Jak rychle zabít simíka v The Sims 4?

Jak rychle zabít simíka v The Sims 4?

Jak odstranit simíka z rodiny

V levém dolním rohu si vyberete simíka, kterého chcete smazat a kliknete na křížek. Simík je odstraněn. Klikem na křížek vypnete Úpravu domácností. Na mapě je vidět, že v domácnosti je o simíka méně.

Jak propustit Simika

Simíci se v The Sims 4 občas zaseknou. Pokud taková situace nastane, můžete je resetovat pomocí příkazu „resetSim“ v cheatovacím okně. Občas se vám může hodit možnost resetovat Simíky, kteří se zasekli nebo přestali reagovat.

Jak zbavit Simíka strachu

Emocionální rozmar je něco, co má Simíkovi pomoci zůstat v aktuální emoci nebo přejít z aktuální emoce. Pokud budete rozmar ignorovat, bude to mít na Simíka negativní dopad. Aktuální rozmar můžete zavřít kliknutím na křížek (X) vedle balónku s rozmarem.

Jak sbalit Simíka

Potřebujete sbalit přesně tohoto Simíka, teď a tady a nemáte na to dostatek časuMusíte Simíka poznat (jen se mu představte).Držte tlačítka: Ctrl, Shift, C (písmeno c) – teď se Vám zobrazí cheatovácí okno.Do okna napište testingcheatsenabled true/false – (true povolí cheat/false zruší).Zmáčknete tlačítko Enter.

Jak zabít Simika v The Sims 4

Smrt králíčkem zabijákem

Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nový způsob, jak nechat Simíka zemřít: Králíčkem zabijákem. Pokud se Simík stane duchem, tak získá vlastnost "Smrt králíčkem zabijákem". Simíci, kteří se stanou duchem, tak je v nich hlava králíčka.

Jak se zbavit dítěte v The Sims 4

Dá se dát dítě k adopci. Když vám to nahoře napíše že to batole má hlad, tak ho prostě nekrmte. A předčítat múžete jen když sou děti, pak kliknete na knižku, dejte volbu číst díteti vyberte díte kterému chcete číst a hotovo!

Jak podnikat v The Sims 4

K tomu, aby se mohl Simík pustit do podnikání, bude muset zakoupit Obchodní pozemek. Jakýkoliv pozemek v oblasti může být obchodní pozemek. Simík musí zakoupit pozemek, kde bude bydlet, než si bude moci koupit Obchodní pozemek. Na domácím pozemku nelze spustit jakýkoli druh podnikání.

Jak změnit věk Simíka

Stárnutí Simíků můžete upravit v herní nabídce v kategorii Hratelnost. Simíka také můžete nechat automaticky zestárnout uspořádáním narozeninové oslavy. Věk a postup stárnutí do další kategorie si můžete prohlédnout na simíkově panelu Simologie.

Jak mít dítě v The Sims 4

Jak mít dvojčata nebo trojčata v základní hře.Chcete-li zvýšit šanci na početí dvojčat nebo trojčat, kupte svým Simíkům vlastnost plodný/plodná. Najdete ji v obchodě s odměnami a přijde vás na 3000 bodů spokojenosti.Otevřete nabídku Aspirace.Vyberte možnost s ikonou dětské lahve nazvanou Plodný/plodná.

Jak v The Sims 4 zvětšit věci

Chcete-li objekt zvětšit, podržte LT + RT a stiskněte na směrovém ovladači nahoru. S každým stisknutím nahoru na směrovém ovladači se objekt zvětší.

Jak dát dohromady dva Simiky

Je to jednoduché. Klikneš na simíka a máš tam na výběr be romantic. Tak to uděláš několikrát a pak tam bude možnost je třeba i zasnoubit. Ahoj jsem v 11 levou a mam dva Simíky jako best frends a chtěla bych aby byli vic než nejlepší kamarádi pořát dávám be romantic a Pise mi to ze ještě není zpravny čas co mám dělat

Jak urychlit smrt Simika

Smrt po úderu elektrickým proudem

Herní balíček The Sims 4: Dobrodružství v džungli přináší nový způsob Smrti po úderu elektrickým proudem. Tato šance na smrt je způsobena kletbou Simíka s náladovkou "Cejch smrti elektřinou".

Jak mít chlapečka v The Sims 4

Jak mít chlapečka:

Najděte hifi věž v blízkosti vašeho Simíka, klikněte na Poslouchat a pak vyberte Alternativní. Konzumace mrkve. Pokud jí váš Simík v těhotenství mrkev, může to zvýšit šanci, že miminko bude chlapeček.

Jak na dvojčata v The Sims 4

Jak mít dvojčata nebo trojčata v základní hře. Chcete-li zvýšit šanci na početí dvojčat nebo trojčat, kupte svým Simíkům vlastnost plodný/plodná. Najdete ji v obchodě s odměnami a přijde vás na 3000 bodů spokojenosti. Body spokojenosti získáváte plněním rozmarů.

Jak prodat podnik The Sims 4

Obchodní panel a pokladna. Obchodní panel je jedna z cest, jak může Simík řídit podnikání. Obchodní panel má tlačítko na otevření/zavření obchodu, nastavení ceny marže, převod peněz, prodejní výhody, správa zaměstnanců, uniformy zaměstnanců a prodat tento obchod.

Co dělat když Siminka rodí

Miminka. Jakmile Siminka porodí, hra umístí miminko do kolébky. Miminko se zobrazí v panelu Simíků, nicméně na něj nelze přepnout. Jedná se tak vlastně o nehratelnou postavu, se kterou mohou Simíci provádět výše uvedené interakce.

Jak mít všechny dodatky v The Sims 4

Přejděte do knihovny her My Game Library. Klikněte pravým tlačítkem na obrázek základní hry The Sims 4 a klikněte na Show Game Details (Zobrazit podrobnosti o hře). Kliknutím na nabídku More (Další) otevřete rozevírací seznam dodatečného obsahu.

Jak zvysit pocet Simiku

Sims.modify_funds +{číslo} Přidá domácnosti zadaný počet simoleonů. Sims.modify_funds -{číslo} Odebere domácnosti zadaný počet simoleonů.

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims 4

Zjistěte pohlaví nenarozených dětí. Když těhotná Siminka (nebo těhotný Simík) dorazí do porodnice, může váš Simík uspokojit jejich zvědavost a pomocí rychlého snímku jim prozradit pohlaví nenarozeného dítěte.

Jak ozivit ducha The Sims 4

Jak se hratelného ducha zbavit

Ve chvíli, kdy se duch stane hratelnou postavou, ztratí Simík s ním žijící, možnost ho poslat do podsvětí. Musí to učinit sám duch a to kliknutím na svůj náhrobek či urnu a výběrem volby Vrátit se do podsvětí.

Jak porodit dítě v The Sims 4

Porod probíhá buď doma nebo v nemocnici. Tato Siminka rodila doma. Probíhalo to tak, že dostala kontrakce, došla k postýlce a porodila dvojčátka.

Jak získat body v The Sims 4

Cheat k získání bodů spokojenostistisknutím kláves Ctrl Shift C.Po zadání cheatu stiskněte klávesu Enter.sims.give_satisfaction_points 100.Po zadání cheatu stiskněte klávesu Enter.Okno se zavře stisknutím klávesy Esc.

Jak dát dítě k adopci v The Sims 4

Adopce se dá provést kliknutím na pc rodiny a vybrat domácnost a pak je tam možnost adopce – za 1000,-.

Jak získat fanoušky v The Sims 4

Když váš Simík při procházce po Starlight Boulevardu zapózuje fotografům, lidé okolo možná i omdlí. Ale žádný strach, fanoušky nebude potřeba křísit. To zařídí vyhazovači. Když váš Simík odemkne výhodu Parťáci, stane se vůdcem party další bááááječných Simíků, bez kterých prostě neudělá ani krok.

Jak dát do Sims 4 módy

Nastavení najdete v „Možnosti hry > Ostatní > Povolit uživatelský obsah a mody“. Restartujte hru. Spusťte hru a zkontrolujte, zda funguje správně.