Jak zaplatit zásilku v aplikaci?

Jak zaplatit zásilku v aplikaci?

Jak zaplatit v aplikaci Zásilkovna

Jak na toV aplikaci si vyhledejte zásilku k vyzvednutí.Klikněte na "Zaplatit dobírku".Budete přesměrování na bezpečnou platební bránu, kde vyplníte údaje ze své karty.Ujistěte se, že máte na kartě povoleny online platby a máte nastavený dostatečný limit pro platby na internetu.

Proč nejde zaplatit Zásilkovna

I po napárování ke kartě Google Pay v appce Zásilkovna stále nevidíte U některých karet je potřeba mít aktivované platby pomocí Google Pay i na straně své banky. V tomto případě doporučujeme banku kontaktovat. Může jít také o řešení přes aplikaci banky, od níž máte kartu.

Jak se platí přes Zásilkovnu

Při vyzvednutí balíčku na Vámi zvolené pobočce Zásilkovny tak můžete dobírku uhradit buď v hotovosti, a nebo nově také kartou. Stejně tak můžete zaplatit kartou také řidiči kurýrní služby "Zásilkovna domů".
Archiv

Jak funguje platba na dobírku Zásilkovna

Dobírka neboli doběrečné je finanční poplatek, který umožňuje doručení zboží adresátovi bez platby předem. Za možnost platby až ve chvíli předání hradí adresát drobný finanční obnos, a to doručovateli zásilky. Částka za zboží je pak převedena e-shopu/odesílateli.

Jak se posilaji věci přes Zasilkovnu

Dobírku bylo doteď možné platit na výdejních místech buď kartou, přes platební bránu v SMS, anebo hotově. Platba přes aplikaci je dalším a mnohem rychlejším a hlavně pohodlnějším způsobem, jak uhradit dobírku. Zvlášť v době, kdy spousta z nás už nenosí v kapse peněženku, ale platí vše přes telefon.

Jak funguje aplikace Zásilkovna

Co umí mobilní aplikace Zásilkovna Stačí zadat parametry zásilky a příjemce, a pak zásilku odnést na naše podací místo. Vědeli jste, že s aplikací Zásilkovna můžete odesílat zásilky až do 10 kg V aplikaci klikněte na “Vrátit zásilku”, zadejte vratkový kód a pak zásilku zaneste na podací místo, které máte po ruce.

Jak zadat kód do Zasilkovny

Klient má možnost pro vytvoření štítku využít klientskou část webového rozhra- ní www.zasilkovna.cz, případně využít funkce API pro propojení systému. Štítky jsou připraveny ve formě PDF a Klient je po vytištění umístí na Zásilku.

Co znamená kód Zásilkovny

Po zaplacení aplikace vygeneruje kód, se kterým pak zákazník může zásilku odnést do pěti dní na nejbližší výdejní místo Zásilkovny (po uplynutí této doby vygenerované heslo expiruje a pokud zákazník zásilku nepodal, vrátí se mu peníze na jeho účet).

Jak dlouho je platny kód na Zasilkovnu

podací heslo pro zásilku, které je vygenerováno po platbě, má platnost 5 kalendářních dnů – pokud ho tedy během této lhůty nevyužijete, automaticky dojde ke stornování zásilky a následnému vrácení platby na Váš účet.

Kde najdu kód zásilkovna

Zákazník pak při vracení zboží zpětnou zásilku podá zdarma na jakémkoliv podacím místě Zásilkovny a nahlásí zde daný 8místný kód. Kód je unikátní pro daný e-shop. Detaily najdete na zasilkovna.cz/zpetna-logistika.

Jak zadat kód do Zásilkovny

Zásilku jednoduše vložíte do systému online na pár kliknutí – přes mobilní aplikaci. Štítek vám vytiskneme na podacím místě. Podání zásilky vám nezabere víc než minutu. Na podacím místě jen sdělíte heslo z aplikace a předáte zásilku.

Jak se generuje kód na Zasilkovnu

Klient má možnost pro vytvoření štítku využít klientskou část webového rozhra- ní www.zasilkovna.cz, případně využít funkce API pro propojení systému. Štítky jsou připraveny ve formě PDF a Klient je po vytištění umístí na Zásilku.