Jak vyrobit korunku na vodní dýmku?

Jak vyrobit korunku na vodní dýmku?

Co dát do vodní dýmky místo tabáku

Mléko a vodní dýmka

Když do vázy nalijete trochu mléka, kouř bude mnohem hustější, mléko lijte s mírou, jinak vám napění a nateče do šlauchu.

Co se dává do vodní dýmky

Do skleněné vázy vodní dýmky nalijte takové množství vody, aby po sestavení dýmky (spojení vázy s kovovým tělem dýmky) dosahovala voda 3až 5 cm nad spodní okraj kovové trubice, která zakončuje tělo dýmky. Jako náplň vázy můžete pro zpestření místo vody použít i mléko nebo přidat do vody led pro větší ochlazení kouře.
Archiv

Jak udělat doma vodní dýmku

Nachystejte si tabák a korunku k vodní dýmce. Rozdrobený tabák do korunky volně nasypte, obsah tabáku by měl dosahovat cca 3mm pod horní okraj korunky. Tabák nepěchujte, jinak bude dýmka špatně táhnout. Poté si nachystejte čtverec alobalu o velikosti cca 15 x 15 cm na zabalení korunky s tabákem.

Jak dát tabák do vodní dýmky

Vezmeme si korunku a rozdrobíme do ní tabák, tak aby byl cca 3 mm pod horní okraj korunky. Tabák nepěchujeme jinak by vodní dýmka špatně táhla a tabák by neseschl celý. Poté si vezmeme nachystaný alobal o velikosti 15 x 15 cm a zabalíme přichystanou korunku s tabákem.
Archiv

Jak nabít korunku

Jednoduše nabijete korunku tak, že tabák leze přes okraj v množství stejném, jako už je pod okrajem korunky. Po lopatě, nabijte korunku po okraj a stejné množství dejte ještě navrch, utvoří se kopec. Řekl někdo overpack Nejlépe to funguje s klasickými korunkami, zvlášť s těmi syrského typu.

Jak začít s vodní dýmkou

Podržte kouř v ústech, ale pokuste se jej nevdechnout. Vydechněte kouř z úst a hned znovu potáhněte. Může to trvat dobrých 10 – 20 sekund, než se dýmka zapálí. Tabák by se měl natřást.

Jak vyrobit vodní dýmku z PET lahve

Bong z propisky a plastové láhveVezmeme si plastovou láhev a v první třetině od spodu uděláme otvor na trubičku z propisky.Plastovou trubičku zapíchneme do láhve tak aby kousek koukal ven a druhý směřoval na dno láhve.Do spodu láhve kousek po otvor naplníme vodou.Do trubičky umístíme byliny.

Jak naplnit korunku

Jednoduše nabijete korunku tak, že tabák leze přes okraj v množství stejném, jako už je pod okrajem korunky. Po lopatě, nabijte korunku po okraj a stejné množství dejte ještě navrch, utvoří se kopec.

Jak spravne Roztahat vodni dýmku

Roztahat vodnici a použítí není složité:

Velmi jednoduché, začněte tahat přes šlahoun do sebe. Chce to nějakého člověka, který dlouho vydrží do sebe tahat, tahejte tak dlouho, dokuď nebude vycházet kouř. Může to chvíly trvat – záleží na vrstvě tabáků, alobalu, v případě potřeby přidejte další uhlík.

Co je to Badcha

Badcha je náhrada za alobal, která navíc skvěle odvádí přebytečný horký vzduch z korunky. Komín uprostřed zajišťuje, že se tabák uvnitř korunky nepřepaluje. Vaše příjemně strávené chvíle u vodní dýmky tak nebudou narušovány nezbytným staráním se o žhavé uhlíky. Součástí setu je hliněná turecká korunka.

Jak dlouho vydrží vodní dýmka

Stejné uhlíky (bez rychlozápalných směsí) se používají do kadidelnic a vonných lamp. Doba kouření je přímo úměrná výdrži uhlíků a hlavně intenzitě kouření. Výdrž kokosového uhlí je přibližně 90–120 minut a rychlozápalných uhlíků okolo 30–60 minut. Vodní dýmky mají několik modifikací.

Jak spravne Roztahat vodni Dymku

Roztahat vodnici a použítí není složité:

Velmi jednoduché, začněte tahat přes šlahoun do sebe. Chce to nějakého člověka, který dlouho vydrží do sebe tahat, tahejte tak dlouho, dokuď nebude vycházet kouř. Může to chvíly trvat – záleží na vrstvě tabáků, alobalu, v případě potřeby přidejte další uhlík.

Jak funguje kýbl

Když voda vyteče je možné inhalovat takto vzniklý kouř. V praxi je ovšem lepší ponechat v PET láhvi trochu vody, díky čemuž se dá Gravity bong (též známý jako Kýbl či Finský bong) protřepat, neboli šterchnout, čímž dojde k filtraci obdobně jako u klasického bongu.

Jak si vyrobit dýmku

Postup výroby dýmky

Můžete však použít i dřeva jako: různé ovocné stromy, eben, oliva nebo tzv. morta, což je stářím zčernalé dřevo dubu. Poté si nakreslíme potřebný tvar dýmky na přířez a dřevo zařízneme do požadovaného tvaru. Použijeme ruční pilu, nebo pásovou pilu.

Jak zapálit uhlík do vodní dýmky

K zapálení uhlíku použijte kleštičky, které slouží k manipulaci s uhlíkem a nebo tabákem. Uchopte uhlík do kleštiček a zapalte jeho okraj. Uhlík se pak sám celý zažehne pomocí rychlozápalné směsi.

Jak pouzivat Badchu

Stačí umístit badchu na korunku, položit uhlíky na sítko badche, počkat dobu potřebnou k rozehřátí nástavce, a můžete z dýmky směle potáhnout. Komínek ve středu nástavce navíc skvěle odvádí přebytečné teplo z korunky a zajišťuje, že se tabák uvnitř nepřepaluje.

Jak Nazhavit uhlíky do vodnice

Jak uhlíky nažhavit

V domácím prostředí je volbou č. 1 elektrický žhavič. Vhodná je topná spirála v kombinaci s ochrannou mřížkou, narazit můžete také na komínové či podélné žhaviče. Využít lze i plynový sporák, tím myslím jeho desku – opět vám pomůže mřížka.

Jak se nejlíp Zhulit

Mnoho lidí rádo hulí jointy. Jiní preferují jiné metody. I když vám však dojdou papírky, tak existuje mnoho způsobů, jak se můžete zhulit i bez nich. Můžete použití tradiční metody, jako jsou různé dýmky a bongy, a nebo můžete být kreativní a vyrobit si vlastní pomůcky pro kouření z běžně dostupných předmětů.

Jak nahrat uhlíky do dýmky

Nedá:-) Pro rozpálení použijte plynový sporák, otevřený oheň v grilu či krbu nebo lze zakoupit speciální žhavič určený výslovně pro rozpalování uhlíků do vodní dýmky: http://www.svetdymek.cz…

Jak správně nabít dýmku

Více zkušenější kuřáci pak často používají takzvanou metodu dvou kroků, kdy do hlavičky tabák jen nasypete a pak jej lehce stlačíte zhruba do poloviny hloubky hlavičky. Následně přidáte další tabák, plníte až po okraj, a potom zase zatlačíte, tak by od okraje byly zhruba 3 mm volné.

Kde sehnat uhlíky do vodnice

Nejlepší je si je koupit v nějaký čajovně nebo si je přes čajovnu objednat a pořádnou zásobičku ty se nikdy nezkazi.

Co použít místo drtičky

Použití prázdné lahvičky od léků a mince je zastaralá technika drcení, která je dokonalá. Vezměte prázdnou lahvičku od léků a vhoďte do ní kousek marihuanové paličky, kterou chcete nadrtit. Poté vezměte kovovou minci a přidejte jí také do lahvičky. Před použitím mince je vhodné použít dezinfekci nebo ji jinak očistit.

Co je to HHC

Hexahydrokanabinol, zkráceně HHC je další z mnoha kanabinoidů, který pochází z konopí. Jedná se o žhavou novinku, která dorazila na český trh z USA. A ano, má podobné účinky jako THC. Až na jeden rozdíl, v ČR je prodej HHC legální.

Jak správně zapálit uhlík do vodní dýmky

Pokud používáte dřevěný uhlík, rozehřívejte jej z obou stran na plynovém nebo elektrickém vařiči cca 5 – 8 min. Uhlík musí být nažhavený z obou stran kompletně, jinak při položení na korunku pomalu dohasíná a dýmka rychle končí. Při použití tzv. samorozpalovacího uhlíku stačí jen rozpálit nad zapalovačem (4).

Jak správně napěchovat dýmku

Nacpat dýmku lze různými způsoby

Více zkušenější kuřáci pak často používají takzvanou metodu dvou kroků, kdy do hlavičky tabák jen nasypete a pak jej lehce stlačíte zhruba do poloviny hloubky hlavičky. Následně přidáte další tabák, plníte až po okraj, a potom zase zatlačíte, tak by od okraje byly zhruba 3 mm volné.