Iepazīstinām ar Crypto Trust Network ICO: paredzēts cīņai ar kriptogrāfisko krāpšanu

The Kripto trasta tīkls, saīsināti kā CTN, ir platforma, kas kriptonauda pasaulei pievienos vēl vienu uzticības slāni. Visiem piedāvātajiem pakalpojumiem ir Trust Rating, kas ļauj lietotājiem pieņemt apzinātus lēmumus. Izmantojot CTN, biržas, maki, tirgotāji un debetkartes var izsekot un melnajā sarakstā iekļaut darījumus ar lielu risku, pamatojoties uz faktu, ka viņu maki ir saistīti ar krāpnieciskām darbībām.

Kripto trasta tīkls

Kas ir aiz kriptogrāfijas trasta tīkla?

Džims Dowling un Will Finlayson nodibināja Crypto Trust Network. Dowling ir izpilddirektors un nodarbojas ar redzējumu, partnerattiecībām un izaugsmi. Finlayson ir CTO un strādā ar infrastruktūru, mērogojamību un tehnoloģijām. Citi komandas locekļi ir Daniels Whyte, kurš ir atbildīgs par sistēmu integrāciju; Nash Varghese, atbildīgais par administrāciju un grāmatvedību; Warrick Walter, kurš strādā ar mašīnmācīšanos; Alans Valters, kurš veic datu vizualizāciju; Dilans Erskine, atbildīgais par datu analīzi; un Billijs Barovs, blokķēdes speciālists.

Komanda

Kāpēc CTN ir nepieciešams?

Crypto Trust Network komanda jau ilgu laiku ir iesaistījusies kriptonauda pasaulē. Tomēr dalībnieki atzīst dažus sistēmas trūkumus, piemēram, krāpšanas vieglumu. Vietne min skaitli, ka tikai 2017. gadā zādzību, krāpšanas un pikšķerēšanas rezultātā visā tirgū tika zaudēti 300 miljoni ASV dolāru..

Tikai 2017. gadā tikai vairāk nekā 300 miljoni dolāru kriptovalūtā, kas zaudēti pikšķerēšanas, krāpšanas vai zādzības dēļ

CTN mērķis ir nodrošināt rīku, kas lietotājiem ļauj nekavējoties noteikt, vai, iespējams, notiek krāpšana, zādzība vai pikšķerēšana, ievērojami samazinot risku, ka lietotāji 2018. gadā būs līdzīga skaitļa pārstāvji. Cerams, ka ilgtermiņā sistēma tiktu pieņemta pietiekami daudz lietotāju, lai pat pazeminātu skaitli.

Kāds ir uzticības vērtējums?

Uzticamības reitings ir galvenais rīks, ko piedāvā Crypto Trust Network. Būtībā tas ir “riska vērtējums”, ko automātiski aprēķina dzinējs, un to atbalsta mašīnmācīšanās. Tas nodrošina metriku ar nozares vadošo informāciju, kas lietotājiem sniedz datus, kas nepieciešami lēmumu pieņemšanai ar pārliecību. Sistēma uzreiz atzīmē augsta riska darījumus un seifus, lai samazinātu lietotāju risku. Uzticamības reitingu nosaka garš faktoru saraksts, ieskaitot CTN verifikācijas procesu; CTN ieskatu dzinējs; darījumi ar makiem, kas saistīti ar krāpšanu; saņēmuši melnajā sarakstā iekļautos līdzekļus; galamērķa maka biežā “iztukšošana”; un ziņojumi par krāpšanu, izkrāpšanu vai ļaunprātīgu programmatūru.

Kādi citi CTN rīki ir?

Sākumā CTN piedāvās daudz vairāk nekā tikai Trust Rating. Tas var arī rūpēties par pārbaudi un iekļaušanu baltajā sarakstā, kas būtībā apstiprina, ka klienta maks ir drošībā. Pēc tam tas ļaus klientam iegult šo pārbaudīto maku vietnē, kamēr CTN apkalpo saturu. Pārbaudītā informācija parādīsies arī CTN platformā.

Kā daļu no pētījuma, kas nepieciešams uzticamības novērtējuma un citu augstas kvalitātes metrikas nodrošināšanai, CTN apkopos ievērojamu datu daudzumu. Tas galvenokārt ietver informāciju par zagtiem un krāpnieciskiem darījumiem. Ir arī CTN Blockchain ieskatu dzinējs, kas aplūko tīrus datus par blockchain, lai veiktu precīzas prognozes. Būs arī integrācijas pakalpojumi un API, kas ļauj ārējām grupām piekļūt rīkiem un datiem, izmantojot abonementu.

Kas var gūt labumu no CTN pakalpojumiem?

Sākumā Crypto Trust tīkla pakalpojumi, tāpat kā viņu Trust Rating, palīdzēs uzņēmumiem, kas koncentrējas uz blokķēdi. Tas būs īpaši noderīgi nozarēs ar daudzām normām, tiem, kuri vēlas pievienot aizsardzību un palīdzēt saviem klientiem, un tiem, kuri vēlas mērķēt vairāk cilvēku ienākt kriptonaudā. Potenciālo lietotāju / klientu sarakstā ir apmaiņas, debetkaršu platformas, kriptovalūtu pārdošanas vietnes un kriptovalūtu maki..

Paplašinoties blockchain tehnoloģijas izmantošanai, palielināsies arī uzņēmumi, kas var izmantot CTN priekšrocības. Neatkarīgi no tā, vai uzņēmums atrodas publiskajā sektorā, veselības aprūpē, e-komercijā, grāmatvedībā, likumos vai kaut kas cits, tas var gūt labumu no Crypto Trust Network, pārejot tehnoloģijās vai aktīvos, kurus atbalsta blokķēde.

Kāpēc žetons ir svarīgs?

CTN marķieris ir noteiktā metode, kā norēķināties par CTN pakalpojumiem un piekļuvi tā datiem, un tas būs vienīgais veids, kā to izdarīt. Galu galā platformā būs apmaiņas pakalpojums, lai uzņēmumiem, kuri vēlas izmantot pakalpojumu priekšrocības, būtu vieglāk iegūt marķierus. Šīs apmaiņas būs noderīgas gan žetonu iegādei, gan to pārdošanai; tos var tirgot arī neatkarīgi un citās biržās.

Crypto Trust Network komanda padarīja marķieri par vienīgo maksājuma iespēju kā veidu, kā vienmērīgi pāriet no līdzekļu vākšanas uz funkcionalitāti. Komandai būs nepieciešami ievērojami resursi, lai palaistu sistēmu, un līdzekļu vākšana, izmantojot marķieri, ļauj tos iegūt. Visi līdzekļi, kas iegūti no žetonu pārdošanas, tiek novirzīti tieši komandas palielināšanai, pakalpojumu apjoma palielināšanai un platformas attīstīšanai.

Kā jūs saņemat CTN žetonus?

Kripto trasta tīkls pašlaik atrodas marķieru piedāvājuma fāzē, ar izpārdošanu, kas sākas 2018. gada 22. janvārī. Piedāvājuma ietvaros tam ir arī veltes programma. Tie, kas palīdz reklamēt platformu, saņems noteiktu summu, pamatojoties uz akcijas veidu un sasniedzamību. Šī metode atalgo tos, kuri izplata informāciju par CTN, palīdzot vairākiem cilvēkiem uzzināt par tā piedāvājumu, jo komanda ir pārliecināta par platformu. Galu galā, lai darītu vislielāko labumu, CTN ir jāpaplašina tā sasniedzamība.

Žetonu izpārdošana

Žetonu pārdošanas laikā ieguldītāji var dot savu ETH un nekavējoties saņemt CTN žetonus. Lai sāktu, katram ETH tiks piešķirts 630 CTN ar papildu 20 procentu piemaksu, līdz 2 miljoniem CTN. CTN skaits uz vienu ETH tiks fiksēts stundu pirms pārdošanas sākuma.

Žetonu izpārdošana

Secinājums

Kad platforma ir pabeigta, Crypto Trust tīklam vajadzētu būt apsveicamam papildinājumam kriptonauda pasaulē, aizsargājot vienības, kas izmanto kriptogrāfiju, kā arī viņu klientus. Ļaujot lietotājiem noteikt, vai darījums rada lielu risku, CTN galu galā varētu samazināt krāpšanas vai zādzības dēļ zaudēto naudas summu, lai gan tas prasīs, lai uzņēmumi to izmantotu. Pa to laiku CTN samazinās risku katram tās platformas lietotājam, sākot nošķirt kriptogrāfijas valūtas krāpšanas problēmu.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me