Jak nastavit automaticke vypnuti YouTube?

Jak nastavit automaticke vypnuti YouTube?

Jak nastavit vypnutí YouTube

Android TVPřihlaste se ke svému účtu.Na domovské obrazovce přejděte k řádku aplikací.Vyberte možnost YouTube.Přejděte na možnost Nastavení.Vyberte Omezený režim nebo Bezpečný režim.Vyberte Zapnuto nebo Vypnuto.

Jak nastavit automatické přehrávání na YouTube

Automatické přehrávání na počítačiPřejděte na stránku sledování jakéhokoli videa.V dolní části přehrávače klepněte na přepínač automatického přehrávání a nastavte ho na Zapnuto nebo Vypnuto .

Jak nastavit čas na YouTube

Omezení času stráveného v aplikaci YouTube KidsKlepněte na ikonu zámku. ve spodním rohu libovolné stránky v aplikaci.Zadejte čísla, která se objeví na obrazovce, nebo zadejte své heslo.Vyberte možnost Časovač .Pomocí posuvníku nebo ikon. a. nastavte časový limit.Klepněte na možnost Spustit časovač.

Jak zakázat automatické přehrávání videa

Vyberte Nastavení a Soukromí > klikněte na Nastavení V menu na levé straně najděte položku Videa a uvnitř najdete přepínač, kde můžete zakázat automatické přehrávání.

Jak zakázat YouTube Android

Zablokovat nevhodný kanál

Pro zablokování uživatele přejděte na kartu „Něco o mně“ a klikněte na ikonu vlajky. Poté vyberte „Blokovat uživatele“.

Co je omezený režim na YouTube

Omezený režim je určen uživatelům, kteří chtějí mít lepší kontrolu nad zobrazovaným obsahem. Tento režim záměrně omezuje vaše prostředí YouTube. Omezený režim lze zapnout v osobním účtu uživatele. Administrátor systému jej také může zapnout na počítačích v knihovnách, školách a dalších veřejných institucích.

Jak spustit YouTube v autě

Aplikace YouTube se nainstaluje do vašeho auta, pro zobrazení jakéhokoli videa stačí spustit aplikaci, připojit telefon k vozidlu přes Bluetooth a také otevřít utilitu CarStream z obrazovky auta, aby fungovala.

Jak nastavit YouTube

Správa nastavení kanáluPřihlaste se do Studia YouTube.V nabídce vlevo vyberte Nastavení .V levé nabídce vyberte možnost Kanál.Upravte nastavení kanálu a vyberte možnost Uložit.

Proč se mi nepřehrávají videa

Pokud váš smartphone se systémem Android nedokáže přehrávat videa z YouTube, Facebooku nebo jiných webových stránek, může to znamenat problém s připojením k internetu nebo mezipamětí zařízení. V některých případech možná budete muset aktualizovat aplikaci Chrome nebo povolit JavaScript.

Jak přehrávat videa

Deset výborných video a audiopřehrávačů, co přehrají téměř všeVLC media player 3 – open source.Media Player Classic Home Cinema 1.7 – open source.GOM Media Player 2.3 – freeware.KMPlayer 2019 – freeware.MediaMonkey 4.1 – freeware.JetAudio Basic 8.1 – freeware.Foobar2000 1.4 – open source.Zoom Player 14.5 – freeware.

Jak kontrolovat YouTube

V aplikaci YouTubeNa zařízení otevřete aplikaci YouTube .Vpravo nahoře vyberte svou profilovou fotku nebo iniciálu.Vyberte Rodičovská nastavení.Vyberte dítě.V části Obecná nastavení můžete: Zapnout nebo vypnout možnost Pozastavit historii sledování nebo Pozastavit historii vyhledávání

Jak blokovat uživatele na YouTube

Zablokování videa nebo kanálu na stránce sledování:V horní části videa klepněte na ikonu možností .Klepněte na BLOKOVAT .V zobrazeném dialogovém okně vyberte možnost Blokovat pouze toto video, nebo Blokovat celý kanál – tím zablokujete celý kanál přidružený k videu.Klepněte na BLOKOVAT.

Jak vypnout omezený režim na Youtube na PC

Zapnutí a vypnutí Omezeného režimuPřihlaste se ke svému účtu.Vpravo nahoře klikněte na svou profilovou fotku .Dole klikněte na Omezený režim.V nabídce vpravo nahoře režim vypnete nebo zapnete kliknutím na přepínač Aktivovat omezený režim.

Jak dostat navigaci do auta

A jak připojit navigaci v telefonu s autemOvěřte, zda je auto viditelné a lze se s ním spárovat.V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Připojená zařízení. Pokud se zobrazí možnost Bluetooth, klepněte na ni.Klepněte na Spárovat nové zařízení název auta.

Kde najdu Android auto

Otevřete aplikaci Android auto. (V Androidu 11 už to není speciální aplikace, ale stejnou obrazovku otevřete v Nastavení – Připojená zařízení – Předvolby připojení – Android Auto.) Zde si můžete vybrat, které aplikace budou zobrazeny na výchozí obrazovce.

Jak aktivovat YouTube

Aktivace členství ve službě YouTube PremiumOtevřete ve svém telefonu nebo tabletu aplikaci YouTube.Přihlaste se k účtu Google, pro který si chcete odběr předplatit.Vyberte svůj profilový obrázek > Placené členství.Vyzkoušejte bezplatnou zkušební verzi (pokud na ni máte nárok).

Jak zlepšit kvalitu videa na YouTube

Kvalitu u všech videí můžete změnit takto:Klepněte na svoji profilovou fotku .Klepněte na Nastavení .Klepněte na Předvolby kvality videa.Vyberte požadovanou kvalitu videa pro mobilní sítě a sítě Wi-Fi:Pokud se zobrazí výzva, vyberte požadovanou kvalitu rozlišení pro všechna videa.

Proč nejde přehrát video na YouTube

Problémy s přehráváním videa mohou mít mnoho příčin, jako například špatné internetové připojení nebo nesprávné připojení zařízení. Pokud video zamrzává, načítá se do vyrovnávací paměti nebo se zobrazí některá z těchto chybových hlášek, zřejmě se jedná o problém s přehráváním: Došlo k chybě.

Jak restartovat YouTube

Restartujte aplikaci YouTube. Restartujte své zařízení, tak že jej odpojíte a znovu připojíte do elektrické sítě. Herní konzole: Odinstalujte aplikaci YouTube a znovu ji nainstalujte. Aktualizujte firmware / systémový software zařízení.

Jak přehrát video z YouTube

Chcete-li povolit PiP, začněte video přehrávat v aplikaci YouTube a poté stiskněte tlačítko Domů. Video z YouTube se objeví v malém okénku na obrazovce, kterým můžete pohybovat prstem. Video se bude přehrávat i po otevření dalších aplikací.

Jak zabezpečit YouTube pro děti

V aplikaci YouTubeOtevřete na zařízení aplikaci YouTube .V pravém horním rohu klepněte na svoji profilovou fotku nebo iniciálu.Klepněte na Nastavení Rodičovská nastavení.Vyberte dítě.V části Nastavení YouTube Kids můžete: Změnit nastavení úrovně obsahu. Zapnout nebo vypnout vyhledávání Odebrat přístup k YouTube Kids.

Jak zablokovat YouTube pro děti

Zablokování konkrétních kanálů z YouTube pomocí propojeného účtu rodičePřejděte na stránku kanálu YouTube, který chcete zablokovat.Na stránce kanálu přejděte na kartu Informace.Klikněte na možnost Nahlásit uživatele .Vyberte možnost Blokovat kanál pro děti.

Jak skryt YouTube

Skrytí kanálu nebo jeho obsahu:Přihlaste se do Studia YouTube.V levém postranním panelu vyberte Nastavení .Vyberte Kanál Rozšířená nastavení.V dolní části stránky vyberte možnost Odstranit obsah z YouTube.Zvolte Chci skrýt svůj obsah.Zaškrtnutím políček potvrďte, co chcete u svého kanálu skrýt.

Jak omezit videa na YouTube

Zablokování videa nebo kanálu na stránce sledování:V horní části videa klepněte na ikonu možností .Klepněte na BLOKOVAT .V zobrazeném dialogovém okně vyberte možnost Blokovat pouze toto video, nebo Blokovat celý kanál – tím zablokujete celý kanál přidružený k videu.Klepněte na BLOKOVAT.

Jak spojit telefon s displejem v autě

Aktivujte na svém telefonu Bluetooth. Abyste mohli propojit své vozidlo s internetem přes Bluetooth v telefonu, zkontrolujte, zda váš telefon podporuje tethering a zda je tato funkce aktivována. Tato funkce se na telefonu iPhone nazývá "tethering" a na telefonu Android "personal hotspot".