Starp aicinājumiem izslēgt Bitcoin SV: OKEx partneri BSV balstītā apmaiņā

Float SV

Tā kā Bitcoin Satoshi Vision (BSV) figūra Dr. Kreigs Raits ir sācis likumīgi vērsties pret tiem, kuri noliedz, ka viņš ir Satoshi Nakamoto, ievērojamas kriptoversas ieinteresētās puses ir sākušas aicināt veikt kriptovalūtas apmaiņu, lai izņemtu BSV.

No otras puses, populārā kriptogrāfijas apmaiņa OKEx tagad ir partneris ar RelayX dibinātāju Džeku Liu dibināja Float SV, tirdzniecības platformu, kas kā pamata tirdzniecības valūtu izmantos BSV.

Kampaņas izņemšana no saraksta, pretstatā partnerības paziņojumam, vēlreiz uzsver, kā kriptokonomikas sadrumstalotība ir novedusi pie tā, ka daži uzņēmumi neitralitātes vārdā tiek veidoti, t.i., aptverot visus radušos projektus neatkarīgi no tā, cik strīdīgi tie ir..

Float SV

Jauna biržas izaicinājuma pieeja: Float SV

Bijušais OK grupas izpilddirektors Džeks Liu atkal pievienojās OKEx, lai palīdzētu vadīt platformas jaunāko Float SV uzņēmumu – BSV balstītu kriptogrāfijas biržu.

Platforma izmantos OKEx programmu OKNodes, kas ir pats apmaiņas pakalpojums, kas ļauj dalībniekiem dalīties ar likviditāti un infrastruktūru ar plašāku OKEx ekosistēmu – kas šobrīd ir viens no lielākajiem tirdzniecības apjomu veicinātājiem kriptonauda telpā.

Partneri paziņoja, ka jaunā platforma būs ekskluzīva, ciktāl tajā būs uzskaitīti tikai “reālie aktīvi”, kā arī bloku ķēdes, kas ir saistītas ar BSV, izmantojot SHA256 algoritmu:

“Float SV sniegs reālu aktīvu apmaiņas pieredzi, apņemoties uzskaitīt tikai tos blokķēdes, kurās darbojas Proof of Work SHA256, un reālos aktīvus, piemēram, preces un valūtas. Float SV neuzskaitīs citu blokķēžu, kā arī vērtspapīru vai STO vietējos žetonus. Daļa no Float apmaiņas ieņēmumiem tiks reinvestēta darba pierādīšanā. ”

Kas attiecas uz neitralitāti, Liu teica, ka sadarbība bija iespējama, jo Float SV varēja paļauties uz OKEx “neitrālo” nostāju:

“[Man] ir lieliski atgriezties pie OK uzticamās un pielāgojamās apmaiņas infrastruktūras, kas man ir ļoti pazīstama. Float SV var paļauties uz OK sasniegumiem par neitrālu tehnoloģiju platformu. ”

Pagaidām tiek plānots, ka Float SV sāks darboties šomēnes, lai gan Liu atzīmēja, ka platformas palaišanu varētu atlikt, ja kāda cita “galvenā birža svītros” BSV.

Kad Kreigs Raits uzbrūk saviem kritiķiem, BSV zvanu atcelšana pieaug

BSV atbalstītājs un Satoshi Nakamoto prasītājs Dr. Kreigs Raits ir izraisījis ažiotāžu telpā, nesen uzsākot tiesas prāvas pret tādiem ievērojamiem Bitcoiners kā Hodlonaut un Pīters Makormaks par to, ka viņš noliedz, ka Raits ir Bitcoin radītājs vai viens no radītājiem.

Kas attiecas uz Hodlonautu, Raits ir pieprasījis, lai čivināt lietotājs atklātā tiesas sēdē atvainotos par “neslavas celšanu”. NChain CTO ir arī piedāvājusi BSV USD 5000 USD vērtībā ikvienam, kurš ir gatavs atmaskot Hodlonauta patieso identitāti.

Šīs ērkšķu darbības ir izraisījušas daudzas ievērojamas personas kriptoversā, ierosinot svītrot BSV kā pretenziju pret Wright, kurš ir BSV visaugstākā līmeņa aizstāvis un kurš kopš 2016. gada, kad viņš apgalvoja, ka ir Nakamoto, ir bijis ļoti pretrunīgs..

Tagad dažas spēkstacijas, piemēram, Binance izpilddirektors Čangpens Žao, ir draudējis uz visiem laikiem izņemt BSV, ja turpināsies Raita un uzņēmuma agresīvās izspēles.

Kreigs Raits nav Satoši.

Jebkuru šo sh! T mēs svītrojam! https://t.co/hrnt3fDACq

– CZ Binance (@cz_binance) 2019. gada 12. aprīlis

Citi populāri kriptovalūtu speciālisti, piemēram, Entonijs Pompliano, ir līdzīgi aicinājuši attiecīgi izstumt BSV.

Katrai apmaiņai BSV jāatskaita vienlaicīgi 1. maijā, apliecinot solidaritāti aiz vienīgā Bitcoin, kas jebkad bija nozīmīga.

Šī kopiena ir cilvēku atbildība. Dažreiz mums ir jādara vissmagākais nevis tāpēc, ka tas ir viegli, bet gan tāpēc, ka tas ir pareizi.#DelistBSV

– Pomp &# 127786; (@ APompliano) 2019. gada 12. aprīlis

Tas, vai BSV tiks masveidā svītrots no visas ekosistēmas, vēl nav redzams. Ja Float SV ir kāds piemērs, tad ir skaidrs, ka BSV klātbūtni kriptoekonomikā nevar pilnībā izskaust.

OKEx Pivots virzienā uz Eiropu

Tuvinot, OKEx cenšas paplašināt savu darbību visos virzienos – pavisam nesen Eiropā.

Tas ir tāpēc, ka apmaiņa ir tikai uzsākta “Patērētājs-patērētājs” fiat tirdzniecības pāri par Eiropas Savienības eiro, Krievijas rubli un Turcijas liru.

“Mēs cenšamies izveidot spēcīgu kriptogrāfijas ekosistēmu, tāpēc mēs nekad neapstāsies paplašināt un virzīt kriptogrāfijas ieviešanu uz priekšu,” sacīja OKEx operāciju vadītājs Endijs Čeungs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me