Kripto metai: kokios yra geriausios 2019 m. Kripto ir „blockchain“ istorijos?

2019 m. Populiariausios šifravimo istorijos

Nors atostogų užmigimas užklupo „Bitcoin“, kuris dabar stagnuoja 7 000 USD, pastarieji metai buvo pripildyti triumfų ir nusivylimų kriptovaliuta ir „blockchain“ erdve..

Kripto rinka ne tik matė savo tikrąją pakilimų ir nuosmukių dalį, bet ir pagrindinę pramonę, kuri ir toliau didėja, nepaisant dramatiško Bitcoin ir jo kainų Q3 ir Q4 nuosmukio.

Toliau pateikiamas aukščiausių su kriptografija ir „blockchain“ susijusių istorijų, kurias ši naujoji pramonė pamatė 2019 m., Sąrašas (be jokios konkrečios tvarkos).

2019 m. Populiariausios šifravimo istorijos

Pažymėjęs Bitcoin „sukčiavimu“, „JP Morgan“ pradeda savo skaitmeninį turtą

„JP Morgan“, viena didžiausių pasaulio finansų įstaigų, kurios vykdantysis direktorius „Bitcoin“ pavadino „sukčiavimu“ 2017 m., Išleido savo skaitmeninį turtą 2019 m..

Metų pradžioje bankas ir investicijų įmonė pristatė „JPM Coin“, atskleisdami, kad ši skaitmeninė pinigų forma bus pagrįsta „Quorum“, privačia „Ethereum“ kaupo versija.

JPM moneta išlieka bandomojoje būsenoje, naudojama vertybinių popierių perdavimui tarp JP Morgan filialų; vadovai teigia, kad skaitmeninė valiuta, susieta su JAV doleriu, naudojama tik nedidelei jos operacijų daliai.

Dar būdamas ankstyviausioje stadijoje, banko vadovas Jamie Dimonas teigė, kad skaitmeninė valiuta ateityje gali patekti į plytų ir skiedinių parduotuves, nors jis nepateikė jokių konkrečių detalių ar laiko juostos..

Iki pasimatymo doleriai, sveikos svarstyklės

Po „JPM Coin“ „Facebook“ pristatė Svarstykles, kurios buvo paskelbtos kaip „nauja pasaulinė mokėjimo sistema“, kartu su siūloma Svarstyklių pinigine, vadinama „Calibra“, po kelių mėnesių vidinės plėtros, kurią atliko daugiau kaip 100 darbuotojų kaip socialinės žiniasklaidos ir interneto milžinė..

Projektas, kurį dabar valdo Šveicarijoje įsikūrusi, palyginti nepriklausoma nuo „Facebook“ grupė, pavadinta „Svarstyklių asociacija“, buvo pradėta remti „Visa“, „Mastercard“, „Spotify“, „PayPal“, „Uber“, tarp daugybės rizikos kapitalo bendrovių, „blockchain upstarts“ ir mažmeninės prekybos įmonių..

Nors dėl reguliavimo spaudimo kai kurie svarbiausi Svarstyklių rėmėjai – „Visa“, „Mastercard“ ir „Paypal“ – manė, kad išmintinga atsisakyti laivo, teigdama, kad jie neatlaikė vyriausybių spaudimo, nors vis dar yra atviri bendradarbiauti su „Facebook“ skaitmeniniu būdu pinigų ir „fintech“ ateityje.

Nors Svarstyklės patyrė šį smūgį, projektas vis dar veikia, pranešant, kad „blockchain“ turi testnetą, kuris apdorojo tūkstančius operacijų. Nors kyla reguliavimo pasipriešinimo grėsmė, o tai reiškia, kad Svarstyklės lieka šiek tiek negyvos vandenyje, o informacijos apie tai, kaip ir kada pradės veikti „blockchain“ ir jos „fiat“ valiuta paremta kriptovaliuta, yra mažai..

Kinija apima „Blockchain“, vengia „Bitcoin“ (vėl)

Spalio mėn. Kinijos lyderis prezidentas Xi Jinpingas susitikime su Kinijos bendruomenės partijos politiniu biuru teigė, kad „blockchain“ turėtų būti tautoje priimta kaip „pagrindinė technologija“, naudinga pramonei nuo sveikatos priežiūros ir švietimo iki prekybos ir finansų..

Tai iš karto sukėlė „blockchain“ siautulį Kinijoje, kuris baigėsi valstybinės žiniasklaidos, įmonių ir asmenų masine „blockchain“ ir panašių technologijų parama..

Palaikydami „blockchain“, Kinijos valdžios institucijos aiškiai nurodė, kad nepalaiko „Bitcoin“ ir kitų kriptovaliutų. Finansų reguliavimo institucijos tokiuose regionuose kaip Pekinas ir Šanchajus padvigubino kovos su kriptografija pozicijas, kurios pirmą kartą buvo nustatytos 2017 m. Pabaigoje..

Įstaigos įsigilina į Bitcoin

Nors kai kuriems tai nerūpi pripažinti, 2019-ieji buvo institucinio įsitraukimo į Bitcoin erdvę atskyrimo metai.

„Fidelity Investments“ – Volstryto finansinių paslaugų milžinė, valdoma daugiau kaip 2 trln. USD. Įmonė, kuri 2018 m. Pristatė „Fidelity Digital Assets“ padalinį, šiais metais pradėjo vykdyti „Bitcoin“ saugojimą ir prekybos vykdymą..

Tai prasidėjo nuo bandomojo diegimo, kai bendrovė tik su pasirinktomis klientų grupėmis siūlė su „Bitcoin“ susijusias paslaugas. Tačiau vos prieš mėnesį ar du, tuo metu, kai „Fidelity Digital Assets“ užsitikrino Niujorko prekybos ir saugojimo licenciją, leidusią jai aptarnauti klientus toje valstijoje, paslauga buvo išleista visiems reikalavimus atitinkantiems klientams.

Taip pat šiais metais pradėjo veikti „Bakkt“ – kriptovaliutų birža, kurią palaiko „Microsoft“, „Starbucks“ ir Tarpžemyninė birža.,

rugsėjo mėn. išleis savo ateities Bitcoin susitarimus. Nuo to laiko išvestines finansines priemones pastebėjo tvirtas institucijų priėmimas, todėl „Bakkt“ išleido kitus finansinius produktus, tokius kaip grynaisiais pinigais atsiskaitomi „Bitcoin“ ateities sandoriai Singapūre ir BTC pasirinkimo sandoriai..

Bendrovė ketina paleisti kriptovaliutų mokėjimų programą 2020 m., Nors daugiau informacijos apie šį „Bakkt“ aspektą sunku rasti.

Nors minėti naujienų įvykiai patys savaime buvo teigiami, analitikai ir investuotojai vis dar laukia, kol bus pradėti platinti Bitcoin biržoje prekiaujami fondai (ETF).

Gone Mainstream… Vėlgi

Dėl minėtų istorijų santakos kai kurie svarbiausi pasaulio žmonės pastebėjo, kad žodis „Bitcoin“ ar „cryptocurrency“ pabėgo iš lūpų ir bent jau laikinai įstūmė šią industriją į pagrindinį dėmesį..

Vasario mėnesį Elonas Muskas – „PayPal“ įkūrėjas, „SpaceX“ vadovas ir „Tesla“, be kita ko, „Boring Company“ įkūrėjas, nuėjo į „FYI“ tinklalaidę „ARK Invest“, Volstryto tyrimą, kuris labai domisi tokiomis investicijomis kaip „Bitcoin“. ir Tesla. Aptarę naujausius „Tesla“ pasiekimus, tinklalaidės vedėjai trumpai atidėjo: jie paklausė Musko apie jo mintis apie „Bitcoin“.

Daugelio nuostabai jis pasidalijo jauduliu dėl šios technologijos, teigdamas, kad kriptovaliuta turi pagrindinę struktūrą, kuri yra „gana puiki“, ir pridūrė, kad jis mano, kad galbūt „Ethereum“ ir „galbūt kai kurie kiti“ gali turėti technologinių nuopelnų. Garsus technologas padarė išvadą, kad mano, „be jokios abejonės“, kad kriptografija yra „kur kas geresnis būdas perduoti vertę nei popieriaus gabalai“.

Musko meilę Bitcoin palaikė ir kiti žymūs technologai, būtent Jackas Dorsey, tiek „Twitter“, tiek „fintech“ bendrovės „Square“ vadovas. „Joe Rogan Podcast“ transliacijoje Dorsey teigė, kad, jo manymu, „Bitcoin“ netrukus taps gimtąja interneto valiuta, prieš pridėdamas „Square“ pajamų skambutį, kad „myli Bitcoiną“. Kriptovaliutų bendruomenė iš karto palaikė Dorsey kaip asmenį, kuris visam laikui atneš šį turtą.

Net politikai pradėjo kalbėti apie Bitcoin ir kriptovaliutą. Prezidentas Donaldas Trumpas liepą paskelbtame tviteryje parašė, kad jis „nėra Bitcoin ir kitų kriptovaliutų, kurie nėra pinigai, gerbėjas ir kurių vertė yra labai nepastovi ir pagrįsta oru“. Jis palaikė savo komentarą atkreipdamas dėmesį į tai (ar nusiteikimą), kad skaitmeninis turtas gali būti naudojamas siekiant palengvinti „neteisėtą elgesį, įskaitant prekybą narkotikais ir kitą neteisėtą veiklą“. D.Trumpo tirada buvo vykdoma keliais anti-kriptografiniais veiksmais iš asmenų Federaliniame rezervo ir ižde.

Visai neseniai „Forbes“ citavo Jungtinių Tautų generalinį sekretorių António Guterresą, sakantį, kad tarpvyriausybinės organizacijos filialai turėtų pradėti priimti „blockchain“.