Visa palielina dažas maksas, un tas ir noderīgi Bitcoin

Saskaņā ar jauno dokumentu, ko publicējis Visa, fintech uzņēmums, kas apstrādā daudzus pasaules digitālos darījumus, tas drīz palielinās maksu par darījumiem, kas veikti, izmantojot debetkartes un kredītkartes..

Daži saka, ka tas pierāda Bitcoin un kriptonauda vērtību, ja maksa par digitālo aktīvu darījumiem var būt dramatiski mazāka, salīdzinot ar darījumiem, kas veikti, izmantojot klasiskās fintech sistēmas.

Vīzu plāni, lai mainītu darījumu maksu

Saskaņā ar Bloomberg rakstu publicēts otrdien, Visa tikko ir sākusi plānot “lielākās izmaiņas desmit gadu laikā likmēs, ko ASV tirgotāji maksā par kartes pieņemšanu”.

Katram dokumentam, kas bankām nosūtīts par iegūto kontaktligzdu, Visa maiņas kursi, kas ir maksa, kas tiek iekasēta katru reizi, kad patērētājs slauka vai uzsit pa savu plastmasu, mainīsies abos virzienos:

Pamatojoties uz jaunāko pārskatu ASV, Visa pielāgo noklusējuma ASV apmaiņas kursa struktūru, lai optimizētu pieņemšanu un lietošanu un atspoguļotu Visa produktu pašreizējo vērtību.

Tālāk ir norādītas dažas plānotās maksas izmaiņas:

  • Digitālā un pa tālruni izmantotās Visa kartes būs dārgākas: “Par tradicionālo Visa karti maksa par 100 ASV dolāru darījumu palielināsies līdz 1,99 USD no 1,90 USD.” Tā ir 2% likme.
  • Patērētājiem, kuri lielveikalos izmanto augstākās klases Visa kartes, starpbanku komisijas maksa samazināsies par 33%, kas nozīmētu 0,77 USD no 1,15 USD par darījumu 50 USD apmērā.

Jā, izmaiņas par katru darījumu sastāda tikai santīmus, kas nozīmē, ka patērētāji var uzreiz nepamanīt šī biznesa lēmuma sekas, lai gan šie santīmi var sakraut vairāk nekā miljoniem darījumu un faktiski var piespiest dažus mazumtirgotājus paaugstināt savu produktu cenu vai pārtrauciet pilnībā pieņemt noteiktas kartes.

Vai Bitcoin varētu būt atbilde?

Daudzi ir ierosinājuši, ka Bitcoin būs risinājums augstajām likmēm, ko kredītkaršu pakalpojumu sniedzēji iekasē par apstrādātiem maksājumiem.

Saskaņā ar iepriekšējiem Blockonomi ziņojumiem kriptovalūtu pētījumu firma DataLight rakstīja, ka Bitcoin ir potenciāls pārspēt tradicionālajos maksājumu tīklos piemēram, Visa, Mastercard un PayPal – kas ir nejauši trīs uzņēmumi, kas pēc paziņošanas par nodomiem atbalstīt uzņēmējdarbību nolēma atteikties no Facebook kriptogrāfiskā projekta Svari..

Toreiz DataLight rakstīja, ka, salīdzinot ar Visa, Mastercard un PayPal, kas maksā visas sporta izmaksas, Bitcoin vidējā maksa ir faktiski nenozīmīga.

Tā kā vidējā maksa par BTC darījumu ir tikai 0,0005%, tas tiešām nav nekas. Fakts, ka maksas ir faktiski identiskas, neatkarīgi no tā, vai darījuma vērtība ir 1 USD vai 5 000 000 USD, padara kriptogrāfijas valūtu vēl pievilcīgāku:

Bitcoin bija pirmā jebkad kriptonauda, ​​un tā kods joprojām ir nepilnīgs. Tomēr ar visām nepilnībām tas joprojām ir simtiem reižu ātrāks nekā esošie pārskaitījumi. Tā maksa ir tik maza, ka jūs varat pārskaitīt miljoniem dolāru par duci centu. Tāpēc daudzas finanšu organizācijas to uzskata par tik pievilcīgu.

Nemaz nerunājot par to, ka Bitcoin var izmantot ikviens, kam ir piekļuve internetam un mobilajai ierīcei, kas nozīmē, ka kartes kļūs par pagātni un ka valdības kriptovalūtu nevar bez atlīdzības konfiscēt, piemēram, kā bankas konti un kartes bieži ir sasalusi.

Būs Tāls Ceļojums

Lai arī ir iesēta Bitcoin sēkla, kas apsteidz tradicionālās norēķinu sliedes, šī sēkla ir tāla.

Runājot ar CNBC nesenā intervijā Pasaules ekonomikas foruma pasākumā Davosā, Rejs Dalio – viens no pasaules ievērojamākajiem investoriem, kurš vada Bridgewater Associates, sacīja, ka viņš neuzskata BTC par uzticamu naudas veidu, jo tas nav apmierināt divas lietas, kas kaut ko nopelna: tas ir vērtības un apmaiņas līdzekļa krājums.

Patiešām, salīdzinot ar dolāru, Bitcoin ir ārkārtīgi nepastāvīgs, jo ir redzējuši gadus, kad tas ir samazinājies par 80%, un gadus, kad tas ir pieaudzis virs 1000%. Nemaz nerunājot, blokķēdē var apstrādāt ne vairāk kā septiņus vai astoņus darījumus sekundē.

Nemaz nerunājot par to, ka vēl nav regulējuma, kas lietotājiem ļautu tērēt kriptonaudu, nenodarbojoties ar IRS un citām pasaules nodokļu aģentūrām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me