DEXFIN birža uzsāka unikālu IEO VICTORIA VR fotoreālistiskās virtuālās realitātes iepriekšēju pārdošanu

2020. gada 18. decembrī, DEXFIN APMAIŅA uzsāka viņu unikālās VR IEO iepriekšējās pārdošanas pirmo kārtu. Šis solis pavērs durvis aizraujošākajai 2021. gada virtuālās realitātes platformai – Viktorijas VR.

Lūdzu, ņemiet vērā: šis ir paziņojums presei

VICTORIA VR (virtuālā realitāte) ir iecerēta kā pilnīgi unikāla platforma, kas savieno visas virtuālās realitātes platformas. VICTORIA VR ar savu fotoreālistisko grafiku un novatoriskajām pieejām rada patiesu virtuālu revolūciju. Tas lietotājiem nodrošina decentralizētu fotoreālistisku virtuālo pasauli, kas pilnībā izmanto apbrīnojamo blokķēdes iespēju priekšrocības, izmantojot visas no tā izrietošās priekšrocības..

VICTORIA VR marķieris pašlaik ir pieejams iepriekšpārdošanā kā IEO DEXFIN apmaiņa. DEXFIN ir revolucionārs FinTech uzņēmums, kas nodrošina augstākās kvalitātes Eiropas kriptogrāfijas biržu. Pilna informācija ir atrodama vietnē VICTORIA VR vietne, kurā varat arī lejupielādēt Baltā grāmata VICTORIA VR.

Papildus satriecošajai virtuālajai grafikai, decentralizācijai un blokķēdei VICTORIA VR piedāvā arī pasīvus ienākumus 20% gadā no mieta. Citas priekšrocības ir uzskaitītas zemāk esošajā pārskatā.

VICTORIA VR virtuālā realitāte sniedz jums pirmo fotoreālistisko pasauli bez ierobežojumiem

Virtuālās realitātes tirgus plaukst un līdz 2024. gadam tas var pārsniegt 70 miljardus ASV dolāru. Virtuālā realitāte tā lietotājiem rada pilnīgi jaunas iespējas. Mēs dzīvojam pārsteidzošā pasaulē, kas nepārtraukti progresē un katru dienu kļūst arvien ātrāka, pateicoties jaunākām un novatoriskākām tehnoloģijām. Tomēr mēs esam ierobežoti. Mūs ierobežo fizikas likumi, mūsu cilvēka ķermenis un laiks. Tomēr virtuālā realitāte piedāvā jums pasauli, kurā šādu ierobežojumu nav. Iedomājieties pasauli, kurā:

  • Lai nokļūtu skolā vai darbā, katru dienu nav jābrauc stundu.
  • Jums nav jālido pāri kontinentam personīgai vai biznesa tikšanai.
  • Jūs varat baudīt koncertu, teātra izrādi vai izstādi kopā ar miljoniem citu cilvēku no visām pasaules malām.
  • Jūs varat viegli apmeklēt jebkuru vietu un būt jebkas.
  • Neviens nevar diktēt jūsu uzņēmuma darba laiku, neviens nevar slēgt jūsu biznesu, neviens nevar neko no jums atņemt un nav bloķēšanas.
  • Jūs nevarat inficēties ar slimībām, jūs nevarat ievainot un jūs nevarat nomirt.

Ņemot vērā mūsdienu globālās problēmas un arvien pieaugošo tehnoloģiju pasauli, uz visiem laikiem ir mainījusies aina, kā mēs sazināmies un darbojamies kā sabiedrība. Izmantojot šos notikumus, uzņēmumiem un cilvēkiem ir iespēja efektīvi un izdevīgi izmantot šos mirkļus. VICTORIA VR ne tikai palīdz cilvēkiem sazināties no visas pasaules, bet arī izmanto novatorisku blokķēdes tehnoloģiju, lai paplašinātu to, ko mēs uzskatām par valūtu, lietošanu un izpratni.

VICTORIA VR: Decentralizēta pasaule, izmantojot blokķēdi

VICTORIA VR ir masveida multiplayer online (MMO) virtuālā pasaule ar fotoreālistisku grafiku, kas veidota uz blokķēdes. Lietotāji var iegūt VR kriptonauda, ​​izmantojot savu darbību virtuālajā realitātē VICTORIA VR. Viņi var tirgot zemes un būvēt savus ar internetu saistītos projektus un lietojumprogrammas, iegūt un radīt unikālus aktīvus, izpētīt pasauli, kurā ir pilns ar lietotāja izveidotu saturu, izpildīt izaicinošus uzdevumus un spēlēt spēles.

Visi aktīvi tiek reģistrēti šeit, publiskajā blokķēdē. VR pasaule pilnībā pieder lietotājiem un sabiedrībai, kas arī rada noteikumus visai kopienai, jo VICTORIA VR pasaule ir DAO (Decentralizēta autonomā organizācija).

Pateicoties VICTORIA VR, jūs varat materializēt savas slepenākās vēlmes un piedzīvot savas dzīves lielākās vēlmes. Šeit jūs varat kopīgot visu ar visiem. Un jums vienmēr ir neierobežotas iespējas – strādājot, veidojot, atklājot, tirgojoties un spēlējoties.

VICTORIA VR izstrādei izmanto pārbaudīto Unreal Engine. Pašreizējā ārkārtējā pasaules situācijā (bloķēšana, ekonomiskā krīze 2020. gadā, covid-19) fotorealistiskā virtuālā realitāte kļūst par pieprasītu risinājumu gan uzņēmumiem, gan spēlētājiem, gan parastajiem lietotājiem..

Visa VICTORIA VR pasaule ir veidota saskaņā ar Feng Shui.

VICTORIA VR kriptonauda – Virtuālās pasaules virzītājspēks

VICTORIA VR (VR) ir ERC-20 marķieris un ir galvenā VICTORIA VR valūta. Marķieris kalpo arī kā atlīdzība aktīvajiem lietotājiem un tiem, kas izmanto mietu. VR kopējais piedāvājums ir noteikts 168 miljardi. Šajā laikā 78B VR ir pieejams iepriekšpārdošanai kā IEO (sākotnējais apmaiņas piedāvājums). Nepārdoti žetoni kalpo kā atlīdzība nākamajiem lietotājiem.

  • Iepriekšpārdošana par 0.00000006 BTC (15/12/2020 – 31/01/2021).
  • Iepriekšpārdošana par 0.00000009 BTC (01.02.2021. – 28.02.2021.).
  • Iepriekšpārdošana par 0.00000012 BTC (29/02/2021 – 16/03/2021).
  • Sarakstā DEXFIN apmaiņa un citas apmaiņas (18.03.2021.).

Likme ar 20% APY un tirdzniecība virtuālajā realitātē

Likme ir līdzīga naudas glabāšanai termiņnoguldījumā, bet ar daudz lielāku novērtējumu. Jūs vienkārši turat savus kriptogrāfijas aktīvus DEXFIN apmaiņa, radot interesantu pasīvo ienākumu avotu. Izmantojot VR marķieri, jūs saņemat 20% gadā no spēles.

Pateicoties VICTORIA VR, jūs varat arī atklāt jaunus tirdzniecības veidus virtuālajā pasaulē un jaunas biznesa iespējas. Tirgojoties virtuālajā realitātē, lietotāji vienlaikus var redzēt un uzraudzīt visu nepieciešamo informāciju – sociālos tīklus, populāro kriptovalūtu cenas, grafikus, rādītājus un daudz ko citu..

VICTORIA VR: Atrodas Eiropas kripto centrā

VICTORIA VR atrodas Prāgā, Čehijas Republikā, kur tika izveidots diezgan daudz veiksmīgu spēļu, un tas ir vairāku ievērojamu izgudrojumu mājvieta kriptogrāfijas jomā. Daži piemēri ir pirmais kalnrūpniecības baseins (SlushPool), kas sākās Čehijā 2010. gadā, un pasaulslavenais Trezor aparatūras maks. Čehija ir viena no kripto draudzīgākajām valstīm Eiropā.

Ar savu fotoreālistisko grafiku un novatoriskajām pieejām VICTORIA VR ienes īstu virtuālo revolūciju! VICTORIA VR pasaule ir izveidota un pieder lietotājiem, un tā ir paredzēta, lai pastāvīgi motivētu lietotājus darboties un algoritmiski veidot meklējumus un tādējādi dzīvot bez tās veidotājiem. Šeit jūs varat iegādāties un izveidot unikālus aktīvus, kurus to lietderības dēļ meklēs gan uzņēmumi, gan uzņēmumi, gan atsevišķi lietotāji. Pārliecinieties, kas jums ir pieejams vietnē VICTORIA VR.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par VICTORIA VR un to, kādi pakalpojumi tiks sniegti nākotnē, noteikti sekojiet tiem sociālajos tīklos:

Ja jūs interesē plašāka informācija par VICTORIA VR vai DEXFIN EXCHANGE un kādi pakalpojumi tiks sniegti nākotnē, tad noteikti sekojiet tiem sociālajos tīklos:

VICTORIA VR:

DEXFIN:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me