.Adršpašské skály. Turistika.Sněžka. Turistika.Botanická zahrada léčivých rostlin. Zoologické a botanické zahrady.Harachovy kameny.
Archiv

Kam o víkendu v HK

Kam na výlet v Hradci Králové a okolíMuzeum východních Čech. Muzea a historie.Vodní elektrárna Hučák. Technické památky.Thajská aromaterapeutická masáž Jiné atrakce.Privátní let balónem na Královéhradecku. Jiné atrakce.Aquacentrum Hradec KrálovéObří akvárium.Přírodovědné centrum.Vyhlídkový let balónem Hradec Králové

Kam do přírody Královéhradecký kraj

Romantické údolí Plakánek.Prachovské skály v Českém ráji.Naučná stezka Zemská brána – poznejte nejkrásnější úsek Divoké Orlice.Stezka korunami stromů Krkonoše.Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani.Skalní město Adršpach – největší skalní město v České republice.Fajnpark Chlumec nad Cidlinou.

Kam na výlet když prší Královéhradecký kraj

Co dělat, když prší: 10 tipů z regionu Královéhradecký krajMuzeum východních Čech v Hradci KrálovéHospital Kuks – zcela ojedinělá barokní architektura.Rumcajsova ševcovna – v domku pod věží v Jičíně bydlí švec Rumcajs.Digitální planetárium v Hradci KrálovéBílá věž v Hradci Králové

Kam o víkendu ve východních Čechách

Kam na výlet ve Východních ČecháchZámek Litomyšl. Hrady a zámky.Východočeské muzeum na zámku v Pardubicích. Hrady a zámky.Hrad Kunětická Hora. Hrady a zámky.Hrad Svojanov. Hrady a zámky.Skanzen na Veselém Kopci. Muzea a historie.Stezka v oblacích. Rozhledny.Rozhledna Maxe Švabinského. Rozhledny.Koupaliště Litomyšl. Koupání

Co v Kralovehradeckem kraji

Skalní města, Krkonošský národní park se Sněžkou, Orlické hory i řada hradů a zámků, to jsou hlavní magnety Královéhradeckého kraje. Raritou jsou vojenské památky, třeba pevnostní město Josefov, místa připomínající bitvu u Hradce Králové 1866 nebo předválečné pohraniční opevnění.

Kdy bude cirkus v Hradci Králové

Hradec Králové 3. -13.11.2022 | Cirkus KING.

Kam jet na výlet

Nejnavštěvovanějším turistickým cílem byla v roce 2022 lanová dráha na Petřín, pražská a zlínská zoo. V oblíbených tipech najdete řadu dalších lákadel: například Adršpašské skály, Aqualand Moravia, Safari park Dvůr Králové, Dolní Vítkovice, Sky Bridge 721 a Stezku v oblacích Dolní Morava nebo hrad Špilberk.

Co se dá dělat v Hradci Králové

K nejoblíbenějším místům Hradecka patří Muzeum východních Čech, Bílá věž či Obří akvárium v Hradci Králové, zámek Hrádek u Nechanic či zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, postavený podle projektu Jana Blažeje Santiniho. Zajděte se také podívat na Chlum, bojiště bitvy z roku 1866 s muzeem a rozhlednou.

Kam s dětmi o víkendu Hradec Králové

Tipy na výlety pro rodiny s dětmiZOO Dvůr KrálovéFAJNPARK, Chlumec nad Cidlinou.Zámecký zvěřinec a obora Častolovice, Nový zámek Kostelec nad OrlicíZOOpark Stěžery.Obří akvárium Hradec KrálovéMinifarma Dolní Brusnice.Farmapark Muchomůrka Svoboda nad Úpou.Kemp Western Vochtánka Potštejn.

Co dělat ve Špindlerově Mlýně když prší

Co dělat ve Špindlu, když prší Navštivte dětský koutek nebo indoor aktivity ve Špindlerově Mlýně a okolí!2- TIP DĚTSKÝ KOUTEK JELÍNEK.3- TIP DĚTSKÝ KOUTEK LENKA.4- TIP AQUAPARK VZ Bedřichov.5- TIP AQUAPARK ŠPINDL.6- TIP BABIES AQUA ZONE – HARMONY.7- TIP BOWLING WINDSOR.

Kam na výlet do přírody Východní Čechy

Východní Čechy – Přírodní zajímavosti – kam na výlet o dovolenéBesedické skály. Besedickými skalami vede okružní cesta, kde je možné spatřit Chléviště se Slují Václava Sadovského ze Sloupna.Riegrova stezka.Příhrazské skály.Prachovské skály.Skalní město Hruboskalsko.Pramen řeky Moravy.OstašPraděd.

Kam na výlet s dětmi Východní Čechy

Kam na výlet – Východní Čechy – Atrakce pro děti, cyklo, lázně, ZooAquapark a hotel Špindlerův Mlýn.Adventure Golf Říčky v Orlických horách.Aquapark Maškova zahrada – sportovně rekreační areál Turnov.AREÁL MLADÉ BUKY – SKIPARK A BOBOVÁ DRÁHA BERTA.Babiččin dvoreček Licibořice.

Kam na výlet ve Východočeském kraji

Celodenní výlet korunovaný večerním safari v ZOO ve Dvoře KrálovéCelodenní výlet korunovaný večerním safari v ZOO ve Dvoře Králové Královéhradecko Dvůr Králové nad Labem.Poznávací Pohádková přehrada Les KrálovstvíPoznávací Rozhledna Hořický Chlum.Gastronomické Pivovar u HuškůLanový park Hopstráda.

Jak dlouho trvá představení cirkusu Humberto

Představení trvá přibližně 180 minut. mezi 1. a 2. částí je 15ti minutová přestávka.

Kam jet na víkend

8 tipů, kam o víkendu v ČRPrachovské skály a Český ráj.Pohádkový Český Krumlov.Jižní Morava a víno.Jeskyně v Moravském krasu.Lázně a kolonáda v Karlových Varech.Plzeňské pivo.Krkonoše a Sněžka.Hrady a zámky.

Kam ve Znojmě a okolí

Kam na výlet ve Znojmě a okolí5.0 km. Mašovický lom. Koupání5.6 km. Koupaliště Pohoda Únanov. Koupání7.4 km. Vyhlídka Devět mlýnů Rozhledny.8.1 km. Areál čs. opevnění Šatov.9.0 km. Vodní nádrž Výrovice1. Koupání9.0 km. Zřícenina hradu Lapikus.9.5 km. Přírodní koupací biotop Bantice.11.1 km. Zřícenina hradu Nový Hrádek u Lukova.

Jak se žije v Hradci

Město Hradec Králové získalo celkové hodnocení 6,6 z 10 a v celorepublikovém žebříčku se umístilo na 16. místě. Oproti roku 2019 si polepšilo o šest příček. V krajské metropoli je nejlépe hodnoceno zdraví a životní prostředí a dále materiální zabezpečení a vzdělání.

Kam za Zviratky Hradec Králové

Kam za zvířátky v okolí Hradce KrálovéZOO Dvůr Králové ZOO Dvůr Králové přísluší k městu Dvůr Králové, které je vzdáleno od Hradce Králové přibližně 34 km.Obří akvárium Hradec KrálovéPřírodovědné centrum Hradec Královéhradecka.Zámecký zvěřinec Častolovice.Biopark Štít.

Co vidět v okolí Špindlerova Mlýna

7.0 km. Ski areál Strážné Lyžování Strážné7.5 km. Ski areál Herlíkovice. Lyžování Vrchlabí7.6 km. Ski areál Luisino údolí Lyžování7.8 km. Ski areál Aldrov. Lyžování7.9 km. Naučná Lufťákova stezka. Turistika.8.0 km. Huťský vodopád. Vodopády.8.0 km. Rozhledna Žalý Rozhledny.8.1 km. Jízdárna Kněžická chalupa. Koně, jezdectví

Kde se dobře najíst ve Špindlu

Přijměte naše Tipy a doporučení restaurací, kde se výborně najíte ve Špindlerově Mlýně.Restaurace Genius.Elan Bar Caffe Restaurant.SAVOYA restaurant & lounge.Restaurace Kristýna ***SAM restaurant & sushi bar.Bogner Pavilon.Restaurace Orange Le Moon ****Elan Bar Caffe Restaurant.

Kam o vikendu Východní Čechy

Adršpašsko-teplické skály. Přírodní zajímavost. Adršpach.Archeopark Všestary – centrum… Muzeum. Východní Čechy.Babiččino údolí Údolí Adršpach.Co vidět v Harrachově Město.Černá hora. Hora / PohoříGeologické stezky Železných hor. Naučná stezka.Herní krajina Pecka. Atrakce pro děti.Hora a rozhledna Přední Žalý Hora / Pohoří

Kam s detmi o vikendu Vychodni Cechy

Rytířské hradiště Hradec Králové Hradec Králové, Východní Čechy, Česká republika.Sváťova zážitková trasa. Svitavy, Východní Čechy, Česká republika.Domeček u pěti ježků a broukovištěPohádková stezka Hradec KrálovéTOBOGA Tongo.Adventura Park.FajnPark Chlumec nad Cidlinou.Peklo Čertovina.

Kam vyrazit na vylet Hradec Králové

K nejoblíbenějším místům Hradecka patří Muzeum východních Čech, Bílá věž či Obří akvárium v Hradci Králové, zámek Hrádek u Nechanic či zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, postavený podle projektu Jana Blažeje Santiniho. Zajděte se také podívat na Chlum, bojiště bitvy z roku 1866 s muzeem a rozhlednou.

Kdo vystupuje v cirkusu

Cirkus označuje většinou kočovné společenství účinkujících umělců, (kteří bývají označování jako artisté akrobaté, krotitelé zvířat, krasojezdci, klauni apod.) vystupujících před obecenstvem. Název pochází od starořímského cirku, kruhové nebo oválné stavby určené pro závody koní a vozů.