Jak přeložit webovou stránku Firefox?

Jak přeložit webovou stránku Firefox?

Jak nastavit překlad stránek

Můžete nastavit, zda Chrome bude nabízet překlad webových stránek.V počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.Vlevo klikněte na Jazyky.V sekci Překladač Google zapněte nebo vypněte možnost Použít Překladač Google.

Jak přeložit stránku na PC

Nejschůdnějším řešením je normálně otevřít požadovanou stránku, pravým tlačítkem kliknout někam do textu a z nabídky vybrat možnost „Přeložit do jazyka čeština“.

Jak nastavit automatický překlad stránek opera

VOLBA PŘEKLADOVÝCH APLIKACÍ:ImTranslator (překlad v okně): Ctrl+Alt+Z.Pop-up Bubble (překlad v otevíraném okně): Ctrl+Alt.Inline Translator (vložený překlad): Ctrl+Alt+C.Webpage Translation (překlad webových stránek)Dictionary (překlad slov)

Jak přeložit stránku do češtiny safari

V aplikaci Safari na Macu přejděte na webovou stránku, kterou potřebujete přeložit. Pokud je webovou stránku možné přeložit, v dynamickém vyhledávacím poli se zobrazí tlačítko Přeložit . Klikněte na tlačítko Přeložit a pak vyberte jazyk.

Jak nastavit překlad na Facebooku

Přejděte k příspěvku nebo komentáři, který chcete přeložit. Pod příspěvkem nebo komentářem klepněte na Zobrazit překlad. Pokud pod příspěvkem nebo komentářem napsaném v jiném jazyce nevidíte možnosti překladu, zkontrolujte, jestli máte zapnuté možnosti překladu pro daný jazyk.

Jak přeložit stránku v EDGE

Překlad webové stránky v Microsoft Edge

Otevřete webovou stránku v Microsoft Edge. Prohlížeč rozpozná jazyk stránky a zobrazí se nabídka s výzvou k potvrzení, že chcete stránku přeložit. Udělejte jakoukoliv z těchto věcí: V rozevíracím seznamu Přeložit do zvolte jazyk, do kterého chcete stránku přeložit.

Jak nastavit automatický překlad stránek EDGE

Zapnutí nebo vypnutí překladu v Microsoft EdgeV horním rohu prohlížeče vyberte Nastavení a další > Nastavení.Vyberte Jazyky.Povolte nebo vypněte nabídku pro překlad stránek, které nejsou v jazyce, který čtu.

Jak přidat překladač do safari

Jak přidat rozšíření do Safari a přeložit webové stránky

Klikněte na tlačítko sdílení ve středu spodní lišty. Otevře se okno s nabídkou sdílení. V úplně spodním řádku, kde jsou šedobílé ikony, přejeďte až úplně doprava, kde stiskněte tlačítko Více. Zobrazí se seznam s dostupnými rozšířeními.

Jak přeložit text v telefonu iPhone

Překlad textu v aplikaci FotoaparátOtevřete aplikaci Fotoaparát a natočte iPhone tak, aby se text objevil na displeji.Když se okolo detekovaného textu objeví žlutý rámeček, klepněte na .Vyberte text, který chcete přeložit, a pak klepněte na Přeložit.

Proč mám Facebook v angličtině

Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na . Posuňte se dolů, klepněte na Nastavení a soukromí a pak na Jazyk. Vyberte jazyk, ve kterém chcete Facebook zobrazit.

Jak obnovit karty v EDGE

Pokud potřebujete obnovit hodnotu karet pro celou relaci, klikněte na tři svislé tečky a přejděte do nastavení prohlížeče. Klikněte na rozevírací nabídku a vyberte možnost „. Otevřete Microsoft Edge pomocí"a vyber si"předchozí stránky. Tím se otevřou všechny karty, které jste zavřeli při poslední relaci.

Jak přeložit webovou stránku na iPhone

Překlad webových stránek v ChromuNa iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Chrome .Přejděte na webovou stránku v cizím jazyce.V horní části vyberte jazyk, do kterého stránku chcete přeložit. Výchozí jazyk změníte tak, že klepnete na NastaveníChrome webovou stránku přeloží (pouze tentokrát).

Jak zmenit jazyk safari

Na Macu vyberte nabídku Apple > Nastavení systému, na bočním panelu klikněte na Obecné a pak vpravo klikněte na Jazyk a oblast.

Jak vyfotit a přeložit

Překlad textu pomocí fotoaparátu:Na telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Překladač .Vyberte jazyky, do kterých chcete překládat. Zdrojový jazyk: Vyberte jazyk nebo klepněte na Rozpoznat jazyk .Na domovské obrazovce aplikace klepněte na ikonu fotoaparátu .

Jak přeložit text z obrázků na PC

Jak přeložit obrázkyKlepněte na kartu přeložit.Vyberte nabídku obraz.Vyberte jazyk textu na fotce a jazyk, ve kterém chcete přeložit.Klepnutím na tlačítko otevřít odešlete obrázek (GIF, jpg nebo PNG).Překlad bude překrývat původní text a přeložený text se zobrazí na pravé straně.

Jak přepnout Windows do češtiny

Správa nastavení jazyka zobrazení ve WindowsVyberte Start > Nastavení > Čas a jazyk > Jazyk a oblast.Zvolte jazyk v nabídce Jazyk zobrazení Windows nebo vedle možnosti Upřednostňované jazyky vyberte Přidat jazyk a nainstalujte požadovaný jazyk, pokud není uvedený.

Jak změnit jazyk

Změna jazyka v zařízení AndroidV zařízení Android klepněte na Nastavení .Klepněte na Systém Jazyky a zadávání Jazyky. Pokud možnost Systém nevidíte, klepněte v sekci Osobní na Jazyky a zadávání Jazyky.​Klepněte na Přidat jazyk. a vyberte jazyk, který chcete použít.Přetáhněte požadovaný jazyk do horní části seznamu.

Jak obnovit stránku

Pro tzv. tvrdou obnovu hard F5, jež s obsahem stránky obnoví i uloženou paměť, využijeme klávesovou zkratku CTRL+F5 nebo SHIFT+F5 nebo CTRL+SHIFT+F5, podle prohlížeče. Např. Mozilla Firefox reaguje pouze na CTRL, Google Chrome na obojí.

Jak obnovit zavřené karty

Pokud kartu nebo okno zavřete omylem, můžete ho znovu otevřít pomocí klávesové zkratky:Windows a Linux: Ctrl + Shift + t.Mac: ⌘ + Shift + t.

Jak přeložit vyfocený text

Překládat vyfocený text umí Google Translate už delší dobu. Stačí v aplikaci text vyfotit, pak ho prstem zvýraznit a počkat si na překlad. V lednu Google uvedl také možnost překladu okamžitého (Word Lens): přeložený text na obrázku nahrazuje ten původní v reálném čase.

Jak přeložit text z fotky

Pokud chcete používat překlady z fotoaparátu offline, stáhněte si jazyky, které chcete překládat.Na telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Překladač .Klepněte na ikonu fotoaparátu .Klepněte na Výběr jazyka.Stáhněte jazyky, do kterých chcete překládat.

Jak přepnout klávesnici na českou Mac

Zobrazení rozložení klávesniceNa Macu vyberte nabídku Apple > Nastavení systému a potom na bočním panelu klikněte na Klávesnice .Přejděte na „Zadání textu“ vpravo a potom klikněte na Upravit.Nalevo vyberte jazyk a pak můžete stisknutím klávesy Ctrl, Alt, Shift nebo Cmd napravo přepínat zobrazení klávesnice.

Jak přeložit psaný text

Překlad textuV počítači přejděte na Překladač Google.Do textového pole vlevo zadejte slovo nebo slovní spojení, které chcete přeložit.Jak vybrat jiný jazyk: Malé obrazovky: Klikněte na jazyk nahoře.Vyberte, co chcete udělat: Poslech: Chcete-li překlad přehrát, klikněte na Poslech výslovnosti .

Jak přeložit naskenovaný dokument

Dnes Překlad dokumentů Funkce Translator, služby Microsoft Azure Cognitive Service, přidává možnost překládat dokumenty PDF obsahující naskenovaný obrazový obsah, což eliminuje potřebu zákazníků před překladem je před překladem předběžně zpracovávat prostřednictvím modulu OCR.

Jak vyfotit a přeložit text

Překládat vyfocený text umí Google Translate už delší dobu. Stačí v aplikaci text vyfotit, pak ho prstem zvýraznit a počkat si na překlad. V lednu Google uvedl také možnost překladu okamžitého (Word Lens): přeložený text na obrázku nahrazuje ten původní v reálném čase.