Iepazīstinām ar Zeex: izmantojiet kriptonauda, ​​lai iegādātos produktus ar dāvanu kartēm

Zeex

Zeex ļauj lietotājiem izmantot kriptogrāfiju, lai iegādātos produktus, nenodarbojoties ar valūtu vai maksu. Būtībā, izmantojot Zeex, lietotāji var iegādāties savus ikdienas produktus dažādos veikalos un pakalpojumus, neuztraucoties par valūtu..

Zeex

Zeex faktiski ir Zeek Group māsas uzņēmums, kas koncentrējas uz dāvanu kartēm. Zeex komandai jau ir ilggadēja pieredze mazumtirdzniecības darījumu veikšanā un vienkāršu veidu nodrošināšanā klientiem ikdienas darījumu veikšanai.

Kāds ir projekta pašreizējais statuss?

Atšķirībā no dažiem blokķēdes projektiem, kas rīko simbolisku pārdošanu bez gatavā produkta, Zeex jau ir savs alfa produkts ar visu, kas atrodas blokķēdē. Komanda veiksmīgi izveidoja protokolu, kas uz blokķēdes ienes dāvanu kartes un citus ārpusķēdes elementus. Projekts jau ir palielinājis sēklu un tagad strādā pie privātā pārdošanas, lai iegūtu papildu līdzekļus paplašināšanai. Pateicoties Zeex sakariem ar Zeek, projektā strādā jau 350 zīmoli, tostarp Nike, Adidas un Amazon. Tas strādā arī ar papildu piegādātājiem, tāpēc Zeex nebūs atkarīgs no Zeek panākumiem.

Izveidots

Kā jūs lietojat Zeex?

Neticami viegli izmantot Zeex, lai veiktu pirkumus ar kriptovalūtu pakalpojumiem un precēm. Lietotāji vienkārši iemaksā savu kriptovalūtu lietojumprogrammā, kas pēc tam pārvērš kriptonauda dāvanu kartēs. Pēc tam jūs varat izmantot jebkuru no veikaliem, kas atbalsta šīs dāvanu kartes. Visam procesam jāveic trīs vienkārši soļi.

Kā tas strādā

Būtībā Zeex ļauj lietotājiem iegādāties pakalpojumus un produktus tieši no sava iecienītā uzņēmuma, faktiski nekonvertējot savus kriptogrāfijas aktīvus fiat valūtā. Saskarne ir lietotājam draudzīga un intuitīva, padarot vidusmēra lietotāju neapzinātu sarežģītos slāņus drošai dāvanu karšu krājumu pārvaldībai.

Kas var izmantot Zeex?

Galvenā cilvēku grupa, kuru piesaistīs Zeex, ir tie, kuri ir iegādājušies kriptonauda un vēlas to izmantot savā ikdienas dzīvē. Zeex ļauj nemanāmi mainīt kriptogrāfiju dāvanu kartēs, padarot naudu uzreiz pieejamu bez dārgām bankas nodevām.

Turklāt uzņēmumi, kas jau pieņem kriptonauda, ​​piemēram, Bitcoin, būs liels Zeex tirgus. Šie uzņēmumi var ietaupīt naudu, kas viņiem parasti būtu jāmaksā bankām par konvertācijas maksu. Sadarbojoties ar Zeex, uzņēmumi var vienkārši pieņemt maksājumus no dāvanu kartēm, neveicot pārveidošanu un nesaistot nekādas saistības. Pēc tam viņi var izmantot visu šo naudu, lai arī tā vislabāk atbilst viņu biznesa vajadzībām, no tās neatņemot nekādas maksas.

Visbeidzot, tie, kas ir ieguldījuši kriptovalūtā, bet vēlas to pasargāt no nepastāvīgā kriptogrāfijas tirgus, var izmantot Zeex priekšrocības. Izmantojot šo platformu, ir iespējams iegādāties kriptogrāfiju zemā līmenī un pēc tam to pārdot, kad tas ir augsts, vienlaikus saglabājot jūsu naudas drošību.

Kādas ir dažas Zeex priekšrocības?

Pateicoties Zeex protokolam, visi darījumi ir privāti, automātiski un decentralizēti. Citiem vārdiem sakot, gan piegādei, gan maksājumam ir nepieciešams viens darījums. Šīs divas darbības ir vienlaicīgas visiem nolūkiem, kas nozīmē, ka ne piegāde, ne maksājums netiks izpildīti, kamēr abas darbības nav apstiprinātas.

Turklāt Zeex protokols lietotājiem nodrošina piekļuvi publiskā blokķēdes datu drošībai, bet arī saglabā darījumus privātus. Tas to var izdarīt, pateicoties Ethiesum platformā atrodamajai funkcijai ECIES, kuru daudzi protokoli un lietojumprogrammas neņem vērā. ECIES šifrēs datus, izmantojot pircēja publiskās atslēgas, lai pircējs tos vēlāk varētu atšifrēt, izmantojot atbilstošo privāto atslēgu. Tā rezultātā pircēji var piekļūt kriptovalūtas datiem paši, neskatoties uz to, ka tos slēpj sabiedrība.

Klientiem, kuri izvēlas iepirkties ar Zeex, tiks piemērotas atlaides katrai dāvanu kartei, kā arī iespēja iegādāties produktus, izmantojot viņu kriptovalūtu, neizprotot pamatā esošo blokķēdes tehnoloģiju. Darījumi ir droši un ātri, bez maksas, un lietotāji iegūst absolūtu privātumu.

Zīmoli, kas izvēlas sadarboties ar Zeex, izmanto blokķēdes priekšrocības un var pieņemt kriptovalūtas bez nepieciešamības faktiski pielāgot savu tirdzniecības vietu sistēmu, jo maksājumi notiek korporatīvajā valūtā. Tas uzlabo zīmolu ekspozīciju un sasniedzamību, paplašinot to potenciālo klientu loku. Ir arī papildu ekspozīcijas piemaksa, izmantojot Zeex, kā blakus parādība projektam, kas sevi reklamē.

Kā Zeex ir novatorisks? Kā tas nostājas pret konkurenci?

Zeex komanda redz šo projektu kā likviditātes nākotni kriptovalūtu tirgū. Tas savieno kriptogrāfijas valūtas īpašniekus ar produktiem un pakalpojumiem, kurus viņi vēlas iegādāties, bez jebkādām maksām vai fiat konvertēšanas. Citas līdzīgas platformas prasa lietotājiem vispirms konvertēt savu kriptogrāfiju uz fiat valūtu, parasti ar konversijas likmi, kas nodrošina platformas peļņu, vienlaikus kaitējot klientam, kā arī ar augstām maksām. Būtībā Zeex piegādā kriptogrāfisko produktu produktam bez jebkādas maksas vai maksas.

Ir daži līdzīgi uzņēmumi, kas ļauj jums izmantot kriptonauda, ​​lai iegūtu dāvanu kartes, taču tie prasa konvertēšanu un ir dažas citas atšķirības. Tā kā Zeex ir saistīts ar Zeek, projektā jau ir daudz nozares zināšanu, kas saistītas ar dāvanu kartēm. Turklāt tam ir pastāvošas attiecības ar lielākajiem pasaules zīmoliem. Tajā pat ir jau ieviesta krāpšanas aizsardzības tehnoloģija, pieklājīgi no Zeek.

Otrs lielākais kontrasts starp Zeex un konkurenci ir tāds, ka tirgus darbosies, tiklīdz beigsies ICO. Tā vietā, lai gaidītu produkta izstrādi, kā tas ir nepieciešams konkurentiem, tie, kas izmanto Zeex, var nekavējoties lejupielādēt un izmantot lietojumprogrammu, iegūstot virtuālas dāvanu kartes savai kriptogrāfijai..

Ko dara ZIX žetons?

Galvenā Zeex platformas sastāvdaļa ir ZIX marķieris, kas vairāk nekā tikai vāc naudu projektam. ZIX sedz darījuma darījumu risku līdz darījuma pabeigšanai, novēršot starpnieku nepieciešamību. Marķieris ir daļa no pieteikšanās procesa, kas nozīmē, ka marķieru īpašnieki iegūst piekļuvi Zeex.

ZIX žetons

ZIX var arī precīzi noteikt, kurš spēj veikt konkrētus darījumu veidus, kā arī kad, pamatojoties uz piedāvājumu un solītajām atlaidēm. Visbeidzot, ZIX ļauj pārdevējiem un pircējiem tieši samainīt valūtas (attiecīgi ar firmas valūtu un kriptogrāfiju) līdzīgā veidā kā depozītam par zaudējumiem..

Secinājums

Tie, kas ir ieguldījuši kriptovalūtā vai kuriem ir kriptogrāfijas aktīvi un kuri vēlas izmantot šo valūtu reālajā pasaulē, atradīs Zeex par ļoti noderīgu platformu. Lietošana ir intuitīva, un partnerattiecības ar lielākajiem zīmoliem nozīmē, ka vidusmēra cilvēkam nebūs problēmu atrast vietu, kas pieņem viņu virtuālās dāvanu kartes.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me