Pristatome „Global Blockchain“: „Blockchain“ technologijos investicinė bendrovė

„Global Blockchain Guide“

„Global Blockchain“ sukurtas galvojant apie investuotojus. Ši įmonė tiems, kurie nori investuoti lėšas, gali tai padaryti naudodamiesi turto mišiniu „blockchain“ erdvėje. Šį turtą strategiškai pasirinko užnugario komanda „Global Blockchain“ technologijos (TPP: BLOKAS; OTC: BLKCF) siekiant subalansuoti augimą ir stabilumą. Investicijų portfelis sujungia „blue-chip“ valdas, tokias kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“, su „mažesnės kapitalizacijos“ kriptovaliutų akcijomis, įskaitant tas, kurių kiti investuotojai dar negali turėti.

„Global Blockchain“

Kas yra už pasaulinės blokų grandinės?

„Global Blockchain“ komandą sudaro pramonės pradininkai. Jūs pastebėsite tuos, kurie turi ilgametę „blockchain“ projektų patirtį, nes jie buvo ankstyvieji priėmėjai ir steigėjai. Kiti komandos nariai dalyvavo ICO revoliucijoje. Kadangi komandoje yra tie, kurie buvo nuo pat „blockchain“ gimimo, jie turi žinių ir patirties, reikalingų norint tiksliai vetuoti būsimus ūkius, turint omenyje techninį gyvybingumą ir verslo prasmę..

Šios komandos galva yra Steve’as Nerayoffas, vyresnysis patarėjas „Ethereum“ – kriptovaliuta, kuri nuo ICO išaugo 94 000 proc. Jis sukūrė „Ethereum crowdsale“, finansavusį „Ethereum“ projektą, ir konsultavo kriptovaliutą „Lisk“, kuri dabar turi rinkos viršutinę ribą. 526 mln.

Komanda

Rickas Willardas, kitas „Global Blockchain“ komandos šifravimo pasaulio veteranas, buvo Silicio slėnio „Blockchain“ draugijos įkūrėjas. Jis patarė tokioms šalims kaip Liuksemburgas dėl „blockchain“ strategijos ir yra vienas iš svarbiausių kriptovaliutų ekspertų visame pasaulyje.

Kiti žymūs „Global Blockchain“ sąrašo vardai yra Kanados „Blockchain“ asociacijos vykdantysis direktorius Kyle’as Kemperis ir Michaelas Terpinas, „BitAngels“ įkūrėjas, pirmasis tinklas angelų investuotojams kriptografiniame pasaulyje ir Shidanas Gouranas, „blockchain“ ekspertas..

Kaip „Global Blockchain“ patinka investuotojams?

„Global Blockchain“ turėtų patikti investuotojams dėl labai patyrusios komandos ir jos ryšių „blockchain“ bendruomenėje. Dėl šių ryšių portfelis gali apimti ankstyvo laikotarpio investicinius projektus, į kuriuos kitaip neturėtumėte galimybės įsitraukti. Komandos žinios taip pat reiškia, kad investuotojai gali būti ramūs, žinodami, kad investicijos skiriamos kvalifikuotiems projektams, kurių augimo prognozės yra stiprios. Geriausia, kad investuotojai patys neturi atlikti jokio tyrimo; komanda tuo rūpinasi.

Be to, „Global Blockchain“ turi savo vidinį inovacijų inkubatorių, kuris teikia išteklius, kurie savo ruožtu maksimaliai padidina „blockchain“ technologijos potencialą, pagerindami šios technologijos augimą. Tik keletas pagrindinių išteklių yra teisinė parama, techninės plėtros personalas ir pradinis kapitalas. Išteklių dėka ICO gali įvykti, kai tik produktas yra perspektyvus.

Partneriai

Paprasčiau tariant, „Global Blockchain“ padeda investuotojams, atimdamas visą sunkų darbą, tiriant įvairias investicijas į kriptovaliutas, o suteikdamas jiems saugų būdą protingiausiai investuoti į internetinę tarpininkavimo sąskaitą. Tipiškas investuotojas tiesiog neturi žinių apie pramonę, reikalingų išsilavinusiam sprendimui, į kuriuos blokų grandinės ir šifravimo projektus investuoti. Kai kurie gali net nežinoti, kaip pasiekti ICO.

Kaip atrodo investuotojo portfelis?

Naudodami „Global Blockchain“ vartotojai gali investuoti į įvairius su kriptovaliuta susijusius išteklius vienoje vietoje. Tai apima kriptovaliutų kasybą, mėlynųjų mikroschemų kriptovaldžių krepšelį („Ethereum“ ir „Bitcoin“), kriptogrupių krepšelį su mažesnėmis dangteliais, galimybę gauti išankstinį ICO ir ICO finansavimą ir „blockchain“ startuolius, sukurtus kartu su vidaus studija. „Global Blockchain“ decentralizuotoms programoms kurti.

Kai dar daugiau kapitalo pateks į „Global Blockchain“ portfelį, komanda planuoja jį panaudoti keliuose silosuose. Tai apima subrendusias „blockchain“ valiutas, ICO, prieš ICO, „blockchain“ pradedančiuosius ir dabartinius augimo žetonus, kurių rinkos viršutinė riba yra nuo 100 iki 1 mlrd. Kai visiškai išvystyta, „Global Blockchain“ numato būti pirmąja pasauline investicijų bendrove, turinčia poveikį visai „blockchain“ sistemai, taip pat žetonų diversifikavimui ir pradiniam kapitalui.

Investuotojai

Idealiu atveju 50 procentų portfelio sudarys valiutos, kurios yra mokėjimo tinkle priemonė, ir 25 procentai valiutų, kurios yra mainų terpė, ir valiutos, kurios yra decentralizuotų programų dalis. Platforma paskirstys turtą vienodai vidaus projektams, mėlynojo žetono monetoms, augimo monetoms ir investicijoms į nuosavybę.

„Global Blockchain“ taip pat buvo vienas pirmųjų pirkėjų „Kodak“ moneta, visiškai naujas žymios fotoaparatų ir filmų kompanijos žetonas. „Global Blockchain“ buvo pasiūlyta 8 milijonai „KodakCoins“ kaip dalis ICO pardavimo, kurį bendrovė užsitikrino su didele nuolaida tik už 2 milijonus dolerių. Dėl „KodakCoin“ investicijų „Global Blockchain“ yra bendradarbiauti su Overstock.com ir jos dukterinė įmonė „tZero“, kad palengvintų „KodakCoin ICO“.

„Global Blockchain“ taip pat orientuota į vaizdo žaidimų ekonomiką. Žaidimų ekonomika, susijusi su tokiais masiniais vaizdo žaidimais kaip „Second Life“, „Eve Online“ ir „World of Warcraft“, yra didžiulės galimybės. Pavyzdžiui, žaidimo „Second Life“ ekonomika galėtų būti verta net 500 milijonų dolerių, ir vartotojai 2014 m. realia valiuta išleido 60 mln. USD. Žaidimo „EVE Online“ ekonomika buvo verta 2016 m. – 55 mln. Ir dabar „World of Warcraft“ valiuta yra verta daugiau nei Venesuelos valiuta. „Global Blockchain“ gali paversti tuos virtualius pinigus žetonais ir jais prekiauti per kriptovaliutų rinką.

Kodėl į portfelį įtraukiami „Blockchain“ startuoliai ir ICO?

Nors panašios platformos investuoja į dabartinius ICO, „Global Blockchain“ mano, kad to nepakanka ir esamos komandos išlieka vienmatės. Dabartinių komandų įgūdžių pagrindas yra tobulėjimas be tolesnių veiksmų, reikalingų sėkmei užtikrinti. Norėdami būti sėkminga moneta, „Global Blockchain“ komanda mano, kad jie turi kurti, platinti ir prekinį ženklą. Jie taip pat mano, kad pramonei gali būti labai naudinga plėtros laboratorija, kuriai vadovauja komanda, turinti realiąją patirtį. Galiausiai „Global Blockchain“ tiki, kad įmonių valdymo standartai pasieks „blockchain“, o kai tai nutiks, išliks tik profesionaliai valdomi kūrėjai.

Portfelis

Nors dauguma kriptovaliutų investicijų bendrovių orientuojasi į ICO investavimą, „Global Blockchain“ daugiausia dėmesio skirs „geriausios veislės“ kriptovaliutoms. Tai turi įrodytą ilgalaikę vertę ir pradinio kapitalo investicijas į įmones, kurios, jų manymu, gerai tinka ICO lėšų rinkimo modeliui, simbolinei ekonomikai ir decentralizacijai..

Kaip investuoti su pasauline blokų grandine?

„Global Blockchain“ galite rasti kaip saugumas, kuris yra viešai įtrauktas į sąrašą. Jį galite rasti Kanados sąrašuose (TPP: BLOKAS), Jungtinės Valstijos (OTC: BLKCF), ir Europoje (BWSP.F) iš brokerių namų ar per internetines nuolaidų tarpininkavimo paslaugas. Tai reiškia, kad vos už kelių paspaudimų žmonės iš viso pasaulio gali lengvai investuoti į „Global Blockchain“. Bendrovė taip pat tikisi įtraukti sąrašą į Australiją ir Aziją, todėl bus galima prekiauti visą parą.

Kokie yra pagrindiniai „Global Blockchain“ tikslai?

Pagrindinė „Global Blockchain“ komanda kiekvienais metais atliks išsamius tyrimus, inkubuos nuo 6 iki 12 žetonų. Pati įmonė suteiks kritinį išankstinį finansavimą, tada išlaikys pagrindinį akcijų paketą. Kiekvienas verslas gaus savo specialią komandą, kurią bus galima atskirti ir atskirai įtraukti į akcijų dividendus akcininkams. Galiausiai „Global Blockchain“ siekia būti pirmasis, kuris visapusiškai išnaudoja dabartines kapitalo rinkas ir valiutas, naudodamas įvairios ir naudingos patirties turinčią komandą..

Išvada

Tiems, kurie nori investuoti į kriptovaliutas ar „blockchain“ technologijas, tačiau nėra tikri, kaip tai padaryti, ir nenori susidoroti su per didele rizika, „Global Blockchain“ yra puikus pasirinkimas. Portfelio diversifikavimas sušvelnina riziką, o patyrusi komanda rūpinasi tyrimais, reikalingais norint rasti kriptografinį turtą, kuris galėtų pakilti.

Naudingos nuorodos

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me