Jak vyrobit čerta?

Jak vyrobit čerta?

Jak si vyrobit kostým čerta

Prohledejte skříň a zkuste najít nějaké staré kousky oblečení, nejlépe v černé barvě. Skvěle poslouží černé kalhoty či legíny a černý vršek, přes který oblečte tmavý huňatý či hnědý kožich. Právě kožich je to hlavní, co by vám nemělo chybět, neboť bez něj by kostým čerta neměl ten správný říz.
Archiv

Jak udělat čertovské rohy

Z kartonu si nastříháme/nařežeme pruhy, které tavnou pistolí slepíme do kroužku. Kroužky vyrábíme do páru a postupně je zmenšujeme. Kroužky si naskládáme na sebe a vytvoříme si zhruba tvar, jaký bychom u rohů chtěli. Postupně lepíme kroužky z kartonu na sebe.

Jak si vyrobit kostým kočky

Ke kostýmu kočky potřebuje vaše dítě především čelenku do vlasů s kočičíma ušima– tu si můžete koupit v obchodě s kostýmy nebo si ji snadno vyrobíte sami. Vystřihněte dvě trojúhelníkové uši z tvrdého papíru, látky nebo plsti a přilepte je tavnou pistolí k jednoduché čelence.

Jak vyrobit kašírovanou masku

Vyrobit si kašírovanou masku není těžké a je i zábavné, jak uvidíte na videu. Stačí jen nafouknutý balonek, noviny nebo reklamní letáky natrhané na proužky a tekuté lepidlo na tapety. A nakonec špendlík, kterým balonek, až základ masky uschne, propíchnete.

Jak si vyrobit masku

Nastříhejte noviny na proužky nebo natrhejte na malé kousky a nechte je přes noc máčet se ve vodě. Příští den přidejte tapetové lepidlo a promíchejte. Výslednou hmotu pak už budete jen vrstvit na alobalovou nebo plastovou masku. Alobalovou masku zespodu podložte.

Jak vyrobit rohy zloba

rohy vytvaruješ z novinového papíru a omotáš černou lep. páskou (taková ta igelitová, černá a lesklá) a dotvaruješ…do čepice je vlepíš opět lep. páskou. A máš hotovo.

Co říká Kočka ocasem

Když má vztyčený ocas, je klidná, spokojená, cítí se dobře. Když má ocas do otazníku, dává vám tím najevo, že si jí máte všímat, chce si hrát. Když je přikrčená a sklopí uši, cítí se nějak ohrožena, má strach, bojí se. Když mrská ocasem sem a tam, je nervózní, vykolejená.

Jak vyrobit kostým Ferdy Mravence

Skládá se z černého trička s motýlkem, černých tepláčků (legin) s mravenčím zadečkem měkce vycpaným polyesterovými klubíčky (jako měkký polštářek), a tykadel, která jsou měkká a na hlavě drží pomocí širší černé prádlové gumy. Kostým ušijeme na míru (je třeba zadat výšku postavy, délku kalhot, obvod pasu a obvod hlavy).

Jak si vyrobit masku na obličej

Potřebovat budete 1 zralé jablko, 1/2 lžičky mleté skořice lžičku medu, lžičku bílého jogurtu a lžičku ovesných vloček. Očištěné jablko rozmixujte nebo nastrouhejte na jemném struhadle, přidejte ostatní ingredience a vzniklou kašovitou směs naneste na pokožku obličeje. Masku nechte působit 20 minut.

Jak si vyrobit škrabošku

Postup:Vytiskněte si šablonku, vystřihněte ji a obkreslete na tvrdý papír (můžete použít i barevný papír) nebo pěnovku.Hotovou škrabošku přilepte ke špejli pomocí samolepicí pásky.Škrabošku můžete také přidělat na gumu – udělejte po obou stranách hotové škrabošky malou dírku a přivažte gumu.

Jak vyrobit kostým mumie

Jednoduchý kostým mumie můžete vytvořit ze staré lněné látky bílé nebo světle béžové barvy (např. z prostěradla nebo ubrusu). Nastříhejte látku na 10 až 20 cm široké pruhy a dítě jimi následně opatrně a volně omotejte tak, aby se mohlo v kostýmu pohodlně pohybovat.

Jak se vyrábí maska z papíru

Nastříhejte noviny na proužky nebo natrhejte na malé kousky a nechte je přes noc máčet se ve vodě. Příští den přidejte tapetové lepidlo a promíchejte. Výslednou hmotu pak už budete jen vrstvit na alobalovou nebo plastovou masku. Alobalovou masku zespodu podložte.

Jak vyrobit kostým zloby

několik kapesníků na sebe, vystřihnout tvar pera, trochu roztřepit tvar a nalepit na křídla z kartonu…na závěr až bude vše polepené „peřím“ z kapesníků, vše přestříkat černým sprejem (výtv. potřeby, OBI, Hornbach atd.)

Co znamená když na mě usne kočka

Pokud se kočka hrbí, cítí se ohrožena. Kočky mezi sebou komunikují také pomocí pachových signálů. Například značkují močí, aby ostatním kočkám ukázaly: „Tohle je moje území!

Co znamená když mi kočka spí u nohou

Kočka ví, že je v noci nejzranitelnější, a tak spí u nohou, kde má nejlepší přehled o tom, co se děje v okolí. Může tak ochránit nejen sebe, ale i vás. Místo u nohou je strategické pro rychlý útěk. Toto místo si vybírá rovněž v případě, kdy je jí velké horko a ona hledá chladnější prostor.

Jak si vyrobit tykadla

Tykadla: Černý chlupatý drátek seženete ve větších papírnictvích a nebo v obchodech s výtvarnými potřebami. Ten pak jen jednoduše na obou koncích zatočíte do malých spirálek, které vytvoří konce tykadel.

Jak vyrobit kostým berušky

Nejprve si z krabice vystřihneme křídla (uprostřed spojená) a vybarvíme černou a červenou temperou, necháme zaschnout a domalujeme berušce černé tečky. Hotová suchá křídla přivážeme černou gumou, navážeme dvě pružná oka. Z černého drátku vytvarujeme tykadla a připevníme na čelenku.

Jak udělat domaci masku

Smíchejte vaječný žloutek, lžíci medu, lžíci olivového oleje a půl šálku ovesných vloček (pro snazší aplikaci je můžete rozdrtit). Naneste masku na obličej a nechte ji působit 15 – 20 minut. Poté masku důkladně opláchněte vlažnou vodou. Nezapomeňte po použití masky pleť hydratovat vhodným pleťovým krémem!

Jak vyživit vlasy doma

banán – vyživuje vlasy a dodává jim lesk, má hydratační účinky a vysoká obsah vitamínů a draslíku. mléko, tvaroh, jogurt – hydratuje vlasy a pokožku hlavy. sůl – změkčuje pokožku, zlepšuje čisticí schopnost šampónu. pivo – dodává vlasům a pokožce proteiny, vitamíny a minerály, zvětšuje objem vlasů

Jak vyrobit maškarní masku

Nastříhejte noviny na proužky nebo natrhejte na malé kousky a nechte je přes noc máčet se ve vodě. Příští den přidejte tapetové lepidlo a promíchejte. Výslednou hmotu pak už budete jen vrstvit na alobalovou nebo plastovou masku. Alobalovou masku zespodu podložte.

Jak vyrobit masku že Sadry

Postup:Sádrový obvaz nastříháme na proužky o šířce cca 1,5 cm.Namažeme si obličej, nebo ruku, vazelínou.Pokud máme, dáme si kosmetickou čelenku, nebo jinak sepneme vlasy, aby se nám nepletly při práci.Přikryjeme si oblečení hadrem.

Jak vyrobit masku kostlivce

Strašlivý kostlivec

Přemýšlíte, jak svoje dítko proměnit v kostlivce Zkuste vzít černé tričko a na něj pomocí oboustranné lepenky nalepit kosti vystřižené z papíru. Máte-li dost trpělivosti a času, můžete kosti také potřít třpytivým lakem na nehty, aby ve tmě svítily a působily ještě děsivěji.

Jak vyrobit kostým ducha

Kostým ducha z prostěradla

Taková klasika, která nikdy neomrzí. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak vyrobit kostým ducha z prostěradla, je vystříhnout díry na oči a prostěradlo si přehodit přes hlavu. Pod ním můžete mít bílé či černé oblečení a celý efekt umocnit černě namalovanými oči.

Jak si vyrobit kostým anděla

Postačí vám bílá dlouhá sukně, či šaty ušité z ubrusu nebo jiného oblečení. Ty pak polepte z papíru vyrobenými hvězdičkami, anebo hvězdy namalujte stříbrným fixem. Nakonec nezapomeňte ještě vystřihnout hvězdičku ze zlatého nebo žlutého papíru, kterou přilepte na čelo.

Jak ušít kostým anděla

Z kartonu vystřihnout hvězdičku a křídla. Hvězdičku obal alobalem, dej gumičku a pak jako čelenku na hlavu. Křídla se dají potřít lepidlem a posypat peřím, třeba ze starého polštáře, přidělat gumy na ramena, aby se daly dobře sundavat. Z drátku a alobalu se dá uděla i svatozář na klasickou čelenku.