Jak nastavit placení mobilem?

Jak nastavit placení mobilem?

Jak aktivovat placení telefonem

Zapnutí NFC (Near Field Communication)V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení NFC.Zapněte možnost Používat NFC.

Jak platit mobilem místo karty

Nastavení platební metody pro bezkontaktní transakceSpusťte aplikaci Peněženka Google .V horní části klepněte na kartu, kterou chcete použít. Možná bude potřeba přejet prstem, než ho najdete.Zkontrolujte zprávu nad kartou: „Přiložte ke čtečce“ . Vaše karta je připravena k platbě dotykem telefonu.

Jak nastavit placení mobilem Iphone

Jak pomocí Apple Pay platit na internetu a v aplikacíchKlepněte na tlačítko Apple Pay nebo zvolte Apple Pay jako způsob platby.Pokud chcete zaplatit jinou kartou, klepněte vedle výchozí karty na ikonu Více nebo na tlačítko Rozbalit nabídku .Jestli to bude potřeba, zadejte fakturační údaje, adresu a kontaktní údaje.

Jak si dát kartu do telefonu

Přidání nové kartySpusťte aplikaci Peněženka Google .Dole klepněte na možnost Přidat do Peněženky .Klepněte na možnost Platební karta.Klepněte na možnost Nová kreditní nebo debetní karta.Dole klepněte na Uložit.Přečtěte si podmínky vydavatele a klepněte na Přijmout.

Jak zjistit jestli mi funguje NFC

krok: Tipy k bezproblémovým bezkontaktním platbám

Anténa systému NFC se může nacházet v horní nebo střední části zařízení. Přiložte telefon blíž k platebnímu terminálu. Přidržte telefon u terminálu ještě několik sekund. Přesuňte telefon na několik sekund mimo dosah terminálu a zkuste to znovu.

Co je to NFC v mobilu

NFC je bezdrátová technologie umožňující rychlou a zabezpečenou výměnu dat na vzdálenost do 4 cm. Podporuje ji řada chytrých telefonů (těmto zařízením tím pádem můžeme říkat NFC mobily) a tabletů, přičemž díky velmi krátké vzdálenosti je bezpečná a není vyžadována jejich identifikace.

Jak pouzit m platbu

První nákup službou m-platba na Google PlayV aplikaci Google Play si vyberte aplikaci, hru knihu nebo hudbu a nákup zahajte kliknutím na cenovku umístěnou v pravém horním rohu obrazovky / koupit.Rozklikněte Platební metody.Vyberte možnost „Platba přes m-platbu operátora T-Mobile".

Jak funguje Peněženka v mobilu

Pokud Peněženku Google používáte poprvé, při prvním spuštění aplikace se zobrazí výzva k přidání platební karty. Kartu můžete naskenovat pomocí fotoaparátu, nebo zadat údaje ručně. Pokud jste si pomocí služby Google Pay dříve přidali karty, lístky nebo vstupenky, měly by se v Peněžence Google zobrazit.

Jak si aktivovat kartu

Jak aktivovat platební kartuNákupem u obchodníka, a to kdekoli na světě – kartu při první transakci vložte do terminálu a zadejte PIN.Výběrem hotovosti z bankomatu, a to kdekoli na světě – vložte kartu do bankomatu a zadejte PIN.V Internet Bance – v původní Internet Bance zvolte požadovanou kartu – Aktivovat kartu.

Jak aktualizovat platebni udaje na iPhone

Co když u svého Apple ID potřebujete změnit nebo aktualizovat způsob platbyOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno.Klepněte na Platby a doručování.Klepněte na Přidat způsob platby, zadejte nový způsob platby a klepněte na Hotovo.Klepněte na Upravit.

Jak pridat kartu

Přidání záložní platební metody pro předplatná Google PlayOtevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Platby a předplatné Předplatné.Vyberte požadované předplatné.Klepněte na Záložní platební metoda. Nastavení.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak digitalizovat kartu

Pokud máte chytrý telefon s Androidem, není nic jednoduššího, než si stáhnout aplikaci Google Peněženka, přidat si do ní libovolnou platební kartu a začít platit. Google Peněženka (dříve Google Pay) dokáže digitalizovat jakoukoli debetní a kreditní kartu, která umožňuje bezkontaktní placení.

Jak otestovat NFC v mobilu

2. krok: Kontrola nastavení bezkontaktních platebSpusťte aplikaci Peněženka Google .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo na položku Účet. Nastavení bezkontaktního placení.Zkontrolujte, jestli máte k bezkontaktním platbám všechno správně nastavené.

Jak sdílet přes NFC

Odesílání snímků do smartphonu typu Android (NFC-sdílení jedním dotykem)Na smartphonu zapněte funkci NFC.Zobrazte jeden snímek na přístroji.Smartphonem se dotkněte přístroje. Přístroje se propojí se smartphonem a na smartphonu se automaticky spustí aplikace PlayMemories Mobile.

Jak zjistím jestli můj mobilní telefon podporuje NFC

krok: Kontrola, zda telefon podporuje technologii NFC

V zařízení otevřete aplikaci Nastavení. Do vyhledávacího pole zadejte „ NFC “. Zapněte možnost Používat NFC. Pokud možnost NFC nevidíte, nemůžete telefon k bezkontaktním platbám přiložením použít.

Kde je NFC v telefonu

NFC, tedy bezdrátovou komunikaci mezi dvěma zařízeními, můžete ve svém telefonu zapnout v systémovém nastavení, v sekci Bezdrátová připojení a sítě – Další. Zde si jednoduše vyhledáte zkratku NFC a vyberete možnost zapnout.

Jak se platí mobilem

Jak platit pomocí Google Wallet s telefonem s Androidem

se ujistěte, že máte zapnutou možnost NFC. Poté pro zaplacení telefon odemkněte a přiložte k danému terminálu. V případě potřeby ještě jednou potvrďte pomocí čtečky otisků prstů nebo rozpoznání obličejem, pokud vás k tomu telefon vyzve. Máte zaplaceno.

Jak nakupovat přes Pausal

Jak zaplatím platbu přes mobilního operátoraVyvolejte platební bránu na prodejní stránce.Jako způsob platby zvolte platbu přes mobilního operátora.Zobrazí se vám údaje, které zadáte do SMS zprávy ve vašem telefonu. Zprávu odešlete.Platbu potvrdíte.Po úspěšném dokončení platby se vám zobrazí stav platby.

Jak zapnout peněženku

S telefonem SamsungZapněte telefon.Podržte obrazovku uzamčení. Přihlaste se podle pokynů na obrazovce.Pokud chcete nahradit existující zkratku, klepněte na ikonu červeného minus vedle aplikace.Pokud chcete přidat zkratku, klepněte na plus.Vyberte aplikaci Peněženka Google .Klepněte na Hotovo.

Jak platit peněženku

Jak platit pomocí Google Wallet s telefonem s Androidem

se ujistěte, že máte zapnutou možnost NFC. Poté pro zaplacení telefon odemkněte a přiložte k danému terminálu. V případě potřeby ještě jednou potvrďte pomocí čtečky otisků prstů nebo rozpoznání obličejem, pokud vás k tomu telefon vyzve. Máte zaplaceno.

Kdy aktivovat novou kartu

Kartou v mobilu můžete platit ihned po jejím zřízení, tedy ještě předtím, než plastovou kartu skutečně dostanete. Stačí si kartu přidat do Smart Banky prostřednictvím služby Google Pay nebo Apple Pay. Neaktivovanou kartu mám dlouho, platí mi ještě Debetní kartu můžete aktivovat kdykoli po dobu její platnosti.

Jak aktualizovat kartu

Přidání záložní platební metody pro předplatná Google PlayOtevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Platby a předplatné Předplatné.Vyberte požadované předplatné.Klepněte na Záložní platební metoda. Nastavení.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak zjistit predplatne na iPhone

Změna tarifu předplatného na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno a poté na položku Předplatná.Klepněte na název předplatného, které chcete změnit.Klepněte na Zobrazit všechny tarify a podle pokynů na obrazovce dokončete nákup.

Jak platit přes Apple ID

Přidání způsobu platby k vašemu Apple IDOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno.Klepněte na Média a nákupy a pak na Zobrazit účet. Možná se budete muset přihlásit svým Apple ID.Klepněte na Spravovat platební metody.Klepněte na Přidat platební metodu.

Jak zmenit platební kartu v telefonu

Spusťte aplikaci Peněženka Google . V pravém horním rohu obrazovky procházejte platební metody přejetím prstem doleva, dokud nepřejdete na poslední. Klepněte na Upravit pořadí karet . Změna pořadí: Podržte kartu a poté ji přetáhněte.