Co chystá Garmin 2023?

Co chystá Garmin 2023?

Co chystá Garmin

NovinkyHodinky Fénix 7 Pro se svítilnou pro všechny verze, novou optikou a přípravou na EKG.Hodinky Epix Pro.Odolné hodinky Instinct 2X s větším průměrem, výrazně delší výdrží a svítilnou po vzoru Fénix 7X.Cyklonavigace Edge 540 a Edge 840 s novými funkcemi, prostředím a solárním dobíjením (oficiálně)
Archiv

Kdy budou Fénix 8

ledna 2022. Fénix 7 Pro/Epix Pro – 31. května 2023. Fénix 8/Epix 3 – srpen 2024 (druhou možností je červen 2024)

Kdy vyjdou nové Garmin Fenix

Fenix 7 – 18. ledna 2022.

Jaké jsou nejlepší chytré hodinky

Klasické chytré hodinky

Hodnocení Produkt
Top 4 87,1 % Top cena/výkon Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890 Přečíst recenzi
Top 5 79,5 % Pro nenáročné Huawei Watch Fit Přečíst recenzi
Top 6 81,0 % Malé, ale šikovné Amazfit GTS 2 mini Přečíst recenzi
Top 7 82,1 % Novinka na trhu Niceboy WATCH GTR Přečíst recenzi

Kdy bude Garmin Venu 3

Co bychom v ní chtěli vidět za fíčury První generace Venu spatřila světlo světa v roce 2019, ta druhá v roce 2021 a teď máme… 2023. Standardní interval vydávání nových modelů u Garminu je očividně dvouletý a tak nám vychází, že Venu 3 by se na trhu mohlo objevit letos.

Kdy vyjdou nové Garmin hodinky

Ale všechno teď změnil Garmin, který chystá hned několik novinek, které se postupně objeví v roce 2022. Asi nejočekávanější novinkou je Fenix 7, ale chytrý zástup doplní i Instinct 2, Epix 2 a už dříve proklamovaný Garmin Venu 2 Plus! No, co si budeme, já už se nemůžu dočkat.

Jak dlouho vydrží chytré hodinky

Srovnání parametrů nejlepších univerzálních chytrých hodinek

Model Apple Watch SE Samsung Galaxy Watch 5
Bezkontaktní platby (NFC)
Sportovní režimy Desítky 90
Výdrž baterie 18 hodin 40 hodin (dle našich testů necelé 3 dny)
Cena od

Jaké hodinky používají biatlonisté

Po úspěšném používání hodinek Suunto Ambit mužskou částí reprezentace se Český svaz Biatlonu rozhodl použít tyto špičkové sporttestery s GPS také pro ženskou část reprezentace.

Jak nastavit počasí na Garmin

Zařízení můžete připojit k aplikaci Garmin Drive™, pokud chcete přijímat informace o počasí (Služby Live, dopravní informace a propojení s telefonem).Vyberte možnost Aplikace > Počasí. Zařízení zobrazí aktuální informace o počasí a předpověď na příštích několik dní.Vyberte den.

Jak nastavit Garmin Venu 2 plus

Chcete-li plně využít funkce hodinek Venu® 2 Plus, proveďte tyto kroky.Prostřednictvím aplikace Garmin Connect™ spárujte hodinky s telefonem (Párování telefonu).Nastavte sítě Wi‑Fi® (Připojení k síti Wi‑Fi).Nastavte hudbu (Hudba).Nastavte peněženku Garmin Pay™ (Nastavení peněženky Garmin Pay).

Jak dlouho vydrží Garmin hodinky

Výdrž baterie Garmin Fenix 7

Fenix 7S Fenix 7X
Chytré hodinky 11 dní / 14 dní 28 dní / 37 dní
Režim hodinek s úsporou baterie 38 dní / 87 dní 90 dní /1+ rok
Pouze GPS 37 hodin / 46 hodin 89 hodin / 122 hodin
Všechny satelitní systémy 26 hodin / 30 hodin 63 hodin / 77 hodin

Jak dlouho vydrzi nabite Garmin

Výdrž baterie

Výrobce udává výdrž na jedno nabití až 9 dní. Tato hodnota je sice reálná, ale ve velmi úsporném režimu používání jak displeje, tak celých hodinek.

Jak dostat hudbu do hodinek Garmin

Stahování osobního zvukového obsahuPřipojte zařízení ke svému počítači pomocí přibaleného kabelu USB.Na počítači otevřete aplikaci Garmin Express, zvolte své zařízení a vyberte možnost Hudba.V seznamu Moje hudba nebo v knihovně iTunes zvolte kategorii zvukových souborů, například skladby nebo seznamy skladeb.

Jak získat odznaky Garmin

Pro každý typ aktivity jsou vlastní odznáčky, takže pokud současně běháte, plavete či jezdíte na kole, získáte odznáčků více, než když provozujete aktivitu jenom jednu. Odznaky dostáváte také za splnění výzev, do kterých se přihlásíte. Pokud výzvu splníte, získáte patřičný odznak.

Jak spustit snímek zdravotního stavu Garmin

Snímek zdravotního stavu najdete jak mezi doplňky, tak mezi aktivitami (aplikacemi). Zatímco na hodinkách Forerunner 255, Forerunner 955 a Venu 2 můžete v doplňku pouze zobrazit přehled historie jednotlivých měření, na Fénix 7, Epix a Instinct 2 zde můžete měření rovnou spustit.

Co znamená Garmin pro

Co znamená PRO verze u hodinek Garmin Pro verze má navíc 32GB úložiště, hudební přehrávač, mapy a Wi-Fi. Vlastně existují 3 velikosti Garmin Fenix 6. Všechny tři modely jsou totožné a liší se pouze velikostí a výdrží baterie.

Kdo vyrábí hodinky Garmin

Garmin International Ltd.

Hlavní sídlo společnosti je ve státě Kansas, v USA. Největší výrobní závod, Garmin (Asia) Corporation je situován ve čtvrti Si-č' města Nová Tchaj-pej na Tchaj-wanu.

Jak propojit hodinky Garmin se Spotify

Před stahováním zvukového obsahu ze služby Spotify® se musíte připojit k síti Wi‑Fi® (Připojení k síti Wi‑Fi).Přidržením tlačítka DOWN na jakékoli obrazovce otevřete ovládání hudby.Vyberte možnost MENU.Vyberte možnost Poskytovatelé hudby > Spotify.Vyberte možnost Přidat hudbu a podcasty.

Jak dát Spotify do hodinek

Přidejte si hudbu

Spotify se bude chtít nejprve přihlásit, což musíte udělat na mobilním telefonu v aplikaci Connect. Po odsouhlasení podmínek se na hodinkách načte aplikace Spotify a můžete s ní hned začít pracovat. Zvolte položku Přidat hudbu a podcasty.

Jak vytvořit cíl v Garmin

Nastavení tréninkového cíleNa hodinkách stiskněte GPS.Vyberte aktivitu.Vyberte možnost MENU.Vyberte možnost Trénink > Nastavit cíl.Vyberte možnost: Vyberte možnost Pouze vzdálenost, jestliže chcete vybrat přednastavenou vzdálenost nebo zadat vlastní vzdálenost.Stisknutím GPS spustíte stopky aktivity.

Jak funguje Garmin LiveTrack

Odkaz na vaše data LiveTrack se odešle na vaše povolené účty sociálních sítí a e-mail s odkazem se odešle pozvaným kontaktům. Po dobu sdílení mohou sledující kliknutím na odkaz sledovat v reálném čase vaši aktuální polohu, naposledy navštívená místa a trasu vašich posledních cest.

Jak se Zapinaji Garmin

Zařízení zapnete stisknutím zapínacího tlačítka nebo připojením zařízení k napájení. Chcete-li zařízení uvést do úsporného režimu, stiskněte na zapnutém zařízení zapínací tlačítko. V úsporném režimu je obrazovka vypnutá a zařízení využívá pouze malé množství energie, ale je okamžitě připraveno k použití.

Jak vypnout Fénix 7

Přidržte tlačítko DOWN a START.

Jaké Garmin si vybrat

Nejlépe hodnocené Garmin hodinky

Název Hodnocení
1. Garmin fenix 7 PRO Solar (5 / 5)
2. Garmin Venu 2 (5 / 5)
3. Garmin Forerunner 955 Solar (5 / 5)
4. Garmin Forerunner 255 (5 / 5)

Proč Garmin

Garmin je přizpůsobený pro sportovce

Jak softwarově, tak hardwarově. Díky více než 30letým zkušenostem s GPS zařízeními dokážou hodinky od Garminu kvalitně zaznamenávat trasu, počítat tempo a jiné. Kromě toho nabízí také další senzory jako snímač tepové frekvence, pulzní oxymetr a často také barometr.