Co je k vidění v Teplicích?

Co je k vidění v Teplicích?

Co dělat v Teplicích když prší

A co dělat, když prší Na to jsou jako dělané vnitřní akce. Zajděte na výstavu, do divadla nebo na koncert, zahrajte si únikovou hru nebo poškádlete smysly v muzeu iluzí.

Kam na výlet v okolí Teplic

Kam na výlet v Teplicích a okolíAquacentrum Teplice. KoupáníRozhledna Hrádek Letná Rozhledny.Botanická zahrada v Teplicích. Zoologické a botanické zahrady.Thermalium Lázně Teplice. KoupáníVyhlídková věž Jana Křtitele. Rozhledny.Regionální muzeum na zámku Teplice. Muzea a historie.Doubravská Hora. Zříceniny.4.7 km.
Archiv

Kam na kole po Teplicku

Tipy na cyklovýletyOkruh kolem Adršpašsko-teplických skal – cyklotrasa č. 4036.Okruh Teplice – Adršpach – Jívka – Vápenka – Jiráskovy skály – Teplice – cyklotrasy č. 22, č. 4020, č. 4003 a č. 4036.Okruh Teplice nad Metují – Zdoňov/Loděnice – Mieroszów – Meziměstí – Vernéřovice – Teplice – cyklotrasy č. 4036 a č. 4020.

Kam s dětmi v Teplicích

Tipy kam s dětmi v Teplicích a okolíS kočárkem přes náhorní plošinu Březina.Vrch Bořeň – kamenný velikán nad řekou Bílinou.Atrakce pro děti u Oseckého rybníka.Z Oseka na zříceninu hradu Rýzmburk.Koupaliště v Autocampu Osek.Pohádkové muzeum, Teplice.Bílinská kyselka – muzeum a exkurze, ředitelství zřídel Bílina.
Archiv

Co se dá dělat když je venku hnusně

Skvělým pomocníkem proti špatné náladě a depresi z počasí jsou vaši přátelé. Pozvěte je na večeři, nebo se nechte pozvat na večeři k nim, uvidíte, že se budete výborně bavit a na počasí venku úplně zapomenete. Pokud si k tomu nalejete i skleničku bílého vína, je po všech starostech a stresech!

Kam na vylet most

Výlety MosteckoKe Třem smrkům, Český Jiřetín.Navštivte Farmičku u Kačky, Klíny.Podél Mackovského a Flájského potoka, Český Jiřetín.Puklá skála láká výhledem na Flájskou přehradu, Český Jiřetín.Obora Fláje, Klíny.Přehradní nádrž Fláje, Český Jiřetín.Zipline Klíny aneb proleťte se nad Šumným dolem, Klíny.

Co dělat v Ústeckém kraji

Kam na výlet v Ústeckém krajiPravčická brána. Turistika. Hřensko.Zoopark Chomutov. Zoologické a botanické zahrady.Soutěsky Kamenice. Turistika.Zoologická zahrada Ústí nad Labem. Zoologické a botanické zahrady.Památník Terezín. Památníky.Rozhledna Hořidla. Rozhledny.Ski areál Bouřňák. LyžováníVodní nádrž Nechranice. Koupání

Kam na výlet s detmi

Tipy na výletKoupaliště Divoká Šárka. Koupaliště v Divoké Šárce mezi skalami, jimiž protéká Šárecký potok patří k těm nejklidnějším v Praze.Aquacentrum Šutka.Koupaliště Lhotka.Bludiště v kukuřici.Romantický hotel Mlýn Karlštejn.Vyhlídka Máj.Dobrodružství v Libereckém kraji.Zoopark Milíčov.

Kam na výlet autem Ústecký kraj

Ústecký krajZámek Velké Březno.Střížovický vrch v Ústí nad Labem.Duchcov – město, kde pobýval Giacomo Casanova.Kam s dětmi v Litoměřicích na kolo, inline brusle nebo na hřištěKoupaliště Litoměřice – lepší letní osvěžení v okolí nenajdete.Zoo Děčín a Rajské ostrovy.Radobýl – kopec u Litoměřic.

Co dělat když jsem sama doma

Co dělat, když se nudím: 10 zaručených tipů, jak se zabavitVzdělávejte se. Pokud tápete, co byste mohli dělat a jak byste se mohli zabavit, dělejte něco, co vás baví a zároveň vzdělá.Cvičte.Uklízejte.Buďte s přáteli.Plňte diář a plánujte.Vařte.Dělejte to, co už dlouho odkládáte.Jeďte někam.

Co dělat s holkou doma

Deset tipů na to, jak se s partnerem doma zabavitUvařte spolu večeři.Sestavte spolu puzzle.Naplánujte si večer s fondue.Domácí lázněZahrajte si deskové hry.Společná jóga.Malujte.Vyzkoušejte online kurz.

Co dělat s dětmi v Mostě

Pokud nevíte, co s dětmi v Mostě podniknout, tak zde naleznete přesně to, co hledáte.BagrPark. Jedinečný zábavní park pro malé i velké..Alpakárna. Za exotickými lamami do Mostu..Ostatní zábavní centra.Jungle Aréna.Ressl.Jump Family Most.Park Šibeník.Funpark – 3D bludiště a rozhledna.

Kam dnes na výlet Ústecký kraj

Tipy na výlet v Ústeckém krajiČeské Švýcarsko.Děčín.Hora Říp.Hrad Střekov.Chrám chmele a piva Žatec.Kamencové jezero.Teplice.Zoo v Ústí nad Labem.

Kam dnes Ústecký kraj

Kam na výlet v Ústeckém krajiPravčická brána. Turistika.Památník Terezín. Památníky.Soutěsky Kamenice. Turistika.Zoologická zahrada Ústí nad Labem. Zoologické a botanické zahrady.Zoopark Chomutov. Zoologické a botanické zahrady.Zámek Klášterec nad Ohří Hrady a zámky.Rozhledna Hořidla. Rozhledny.Ski areál Bouřňák. Lyžování

Kam na víkend s malými dětmi

50 tipů, kam s dětmi za zábavou, poznáním a na výletZážitkový park Zeměráj.Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani.Zámecká lékárna v Třeboni.Permonium – zábavní park s příběhem.Boheminium – miniatury z celého Česka v Mariánských Lázních.Bukovanský mlýn – areál zážitků pod lopatkami.Obora Žleby – bílí jeleni a dravci.

Kam s dětmi na výlet Střední Čechy

Kam na výlet – Střední Čechy – Atrakce pro děti, cyklo, lázně, ZooADVENTURE GOLF U MILÍNA.Bludiště a labyrinty na zámku LoučeňCinibulkova stezka a lákavé skalní labyrinty.Duhový Park – dětský sportovně-zážitkový areál pro děti od 2 let.Ekovláčkem z Benešova do KonopištěFarma Blaník – zábavní park pro děti.

Co dělat když prší Ústecký kraj

Co dělat, když prší: 10 tipů z regionu Ústecký krajŽelezniční depozitář Národního technického muzea Chomutov.Chrám Chmele a Piva s Chmelovým orlojem.Aquadrom Most.Zámek Duchcov s expozicí Giacoma Casanovy.Thermalium v Lázních Teplice.Klášter františkánů s muzeem v Kadani.

Kam o víkendu v Ústeckém kraji

Tipy na výlet v Ústeckém krajiČeské Švýcarsko.Děčín.Hora Říp.Hrad Střekov.Chrám chmele a piva Žatec.Kamencové jezero.Teplice.Zoo v Ústí nad Labem.

Co delat večer sama

Zkuste nový koníček jako workout, plavání, tanec., najděte si něco, co by Vás bavilo. Můžete zkusit využít venčení psa nebo obyčejné procházky k navázaní kontaktu. Využijte své „slabé sociální kontakty“, a choďte večer s jejich partií ven, začněte zvát ven známé a pozvěte i jejich známé.

Co dělat se svým klukem doma

Pokud patříte k těm šťastným, kteří pomáhat můžou, udělejte to. Můžete třeba doma udělat generální úklid, buď společně, nebo si každý vezměte na starost určitou část. Vyřazené oblečení, knížky nebo nádobí můžete darovat těm, kteří to potřebují. Nabídněte pomoc svým sousedům, šijte roušky nebo běžte darovat krev.

Co se dá dělat bez peněz

Zavzpomínat na časy na základce Můžete jít běhat, osedlat kolo, vyrazit na brusle, jít na túru nebo si zaházet s kamarády frisbee. Na druhé straně je možnost dělat vedoucího nějakého sportovního kroužku nebo jet s dětmi na tábor. Taky můžete vyrazit s kamarády na vodu.

Co podniknout v okoli mostu

Kam na výlet v Mostě a okolíAquadrom Most. Koupání Most.Oblastní muzeum v Mostě Muzea a historie. Most.Hrad Hněvín (Most) Hrady a zámky. Most.Rozhledna Hněvín. Rozhledny. Most.Vodní nádrž Matylda. Koupání Most.Tandemový seskok padákem Most. Adrenalinové atrakce. Most.6.9 km. Rozhledna Maják. Rozhledny.9.7 km. Bořeň – 539 m n.m.

Kam z nudy most

Tipy na výletyMinipivovar Most. Skvělé pivo a moderní gastronomie..Válečné muzeum Sudety. Unikátní muzeum v netradičním prostředí..Zámek Valdštejnů v Litvínově Jedna z nejstarších památek na Litvínovsku..Zipline Klíny.Jezero Most.Funpark – 3D bludiště a rozhledna.Podkrušnohorské technické muzeum.Výlety do Krušných hor.

Kam o vikendu Ústecký kraj

Kam na výlet v Ústeckém krajiPravčická brána. Turistika.Památník Terezín. Památníky.Soutěsky Kamenice. Turistika.Zoologická zahrada Ústí nad Labem. Zoologické a botanické zahrady.Zoopark Chomutov. Zoologické a botanické zahrady.Rozhledna Hořidla. Rozhledny.Ski areál Bouřňák. LyžováníVodní nádrž Nechranice. Koupání

Kam na procházku se psem Ústecký kraj

Ústecký kraj

10.09.2017 Chlumecká vyhlídka
16.02.2014 Rozhledna Dymník
01.02.2014 Jedlová a Tolštejn
01.01.2014 Z Bouřňáku do Duchcova
01.01.2014 Sklářská stezka (Moldava)