Augura iesācēju ceļvedis: decentralizēti prognozēšanas tirgi dApp

Augura ceļvedis

Augurs ir dApp, kas ir izveidots Ethereum platformā, lai izveidotu tirgus prognozēm un atalgojuma lietotājiem, kuri veiksmīgi sniedz pareizu atbildi uz jautājumu. Lietotne aptver tādus tirgus kā sports, politika, kriptogrāfija, lauksaimniecība, klimats, mājokļi, finanses, medicīna, zinātne, krājumi un temperatūra.

Prognozēšanas tirgi ir viens no perspektīvajiem mūsdienās popularizēto blokķēdes tehnoloģiju izmantošanas gadījumiem. Šīs lietojumprogrammas paļaujas uz pūļa iegūto izlūkošanu par nākotnes notikumiem. Arguments apgalvo, ka pūļa gudrība ir precīzāka nekā jebkura atsevišķa profesionāļa viedoklis. Iespējams, ka, uzdodot jautājumu daudziem cilvēkiem, viņu vidējā atbilde būs ļoti precīza un uzticamāka nekā jebkuras centrālās iestādes atbilde.

Prognozēšanas tirgi ir līdzīgi bināro tirdzniecības iespējām un darbojas pēc principa “viss vai neko”. Lietotājs saņem atlīdzību tikai tad, ja viņš paredz pareizu rezultātu.

Augura ceļvedis

Augura vārds šķiet ļoti pareizi izvēlēts, jo platforma būtībā ir orākuls. Neskatoties uz prognozes laimestu, ir arī citi veidi, kā nopelnīt kriptovalūtu Augur.

Kā darbojas Augurs?

Lietotāji saņem atlīdzību par savu zināšanu un ieskatu sniegšanu Augur platformā. Kā tas darbojas, lietotāji var iegādāties akcijas jebkura notikuma rezultātā. Cena tiek aprēķināta pēc tā, cik liela iespējamība tam nākotnes notikumam notiks. Konkrēta rezultāta cena pieaug, jo vairāk cilvēku iegādājas šo rezultātu. Ir arī cits veids, kā nopelnīt peļņu. Lietotāji var ieguldīt rezultātos ar nelielu varbūtību un pakārtot šīm akcijām pirms galīgo rezultātu izlaišanas. Tā kā izredzes pieaugt, ja šie rezultāti ir pareizi, lietotāji var pārdot savas akcijas un gūt peļņu. Katra no konkrētā notikuma akcijām maksā 1 USD. Ja lietotāji pērk akcijas ar vienmērīgu likmi, akcija viņiem maksās 0,50 c. Tas nozīmē, ka viņi, ja viņi pareizi domā, ka nopelnīs 1 USD par katru ieguldīto akciju. Ja viņi kļūdās, viņi zaudē ieguldījumus. Izredzes tiek aprēķinātas no simts procentiem. Pat ja tas ir pretrunā, tas nozīmē, ka notikumam ir 50% procentu iespēja notikt.

Prognožu tirgus

Augur prognozēšanas tirgū ir pieejams milzīgs daudzums prognozēšanas datu. Tādā veidā izstrādātāji var izveidot ārkārtīgi spēcīgu rīku. Arī prognožu tirgus ir decentralizēts. Jebkura notikuma iznākumu reģistrē lietotāji, kuri ir izteikuši šīs prognozes. Centrālās personas vietā, kas var manipulēt ar jebkura notikuma iznākumu vai kļūdīties, par to rūpējas viedie līgumi. Tādējādi cilvēkiem ir lielāks stimuls būt godīgiem par savu viedokli par rezultātu, jo tas viņiem finansiāli ietekmē.

Augur sistēma balstās uz kopienas rādītāju, ko sauc par reputāciju vai REP. Visas izmaksas ir automatizētas, tāpēc nevar būt cilvēku kļūdas. Iedomājieties iespēju meklēt jebkuru nākotnes notikumu un ka šī notikuma iznākumu varbūtība būs publiski pieejama, izmantojot meklētājprogrammu.

Augur App

Auguram ir funkcionējoša beta dApp, kuru varat izmēģiniet tūlīt.

Kas ir REP?

REP marķieris ir ar Ethereum balstīts ERC-20 saderīgs marķieris, kas darbojas Ethereum tīklā. REP marķieris ir reputācijas marķieris, kas ir saistīts ar ziņojumu sniegšanu par faktisko notikumu iznākumu. Lietotājiem, kuri ziņo par notikumiem, tas jādara ik pēc diviem mēnešiem. Pēc tam viņi nopelnīs REP atlīdzības. Puse no visām sistēmas transakcijas maksām tiek sadalīta un izmaksāta katram lietotājam. Šī atlīdzība tiek aprēķināta procentos no katram lietotājam piederošās REP summas. Obligācijas tiek norakstītas Ethereum (ETH) un noteiktiem darījumiem platformā tiek konvertētas uz REP. Tirgus veidotājiem nav jāpieder REP žetoni, bet viņi iniciē tirgu vienā ETH darījumā. Obligācijas tiek automātiski sadalītas divos atsevišķos darījumos.

Kā nopirkt REP

Jūs nevarat iegādāties REP ar “Fiat” valūtu, tāpēc vispirms būs jāiegādājas cita valūta – visvieglāk nopērkami ir Bitcoin vai Ethereum, kurus varat veikt Coinbase, izmantojot bankas pārskaitījumu vai debetkartes / kredītkartes iegādi, un pēc tam ar to tirgoties. REP apmaiņā, kurā ir norādīts marķieris. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā to iegādāties.

Reģistrējieties Coinbase

Pirmo reizi kriptogrāfijas valūtas pircējiem iesakām izmantot pirkumu Coinbase, lai veiktu pirmo pirkumu – tas ir ērti lietojams, un to pilnībā regulē ASV valdība, lai jūs zināt, ka tā ir viena no drošākajām un cienījamākajām vietām, kur iegādāties kriptonauda. Coinbase piedāvā iespēju iegādāties Bitcoin, Litecoin un Ethereum ar kredītkarti vai debetkarti vai nosūtot bankas pārskaitījumu. Maksa par kartēm ir augstāka, taču valūtu saņemsi uzreiz.

Reģistrējoties, jums būs jāveic dažas identitātes pārbaudes, jo viņiem jāievēro stingras finanšu vadlīnijas.

Pārliecinieties, ka izmantojat mūsu saiti, lai reģistrētos, jums tiks ieskaitīti 10 ASV dolāri bezmaksas bitcoin, kad veicat pirmo pirkumu 100 ASV dolāru apmērā.

Coinbase vietne

Lai sāktu, noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties”, kur tiksit novirzīts uz reģistrācijas veidlapu, kur jums būs jāievada savs vārds, e-pasts un jāizvēlas parole.

Iegādājieties Ethereum

Programmā Coinbase apmeklējiet cilni “Pirkt / Pārdot” augšpusē, atlasiet “Ethereum”, izvēlieties maksājuma veidu un ievadiet summu, kuru vēlaties iegādāties – jūs varat ievadīt summu ASV dolāros vai vairākus ēterus.

Pērciet Etherum

Pēc tam jums tiks lūgts apstiprināt darījumu, ja, norēķinoties ar karti, jums, iespējams, būs jāpabeidz verifikācija pie sava kartes nodrošinātāja. Kad tas būs pabeigts, jūsu Ethererum tiks pievienots jūsu kontam.

Iegādājieties REP biržā

Tagad jūs varat nosūtīt savu ēteri uz biržu un tirgot to ar REP. Augur tika izveidots pagājušajā gadā, tāpēc ir plašs biržu klāsts, no kuriem to iegādāties, un populārākās iespējas ir šādas:

  • Bittrex
  • Ethfinex
  • Krakena
  • Poloniex
  • HitBTC

Tirgus veidotāji & Obligācijas

Tirgus veidotājam jānodrošina ķīla divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, ir nepieciešama derīguma garantija, lai radītāji publicētu kvalitatīvus tirgus ar skaidri definētiem mērķiem. Jo lielāka iespēja, ka tirgus var būt nederīgs, jo vairāk ETH ir jāizveido radītājam. Otrkārt, tirgus veidotājiem ir jāpublicē arī obligācija, kas neierodas. Tā ir maksa, kuru viņi zaudē, ja tirgus reportieris 3 dienu laikā neziņo par notikuma iznākumu. Izstrādātāji tiek aicināti izvēlēties uzticamu reportieri vai zaudēt obligāciju nodrošinājumu.

Kas ir reportieri ?

Lietotāji, kurus tirgus veidotāji ir nozīmējuši reģistrēt notikuma iznākumu, ir pazīstami kā reportieri. Trīs dienu laikā viņiem tiek prasīts privāti reģistrēt notikuma iznākumu blokķēdē. Ja viņi to nedara, reportiera loma sabiedrībai ir publiski pieejama. Pirmais, kas ziņo par rezultātu, ir pazīstams kā pirmais publiskais reportieris. Lai nodrošinātu kvalitatīvu ziņojumu sniegšanu, ir arī 7 dienu strīdu posms, kurā ikviens var apstrīdēt ziņojuma iznākumu. Var būt vairākas strīdu kārtas līdz 60 dienām. Ja nav izšķirtspējas, kas ir ļoti maz ticams, tirgus noiets. Ja nav strīdu, pēc 7 dienu perioda tirgus ir pabeigts, un tirgotāji var iekasēt naudu savās pozīcijās.

Kā tiek aprēķinātas izmaksas?

Pēc ziņošanas posmiem tiek panākta vienprātība par to, kas faktiski notika. Viedie līgumi par šiem notikumiem tiek izpildīti automātiski. Lietotāji, kuri iegādājās akcijas, tiek apbalvoti, ja viņi paredzēja pareizu rezultātu. Reportieriem izmaksā REP, ja viņu ziņojumi bija godīgi un precīzi. Tāpat, ja viņu ziņošana tika uzskatīta par nepareizu vai viņi vienkārši neatbildēja, viņi tiek sodīti un zaudē REP. Viņu atlīdzības daļa godīgiem reportieriem tiek piešķirta arī kā papildu stimuls.

Vai ir pieejami tikai daži prognozēšanas tirgi?

Nē. Augur prognozēšanas platforma ļauj ikvienam izveidot tirgu un uzdot jautājumus. Tas neaprobežojas tikai ar noteiktām valstīm, un tam ir globāls mērogs. Tirgus veidotāji tiek aicināti izveidot attiecīgus tirgus, kuriem ir saprātīgs rezultāts. Tas tiek stimulēts, izmantojot obligācijas, kas viņiem ir jāpiešķir, izveidojot prognožu tirgu.

Augura jautājums

Kā Augurs pelna naudu?

Augurs iekasē divas maksas, proti, maksu par veidotāju un maksu par ziņošanu. Radītāja maksu lietotājs nosaka, izveidojot tirgu. Pārskatu maksas tiek aprēķinātas dinamiski. Šīs maksas ir ļoti zemas, salīdzinot ar tradicionālajām prognožu platformām. Lai sāktu jaunu tirgu, tirgus veidotājiem ir jāsūta sākotnējais finansējums, lai sāktu tirgu. Pretī viņi saņems 50% no Augur radītajām tirdzniecības nodevām. Tad ikviens var pirkt un pārdot akcijas konkrētajā prognožu tirgū.

Vai komandai ir laba reputācija?

Vissvarīgākais ir tas, ka komanda kā savus padomdevējus min dažas ļoti ievērojamas personas kriptovalūtu kopienā. Vitaliks Buterins, viens no Ethereum dibinātājiem, kā arī Elizabete Stārka, Lightning Network dibinātāja..

Augura padomdevēji

Secinājums

Augur platformai ir ļoti izsmeļošs papīrs, kurā ir sīkas detaļas. Dibinātāji un izstrādātāji ir pavadījuši daudz laika, lai izskaidrotu savu koncepciju, un viņiem ir ļoti labs izmantojums blokķēdes tehnoloģijai.

Paredzot nākotnes notikumus, pūļa gudrība ir precīzāka nekā viena persona. Ethereum viedos līgumus var izmantot, lai automātiski izpildītu iepriekš noteiktus laimēšanas nosacījumus un nosūtītu maksājumus tiem, kuru pareģojums ir pareizs. Tas izslēdz cilvēku kļūdas un manipulācijas ar rezultātiem.

Kaut arī visredzamākais Augur lietošanas gadījums ir azartspēles, tas varētu izrādīties noderīgs arī citiem mērķiem, piemēram, lai ierobežotu jūsu pakļaušanu esošajām pozīcijām. Piemēram, lauksaimnieki var nodrošināt risku pret laika apstākļu cikliem, tirgotāji var ierobežot savu krājumu pozīcijas, kā arī var būt daudz citu lietojumu, kas laika gaitā kļūst acīmredzami.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me