Kdy vyjde dalsi díl The Last of Us?

Kdy vyjde dalsi díl The Last of Us?

Kdy bude The Last of Us 3

The Last of Us Part III můžeme očekávat nejdříve v roce 2026 na PlayStation 5 a později PlayStation 6. Kromě toho, že se o těchto informacích déle šušká v insiderských kruzích (přinesl je například leaker DomTheBomb), na jejich pravděpodobnost odkazují i další okolnosti.

Jak často bude vycházet The Last of Us

Epizody budou vycházet každé pondělí

První sezóna seriálu The Last of Us se bude skládat celkem z devíti dílů, přičemž poslední díl bude odvysílán v pondělí 13. března, píše gamesradar.com.
Archiv

Kde koukat na The Last of Us

Aktuálně máte možnost sledovat "The Last of Us" streaming u HBO Max.

Kdo dabuje Last of Us

Re: Poslední z nás / The Last of Us

Můj TOP: Zdeněk Štěpán, Filip Jančík, Vladimír Žďánský, Martin Kot, Jiří Kodeš, Elmar Kloss, Jan Pecha, Ladislav Novák, Michal Vostřez, Marie Fronková, Tomáš Tintěra, Alice Hurychová, Jiří Balcárek a Jindřich Stožický.

Jak končí hra The Last of Us

Ellie se kousek před Jacksonem zastaví a řekne Joelovi kousek příběhu o tom, jak ji kdysi pokousali a svěří se mu, že se cítí vinna za to, že přežila. Ellie nakonec řekne Joelovi ať jí přísahá, že všechno co jí kdy o Světlonoších řekl byla pravda. Hra končí s odpovědí Ellie „ok“.

Kdy vyjde 9 díl Last of Us

ledna 2023. První řada seriálu má 9 epizod. Průměrná stopáž jedné epizody se pohybuje kolem 60 minut, ačkoli pilotní díl trvá 1 hodinu a 20 minut. Seriál The Last of Us dorazí na HBO Max už na začátku roku 2023.

Koho dabuje Bohdan Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdo je světlonoš v Last of Us

Na scéně se také objevila skupina, která si říkala Světlonoši a byli to někdo jako povstalci proti současnému režimu. Lidé, co nebyli nakažení, byli přemístěni do karanténních oblastí ve městech, kde vojáci prosazovali krutý režim a mnohdy zbytečně popravovali civilisty.

Kdo dabuje Ellie

Tu v seriálové adaptaci hraje Ashley Johnson, která v hrách dabuje právě Ellie.

Kdo mluví Flopa

Bohdan Tůma | ČSFD.

Kdo mluví Alzáka

BOHDAN TŮMA vypráví o dabování Alzáka: Jak moc toho lituje (Patreon bonus) – YouTube.

Jak skončí The Last of Us

Ellie se kousek před Jacksonem zastaví a řekne Joelovi kousek příběhu o tom, jak ji kdysi pokousali a svěří se mu, že se cítí vinna za to, že přežila. Ellie nakonec řekne Joelovi ať jí přísahá, že všechno co jí kdy o Světlonoších řekl byla pravda. Hra končí s odpovědí Ellie „ok“.

Kdo dabuje Joela

Ale Joela s hlasem Zdeňka Hrušky bych neodmítla, to by mohlo být hodně fajn, si myslím.

Kdo hrál flop Bing

Obsazení filmu Bing

Elliot Kerley .. Bing
Mark Rylance .. Flop
Eve Bentley .. Sula
Akiya Henry .. Amma
Shai Portnoy .. Pando

Kdo vymyslel Alzaka

Alzák
Alzák na alzaboxu
Vytvořil Jan Coufal
Namluvil Bohdan Tůma
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Proč Abby zabila Joela

Když ho ve hře mlátila, Abby se Joela zeptala, jestli si ji pamatuje, ale nezdálo se, že by ji poznal. Když se Ellie dozvěděla, co se děje, přispěchala na místo činu a snažila se skupinu prosit, aby toho nechala. Její prosby však všichni ignorují, přičemž Ellie zoufale žádala Joela, aby prostě vstal.

Kdo dabuje Kurta Russella

2. Jiří Štěpnička (Deepwater Horizon: Moře v plamenech – Prima, Hokejový zázrak, Hvězdná brána – VHS, Osm hrozných, Poseidon, Rychle a zběsile 8, Rychle a zběsile 9, Škola Superhrdinů/Super střední – DVD/HBO, Tenkrát v Hollywoodu, Tequila koktejl – ČT, Únos,…)

Co je Bing za zvire

Bing je titulní postavou seriálu. Je to 3letý černý zajíček.

Jak se jmenují kamarádi Binga

Dětský ručníček Zajíček Bing.

Zdobí jej obrázek Zajíčka Binga a jeho kamarádů Hoppity Voosh, Suly, Pando a Flopa.

Jak je starý Alzák

Na jaře roku 2007 se Alzák představil veřejnosti jako zhmotněný maskot. Prvotní skicu, která spatřila světlo světa už ve svých audio počátcích, tedy v roce 2005, jsme rozpracovali a s velkou slávou vyvěsili na billboardy po celé Praze s teasingovou kampaní, kterou zelený mužík zahájil prostým „Ahoj!

Jak vznikl název Alza

Dne 29. listopadu 1994 si pořídil živnostenský list a poté prodával počítače. Roku 1998 si otevřel první kamenný obchod s elektronikou s názvem Alzasoft. Roku 2000 si zřídil internetový obchod Alza.cz (název vznikl jako zkratka jeho jména Aleš Zavoral).

Jak UMRE Joel

Stalo se mu to, když dvojice prchala před nájezdníky, kteří dorazili do opuštěného komplexu, jenž byl kdysi považován za útočiště Světlušek. Ellie se podařilo najít prázdnou chatu, kde se s krvácejícím Joelem ukryla. Je to zoufalá situace a fanouškům se při pomyšlení na Joelovu možnou smrt svírá srdce.

Kdo je Abby

Abby je zajímavou paralelou k Ellie. Podobně jako ona (i když z odlišných důvodů) se nachází spíše na okraji společnosti, ve které žije. Stejně jako ona je hnaná kupředu touhou po pomstě, ale zároveň má i morální kompas.

Koho dabuje Švehlík

Jeho hlasem z mnoha filmů promlouvají Jack Nicholson, Charles Bronson, Anthony Hopkins, Robert De Niro nebo Burt Lancaster. Jeho hlasem mluví postavy z filmů Starman, Návrat do budoucnosti II, ve Válce Roseových daboval Dannyho DeVita. Je jedním z hrstky herců, kteří cenu za mistrovství v dabingu získali opakovaně.

Koho dabuje Soukup

Nadaboval Arnolda Schwarzeneggera, Bruce Willise, Roberta Redforda, Sylvestera Stallona a mnoho dalších. Mezi nejoblíbenější práce Pavla Soukupa však patří dabování francouzských filmů a komentování dokumentů.