Jak přidat překladač na lištu?

Jak přidat překladač na lištu?

Jak zapnout automatický překlad

Můžete nastavit, zda Chrome bude nabízet překlad webových stránek.V počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.Vlevo klikněte na Jazyky.V sekci Překladač Google zapněte nebo vypněte možnost Použít Překladač Google.

Jak nastavit automatický překlad stránek opera

VOLBA PŘEKLADOVÝCH APLIKACÍ:ImTranslator (překlad v okně): Ctrl+Alt+Z.Pop-up Bubble (překlad v otevíraném okně): Ctrl+Alt.Inline Translator (vložený překlad): Ctrl+Alt+C.Webpage Translation (překlad webových stránek)Dictionary (překlad slov)

Jak používat Google překladač

Stačí zadat její adresu URL.Překlad pomocí fotoaparátu. Namiřte fotoaparát na nápis, a ten se okamžitě přeloží Nemáte přístup k internetuSimultánní překlad řeči. Zapněte Přepis, abyste rozuměli vyslovenému. Překlad z libovolné aplikace.Uložení překladů Uložte si slova a fráze a mějte k nim přístup ze všech zařízení

Jak nastavit automatický překlad stránek Firefox

V nastavení aplikace se pak v sekci Obsah objeví možnost zapnutí překladače. Ten se vždy aktivuje při návštěvě cizojazyčného webu a je konfigurovatelný.

Jak nastavit češtinu na Google Chrome

Změna nastavení jazyka webuPřihlaste se k účtu Google.Vlevo klikněte na Osobní údaje.V sekci Obecné předvolby webu klikněte na Jazyk Upravit .Vyhledejte a vyberte preferovaný jazyk.Klikněte na Vybrat.Pokud rozumíte více jazykům, klepněte na + Přidat další jazyk.

Jak nastavit automatický překlad stránek EDGE

Zapnutí nebo vypnutí překladu v Microsoft EdgeV horním rohu prohlížeče vyberte Nastavení a další > Nastavení.Vyberte Jazyky.Povolte nebo vypněte nabídku pro překlad stránek, které nejsou v jazyce, který čtu.

Jak stáhnout překladač

Pomocí aplikace Překladač Google můžete překládat text (i ručně psaný), fotky a vyřčená slova z a do více než stovky jazyků. Můžete také použít Překladač na webu. Chcete-li překládat text, řeč a webové stránky ve více než stovce jazyků, přejděte na stránku Překladače Google.

Jak nainstalovat překladač do mobilu

Výběr a stahování jazykůPřed stahováním jazyků se připojte k Wi-Fi.Otevřete aplikaci Překladač .Dole vyberte jazyk, který chcete stáhnout.Vedle jazyka klepněte na Stáhnout . Pokud tuto ikonu nevidíte, jazyk stáhnout nelze. Pokud se zobrazí výzva ke stažení jazykového souboru, klepněte na Stáhnout.

Jak přeložit webovou stránku Firefox

Po jeho instalaci jednoduše zvýrazněte text, který chcete přeložit, a klikněte pravým tlačítkem myši, čímž se zobrazí nabídka se dvěma možnostmi: první vás přenese na stránku translate.google.com, na níž se vybraný text automaticky vloží do překladového pole, druhá vám umožní si poslechnout výslovnost dané fráze ( …

Jak nastavit češtinu

Změna jazyka v zařízení AndroidV zařízení Android klepněte na Nastavení .Klepněte na Systém Jazyky a zadávání Jazyky. Pokud možnost Systém nevidíte, klepněte v sekci Osobní na Jazyky a zadávání Jazyky.​Klepněte na Přidat jazyk. a vyberte jazyk, který chcete použít.Přetáhněte požadovaný jazyk do horní části seznamu.

Jak nainstalovat Google Chrome

Instalace ChromuNa telefonu či tabletu Android přejděte na web Google Chrome.Klepněte na Nainstalovat.Klepněte na Přijmout.Až budete chtít procházet internet, přejděte na plochu nebo na stránku Všechny aplikace. Klepněte na aplikaci Chrome .

Jak přeložit stránku do češtiny Google

Vyberte jazyk, do kterého má Chrome stránku přeložit.Na telefonu či tabletu Android otevřete aplikaci Chrome .Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Nastavení.Klepněte na Jazyky Rozšířená nastavení .Klepněte na Přeložit do tohoto jazyka.V seznamu jazyků vyberte požadovaný jazyk.

Jak přeložit stránku do češtiny Iphone

Překlad webových stránek v ChromuNa iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Chrome .Přejděte na webovou stránku v cizím jazyce.V horní části vyberte jazyk, do kterého stránku chcete přeložit. Výchozí jazyk změníte tak, že klepnete na NastaveníChrome webovou stránku přeloží (pouze tentokrát).

Jak přeložit aplikaci pro Android

Zapnutí či vypnutí Překladu klepnutímNa telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Překladač .Vpravo nahoře klepněte na nabídku Nastavení .Klepněte na Překlad klepnutím. Aktivovat. Android 10 a novější: Klepněte na Vložit .

Jak přidat jazyk do Windows

Správa nastavení jazyka zobrazení ve WindowsVyberte Start > Nastavení > Čas a jazyk > Jazyk a oblast.Zvolte jazyk v nabídce Jazyk zobrazení Windows nebo vedle možnosti Upřednostňované jazyky vyberte Přidat jazyk a nainstalujte požadovaný jazyk, pokud není uvedený.

Jak nastavit asistenta do češtiny

Změna jazyka v zařízení AndroidV zařízení Android klepněte na Nastavení .Klepněte na Systém Jazyky a zadávání Jazyky. Pokud možnost Systém nevidíte, klepněte v sekci Osobní na Jazyky a zadávání Jazyky.​Klepněte na Přidat jazyk. a vyberte jazyk, který chcete použít.Přetáhněte požadovaný jazyk do horní části seznamu.

Kde stáhnout Google Chrome

Na telefonu či tabletu Android přejděte na web Google Chrome. Klepněte na Nainstalovat. Klepněte na Přijmout.

Kde najdu Chrome

V pravé horní části prohlížeče klikněte na ikonku a z menu vyberte "Nápověda" a poté "O aplikaci Google Chrome".

Jak přeložit video do češtiny

Pokud byl nastaven nesprávný jazyk videa, můžete ho změnit.Přihlaste se do Studia YouTube.V nabídce vlevo vyberte možnost Obsah.Klikněte na miniaturu videa.Ve spodní části obrazovky klikněte na ZOBRAZIT VÍCE.V části Jazyk videa vyberte jazyk videa a klikněte na Uložit.

Jak přidat překladač do Safari

Jak přidat rozšíření do Safari a přeložit webové stránky

Klikněte na tlačítko sdílení ve středu spodní lišty. Otevře se okno s nabídkou sdílení. V úplně spodním řádku, kde jsou šedobílé ikony, přejeďte až úplně doprava, kde stiskněte tlačítko Více. Zobrazí se seznam s dostupnými rozšířeními.

Jak přeložit text z obrázků iPhone

Překlad textu na fotce, ve videu nebo na obrázkuOtevřete fotografii nebo video nebo vyberte obrázek na webu. Pokud je text ve videu, nejprve jej pozastavte.Klepněte na tlačítko Živý text .Klepněte na Přeložit.

Jak přidat jazyk Windows 10

Tady je postup:Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Nastavení > Čas & Jazyk > Jazyk.V části Preferované jazyky vyberte Přidat jazyk.V části Zvolte jazyk, který chcete nainstalovat vyberte nebo zadejte název jazyka, který chcete stáhnout a nainstalovat, a pak vyberte Další.

Jak přidat panel jazyku

Klikněte na Ovládací panely. V části Hodiny, jazyk a země či oblast klikněte na Změnit metody zadávání znaků. Klikněte na Upřesnit nastavení. V části Přepínání metod zadávání znaků zaškrtněte políčko Použít panel jazyků na ploše, je-li k dispozici a potom klikněte na Možnosti.

Jak nastavit český jazyk

Změna jazyka v zařízení AndroidV zařízení Android klepněte na Nastavení .Klepněte na Systém Jazyky a zadávání Jazyky. Pokud možnost Systém nevidíte, klepněte v sekci Osobní na Jazyky a zadávání Jazyky.​Klepněte na Přidat jazyk. a vyberte jazyk, který chcete použít.Přetáhněte požadovaný jazyk do horní části seznamu.

Jak funguje Google asistent

Asistent od společnosti Google vám najde odpověď. Nejvýraznějším posunem oproti starší verzi pomocníka, který vešel ve známost pod názvem Google Now, je umožnění obousměrných konverzací. Máte-li doma samotné zařízení, stačí použít klíčová slova Hey, Google nebo OK, Google a Asistent vás začne poslouchat.