Jak převést hlas na text?

Jak převést hlas na text?

Jak přepsat mluvený text

Nahrazení slovaV telefonu nebo tabletu Android otevřete dokument nebo zprávu se slovem, které chcete změnit.Podržte slovo.V horní části klávesnice klepněte na Mikrofon .Až se zobrazí pokyn Mluvte, vyslovte nové slovo.

Jak ve Wordu diktovat hlasem

Diktování dokumentů ve WorduOtevřete nový nebo existující dokument a přejděte na stránku Domů > Diktovat. a přihlaste se k Microsoftu 365 na zařízení s podporou mikrofonu.Počkejte, až se tlačítko Diktovat zapne a zahájí se naslouchání.Začněte mluvit a uvidíte text na obrazovce.

Jak diktovat do počítače

Diktování textu pomocí Rozpoznávání řečiSpusťte rozpoznávání řeči tak, že kliknete na tlačítko Start.Pokud chcete spustit režim poslechu, řekněte "začít poslouchat", nebo klikněte na tlačítko Mikrofon.Spusťte program, který chcete použít, nebo vyberte příslušné textové pole, do kterého chcete diktovat text.

Jak diktovat do dokumentu

Psaní hlasemZkontrolujte, že vám mikrofon funguje.Otevřete dokument v Dokumentech Google v prohlížeči Chrome.Klikněte na Nástroje Hlasové zadávání.Až budete připraveni mluvit, klikněte na mikrofon.Mluvte jasně, běžnou hlasitostí a rychlostí (níže najdete další informace o používání interpunkce).

Jak spustit převod textu na řeč

Výstup převodu textu na řečV zařízení otevřete Nastavení .Vyberte Přístupnost [a pak, ikona 9214174] Výstup převodu textu na řeč.Vyberte preferovaný modul, jazyk, rychlost a výšku hlasu. Výchozí modul převodu textu na řeč se liší podle zařízení.

Jak diktovat text do Iphone

na klávesnici na displeji nebo v kterémkoli textovém poli, kde se objeví (například v aplikaci Zprávy). Potom začněte mluvit. nevidíte, ujistěte se, že je funkce Diktování zapnutá. Přejděte do Nastavení > Obecné > Klávesnice a aktivujte volbu Zapnout diktování.

Jak diktovat do Excelu

Jak diktovat text v aplikaci Excel

Tato funkce je přístupná z panelu nástrojů Rychlý přístup. Pokud chcete použít příkaz pro převod textu na řeč, vyberte buňku, rozsah buněk nebo celý pracovní list a klikněte pravým tlačítkem myši na tlačítko Mluvit z buněk na panelu nástrojů Rychlý přístup.

Jak nastavit hlasové vyhledávání

Zapnutí hlasového vyhledáváníNa telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Google .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo iniciálu NastaveníV sekci Voice Match klepněte na Voice Match.Zapněte možnost Ok Google.

Jak udělat aby Google četl

Spravovat účet Google.

Nahoře klepněte na Osobní údaje. V sekci Obecné předvolby webu klepněte na Přístupnost. Zapněte nebo vypněte možnost Čtečka obrazovky.

Jak převést text do MP3

TextAloud MP3 je softwarový hlasový syntezátor, který umožňuje jakýkoliv text převést do mluvené podoby a uložit do MP3 souborů. Z tvůrčí dílny americké společnosti NextUp Technologies pochází program s názvem TextAloud MP3, který dokládá rozšíření komprimační metody MP3 do všech oblastí praktického života.

Jak zapnout diktování na Apple Watch

Zapnutí a vypnutí VoiceOveru

Otevřete na Apple Watch aplikaci Nastavení . Otevřete Zpřístupnění > VoiceOver a zapněte VoiceOver. Chcete-li vypnout VoiceOver, poklepejte na tlačítko VoiceOver.

Jak diktovat na Macbooku

Zapnutí diktování

Na Macu vyberte nabídku Apple > Nastavení systému a potom na bočním panelu klikněte na Klávesnice . (Je možné, že bude třeba posunout zobrazení níže.) Přejděte na Diktování na pravé straně a zapněte je. Zobrazí-li se výzva, klikněte na Zapnout.

Co všechno umí Excel

Klíčové funkce Microsoft Office Excel:

Vytváření a editace tabulek, grafů a mnoho dalšího ve formátu, který je standardizovaný v rámci komunikace s úřady. Rozsáhlé matematické, logické, vyhledávací nebo převodní funkce.

Jak zapnout hlasové vytáčení

Zapnutí hlasového vyhledáváníNa telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Google .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo iniciálu NastaveníV sekci Voice Match klepněte na Voice Match.Zapněte možnost Ok Google.

Jak zapnout ovládání hlasem

Ovládání hlasem zapnete takto:V zařízení otevřete aplikaci Nastavení .Klepněte na Přístupnost a poté na Voice Access.Klepněte na Použít Voice Access.Ovládání hlasem můžete spustit jedním z těchto způsobů:Vyslovte příkaz v podporovaném jazyce, například „Open Gmail“ (Otevřít Gmail).

Kdy bude asistent Google v češtině

Během srpna 2020 začal Google Asistent, implementovaný do telefonů Pixel, ukazovat český text a od některých uživatelů je dokonce hlášena možnost přepnout si jazyk Google Asistenta do češtiny. Plná podpora češtiny by znamenala nejspíše možnost využívat stejné funkce, jaké využívají anglicky mluvící uživatelé.

Jak si udělat audioknihu

Pokud byste se i vy chtěli do procesu vytváření audioknih zapojit, není nic jednoduššího, než se o to sám doma pokusit. Pro dobrou nahrávku vám stačí lepší mikrofon k počítači a kterýkoliv stříhací program zdarma, například Audacity.

Jak psát na Apple Watch 8

Použití rukopisu: Napište zprávu prstem. Chcete‑li v ní něco změnit, otáčením korunkou Digital Crown posuňte kurzor na požadované místo a pak upravte, co je třeba. Chcete‑li psát rukou na Apple Watch Series 7 nebo Series 8, přejeďte od dolního okraje displeje směrem nahoru a pak klepněte na volbu Rukopis.

Jak diktovat do Pages

Zadávání textu pomocí diktování v aplikaci Pages na MacuUmístěte kurzor tam, odkud chcete začít diktovat, nebo vyberte text, který chcete nahradit (maketu textu můžete vybrat kliknutím).Použijte příkaz Úpravy > Zahájit diktování (z nabídky Úpravy u horního okraje obrazovky).Jakmile se objeví mikrofon, začněte mluvit.

Jak udělat součet v Excelu

Vyberte buňku vedle čísel, která chcete sečíst, na kartě Domů klikněte na Automatické shrnutí, stiskněte Enter a máte hotovo. Když kliknete na Automatickéshrnutí, Excel automaticky zadá vzorec (který používá funkci SUMA)k sečtení čísel.

Kdo vymyslel Excel

Dan Bricklin
Rodné jméno Daniel Singer Bricklin
Narození 16. července 1951 (71 let) Filadelfie
Alma mater Harvardova obchodní škola Massachusettský technologický institut Harvardova univerzita Jack M. Barrack Hebrew Academy
Povolání informatik, podnikatel, vynálezce, programátor a inženýr

Co to je hlasový asistent

Hlasoví asistenti jsou zařízení, která lze ovládat hlasovými povely, prostřednictvím kterých může zařízení vykonávat celou řadu příkazů – např. vyhledávat informace, hrát s vámi nejrůznější hry, přehrávat hudbu či video, přepínat televizní kanály, nastavovat budík, ale také např.

Jak se jmenuje Google asistent

Asistent Google (v anglickém překladu “Google Assistant”) je virtuální asistent, který byl vyvinut společností Google. Některá data mohou pocházet z datové položky. Hlavním programovacím jazykem, který byl použit na vytvoření Asistenta Google, je C++.

Jak se ovládá TV hlasem

Pomocí rozpoznávání řeči můžete snadno a rychle přecházet k různým funkcím televizoru.Stiskněte a podržte tlačítko. na dálkovém ovladači a vyslovte příkaz, který chcete vykonat, nebo klíčové slovo, jež chcete vyhledat.Po zadání příkazu uvolněte tlačítko. ; příslušná funkce se spustí.

Jak naučit Google česky

Změna nastavení jazyka webuV zařízení Android device klepněte na Nastavení Google.Nahoře klepněte na Osobní údaje.Přejděte na Obecné předvolby webu.Klepněte na Jazyk Upravit .Vyhledejte a vyberte preferovaný jazyk.Dole klepněte na Vybrat.Pokud rozumíte více jazykům, klepněte na + Přidat další jazyk.