Jak aktivovat Šungitovou pyramidu?

Jak aktivovat Šungitovou pyramidu?

Jak se starat o Šungitovou pyramidu

Umisťovat šungitovou pyramidu bezprostředně pod posteli se nedoporučuje. Okruh působení pyramidy (s délkou základny cca 5 cm) je minimálně 5 metrů. Jednou za měsíc můžete provádět energetické čištění pyramidy. Stačí opláchnout pyramidu vodou a podržet ji na sluníčku (na čerstvém vzduchu) cca 1 hodinu.
ArchivPodobné

Jak připravit Šungitovou vodu

Jak připravit šungitovou vodu: Do skleněné nádoby nalijeme 3litry pitné vody, vložte do ní předem pořádně omyté (zbavené šungitového prachu) šungitové kousky nebo drobnou drť, přibližně 300 – 500gr. Již za 30 minut se voda začíná zbavovat nežádoucích či škodlivých látek. Proces trvá jeden den .
Archiv

Jak se čistí šungit

Šungitový štěrk ( šungit drť ) – čištění

Jednou za jeden až dva měsíce doporučujeme ponořit šungit drť na 120-180 minut do roztoku jedlé sody a potom důkladně omyjte pod tekoucí vodou. Potom můžeme nechat šungitovou drť usušit a nabít na přímém slunci. Nejlépe 60-120 min.

Jak orientovat pyramidu

pyramida musí být vždy orientována přesně ve směru sever-jih (jedna libovolná strana směřující na severní pól Země); pokud do pyramidy vkládáte předměty, tak by měly být uloženy jejich delší osou ve směru sever-jih (např. stonky bylin apod.); pro činnost pyramidy není podmínkou, aby jednotlivé stěny pyramidy byly plné.

Jak dlouho vydrží šungit

Šungitová drť vám vydrží cca 3 – 6 měsíců, potom se sníží její čistící schopnost a je nutno ji vyměnit za novou. Příprava šungitové vody: Pro přípravu šungitové vody si připravte kameninovou nebo skleněnou nádobu. Optimální poměr šungit : voda je 1:3 – čili 1 balení na 3 litry vody.

Jak umístit pyramidu

Každá pyramida má své místo, nejčastěji se umísťuje tam, kde cítíte negativní energii, jelikož ji meditační pyramida dokáže vyrušit. Obecně lze říct, že mnohem důležitější než to, kam ji umístíte, je jakým směrem ji umístíte. To se nejvíce podílí na požadovaném účinku.

Jak poznat pravý šungit

Jak poznat pravý šungit

Neopracovaný šungit má šedou až šedo-černou barvu a špiní ruce. Můžete v něm vidět zrnka pyritu, drobné póry nebo bílé žilky z křemene. Leštěný šungit má černou barvu se skvrnami, prasklinami nebo mapami.

Jak pracovat s pyramidou

K dosažení optimálního výsledku je obvykle zapotřebí 10-20 minut. Nejvhodnější je pracovat s pyramidou ráno hodinu po snídani nebo večer do 19 hodin. Později na vás může tato dávka stimulující pyramidální energie působit tak, že strávíte bezesnou noc.

Jak dlouho se stavěli pyramidy

Podle dostupných údajů trvala stavba přibližně 20 let. Pyramida byla postavena tak, aby odolávala velkému tlaku a také zemětřesení. V době stavby Egypťané nepoužívali kola ani koně.

Jak funguje šungit

Má schopnost pohlcovat elektromagnetické záření. Šungitu se připisují vlastnosti kamene, který do sebe vstřebává všechno negativní, škodlivé a špatné a současně soustřeďuje, obnovuje a zmnožuje všechno dobré a užitečné a to jak v lidském organismu, tak i v okolním prostředí.

Co je šungitová pyramida

Šungitová pyramida je příkladem synergického posilování příznivých účinků tvaru (pyramidy) a přírodního minerálu (šungitu). Šungitové pyramidy se používají na odstranění GPZ a záření televize, počítače, mikrovlnné trouby apod.

Jak pouzit šungit

Šungitovou drť nasypte do hrnce, v němž je umístěno bavlněné pláténko. Přilijte vodou a nechte projít varem cca 2-3 minuty, poté sceďte, nechte vychladnout. Tímto je šungit aktivován a připraven k používání. Potom nasypte aktivovanou šungitovou drť (100g) do cca 2l nádoby, zalijte vodou a nechte působit 48-72 hodin.

Jak si vyrobit léčivou pyramidu

Jak si postavit léčivou pyramidu

Je jen třeba, aby stěny byly hladké a bez spár — nelze tedy použít neohoblovaná prkna podobné materiály. Nevhodné jsou i palubky spojené perem a drážkou. Dřevo vůbec se pro stavbu pyramidy příliš nehodí, protože vinou pyramidální energie sedmkrát rychleji vysychá a kroutí se.

Jak byly dopraveny kameny na pyramidu

„Egyptologové se domnívají, že jádra pyramid jsou postavena z kamenů vytěžených v jejich blízkosti. Nalámané kameny se dopravovaly na místo stavby pomocí dřevěných saní, protože kola by se do písku bořila.

Co je pod pyramidou

Britští výzkumníci objevili pod majestátními pyramidami v Gíze rozsáhlou síť jeskyní propojenou tunely. Podzemní svět obývaný především jedovatými pavouky a koloniemi netopýrů dosud unikal pozornosti, přestože prostor pyramid patří k turisticky nejnavštěvovanějším místům na Zemi.

Jak pracovat s titanovou pyramidou

„Naše titanová pyramida si hoví na čestném místě v obývacím pokoji. Pokud k ní přiložíme kousky křišťálu, dojde k jejich velmi rychlému nabití, které vydrží zhruba jeden týden. Takto získanou energii lze použít na doplnění energie lidské. Obývací pokoj sousedí s místností obývanou nechodícím seniorem.

Jak nasměrovat pyramidu

Každá pyramida má své místo, nejčastěji se umísťuje tam, kde cítíte negativní energii, jelikož ji meditační pyramida dokáže vyrušit. Obecně lze říct, že mnohem důležitější než to, kam ji umístíte, je jakým směrem ji umístíte. To se nejvíce podílí na požadovaném účinku.

Jak Stare jsou pyramidy v Gíze

Jejich stáří je oficiálně odhadováno zhruba na 4 500 až 5 500 let, stavěny byly s přestávkami od doby vlády panovníka Džosera ze 3. dynastie až do doby prvního krále 18. dynastie Ahmose I.

Kam umístit Šungitovou pyramidu

Umisťovat pyramidu bezprostředně pod posteli se nedoporučuje. Okruh působení šungitové pyramidy (s délkou základny cca 5 cm) je minimálně 5 metrů. U pyramidy 4 cm – cca 4,2 m – dosah 2 m; 6 cm – cca 7,6 m – dosah 4 m. Lze tedy říci, že pro běžnou místnost o delší straně 3 – 4 m stačí šungitová pyramida 4 – 5 cm.

Jak je vysoká Cheb Sova pyramida

Velká pyramida, které se říká také Cheopsova neboli Chufuova, byla postavená mezi roky 2509–2483 před naším letopočtem – je tedy stará přibližně 4500 let. Na výšku měří 140 metrů a až do konce 19.

Jak dlouho se stavěla jedna pyramida

Podle dostupných údajů trvala stavba přibližně 20 let. Pyramida byla postavena tak, aby odolávala velkému tlaku a také zemětřesení. V době stavby Egypťané nepoužívali kola ani koně.

Kde je největší pyramida na světě

Velká pyramida, které se říká také Cheopsova neboli Chufuova, byla postavená mezi roky 2509–2483 před naším letopočtem – je tedy stará přibližně 4500 let. Na výšku měří 140 metrů a až do konce 19. století šlo o nejvyšší stavbu světa. Leží v Gíze nedaleko Káhiry.