Jaké hodinky k telefonů Samsung?

Jaké hodinky k telefonů Samsung?

Jaké chytré hodinky si koupit

Klasické chytré hodinky

Hodnocení Produkt
Top 4 87,1 % Top cena/výkon Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890 Přečíst recenzi
Top 5 79,5 % Pro nenáročné Huawei Watch Fit Přečíst recenzi
Top 6 81,0 % Malé, ale šikovné Amazfit GTS 2 mini Přečíst recenzi
Top 7 82,1 % Novinka na trhu Niceboy WATCH GTR Přečíst recenzi

Jak dlouho vydrží Samsung Watch 5

Watch 5 vydrží při běžném používání 50 hodin, verze Pro 80 hodin.

Jakou značku chytrých hodinek

Kde koupit nejlepší chytré hodinky v roce 2023Apple Watch SE 2022 GPS 44 mm. od 7 399 KčApple Watch Series 8 45 mm GPS. od 10 689 KčSamsung Galaxy Watch5 44 mm.Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm.Garmin fēnix 7 Solar Edition Gray/Black Band.Garmin Vívoactive 4.Fitbit Versa 3.Niceboy X-Fit Pixel stříbrné/černé
Archiv

Jak přidat aplikace do hodinek Samsung

Stažení aplikací pro hodinkyProbuďte hodinky stisknutím vypínače.Opětovným stisknutím vypínače otevřete nabídku aplikací.Přejděte dolů a klepněte na Obchod Google Play .Vyhledejte aplikaci:Klepněte na aplikaci a stáhněte si ji podle pokynů na obrazovce.

Jak dlouho vydrží chytré hodinky

Srovnání parametrů nejlepších univerzálních chytrých hodinek

Model Apple Watch SE Samsung Galaxy Watch 5
Bezkontaktní platby (NFC)
Sportovní režimy Desítky 90
Výdrž baterie 18 hodin 40 hodin (dle našich testů necelé 3 dny)
Cena od

Jaké chytré hodinky do 5000

Nejlepší chytré hodinky na běhání od 3000 do 5000 KčSamsung Galaxy Watch4 40mm.Garmin vívoactive 4S.Huawei Watch Fit 2.Xiaomi Watch S1 Active.

Jak platit hodinkami Samsung Watch 5

Důležité:Spusťte aplikaci Peněženka Google .Klepněte na Začínáme.Nastavte si zámek obrazovky, pokud jste tak již neučinili.Pro přidání debetní nebo kreditní karty postupujte podle instrukcí na svém telefonu.Karta se nyní zobrazuje na hodinkách.

Jak dlouho vydrží Samsung Watch 4

Výdrž na baterii dosahuje až 40 hodin

Samsung Galaxy Watch 4 mají v menší variantě baterii s kapacitou 247 mAh, ve větší variantě se poté dočkáte baterie s kapacitou 361 mAh. V každém případě je třeba počítat s tím, že hodinky budete při aktivním používání nabíjet prakticky každý den.

Jak vybrat hodinky pro seniory

Hodinky pro seniory by měly být především dobře čitelné. Při výběru hodinek pro prarodiče zvažte i vodotěsnost, materiál a způsob ovládání. Mnozí senioři dávají zelenou i chytrým hodinkám.

Jak dát WhatsApp do hodinek Samsung

Jak dostat WhatsApp do hodinekOtevřete WhatsApp na telefonu.Klepněte na ikonu Více možností > Propojená zařízení.Klepněte na PROPOJIT SE ZAŘÍZENÍM.Odemkněte svůj telefon:Namiřte telefon na obrazovku zařízení, které chcete propojit, a naskenujte QR kód.

Jak spárovat hodinky s mobilem Samsung

Ujistěte se, že jsou hodinky Galaxy Watch zapnuté, a zapněte rovněž chytrý telefon: Spusťte aplikaci Galaxy Wearable → Začít → Jakmile se zobrazí okno pro spuštění funkce Bluetooth, vyberte produkt, k němuž se chcete připojit.

Co jsou to hybridní hodinky

Hybridní chytré hodinky lze s trochou nadsázky definovat jako klasické hodinky, do kterých výrobce zabudoval chytrý náramek. Vždy nabídnou ciferník s mechanickými ručičkami, který pak některé modely kombinují s displejem – většinou monochromatickým. Navíc mají hybridní hodinky výhodu v lepší výdrži na jedno nabití.

Co všechno umí chytré hodinky

Chytré hodinky jsou svým vzhledem nejblíž klasickým hodinkám. Některé modely jsou navíc dostatečně elegantní i ke společenskému oděvu. Upozorní vás na notifikace, příchozí volání či zprávy (některé umožní i odpovědět), lze jimi ovládat přehrávač či měřit tělesnou aktivitu během aktivního sportu, klidu i spánku.

Jaké chytré hodinky pro muže

Nejlepší pánské chytré hodinkySamsung Galaxy Watch5 44mm SM-R910. 91 % 20 recenzíApple Watch Series 8 45mm. 93 % 34 recenzíGarmin fenix 7X PRO Sapphire Solar. 95 % 49 recenzíAmazfit T-Rex Pro. 91 % 126 recenzíApple Watch Series 7 45mm. 96 % 81 recenzíAmazfit GTR 3. 92 % 23 recenzíHonor Watch GS Pro. 93 % 126 recenzí

Jak přidat platební kartu do hodinek Samsung

Přidání karty do hodinekSpusťte aplikaci Peněženka Google .Klepněte na Začínáme.Nastavte si zámek obrazovky, pokud jste tak již neučinili.Pro přidání debetní nebo kreditní karty postupujte podle instrukcí na svém telefonu.Karta se nyní zobrazuje na hodinkách.

Jak spárovat Samsung Galaxy Watch 4 s telefonem

Ujistěte se, že jsou hodinky Galaxy Watch zapnuté, a zapněte rovněž chytrý telefon: Spusťte aplikaci Galaxy Wearable → Začít → Jakmile se zobrazí okno pro spuštění funkce Bluetooth, vyberte produkt, k němuž se chcete připojit.

Proč hodinky s LTE

Výhoda hodinek s LTE je zřejmá – budete na příjmu klidně i venku při běhání, což se může hodit při neodkladných pracovních záležitostech, nebo naopak v případě špatného došlápnutí, kdy si snadno zavoláte pomoc. Hodinky Samsung Galaxy Watch LTE použijete nejen při sportování, ale neudělají ostudu ani ve společnosti.

Jak spárovat Samsung Galaxy Watch s Xiaomi

Jak spárovat chytré hodinky Galaxy Watchzapněte hodinky dlouhým podržením tlačítka Domů,aktivujte Bluetooth na svém telefonu a spusťte aplikaci Galaxy Wearable,v aplikaci klikněte na možnost „Připojit Gear“,vyberte vaše hodinky a spusťte párování,postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak fungují chytré hodinky bez mobilu

Na většině chytrých hodinek běží mobilní aplikace, z toho u nejnovější generace na mobilním operačním systému a též fungují jako přenosné multimediální přehrávače – mohou obsahovat i rádiový FM přijímač a přehrávat zvukové i audiovizuální soubory přes sluchátka s Bluetooth.

Jak správně nosit chytré hodinky

Hodinky noste co nejblíže zápěstí

Ženy by měly nosit hodinky dál od zápěstí, muži naopak co nejblíže. Na první pohled se to zdá jako banalita, ale pravdou je, že muž s hodinkami skoro u lokte nevypadá zrovna přitažlivě. Ve chvíli, kdy vám hodinky takto sjíždí, je něco špatně.

Jak propojit WhatsApp s hodinkami

Na zařízení, které chcete propojit, otevřete aplikaci WhatsApp Web nebo WhatsApp pro počítač. Zobrazí se QR kód, který je třeba naskenovat pomocí primárního telefonu. Na svém primárním telefonu s operačním systémem Android otevřete WhatsApp. Klepněte na > Propojená zařízení > Propojit se zařízením.

Jak propojit telefon s hodinkami

1) Zapněte na svém telefonu Bluetooth a připojení k internetu. 2) Spusťte na telefonu aplikaci Samsung Galaxy Watch a řiďte se jejími instrukcemi. 3) V aplikaci najděte možnost „Připojit Gear“. 4) Vyberte vaše hodinky a spusťte párování.

Jak spárovat hodinky Smartomat s telefonem

Jak hodinky spárovat s mobilním telefonem

Pro nastavení hodinek a jejich správné fungování je nutné hodinky spárovat s doporučenou aplikací Da Fit. Stáhněte si aplikaci pomocí QR kódu níže nebo ji vyhledejte v Obchodu play/App Store.

Proč si koupit chytré hodinky

Chytré hodinky dokážou sledovat vaši aktivitu v závislosti na konkrétně zvolené činnosti – ať už je to chůze, běh, jízda na kole, turistika a další. Jste-li tedy opravdovými „fajnšmekry“, kteří se nespokojí pouze s jakýmisi orientačními hodnotami, pořiďte si chytré hodinky za pár korun.

Proč nosit chytré hodinky

Poskytují snadný přístup k aplikacím a data ze senzorů. Chytré hodinky kromě měření času nabízejí další funkce. Některé samostatně, jiné prostřednictvím chytrého telefonu po spárování. Dokážou tak přijímat hovory, kontrolovat textové zprávy, zobrazují informace o počasí, mapy…