Jak nahrát peníze na ISIC UPOL?

Jak nahrát peníze na ISIC UPOL?

Kde vyzvednout Validacni znamku UPOL

Validační známka

Mimo toto období výdeje si můžeš identifikační kartu nebo validační známku vyzvednout v kanceláři identifikačních karet (budova Zbrojnice, Biskupské nám. 1, dveře č. 387) v úředních hodinách.
Archiv

Jak se odhlásit z kolejí UPOL

V případě dotazů kontaktujte referentku příslušné koleje, nebo zašlete e-mail na adresu [email protected] .

Jak dlouho se ceka na ISIC

Platnost licence ISIC je vždy maximálně 16 měsíců. Standardní platnost je od začátku září do konce prosince následujícího roku – například 09/2016 – 12/2017. PLATNOST licence ISIC končí vždy k 31. 12.

Co potřebuji na ISIC

K vystavení jednorázového průkazu budeš potřebovat: barevnou fotografii vhodnou na průkaz (minimálně 450 x 540 pixelů), doklad totožnosti žáka (občanský průkaz, pas, karta pojištěnce, rodný list), poplatek 400 Kč a pokud je ti méně než 15 let také doklad totožnosti zákonného zástupce.

Jak platit koleje UPOL

V případě dotazů kontaktujte referentku příslušné koleje, nebo zašlete e-mail na adresu [email protected] . Jak zaplatit Využít můžete inkasní platbu z osobního účtu (vyšší ročníky již využívající platbu inkasem), převodem z účtu nebo přes platební bránu GP Webpay.

Jak platit v menze

Placení za jídlo v menze

V menzách je také možné platit pomocí karty ISIC, ale peníze musí být vložené do systému Kredit. Vklad můžete provést na libovolné pokladně v menze, případně v systému SUPO povolit převod prostředků ze SUPO a v systému Kredit si převést požadovanou částku.

Na co je dobrý ISIC

využijete ho jako studentský průkaz v rámci školy. na více než 2 000 místech po celé ČR získáte díky průkazu zajímavé slevy, například při nákupech, stravování, vzdělávání, na zábavu (zvýhodněné ceny vstupného na festivaly, akce, do klubů, slevy na permanentky v lyžařských areálech…)

Co potrebuji na ISIC

Pro pořízení ISIC Školák: barevnou průkazovou fotografii občanský průkaz/pas zákonného zástupce, doklad totožnosti žáka (rodný list, pas, kartičku pojištěnce…) Pro pořízení ITIC: barevnou průkazovou fotografii občanský průkaz/pas, vyplněnou žádost o průkaz s razítkem školy (ne starší než dva měsíce).

Jaký je rozdíl mezi ISIC a ISIC Scholar

ISIC (International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta a ISIC Školák je jeho variantou pro žáky základní školy.

Jak zaplatit kolej

Jak zaplatit Využít můžete inkasní platbu z osobního účtu (vyšší ročníky již využívající platbu inkasem), převodem z účtu nebo přes platební bránu GP Webpay. Platit můžete také v hotovosti, zejména při nástupu k ubytování.

Jak si rezervovat kolej

Rezervace lůžka v kolejích MU se provádí elektronicky prostřednictvím ubytovacího systému ISKaM dle aktuální disponibilní kapacity. V případě smíšených párů rezervace provádí ubytovatelka/ubytovatel příslušné koleje dle písemného požadavku ze strany párů.

Jak poslat peníze na ISIC

SUPO se nabíjí penězi přes bankovní příkazy, inkasem, poštovní poukázkou, bankovníky a výjimečně i přes pokladny MU. Bankovníky jsou velké boxy na stěně, díky kterým můžete okamžitě převést peníze na svůj SUPO účet. Po přiložení ISIC karty vložíte do boxu peníze, které se vám hned načtou na účet.

Jak dobít peníze na ISIC UK

Placení za jídlo v menze

V menzách je také možné platit pomocí karty ISIC, ale peníze musí být vložené do systému Kredit. Vklad můžete provést na libovolné pokladně v menze, případně v systému SUPO povolit převod prostředků ze SUPO a v systému Kredit si převést požadovanou částku.

Jak dlouho platí ISIC karta

Platnost licence ISIC je vždy maximálně 16 měsíců. Standardní platnost je od začátku září do konce prosince následujícího roku – například 09/2016 – 12/2017.

Jak dlouho se čeká na ISIC

Jak dlouho vystavení karty trvá ➢ přibližně 1 – 2 týdny OTÁZKY A ODPOVĚDI… Page 14 □ Kartu ISIC již mám a končí mi platnost. Mohu si zakoupit ve škole revalidační známku

Jak platit ISIC kartou

Pokud máte účet u Komerční banky, tak si lze nechat „propojit“ účty s elektronickou peněženkou (ISIC karta) a vaším účtem u banky. Poté si jednoduše nabijete přes tlačítko „nabití z účtu“, kde zadáte, kolik se vám má převést a potvrdíte. Máme nabito, už jsme pojedli a zajímá nás, na kolik dalších obědů ještě máme.

Co si vzít s sebou na koleje

Pár věcí, bez kterých na koleji nepřežijeteZákladní sada nádobí – hrnec, pánev, talíř, miska, hrneček, příbor, ostrý nůž Hlad je největší nepřítel studenta.Základní hygienické potřeby.Vlastní povlečeníPantofle.Zásoba toaletního papíru.Alespoň dva ručníky.Rychlovarná konvice a toustovačVývrtka.

Jak zaplatit kolej ZČU

Kolejné lze uhradit bankovním převodem, QR kódem, platební bránou nebo na platebních terminálech (hala NTIS, Technická 8; FST, Univerzitní 22; Menza Bory a Menza Kollárova). Platby bankovním převodem se přičtou na JIS konto v ISKAMu (JUK – jednoné univerzitní konto) cca za 2-3 pracovní dny. A to i platby QR kódem.

Na co plati ISIC

Například RegioJet, Leo Express, Arriva, EuroLines, Bohemian nebo ČSAD Vsetín nabízejí také zvýhodněné cestování autobusem do zahraničí. 4) NAKUPOVÁNÍ – slevy na občerstvení, knihy, oblečení, sportovní výbava, doplňky stravy, parfémy, elektronika, pohonné hmoty, kadeřnictví a kosmetika – to všechno ISIC karta umí.

Jak dobít kredit na ISIC

To by bylo k nabití v hotovosti, ale je tu ještě jeden způsob. Pokud máte účet u Komerční banky, tak si lze nechat „propojit“ účty s elektronickou peněženkou (ISIC karta) a vaším účtem u banky. Poté si jednoduše nabijete přes tlačítko „nabití z účtu“, kde zadáte, kolik se vám má převést a potvrdíte.

Jak funguje ISIC karta

ISIC je platný ve skoro 130 zemích světa a můžeš jej využít na 130 000 místech. Jen v ČR se můžeš těšit na tisíce slev. Funguje jako doklad o studiu ve veřejné dopravě v ČR. Stažením aplikace ALIVE APP získáš digitální verzi průkazu a všechny výhody ISIC budeš mít stále po ruce.

Jaký je život na koleji

Život na koleji má jistě svá pozitiva. Přátelé, noví kamarádi, neustálý ruch a dění, takže nikdy nebudete mimo dosah, odtržení od zbytku. Při nastěhování máte k dispozici v zásadě vše nutné a potřebné, o kvalitě těchto věcí ovšem rozmlouvat nebudeme.

Co je dobré mít s sebou na intr

Žínka s poutkem, 2x ručník s poutkem, krabička na mýdlo + mýdlo/sprchový gel, zubní kartáček + kelímek + pasta, šampon (ne ve skle), hřeben/kartáč, krém, papírové kapesníky v dostatečném množství, tašku na špinavé prádlo, děvčata i dámské hygienické vložky, případně i župan.

Jak získat červený diplom ZČU

Aby člověk získal červený diplom, průměrná klasifikace nesmí přesáhnout 1,5 a zároveň student nesmí dostat jediné F a nejvýše dvakrát známku D nebo E. Státnice mu pak nesmí dopadnout hůř než na B.

Kdy se vyplácí ubytovací stipendium ZČU

Kompletní agendu zajišťuje Informační a poradenské centrum ZČU. Ubytovací a sociální stipendium je vypláceno zpětně za kalendářní čtvrtletí ve výplatních termínech stanovených v rozhodnutí rektora, nejpozději však do 30 dnů po skončení kalendářního čtvrtletí.