Kas ir CODEX Exchange? Pilnīga iesācēju rokasgrāmata

Codex Review

KODEKS ir licencēta digitālo aktīvu un kriptovalūtu tirdzniecības platforma. Tas ir veidots uz unikālas atlīdzības sistēmas un izmanto avangarda drošības struktūru. Birža sākās tikai 2018. gada decembrī, padarot to salīdzinoši jaunu. Pat ja tā ir, uzņēmumam, kas atrodas tā aizmugurē, ir liela pieredze, kas lietotājiem dod pārliecību.

AtticLab ir uzņēmums, kas vada CODEX. Šim uzņēmumam jau ir pieredze ar kriptovalūtām, pateicoties tā kā EOS bloku ražotāja statusam. Pati apmaiņa notiek Igaunijā, un tā ir ērta vieta valsts kripto draudzīgo noteikumu dēļ.

Codex Review

Apmeklējiet Codex

Sergii Vasylchuk ir izpilddirektors & gan AtticLab, gan CODEX apmaiņas līdzdibinātājs, piesaistot 15 gadu pieredzi finanšu un programmatūras izstrādē. Viņš ir konsultējis gan Alliance Banking Group, gan tiešsaistes banku organizāciju SmartBank. Vasiļčuks ir arī pazīstams publiskais runātājs FinTech un Blockchain pasākumos visā pasaulē, tostarp Polijā, Indijā un Ukrainā.

Kādas kriptovalūtas CODEX atbalsta?

CODEX atbalsta vairāk nekā 100 kriptovalūtu tirdzniecības pārus, tostarp ETH, BTC, LTC, EOS, GRIN, ZRX, BAT un daudz ko citu. CODEX plāno paplašināt savu atbalstu ne tikai daudzām citām kriptovalūtām pēc rūpīgas drošības un fundamentālas revīzijas, bet arī paplašināt tā pieejamību arī fiat pāriem, galvenokārt USD un EUR.

Kodeksa funkcijas

Vai CODEX ir regulēts?

CODEX ir licence sniegt pakalpojumus, kas saistīti ar fiat un virtuālo valūtu apmaiņu. Licences ļauj arī nodrošināt seifa pakalpojumu virtuālajām valūtām. Saimniecisko darbību reģistrs regulē šo licenci, un, pateicoties tai, CODEX saglabā statusu kā pilnībā regulēta apmaiņa ES. Attiecīgās licences ir FVR000169 un FRK000141.

Kriptovalūtas telpā uzticēšanās ir svarīgs jautājums. Ar biržu uzlaušanu katru dienu un ar tik daudziem ICO izkrāpšanas gadījumiem – investori un tirgotāji tagad ir piesardzīgi un rūpīgi pārbauda, ​​kam viņi uzticas saviem līdzekļiem.

Tāpēc CODEX ir nolēmis, ka viens no lielākajiem mērķiem ir panākt un saglabāt uzticību. Tas tiek darīts, strādājot ar sabiedrību un tās labā.

Codex kopiena

Kaut arī daudzās kriptovalūtu biržās galvenā uzmanība tiek pievērsta tikai peļņas gūšanai, CODEX mērķis ir būt uz sabiedrību orientētam. Kā tāds tas nodrošina virkni infrastruktūras risinājumu, kas var strādāt ar dažādiem blokķēdēm. Pašlaik CODEX galvenokārt ir vērsta uz EOS, jo komandai ir lielāka bloku ķēde. Tomēr nākotnē tas paplašināsies arī citās kopienās.

Piemēram, CODEX cer kļūt par hibrīdu apmaiņu. Apvienojot gan decentralizētas, gan centralizētas apmaiņas funkcijas, CODEX nozīmē izmantot priekšrocības, vienlaikus samazinot trūkumus. Tas plāno to darīt, atļaujot tīmekļa / darbvirsmas pieteikšanās metodi ar privātajām atslēgām, nevis lietotājvārdu un paroli. Lai gan tas galvenokārt ir pieejams EOS lietotājiem, CODEX paplašinās viņu sasniedzamību un ļaus citiem blokķēdēm pieteikties tāpat. Tādā veidā CODEX neturēs lietotāja līdzekļus, vienlaikus samazinot personas datu apjomu, ko tā glabā par saviem klientiem.

Codex Exchange

Papildus tam CODEX turpina radīt infrastruktūras risinājumus, kurus var izmantot dažādas bloku ķēdes kopienas, piemēram, bez maksas ģenerēt EOS makus vai koplietot CODEX kodus ar kopienu. Kodi ir elektroniska talonu sistēma, kas atvieglo līdzekļu tūlītēju pārskaitīšanu pa platformām bez maksas. Tās vispirms tika izstrādātas iekšējai lietošanai, bet drīz kļūs plaši pieejamas.

Tikai divu mēnešu laikā ir jau vairāk nekā 9000 aktīvo lietotāju. Tas parāda, ka CODEX ir labi veicis kopienas mērķa sasniegšanu.

Drošības pasākumi

CODEX apmaiņa nopietni uztver drošību, jo vienmēr ir iesaistīti līdzekļi. CODEX pārsniedz citu apmaiņas drošības pasākumus, lietotāju API izmantojot EdDSA kriptogrāfiju. Tādējādi CODEX neglabā nekādus API noslēpumus vai datus. Tā vietā CODEX glabā tikai attiecīgo publisko atslēgu.

Turklāt CODEX ir sava iekšējā krāpšanas apkarošanas sistēma. Šī sistēma darbojas, lai identificētu neparastu rīcību, kas var liecināt par krāpšanu, piemēram, lielu izņemšanu bez brīdinājuma. Ja sistēma atzīmē krāpšanu, CODEX to izmeklēs.

Lai vēl vairāk nodrošinātu CODEX drošību, apmaiņa iesaistās daudzpakāpju drošības auditā. Sākumā to pārbauda Hakens ārējās drošības revīzijas grupa. Otrais posms ietvēra iekšējās drošības auditu, bet trešais ir pašreizējā bug bounty programma. Ir vēl viens izšķirošs 4. solis, tomēr, tā kā tas pašlaik notiek, to nevar atklāt.

CODEX tirdzniecības maksas

Kā apmaiņa CODEX ir jāpelna nauda, ​​lai varētu uzturēt savu vietni, serverus, komandu un citus izdevumus. Viņu uzņēmējdarbības modelis ir vērsts uz tirdzniecības maksām, kuras tirgotāji maksā, pērkot vai pārdodot savus digitālos aktīvus. Pat ja tā, CODEX spēj saglabāt šīs maksas diezgan konkurētspējīgas.

Kodeksa maksas

CODEX mērķis ir nodrošināt zemas maksas, lai lietotājiem nebūtu jāuztraucas par augstām komisijām. Par depozītu veikšanu jūsu CDX kontā nav jāmaksā. Maksa par darījumiem tiek veidota pēc ražotāja ņēmēja modeļa un pieaug tikai līdz 0,05 procentiem.

CODEX marķieris

CODEX marķieris CDX ir paredzēts platformas lietotāju atbalstam un apkalpošanai. Tas arī stimulē platformas izaugsmi, atalgo lietotājus par lojalitāti un mudina rīkoties. CDX marķierim nebija ICO, un pilns CDX piegāde tiek piešķirta, izmantojot tirdzniecības ieguvi un daudz ko citu.

Kodeksa marķieris

Kopējais piedāvājums ir 2 miljardi CDX, un ieguldītājiem tiek piešķirti 15 procenti. 9 procenti tiek piešķirti komandai, 25 procenti rezervei un 51 procenti naudas atmaksai. Šie 51 procents ir daļa no tirdzniecības ieguves funkcijas. Jums jāņem vērā, ka 49 procenti marķieru ir iepriekš iegūti. Šīm iepriekš izraktajām monētām piešķiršanas periods ir vienāds ar gadu, jo tas palīdzēs stabilizēt žetona cenu.

Kas ir CODEX’s Trade Mining Feature?

Vēl viena interesanta CODEX iezīme ir tirdzniecības ieguve, par kuru jūs, iespējams, neesat dzirdējuši citās biržās. Tas ir veids, kā tirgotāji automātiski iegūst dividendes CDX veidā, vienkārši tirgojoties. Stimuli koncentrējas uz noteiktiem konkrētiem tirgiem. Katru dienu dažādi tirgotāji biržā savā starpā saņem līdz 1 000 000 CDX žetonu. Šie CDX marķieri tiek sadalīti proporcionāli. Tie, kuru maciņos ir vairāk CDX, saņems lielāku atdevi par tirdzniecības ieguvi. Izplatīšanas laikā katru dienu CODEX pirmajā gadā būs 1 miljons CDX žetonu. Dienas summa katru gadu samazināsies.

Salīdzinot ar citām tirdzniecības ieguves metodēm, nav riska, ka kalnrūpniecībā pilnībā dominēs viena persona. Tas tiek darīts ar apjoma / bonusa līdzsvaru, kas samazinās efektu, kad tas tiks sasniegts, dodot ikdienas tirgotājiem vienādas iespējas nopelnīt žetonus.

CODEX lojalitātes programma

Papildus CDX žetonu nopelnīšanai, izmantojot tirdzniecības ieguvi, jūs varat tos nopelnīt arī caur lojalitātes programmu. Šī programma apbalvo tirgotājus, kas katru dienu veic darījumus platformā. Atlīdzības tiek piegādātas CDX žetonu veidā.

Lojalitātes programma

Citi ieguvumi CDX turētājiem

Lai mudinātu lietotājus turēt CDX žetonus, CODEX piedāvā dažas citas priekšrocības, lai to izdarītu. Tirdzniecības maksu apmaksa ar CDX nodrošina 50% atlaidi pirmajam gadam.

Ir arī iespēja pieteikties uz reizinātāju CDX marķiera atlikumā. Tas attiecas uz tiem, kas piedalās tirdzniecības ieguves rūpniecībā. Tas ļauj tiem, kas atbilst CDX marķiera slieksnim, izmantot skaļuma reizinātāju, lai palielinātu ieņēmumus.

Turklāt filiāles, kurām ir CDX žetoni, saņems lielāku komisijas maksu par katru novirzīšanu. Bāzes nodošanas komisija ir 20 procenti no tirdzniecības maksām. Atkarībā no filiāles CDX marķiera atlikuma šis skaitlis var palielināties līdz 40 procentiem.

Kādā brīdī CDX žetonu īpašniekiem būs iespēja iesaistīties jaunu žetonu sarakstā. Viņi arī varēs balsot par to, kuriem no tiem vajadzētu kļūt pieejamiem nākotnē.

Citas galvenās iezīmes

  • Ir pieejama demo versija, lai jūs varētu apskatīt platformu, pirms veicat depozītu un sākat tirdzniecību.
  • Jūs varat izvēlēties starp dienas režīmu un nakts režīmu.
  • Birža piedāvā mērogotus pasūtījumus, ko iezīme izmanto pieredzējuši tirgotāji, lai uzsāktu vai izietu no darījuma cenu diapazonā.
  • CODEX atbalsta 9 dažādas valodas, tostarp angļu, vācu, spāņu, franču, portugāļu, Dienvidkorejas, ķīniešu un japāņu.

CODEX ceļvedis

Paredzams, ka 2019. gada otrajā ceturksnī CODEX uzsāks daudzas funkcijas un uz sabiedrību vērstus infrastruktūras risinājumus, tostarp EOS privātās atslēgas pieteikšanos un seifa ģenerēšanu..

Tas arī uzsāks jaunu atbilstošu dzinēju, kas izgatavots no nulles un fiat tirdzniecības pāriem, vienlaikus ļaujot veikt pirkumus ar kredītkartēm un debetkartēm.

Secinājums

CODEX ir viena no jaunākajām pieejamajām kriptovalūtas apmaiņām, taču tās mērķis ir ieviest jaunu garu kriptogrāfijas telpā, uzticoties un orientējoties uz sabiedrību.

Kaut arī apjoms joprojām ir mazs, un fiat tirdzniecības pāri vēl nav pieejami, kriptovalūtas biržai ir spēcīga drošība, izmantojot šifrēšanu, tirdzniecības maksas stimulus un daudzas citas funkcijas, kuras, pēc viņu domām, pievilinās jaunus lietotājus.

CODEX noteikti izskatās kā interesanta jauna platforma, kurai priekšā ir gaiša nākotne.

Apmeklējiet Codex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me