Terrexa ceļvedis iesācējiem: pilnīgs pārskats

Pilnīgs Terrexa pārskats

Neskatoties uz ievērojamu progresu dažu pēdējo gadu laikā, kriptovalūtu pasaule iesācējiem joprojām var izrādīties grūti pieejama. Terrexa ir jauna kriptovalūtas apmaiņa, kuras mērķis ir vienkāršot kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas procesu un mazināt šķēršļus jaunajiem tirgus dalībniekiem.

Uzņēmums nodrošina gan privātpersonas, gan iestādes un ļauj ieinteresētajām personām iegādāties Bitcoin un Ethereum, izmantojot dažādas populāras metodes, piemēram, debetkartes, kredītkartes un bankas pārskaitījumus..

Projekta komandas mērķis ir iekāpt ievērojamu daudzumu jaunu lietotāju, nodrošinot vienkāršu un ērti lietojamu pakalpojumu, kas ļauj personām dažādās valstīs iegādāties kriptovalūtas, izmantojot ikdienas maksājuma metodes..

Pilnīgs Terrexa pārskats

Apmeklējiet Terrexa

Terrexa pārskats

Terrexa pieder lielai finanšu pakalpojumu programmatūras firmai Leverate Trading Systems, un 2017. gadā sākās darbs pie jauna kriptovalūtas iegādes pakalpojuma izstrādes. Rezultātā Terrexa sāka darboties 2018. gada aprīlī, drīz pēc tam, kad par to pirmo reizi tika publiski paziņots.

Precīzs Terrexa komandas sastāvs joprojām nav zināms; tomēr domājams, ka tajā ir vairāki Leverate galvenie komandas locekļi, piemēram, izpilddirektors Jacob Yasha Polyakov, COO Guy Paz un Crypto Orent Mizrachi direktors. Terrexa pārvalda arī Prime Marshall Cy LTD, kurai ir Arch. Makariou 3, 34 Hadjiyannis Court, Limassol, Kipra oficiālā adrese..

Fakts, ka Terrexa ir pieredzējušu nozares veterānu ideja, lietotājiem jāpaļaujas ar pārliecību; tomēr, ņemot vērā nepārtrauktu regulatīvo nenoteiktību, ko izraisa vienotas vienprātības trūkums starp pasaules vadošajām valdībām, kriptovalūtu pirkšanas platforma pašlaik nav reglamentēta.

Neskatoties uz to, projekta komanda, šķiet, ir apņēmusies ievērot ES finanšu pakalpojumu standartus un izklāsta nodomus saglabāt atbilstību spēkā esošajiem noteikumiem savā Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas politikā..

Terrexa ietver virkni funkciju, kas paredzēta jaunpienācējiem tirgū, kā arī pieredzējušākiem operatoriem, kuri meklē vienkāršus veidus, kā pārvietoties un izkļūt no kriptogrāfijas un fiat.

Terrexa galvenās iezīmes

 • Funkcionalitāte – Terrexa izmanto tīmekļa platformu un ietver intuitīvu un vienkāršu lietotāja saskarni. Platforma ietver arī viegli saprotamas cenu diagrammas, kas lietotājiem ļauj ātri uzraudzīt Bitcoin un Ethereum cenu kustību. Lietotājiem ir arī piekļuve visai pamatinformācijai, kas attiecas uz divām digitālajām valūtām, tiklīdz viņi ir pieteikušies, un informācijas panelī var apskatīt tirgus ierobežojumus, 24 stundu apjomu un apgrozībā esošo krājumu..
 • Tehnoloģija – Papildus tīmekļa platformai birža nodrošina arī viegli lietojamu mobilo lietotni, kas ir pieejama gan iOS, gan Android lietotājiem, un tas paver iespēju pirkt un pārdot kriptovalūtas, atrodoties ceļā. Lietotne darbojas arī kā mobilais maks, kas lietotājiem nodrošina alternatīvu savu digitālo aktīvu glabāšanas metodi.
 • Tirdzniecības iespējas – Terrexa darbojas kā fiat vārteja un ļauj lietotājiem tirgot kriptovalūtas par fiat un otrādi. Patlaban lietotāji var iegādāties Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH), izmantojot ASV dolārus (USD) un eiro (EUR), nākotnē iespējams pievienojot papildu kriptovalūtas. Lietotāji var maksāt arī ar kredītkarti, debetkarti vai bankas pārskaitījumu, maksājot no 2% līdz 4%.
 • Klientu atbalsts – Komanda nodrošina dažādus veidus, kā klienti var sazināties ar viņiem, un tie ietver tiešraides tērzēšanu, izmantojot domofonu, kuru var sākt, noklikšķinot uz tērzēšanas ikonas ekrāna apakšējā labajā stūrī. Tos var sasniegt arī pa e-pasts vai pa tālruni (+35725057121), un uzturiet a Twitter konts, Facebook lapu un Telegramma Tie arī nodrošina FAQ lapa, kuras mērķis ir pievērsties vairākiem galvenajiem jautājumiem.

Kā sākt darbu Terrexa

Galvenajā vietnē lapas augšējā labajā stūrī tiek parādīts pieteikšanās / reģistrēšanās panelis, kā arī lietotāji var sākt procesu, iesniedzot savu e-pasta adresi galvenajā lapā.

1) Izveidojiet kontu

Jūs varat reģistrēties, ievadot savu e-pasta adresi un paroli un pārbaudot konta veidu. Parolēs jābūt no 6 līdz 15 rakstzīmēm, un tajās jābūt skaitlim un speciālai rakstzīmei.

Pēc e-pasta adreses apstiprināšanas, noklikšķinot uz saites apstiprinājuma e-pastā, jūs automātiski pierakstīsities savā kontā.

2) Pārbaudiet sava konta informāciju

Šeit jums būs jāpārbauda personiskā informācija, lai pabeigtu 1. līmeņa verifikācijas procesu un iegūtu piekļuvi pasūtījumiem līdz USD 5000. Jums būs jāievada pamatinformācija, piemēram, vārds, uzvārds, dzimšanas datums, dzimums, adrese un tālruņa numurs.

Lai pārietu uz nākamo posmu, jums jāievada arī identifikācijas apliecības izsniedzēja valsts, ID numurs un derīguma termiņš. Derīgās personas apliecības formas ietver autovadītāja apliecības, valsts un valsts ID un pases.

3) Iesniedziet savu dokumentāciju

Šeit jūs varat pabeigt verifikācijas procesu, iesniedzot identifikācijas dokumentu skenēšanu. Papildus valdības / valsts izsniegtam personu apliecinošam dokumentam ar fotogrāfiju jums būs jāaugšupielādē uzturēšanās dokumentus apliecinošie dokumenti, un pieņemtajos pierādījumu veidos ietilpst bankas konta izraksti, nodokļu rēķini, pašvaldības rēķini un dažādi komunālie rēķini..

Lai paātrinātu procesu, lietotājiem jāpārliecinās, ka iesniegtais adreses dokumenta apliecinājums nevar būt vecāks par 3 mēnešiem, un informācijai, piemēram, vārdam, adresei, izdošanas datumam un izsniedzējam, jābūt skaidri redzamai.

Terrexa arī aicina lietotājus nodrošināt, lai viņu iesniegtie dokumenti būtu:

 •  Augstas kvalitātes attēli (300 dpi vai lielāka izšķirtspēja)
 •  Derīgi personas dokumenti, kuru derīguma termiņš ir skaidri redzams
 •  Krāsaina kopija
 •  Mazāks par 4 MB katrā

Kad būsiet pabeidzis procesu un iesniedzis visus nepieciešamos dokumentus, komanda pārbaudīs jūsu kontu un 24 stundu laikā jums vajadzētu saņemt atbildi..

Kā nopirkt Bitcoin un Ethereum vietnē Terrexa

Noklikšķinot uz “Pirkt & Pārdod kriptovalūtu ”, kas atrodas lapas augšdaļā, jūs piekļūsit viņu vienkārši lietojamajai pasūtījuma veidlapai. Jūs varat izvēlēties, kuru valūtu izmantot Bitcoin vai Ethereum iegādei, kā arī pārbaudīt fiat un crypto summas, ar kurām jūs apmainās. Pirms noklikšķināt uz “Exchange”, varat arī izvēlēties savu maksājuma veidu.

Pēc tam jums jāievada adrese, kur vēlaties saņemt Bitcoin vai Ethereum.

Maksājot ar kredītkarti, jums tiks lūgts ievadīt kartes datus un pēc tam nospiediet pogu “MAKSĀT TŪLĪT”. Maksājot ar bankas pārskaitījumu, jums būs jāpārskaita līdzekļi uz kopējo summu uz norādīto bankas kontu un jāpievieno bankas apstiprinājuma dokuments..

Varat arī apmainīt Bitcoin pret fiat un nosūtīt savu BTC, pasūtījuma formā atlasot šo opciju. Terrexa nosūtīs jums līdzekļus tikai ar pārskaitījumu. Pēc noklikšķināšanas uz “Apmaiņa” jums jāaizpilda mērķa bankas informācija.

Informācijas paneļa skata augšējā labajā stūrī esošā cilne “Vairāk informācijas” ļauj skatīt grafikus, kas izseko Bitcoin un Ethereum cenu.

Atbalstītās valūtas, maksas un limiti

Šobrīd birža atbalsta Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH) iegādi eiro (EUR) un ASV dolāros (USD), un lietotāji var arī pārdot BTC par EUR vai USD un saņemt maksājumu ar bankas pārskaitījumu.

Maksas struktūra

2% bankas pārskaitījumiem un 4% kredītkaršu pirkumiem.

Darījumu limiti

Minimālās un maksimālās summas vienam darījumam ir:

 • bankas pārskaitījums Jūs varat ievadīt jebkuru summu no 200 līdz 10 000 (ASV dolārs vai eiro)
 • Kredītkarte Jūs varat ievadīt jebkuru summu starp 50 un 2500 (vai nu ASV dolāru, vai eiro)

Ikvienam, kurš vēlas veikt lielākus darījumus, ieteicams sazināties ar Terrexa atbalsta komandu.

Kontu līmeņi

Platforma darbojas arī trīs konta līmeņos ar atšķirīgiem darījumu ierobežojumiem un verifikācijas prasībām, trīs līmeņi ir šādi:

 • 1. līmenis – Darījumu ierobežojums līdz 5000 USD. Identitātes apliecinājums (IP) un dzīvesvietas apliecinājums (POR)
 • 2. līmenis – Darījumu ierobežojums līdz 10 000 USD. IP, POR un papildu anketas pārbaude
 • 3. līmenis – Neierobežoti darījumi. IP, POR, anketas un darba stāvokļa līguma pārbaude

Visiem jaunajiem klientiem, kuri vēlas apmainīt kriptovalūtas uz fiat, ir arī jāpierāda sava bankas konta īpašumtiesības. Tas var ietvert bankas izrakstu, kurā nosaukums un adrese atbilst uzņēmuma ierakstiem.

Korporatīvie konti

Lai atvērtu uzņēmuma kontu, Terrexa nepieciešama šāda informācija:

 • Uzņēmuma dibināšanas dokumenti
 • Reģistrācijas apliecība vai līdzvērtīgs sertifikāts
 • Reģistrēts birojs vai līdzvērtīgs sertifikāts
 • Direktoru un sekretāru sertifikāts vai līdzvērtīgs sertifikāts
 • Akcionāru sertifikāts vai līdzvērtīgs sertifikāts
 • Juridiskas personas dibināšanas līgums un statūti
 • Jaunākā bankas izraksta vai komunālā rēķina kopija (līdz trim mēnešiem), lai pārbaudītu galvenā biroja adresi
 • Direktoru un akcionāru identitāte ar attiecīgajiem KYC dokumentiem, kas nepieciešami fiziskām personām
 • Pilnvarotas personas rezolūcija, ko parakstījusi Direktoru padome (“BoD”)

Vai Terrexa ir drošs?

Terrexa darbojas tikai kā kriptogrāfijas apmaiņas vārteja, un vietnē faktiski netiek turēti līdzekļi. Tas palīdz saglabāt lietotāju naudu drošībā viņu bankas kontos, savukārt klienti ir atbildīgi arī par savu digitālo aktīvu portfeļa glabāšanu. Tam vajadzētu palīdzēt dabiski atturēt hakerus, jo, mēģinot piekļūt platformas serveriem, ir maz ko iegūt, jo tie neglabā skaidru naudu vai monētas.

Platforma ievēro maksājumu karšu nozares datu drošības standartu (PCI DSS) un savā vietnē izmanto arī pilnu SSL šifrēšanu, visa komunikācija tiek šifrēta, izmantojot 256 bitu standartu. Tas nodrošina sensitīvu personas identifikācijas datu, kā arī kredītkartes un bankas konta informācijas konfidencialitāti. Tomēr Terrexa komanda nepaskaidro savus drošības protokolus, un ir maz zināms par to, kā viņi plāno turpināt nodrošināt savas platformas integritāti nākotnē. Komanda vietnes FAQ sadaļā norāda: “Mēs veicam lielus pasākumus, lai aizsargātu mūsu platformu, un mēs pastāvīgi uzraugām, vai nav ievainojamību vai aizdomīgu darbību”.

Papildus tam Terrexa nepiedāvā divu faktoru autentifikāciju (2FA) vai neietver SMS vai e-pasta brīdinājuma funkciju. Tā rezultātā lietotājiem ieteicams izveidot spēcīgas paroles un, iespējams, izmantot paroļu ģeneratoru.

Mobilajā lietotnē ir pilnībā funkcionējošs Bitcoin maks, un jūsu atslēgas tiek droši glabātas tālrunī. Tomēr, tā kā mobilais maks pašlaik atbalsta tikai Bitcoin, Ethereum uzglabāšanai ir nepieciešams atsevišķs maks. Kopumā Terrexa ir jauna kriptovalūtas apmaiņas platforma, kas neglabā monētas viņu vietnē; tomēr lietotājiem joprojām ir jāievēro paraugprakse, lai garantētu savu līdzekļu un personas datu drošību, lietojot vietni.

Vai Terrexa ir piemērots iesācējiem?

Vietne ir veidota, domājot par jauno lietotāju, un komanda ir veiksmīgi izveidojusi viegli lietojamu platformu. Pēc veiksmīgas konta verifikācijas procesa pabeigšanas jūs varat sākt pirkumus, izmantojot standarta pasūtījuma veidlapu, un maksa tiek iekasēta ar fiksētu likmi 2% par bankas pārskaitījumiem un 4% par pirkumiem kredītkartēs..

Terrexa piedāvā arī diezgan plānu servisu, salīdzinot ar citām kriptogrāfijas valūtas apmaiņām, un vienīgās piedāvātās digitālās valūtas ir Bitcoin un Ethereum. Lai gan tas ierobežo izvēli, tas arī ārkārtīgi vienkāršo procesu ikvienam jaunam šajā nozarē, salīdzinot ar tādu biržu kā Binance, kurā tiek piedāvāti simtiem monētu. Informācijas panelis ir arī salīdzinoši vienkāršs, un tajā nav iekļautas visaptverošākas diagrammu veidošanas iespējas, kuras var atrast tādās biržās kā, piemēram, Kraken, Gemini un Poloniex. Kopumā Terrexa ir laba iespēja iesācējiem un nodrošina lietotājiem alternatīvu Coinbase, kad runa ir par kriptovalūtu pirkšanu ar fiat un ikdienas maksājuma veidu izmantošanu.

Terrexa plusi & Cons

Plusi:

 • Atbalsta EUR un GBP
 • Atbalsta reģistrēts uzņēmums
 • Atbalsta vairākas maksājumu iespējas
 • Vienkārša tirdzniecības saskarne
 • Vienkārša maksas struktūra

Mīnusi:

 • Nav regulēts
 • Jauna platforma
 • Pieejams tikai Bitcoin un Ethereum
 • Nav pieejams ASV iedzīvotājiem

Secinājums

Tā kā jauns uzņēmums Terrexa vēl turpina veidot savu reputāciju, tomēr tas pieder nodibinātam uzņēmumam, kas darbojas kopš 2008. gada, un tā galvenie komandas locekļi ir labi zināmi skaitļi finanšu tirdzniecības programmatūras pasaulē. Terrexa izmanto viegli lietojamu tīmekļa platformu, un komandas iOS un Android lietotnēm ir labi lietotāju vērtējumi. Spēja reģistrēties un ātri sākt iegādāties kriptovalūtas ir liels pārdošanas punkts, un pakalpojuma vienkāršība varētu redzēt Terrexa konkurējošo ar Coinbase jauno lietotāju iekļaušanas ziņā..

Iesācēji var ātri sākt darbu, izmantojot Terrexa, savukārt pieredzējušāki lietotāji vai korporatīvās struktūras joprojām var izmantot pakalpojumu, lai veiktu kriptovalūtas pirkumus EUR vai USD. Liels skaits kriptovalūtu apmaiņas joprojām neatbalsta fiat valūtas, kas padara Terrexa pievilcīgu dažādiem lietotājiem, un platforma darbojas kā ērts fiat vārteja ar lietotājiem, kas pērk Bitcoin vai Ethereum Terrexa, pirms pārskaita savus līdzekļus visaptverošākām apmaiņām, piemēram, Binance vai Kucoin.

Diemžēl ASV pilsoņiem pakalpojums pašlaik nav pieejams, un uzņēmums nepieņem klientus no augsta riska valstīm, kā tas paredzēts FATF, tomēr pakalpojums joprojām ir pieejams plašam klientu lokam visā pasaulē. Lai apmierinātu viņu globālo kopienu, Terrexa komandai būtu jācenšas uzlabot viņu drošības iespējas, kā arī jāizstrādā lietotājiem draudzīgāki resursi vietnē. Kādā brīdī var būt nepieciešams arī atļaut piekļuvi nedaudz plašākam digitālo valūtu diapazonam. Noslēgumā jāsaka, ka Terrexa ir jauna platforma ar lielu potenciālu, un pašlaik to ir maz lietotāju atsauksmes attiecībā uz Terrexa, kā rezultātā jauniem klientiem ir jāpārbauda vietne, veicot mazākus pirkumus, lai sāktu, un jāpieraksta kopējā klientu pieredze.

Apmeklējiet Terrexa

Terrexa

src = “~ images \ iesācējiem-guide-to-terrexa-complete-review.gif”

alt = “Terrexa”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 7.8

Lietošanas ērtums

8.0 / 10

Reputācija

7.0 / 10

Maksas

8.0 / 10

Klientu atbalsts

8.0 / 10

Maksājuma veidi

8.0 / 10

Plusi

 • Atbalsta EUR un GBP
 • Atbalsta reģistrēts uzņēmums
 • Atbalsta vairākas maksājumu iespējas
 • Vienkārša tirdzniecības saskarne
 • Vienkārša maksas struktūra

Cons

 • Nav regulēts
 • Jauna platforma
 • Pieejams tikai Bitcoin un Ethereum
 • Nav pieejams ASV iedzīvotājiem

Apmeklējums {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Terrexa","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 02 \ /terrexa-review.gif","apraksts":"Neskatoties uz ievērojamu progresu dažu pēdējo gadu laikā, kriptovalūtu pasaule iesācējiem joprojām var izrādīties grūti pieejama. Terrexa ir jauna kriptovalūtu birža, kuras mērķis ir vienkāršot kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas procesu un mazināt šķēršļus jaunpienācējiem šajā nozarē. Uzņēmums rūpējas gan par privātpersonām, gan…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"7.80"},"nosaukums":"Terrexa","reviewBody":"Neskatoties uz ievērojamu progresu dažu pēdējo gadu laikā, kriptovalūtu pasaule iesācējiem joprojām var izrādīties grūti pieejama. Terrexa ir jauna kriptovalūtu birža, kuras mērķis ir vienkāršot kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas procesu un mazināt šķēršļus jaunpienācējiem šajā nozarē. \ R \ n \ r \ nUzņēmums nodrošina gan privātpersonas, gan iestādes un ļauj ieinteresētajām pusēm iegādāties Bitcoin un Ethereum, izmantojot dažādas populāras metodes, piemēram, debetkartes, kredītkartes un bankas pārskaitījumus. \ R \ n \ r \ nProjekta komandas mērķis ir iekāpt ievērojamu daudzumu jaunu lietotāju, nodrošinot vienkāršu un ērtu pakalpojumu. viegli lietojams un ļauj privātpersonām dažādās valstīs iegādāties kriptovalūtas, izmantojot ikdienas maksājuma metodes. \ r \ n \ r \ n \ r \ nApmeklējiet Terrexa \ r \ n \ r \ nTerrexa pārskats \ r \ nTerrexa pieder Leverate Tirdzniecības sistēmas, liela finanšu pakalpojumu programmatūras firma, un darbs sākās 2017. gadā, lai izstrādātu jaunu kriptonauda iegādes pakalpojumu. Rezultātā Terrexa sāka darboties 2018. gada aprīlī, drīz pēc tam, kad par to pirmo reizi tika publiski paziņots. \ R \ n \ r \ nTerrexa komandas precīzs sastāvs joprojām nav zināms; tomēr domājams, ka tajā ir vairāki Leverate galvenie komandas locekļi, piemēram, izpilddirektors Jacob Yasha Polyakov, COO Guy Paz un Crypto Orent Mizrachi direktors. Terrexa pārvalda arī Prime Marshall Cy LTD, kas saglabā Arch.Makariou 3, 34 Hadjiyannis Court 34, Limassol, Kipra, oficiālo adresi. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nFakts, ka Terrexa ir pieredzējušu nozares veterānu idejai būtu jāpiepilda lietotāji ar pārliecību; tomēr, ņemot vērā pastāvīgo regulatīvo nenoteiktību, ko izraisa vienotas vienprātības trūkums starp pasaules vadošajām valdībām, kriptovalūtu pirkšanas platforma pašlaik nav reglamentēta. Neskatoties uz to, šķiet, ka projekta aizstāvošā komanda ir apņēmusies ievērot saskaņā ar ES finanšu pakalpojumu standartiem un izklāsta nodomus saglabāt atbilstību spēkā esošajiem noteikumiem savā Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas politikā. \ r \ n \ r \ nTerrexa ietver virkni iezīmju, kas paredzētas jauniem tirgus dalībniekiem, kā arī pieredzējušākiem operatoriem. meklē vienkāršus veidus, kā pārvietoties un izkļūt no kriptogrāfijas un fiat. \ r \ nTerrexa galvenās iezīmes \ r \ n \ r \ n \ tFunkcionalitāte \ u2013 Terrexa izmanto tīmekļa platformu un ietver intuitīvu un vienkāršu lietotāja interfeisu. Platforma ietver arī viegli saprotamas cenu diagrammas, kas lietotājiem ļauj ātri uzraudzīt Bitcoin un Ethereum cenu kustību. Lietotājiem ir arī piekļuve visai pamatinformācijai, kas attiecas uz divām digitālajām valūtām, tiklīdz viņi ir pieteikušies, un informācijas panelī var apskatīt tirgus ierobežojumus, 24 stundu apjomu un apgrozībā esošo piegādi. \ R \ n \ tTehnoloģija \ u2013 Papildus savai tīmeklim platforma, apmaiņa nodrošina arī viegli lietojamu mobilo lietotni, kas ir pieejama gan iOS, gan Android lietotājiem, un tas paver iespēju pirkt un pārdot kriptovalūtas, atrodoties ceļā. Lietotne darbojas arī kā mobilais maks, kas lietotājiem nodrošina alternatīvu savu digitālo aktīvu glabāšanas metodi. \ R \ n \ tTirdzniecības opcijas \ u2013 Terrexa darbojas kā fiat vārteja un ļauj lietotājiem tirgot kriptovalūtas fiat un otrādi. Patlaban lietotāji var iegādāties Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH), izmantojot ASV dolārus (USD) un eiro (EUR), nākotnē iespējams pievienojot papildu kriptovalūtas. Lietotāji var maksāt arī ar kredītkarti, debetkarti vai bankas pārskaitījumu, maksājot no 2% līdz 4%. \ R \ n \ tKlientu atbalsts \ u2013 Komanda piedāvā dažādus veidus, kā klienti var sazināties ar viņiem, un šie iekļaujiet tiešsaistes tērzēšanu, izmantojot domofonu, kuru var sākt, noklikšķinot uz tērzēšanas ikonas ekrāna apakšējā labajā stūrī. Ar viņiem var sazināties arī pa e-pastu vai tālruni (+35725057121), kā arī uzturēt Twitter kontu, Facebook lapu un telegrammu. Viņi arī nodrošina FAQ lapu, kuras mērķis ir risināt vairākas galvenās problēmas. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKā sākt darbu vietnē Terrexa \ r \ nGalvenajā vietnē lapas augšējā labajā stūrī tiek parādīts pieteikšanās \ / reģistrēšanās panelis, kā arī lietotāji var sākt procesu, iesniedzot savu e-pasta adresi galvenajā lapā. \ r \ n1) Izveidojiet kontu \ r \ nJūs varat reģistrēties, ievadot savu e-pasta adresi un paroli un pārbaudot konta veidu. Parolēs jābūt no 6 līdz 15 rakstzīmēm, un tajās jābūt skaitlim un īpašajam rakstzīmei. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPēc apstiprināšanas e-pasta adresē, noklikšķinot uz saites apstiprinājuma e-pastā, jūs automātiski parakstīsit savā kontā. \ r \ n \ r \ n \ r \ n2) Pārbaudiet sava konta datus \ r \ nNo šeit jums būs jāpārbauda personiskā informācija, lai pabeigtu 1. līmeņa verifikācijas procesu un piekļūtu pasūtījumiem līdz 5000 USD. Jums būs jāievada pamatinformācija, piemēram, pilns vārds, dzimšanas datums, dzimums, adrese un tālruņa numurs. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nLai pārietu uz nākamo posmu, Jums būs jāievada arī identifikācijas apliecības izsniedzēja valsts, ID numurs un derīguma termiņš. Derīgās personas apliecības formās ir autovadītāja apliecības, valsts un štata ID un pases. \ R \ n \ r \ n \ r \ n3) Iesniedziet savu dokumentāciju \ r \ nŠeit jūs varat pabeigt verifikācijas procesu, iesniedzot savu identifikācija. Papildus jūsu valdības izdotajam \ / valsts izdotajam personu apliecinošam dokumentam ar fotoattēlu jums būs jāaugšupielādē arī uzturēšanās dokumentus apliecinošie dokumenti, un pieņemtajos pierādījumu veidos ietilpst bankas kontu izrakstus, nodokļu rēķinus, pašvaldības rēķinus un dažādus komunālos maksājumus. \ R \ n \ r \ n Lai paātrinātu procesu, lietotājiem jāpārliecinās, ka iesniegtais adreses dokumenta apliecinājums nevar būt vecāks par 3 mēnešiem, un informācijai, piemēram, vārdam, adresei, izdošanas datumam un izsniedzējam, jābūt skaidri redzamai. \ r \ n \ r \ nTerrexa arī mudina lietotājiem nodrošināt, lai viņu iesniegtie dokumenti būtu: \ r \ n \ r \ n \ t \ u00a0Kvalitatīvi attēli (izšķirtspēja 300 dpi vai augstāka) \ r \ n \ t \ u00a0Derīgi ID dokumenti, kuru derīguma termiņš ir skaidri redzams \ r \ n \ t \ u00a0Krāsota kopija \ r \ n \ t \ u00a0Mazāka par 4 MB katra \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKad process būs pabeigts un būsit iesniedzis visus nepieciešamos dokumentus, jūsu konts tiks komanda izskatīja komandu, un jums 24 stundu laikā būtu jāsaņem atbilde. \ r \ nKā nopirkt Bitcoin un Ethereum vietnē Terrexa \ r \ nNoklikšķinot uz \ u201cBuy & Pārdodiet kriptovalūtas saiti lapas augšdaļā, un jūs piekļūsit viņu vienkārši lietojamajai pasūtījuma veidlapai. Jūs varat izvēlēties, kuru valūtu izmantot Bitcoin vai Ethereum iegādei, kā arī pārbaudīt fiat un crypto summas, ar kurām jūs apmainās. Pirms hitting \ u201cExchange \ u201d. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Pēc tam varat arī izvēlēties maksājuma veidu. Pēc tam jums jāievada adrese, kurā vēlaties saņemt Bitcoin vai Ethereum. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMaksājot ar kredītkarti, jums tiks lūgts ievadīt kartes informāciju un pēc tam nospiediet pogu \ U201CMAKSĀT TŪLĪT \ u201d. Maksājot ar bankas pārskaitījumu, jums būs jāpārskaita līdzekļi uz kopējo summu uz norādīto bankas kontu un jāpievieno bankas apstiprinājuma dokuments. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJūs varat arī apmainīt Bitcoin pret fiat un nosūtīt savu BTC, pasūtījuma formā atlasot šo opciju. Terrexa nosūtīs jums līdzekļus tikai ar pārskaitījumu. Pēc noklikšķināšanas uz \ u201cMainīt \ u201d, jums ir jāaizpilda mērķa bankas informācija. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPaneļa skata augšējā labajā stūrī esošā cilne \ u201cPapildu informācija \ u201d ļauj lai skatītu grafikus, kas izseko Bitcoin un Ethereum cenu. \ r \ n \ r \ n \ r \ nAtbalstītās valūtas, maksas un ierobežojumi \ r \ nBirža pašlaik atbalsta Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH) iegādi Eiro (EUR) un ASV dolāri (USD), kā arī lietotāji var pārdot BTC par EUR vai USD un saņemt maksājumu, izmantojot bankas pārskaitījumu. \ R \ nMaksas struktūra \ r \ n2% bankas pārskaitījumiem un 4% pirkumiem kredītkartēs . \ r \ nDarījumu limiti \ r \ nMinimālā un maksimālā summa vienam darījumam ir: \ r \ n \ r \ n \ tBankas pārskaitījums Jūs varat ievadīt jebkuru summu starp 200 un 10 000 (vai nu ASV dolāru, vai eiro) \ r \ n \ tKredītkarte Jūs varat ievadīt jebkuru summu no 50 līdz 2500 (vai nu ASV dolāros, vai eiro). \ r \ n \ r \ n Visiem, kas interesējas par lielāku darījumu veikšanu, ieteicams sazināties ar Terrexa atbalsta komandu. \ r \ nKonta līmeņi \ r \ n platforma darbojas arī trīs konta līmeņos ar atšķirīgiem darījumu ierobežojumiem un verifikācijas prasībām, šie trīs līmeņi ir šādi: \ r \ n \ r \ n \ t1. līmenis – līdz 5000 USD darījumu ierobežojums. Identitātes apliecinājums (IP) un dzīvesvietas apliecinājums (POR) verifikācija \ r \ n \ t2. Līmenis – darījumu ierobežojums līdz 10 000 USD. IP, POR un papildu anketas pārbaude \ r \ n \ t 3. līmenis – neierobežoti darījumi. IP, POR, anketas un darba stāvokļa pārbaudes verifikācija \ r \ n \ r \ nJebkuriem jauniem klientiem, kuri vēlas apmainīt kriptovalūtas uz fiat, ir arī jāpierāda sava bankas konta īpašumtiesības. Tas var ietvert bankas izrakstu, kurā nosaukums un adrese sakrīt ar uzņēmuma ierakstiem. \ R \ nKorporatīvie konti \ r \ nLai atvērtu korporatīvo kontu, Terrexa nepieciešama šāda informācija: \ r \ n \ r \ n \ tCompany \ u2019s Dibināšanas dokumenti \ r \ n \ tSertifikāts vai līdzvērtīgs \ r \ n \ tSertifikāts vai ekvivalents \ r \ n \ tDirektoru un sekretāra sertifikāts vai līdzvērtīgs \ r \ n \ tAkcionāru sertifikāts vai līdzvērtīgs \ r \ n \ tJuridiskas personas dibināšanas līgums un statūti \ r \ n \ tNesen izraksta bankas pārskata vai komunālo pakalpojumu rēķina kopija (līdz trim mēnešiem), lai pārbaudītu galvenā biroja adresi \ r \ n \ tDirektoru un akcionāru identitāte ar attiecīgajiem KYC dokumentiem, kas nepieciešami fiziskām personām \ r \ n \ tPilnvarotas personas rezolūcija, ko parakstījusi direktoru padome (\ u2018BoD \ u2019) \ r \ n \ r \ nVai Terrexa Safe? \ r \ nTerrexa darbojas tikai kā kriptogrāfijas apmaiņas vārteja , un faktiski vietnē netiek turēti līdzekļi. Tas palīdz saglabāt lietotāju naudu drošībā viņu bankas kontos, savukārt klienti ir atbildīgi arī par savu digitālo aktīvu portfeļa glabāšanu. Tam vajadzētu palīdzēt dabiski atturēt hakerus, jo, mēģinot piekļūt platformas serveriem, ir maz ko iegūt, jo tie neglabā skaidru naudu vai monētas. \ R \ n \ r \ nPlatforma ievēro Maksājumu Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), kā arī savā vietnē izmanto pilnu SSL šifrēšanu, visa komunikācija tiek šifrēta, izmantojot 256 bitu standartu. Tas nodrošina sensitīvu personas identifikācijas datu, kā arī kredītkartes un bankas konta informācijas konfidencialitāti. Tomēr Terrexa komanda nepaplašina savus drošības protokolus, un maz ir zināms, kā viņi plāno turpināt nodrošināt savas platformas integritāti nākotnē. Vietnes FAQ sadaļā komanda norāda, ka mēs veicam lielus pasākumus, lai aizsargātu mūsu platformu, un mēs pastāvīgi uzraugām, vai nav ievainojamību vai aizdomīgu darbību. \ R \ n \ r \ nPapildus tam Terrexa neveic piedāvā divu faktoru autentifikāciju (2FA) vai iekļauj SMS vai e-pasta brīdinājuma funkciju. Tā rezultātā lietotājiem ieteicams izveidot spēcīgas paroles un, iespējams, izmantot paroļu ģeneratoru. \ R \ n \ r \ nMobilajā lietotnē ir pilnībā funkcionējošs Bitcoin maks, un jūsu atslēgas tiek droši glabātas jūsu tālrunī. Tomēr, tā kā mobilais maks pašlaik atbalsta tikai Bitcoin, Ethereum uzglabāšanai ir nepieciešams atsevišķs maks. Kopumā Terrexa ir jauna kriptovalūtas apmaiņas platforma, kas neglabā monētas viņu vietnē; tomēr lietotājiem joprojām ir jāievēro paraugprakse, lai garantētu savu līdzekļu un personas datu drošību, lietojot vietni. \ r \ nVai Terrexa ir piemērota iesācējiem? \ r \ n Vietne ir veidota, domājot par jauno lietotāju un komanda ir veiksmīgi izveidojusi viegli lietojamu platformu. Pēc veiksmīgas konta verifikācijas procesa pabeigšanas jūs varat viegli sākt veikt pirkumus, izmantojot standarta pasūtījuma veidlapu, un maksa tiek iekasēta ar fiksētu likmi 2% par bankas pārskaitījumiem un 4% par pirkumiem kredītkartēs. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTerrexa arī nodrošina diezgan plānu pakalpojumu, salīdzinot ar citām kriptogrāfijas valūtas apmaiņām, un vienīgās piedāvātās digitālās valūtas ir Bitcoin un Ethereum. Lai gan tas ierobežo izvēli, tas arī ārkārtīgi vienkāršo procesu ikvienam, kas ir jauns šajā nozarē, salīdzinot ar tādu biržu kā Binance, kurā tiek piedāvāti simtiem monētu. \ U00a0 Arī informācijas panelis tiek turēts salīdzinoši vienkāršs un neietver visaptverošāku grafiku opcijas, kuras var atrast biržās, piemēram, Kraken, Gemini un Poloniex. Kopumā Terrexa ir laba iespēja iesācējiem un nodrošina lietotājiem alternatīvu Coinbase, kad tiek pirktas kriptovalūtas ar fiat un tiek izmantoti ikdienas maksājuma veidi. \ R \ nTerrexa plusi & Mīnusi \ r \ nProces: \ r \ n \ r \ n \ tAtbalsta EUR un GBP \ r \ n \ tAtbalsta reģistrēts uzņēmums \ r \ n \ tAtbalsta vairākas maksājumu iespējas \ r \ n \ tVienkārša tirdzniecības saskarne \ r \ n \ tVienkārša maksas struktūra \ r \ n \ r \ nCons: \ r \ n \ r \ n \ tNeregulēta \ r \ n \ tJauna platforma \ r \ n \ tPieejams tikai Bitcoin un Ethereum \ r \ n \ tNav pieejams ASV Iedzīvotāji \ r \ n \ r \ nSecinājums \ r \ nTā kā jauns uzņēmums Terrexa vēl turpina veidot savu reputāciju, tomēr tā īpašnieks ir izveidots uzņēmums, kas darbojas kopš 2008. gada, un tā galvenie komandas locekļi ir labi zināmi skaitļi finanšu tirdzniecības programmatūras pasaulē. Terrexa izmanto viegli lietojamu tīmekļa platformu, un komandas iOS un Android lietotnēm ir labi lietotāju vērtējumi. Spēja reģistrēties un ātri sākt iegādāties kriptovalūtas ir liels pārdošanas punkts, un pakalpojuma vienkāršība ļautu Terrexa konkurēt ar Coinbase jauno lietotāju iekļaušanas ziņā. \ R \ n \ r \ n Iesācēji var ātri sākt darbu, izmantojot Terrexa, kamēr vairāk pieredzējuši lietotāji vai korporatīvie uzņēmumi joprojām var izmantot pakalpojumu, lai veiktu kriptovalūtas pirkumus EUR vai USD. Liels skaits kriptovalūtu apmaiņas joprojām neatbalsta fiat valūtas, kas padara Terrexa pievilcīgu dažādiem lietotājiem, un platforma darbojas kā ērta fiat vārteja ar lietotājiem, kuri pērk Bitcoin vai Ethereum Terrexa, pirms viņu līdzekļi tiek pārskaitīti uz visaptverošākām apmaiņām, piemēram, Binance vai Kucoin. \ R \ n \ r \ nDiemžēl ASV pilsoņiem pakalpojums pašlaik nav pieejams, un uzņēmums nepieņem klientus no augsta riska valstīm saskaņā ar FATF vadlīnijām, tomēr pakalpojums joprojām ir pieejams plašu klientu loku visā pasaulē. Lai apmierinātu viņu globālo kopienu, Terrexa komandai būtu jācenšas uzlabot viņu drošības iespējas, kā arī jāizstrādā lietotājiem draudzīgāki resursi vietnē. Kādā brīdī var būt nepieciešams arī atļaut piekļuvi nedaudz plašākam digitālo valūtu diapazonam. \ U00a0 Noslēgumā jāsaka, ka Terrexa ir jauna platforma ar lielu potenciālu, kā rezultātā pašlaik ir maz lietotāju atsauksmju par Terrexa. jauniem klientiem ir jāpārbauda vietne, veicot mazākus pirkumus, lai sāktu darbu, un atzīmējiet vispārējo klientu pieredzi. \ r \ nApmeklējiet Terrexa","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"},"datumsPublicēts":"2019-02-21"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me