Jak uplatnit Sodexo Flexi Pass?

Jak uplatnit Sodexo Flexi Pass?

Jak aktivovat Sodexo Flexi Pass

Pro aktivaci karty nemusíte nikam volat ani se přihlašovat. Karta se aktivuje automaticky při vašem prvním placení. Jedinou podmínkou je, aby tato první platba byla provedena KONTAKTNÍM ZPŮSOBEM. To znamená, že kartu je nutné při placení zasunout do platebního terminálu.
Archiv

Na co lze použít Flexi Pass

Flexi Pass CARD je karta k čerpání zaměstnaneckých benefitů pro aktivní odpočinek a volný čas. V našem obchodě můžete uplatnit vaše karty za servis a půjčení kol a elektrokol, půjčovnách lodí, servis a půjčení lyží a snowboardů, výuku v lyžařské škole s reprezentantkou ČR ve skikrossu Kateřinou Neumanovou.
Archiv

Kde se dá platit Sodexo kartou

Přihlaste se se do svého účtu SODEXO (dle pokynů, které byly v obálce v průvodním dopise spolu s Vaší kartou): https://www.sodexo-ucet.cz. Přepnětě na záložku Kde nakupovat. Nastavte si filtr Poukázka nebo karta na Flexi Pass Card a klkněte na Filtrovat.
Archiv

Jak vymenit Sodexo za penize

Vykupujeme pouze papírové Flexi passy, Bonus passy, Gastro Passy a Dárkové passy. Platíme hotově (sídlo – Praha Letňany, kontakty) nebo po zaslání Sodexo Passů poštou na naši adresu, Vám částku převedeme na účet. Množství výkupu je omezeno! Výkup je nutno potvrdit předem a můžeme ho kdykoliv ukončit.
Archiv

Jak si aktivovat kartu

Jak aktivovat platební kartuNákupem u obchodníka, a to kdekoli na světě – kartu při první transakci vložte do terminálu a zadejte PIN.Výběrem hotovosti z bankomatu, a to kdekoli na světě – vložte kartu do bankomatu a zadejte PIN.V Internet Bance – v původní Internet Bance zvolte požadovanou kartu – Aktivovat kartu.

Jak aktivovat Benefit kartu

1. Aktivace a získání PIN kódu. Podrobné instrukce k aktivaci své Benefitky jste obdrželi v obálce s kartou. Zavolejte na linku +420 228 880 210, zvolte možnost „Aktivace karty“ a zadejte údaje vytištěné na kartě dle instrukcí automatické linky.

Jak zjistit PIN na Sodexo kartě

Resetování PIN kódu v aplikaci Sodexo Osobní účet probíhá stejně. Nejprve zvolte typ účtu a následně v záložkách vyberte možnost Karty a klikněte na Reset PIN. Potvrzením volby dojde k resetování PIN. Při příští platbě si na platebním terminálu nastavíte nový.

Jak platit kartou Sodexo v mobilu

Přihlásit do aplikace se můžete PINem, nebo otiskem prstu. Platit můžete jednoduše na všech bezkontaktních platebních terminálech v partnerských provozovnách Sodexo. Platba proběhne jako klasickou kartou, stačí ji přiložit k platebnímu terminálu. Aplikace můžete stáhnout do telefonů s OS Android a NFC technologií.

Jak platit Sodexo kartou na dáme jídlo

V katalogu provozoven použijte filtr Platební metoda – OneMenu. Zobrazte detail provozovny a klikněte na tlačítko „Objednat jídlo s sebou“. Při placení objednávky zvolte „Platíte pomocí Sodexo“.

Jak vyměnit Flexi Pass

Pokud potřebujete objednat novou kartu, můžete o ni zažádat buď přes HR oddělení svého zaměstnavatele nebo přímo přes Sodexo Osobní účet v detailu dané karty (pokud máte Multi Pass Card, stačí zažádat o pouze o jednu).

Kdy aktivovat kartu

Debetní kartu můžete aktivovat kdykoli po dobu její platnosti. Kreditní kartu je třeba aktivovat a alespoň jednou s ní zaplatit do čtyř měsíců od jejího odeslání bankou.

Jak zjistit PIN na kartu

PIN kód si jednoduše zobrazíte v mobilní aplikaci George.

Stačí v hlavní nabídce kliknout na vaši debetní nebo kreditní kartu, zvolit záložku Funkce a vybrat možnost Zobrazit PIN. Pro větší bezpečnost ještě svůj požadavek potvrdíte přes George klíč a PIN se na 20 sekund zobrazí.

Jak zaplatit Benefit kartou

S kartou BENEFITY nakupujete podobně jako s Vaší běžnou platební kartou. Můžete s ní platit přímo v kamenných pobočkách, můžete s ní objednávat prostřednictvím svého elektronického katalogu v aplikaci Benefity, anebo s ní můžete platit přímo v e-shopech vybraných dodavatelů.

Kde se dá platit kartou Benefitka

Benefitku berou všude!

Plaťte kdekoliv, kde je platební terminál.

Jak aktivuji Sodexo kartu

Aktivaci karty provedete tak, že při první platbě vložíte kartu do terminálu, zadáte vlastní čtyřmístný PIN (sami si zvolíte kombinaci čísel) a jeho potvrzením. V případě Home Delivery – doručení karty na domácí adresu uživatele, je před samotnou aktivací karty na terminálu nutné uvést kartu do stavu “K aktivaci“.

Jak dostat Sodexo kartu do mobilu

V Obchodě Play pro Android je ke stažení aplikace Sodexo Mobilní platba, která je zastoupí. Stačí mít telefon s podporou NFC. Služba funguje podobně jako třeba Android Pay, která k nám přijde příští týden.

Jak zadat Stravenkovou kartu do Google pay

Přidání nové kartySpusťte aplikaci Peněženka Google .Dole klepněte na možnost Přidat do Peněženky .Klepněte na možnost Platební karta.Klepněte na možnost Nová kreditní nebo debetní karta.Dole klepněte na Uložit.Přečtěte si podmínky vydavatele a klepněte na Přijmout.

Jak dlouho platí Flexi Pass

Jejich platnost je do konce roku 2022. Proplacení je pak možné do konce ledna 2023. Určitě jste si všimli, že na rozdíl od předchozích emisí jsme řadu volnočasových papírových poukázek zúžili pouze na Flexi Pass a Fokus Pass.

Co dělat se starou kartou

Co se starou kartou Starou kartu můžete své bance vrátit na pobočce nebo ji sami znehodnotit přestřižením čipu i magnetického proužku a ideálně rozstříháním na malé kousky, aby ji nikdo nemohl zneužít nebo z ní vyčíst vaše údaje.

Kde je e PIN

Svůj ePIN najdete buď ve své Smart Bance, nebo Internet Bance. Ve Smart Bance naleznete ePIN v sekci Karty, a to po stisknutí na danou kartu. Stačí odrolovat dolů, kde najdete „ePIN“ a po kliknutí se Vám zobrazí.

Jak platit Benefit Plus kartou na internetu

Platby probíhají přes platební bránu na internetu. Po přihlášení na www. benefit- plus. cz zvolte záložku PLATBA KARTOU v části PŘEHLEDY A TRANSAKCE.

Co se dá koupit za benefity

Benefity poskytuje zaměstnavatel k naplnění relaxačních, lékařských a zdravotních potřeb zaměstnance. Lze hradit jen zboží zdravotního, léčebného, hygienického a obdobného charakteru, jelikož toto omezení vychází přímo ze znění zákona č. 586/1992 Sb. Zákon o daních z příjmu.

Jak fungují benefity

Zaměstnanecké výhody jsou benefity, které zaměstnavatel poskytuje zaměstnanci mimo mzdu. Zpravidla nejsou vymahatelné ani upravované zákonem. Mohou být peněžní, v hmotné formě či ve formě nadstandardní služby; mohou nabývat různých podob.

Jak aktivovat novou kartu Sodexo

Aktivaci karty provedete tak, že při první platbě vložíte kartu do terminálu, zadáte vlastní čtyřmístný PIN (sami si zvolíte kombinaci čísel) a jeho potvrzením. V případě Home Delivery – doručení karty na domácí adresu uživatele, je před samotnou aktivací karty na terminálu nutné uvést kartu do stavu “K aktivaci“.

Jak přidat platební kartu do mobilu

Základem je Google Pay

Po otevření aplikace se přihlásíte pod svým Google účtem. Aplikace vás vyzve k zadání údajů o vaší platební kartě, jako je číslo karty, platnost do vypršení a originální třímístný kód. To by mělo být vše pro přidání vaší karty do aplikace, jak vidíte, je to velmi jednoduché.