Jibrel tīkla ceļvedis iesācējiem

Jibrel tīkla ceļvedis

The Jibrel tīkls dod lietotājiem tradicionālos finanšu aktīvus papildus standarta ERC-20 žetoniem gar Ethereum blokķēdi. Tradicionālie aktīvi ietver valūtas, vērtspapīrus, preces un obligācijas. Galu galā Jibrel tīkls cer izveidot patērētāju banku, kas ir pilnībā decentralizēts un automatizēts.

Jibrel tīkla ceļvedis

Kas ir aiz Jibrel tīkla?

Jibrel tīkls ir Jibrel AG un Qubist Labs Inc. iniciatīva. Pirmais no tiem ir reģistrēts Cūgā, Šveicē. Qubist Labs Inc. ir Ņujorkā bāzēts uzņēmums, kas koncentrējas uz blokķēdes izstrādi. Jibrel Network komandai ir pieredze finanšu pakalpojumu jomā, viedo līgumu izstrādē un bloku ķēdes izstrādē.

Jibrel komanda

Kādas problēmas norāda Jibrel tīkls?

Izmantojot Jibrel tīklu, var novērst tādus jautājumus kā lēns pārsūtīšanas laiks un augstas maksas, kas saistītas ar tradicionālo banku darbību. Tā vietā lietotāji varēs izmantot kripto-fiat marķierus, lai glabātu, nosūtītu vai saņemtu vērtību, izmantojot vietējo valūtu, gandrīz bez maksas. Komanda arī uzskata, ka decentralizētie fondi un organizācijas var palīdzēt dažādot tradicionālos aktīvus.

Kas ir CryDR?

CryDR vai CryptoDepository kvītis ir svarīga Jibrel tīkla sastāvdaļa. Šie marķieri atspoguļo tradicionālā finanšu aktīva vērtību, bet tiem ir Jibrel Network Token (JNT) nosaukums. Piemēram, USD CryDR ir viena dolāra JNT vērtība.

Šie CryDR ir aprīkoti ar iebūvētu viedo regulējumu, kas ir reālās pasaules noteikumu un noteikumu kopums, kas rakstīts cietības kodā, pēc tam izvietots, izmantojot Ethereum blokķēdi. Šis viedais regulējums būtībā ļauj CryDRs gan decentralizēt, gan ievērot reālajā pasaulē atrodamos noteikumus un noteikumus, kas attiecas uz aktīviem.

Fiat CryDR lietojumprogrammas ir plašas. Tos var izmantot tirdzniecībai, riska ierobežošanai, globāliem maksājumiem un naudas pārskaitījumiem. Varat arī tos izmantot, lai izveidotu decentralizētus un automatizētus finanšu instrumentus, piemēram, vērtspapīrus, preces, obligācijas un parāda instrumentus.

Kas ir jCash?

jCash būs pirmais Jibrel Network valūtas izlaišana CryDR. Tīkls piedāvās USD, EUR, GBP, RUB, CNY un AED CryDR. Jūs varēsit iegādāties CryDR ar JNT Jibrel DAO. Nākotnē Jibrel cer piedāvāt daudz plašāku preču, valūtu, atvasinājumu un vērtspapīru klāstu.

Kas ir Jibrel Decentral Bank?

Izmantojot Jibrel Decentral Bank, kas pazīstams arī kā Jibrel DAO, lietotāji var apmainīt savus JNT marķierus pret CryDR. Viņiem ir izvēle izpirkt CryDR par to pamatā esošo vērtību JNT formā vai ar savu JNT kalt jaunus CryDR..

Ieguldītājs var simbolizēt finanšu aktīvus, pārskaitot likvīdus aktīvus uz Jibrel AG fondu, kas atrodas Cūgā, Šveicē, kur tie tiek turēti. Nelikvīdie aktīvi to pārvēršanu vērtspapīros saņem, izmantojot JNT par pamatā esošo valūtu. Visi darījumi, kas saistīti ar attiecīgo marķēto aktīvu, tiks veikti, izmantojot JNT. Tā kā tokenizētie aktīvi ir standarta ERC-20 marķiera veids, lietotāji var paļauties uz jebkuru ERC-20 maku, lai sūtītu, saņemtu un apmainītos ar viņu CryDR.

Kā tiek izplatīts Jibrel tīkla marķieris?

Kopumā tiek piegādāti 200 000 000 Jibrel tīkla žetoni, JNT. Desmit procenti no tiem, 20 miljoni JNT, tika piešķirti marķiera iepriekšpārdošanai un 60 procenti jeb 120 miljoni marķiera galvenajai pārdošanai. Komanda saņem 15 procentus jeb 30 miljonus JNT, savukārt konsultanti un partneri saņem vēl 10 procentus, 20 miljonus JNT. Pēdējie 5 procenti jeb 10 miljoni JNT ir rezervēti prēmijām. JNT tiks kotēts vairākās biržās, lai lietotājiem būtu vieglāk iegūt.

Jibrel žetons

Kas vēl jums būtu jāzina par JNT?

Jibrel tīkla marķiera galvenā funkcija ir CryDR pirkšana un izpirkšana. Tas pieļauj arī darījumus, kas saistīti ar vērtspapirizētu ārpusķēdes aktīvu vērtības apmaiņu. Jebkurā CryDR failu pārsūtīšanā tiek izmantots neliels daudzums JNT, jGas.

Jibrel tīkls izvēlējās izveidot īpašu marķieri, piemēram, JNT, nevis paļauties uz ETH vai BTC to ārkārtējās svārstības dēļ. Būtu bijis pārāk grūti turēt fiat valūtas saistības, turot nekorelētos un svārstīgos kriptogrāfiskos aktīvus. Izveidojot JNT, turpretī pastāv slēgta sistēma, kas var līdzsvarot sevi.

Jibrel maks

Jibrel maka nosaukums ir jWallet, un tas tagad ir pieejams ikvienam oficiālajā tīmekļa vietnē. Jūs to varat izmantot, lai izveidotu adresi, lai nosūtītu vai saņemtu JNT žetonus. Seifā varat arī saglabāt ETH, BNT, GNT, KNC, OMG un REP žetonus.

jMakets

Kā nopirkt Jibrel tīkla žetonus JNT

JNT ir pašlaik pieejams nedaudzās mazākās biržās – BiBox, HitBTC, Gate.io, Coinrail un IDEX.

Vai Jibrel tīkls mazina kriptonauda nepastāvību?

Jibrel tīkla marķieru rakstura dēļ tas lietotājiem nodrošina stabilas monētas, no kurām katra pārstāv reālo vērtību, vienlaikus paliekot Ethereum blokķēdē. Jūs varat izmantot Jibrel DAO, Jibrel Decentral Bank, lai apmainītos ar gaistošām kriptovalūtām, piemēram, BTC vai ETH, pret stabiliem marķieriem, piemēram, dažādiem jCash. Jebkurā nākotnē jūs varat apmainīt stabilos jCash marķierus pret to pamatā esošo vērtību, neatkarīgi no BTC vai ETH cenas tajā laikā.

Kā Jibrel tīkls piedāvā drošību?

Lai nodrošinātu lietotāju drošību, visus Jibrel viedos līgumus pārbaudīja tā drošības partneris New Alchemy. Jūs pat varat atrast saiti uz pilnīgu drošības auditu. Papildu drošības labad Jibrel finanšu pārskatus, kā arī PwC, tā finanšu pārredzamības partnerus, pārbauda.

Kā izskatās Jibrel tīkla ceļvedis?

Jibrel tīkls jau ir sasniedzis saprātīgu summu. Tīkla Limited Alpha versija sāka darboties Ropsten 2017. gada maijā. Tā gada septembrī tai bija iepriekšēja Jibrel tīkla marķiera versija. 2017. gada novembrī tika izlaists jWallet ar atvērtā koda licenci, publiskā pārdošana un jCash palaišana.

Jibrel ceļvedis

2018. gada 1. ceturksnī Jibrel tīkls izlaiž savu īpašo CryDR bloku meklētāju, kas lietotājiem ļaus sīkāk izsekot CryDR tīklā. Trešajā ceturksnī tā izvietos institucionāla līmeņa risinājumu, kuru bankas un cita veida finanšu iestādes var izmantot, lai tieši marķētu un pēc tam veiktu darījumus, izmantojot savus ārpusķēdes aktīvus. Ceturtajā ceturksnī tā uzsāks Jibrel DAO, un tīkls sāks pilnīgu decentralizāciju, kas pazīstama kā Project Pinocchio.

Secinājums

Jibrel tīkla mērķis ir novest tradicionālos aktīvus blokķēdē, lai izmantotu priekšrocības, kas saistītas ar decentralizāciju. Piedāvājot atbalstu gan tradicionālajiem aktīviem, gan ERC-20 marķieriem, tam jāpiedāvā plaša funkcionalitāte, kas var piesaistīt lietotājus visā pasaulē. Stabilitātes nodrošināšana ar kriptovalūtu noteikti ir noderīga tiem, kas redz digitālo aktīvu nākotni, bet ir noraizējušies par to nestabilitāti.

Noderīgas saites