Gone Mainstream: JAV iždo sekretorius atkartoja Trumpo kripto rūpesčius

JAV iždas

Kriptovaliutos neabejotinai pateko į pasaulinę sceną. Nuo to laiko, kai „Facebook“ pristatė Svarstykles, skaitmeninio turto, paremto „blokine grandine“, paremta Silicio slėnyje ir Volstrite esančių firmų, perėmimas, pasauliniai reguliuotojai, lyderiai, analitikai ir ekonomistai jaučiasi įpareigoti spręsti „Bitcoin“ ir jo panašumus.

Nors buvo keletas teigiamų pastabų, pavyzdžiui, Federalinio rezervo pirmininko prisipažinimas, kad Bitcoin yra vertės saugykla, dauguma neigiamos vertės vardų yra atsargūs dėl kriptografijos. Šiuo atveju Donaldas Trumpas tik praėjusią savaitę netikėtai išleido trijų tweetijų apie kriptovaliutas, būtent „Bitcoin“ ir „Svarstyklių“ seriją, pritraukdamas masinį pagrindinį susidomėjimą..

JAV iždas

Ir dabar atrodo, kad vienas iš D.Trumpo sąjungininkų, JAV iždo sekretorius, pasekė šiuo pavyzdžiu.

Kriptografija, „Nacionalinio saugumo problema“

Kalbėdamas spaudos konferencijoje, pirmadienį, liepos 15 d., Stevenas Mnuchinas įsitikino, kad pranešė pasauliui, kad iždas žino problemas, kylančias dėl kriptovaliutos nustatymo ir naudojimo..

Atkreipdamas dėmesį į D.Trumpo požiūrį į T, JAV politikas pažymėjo, kad „kriptovaliutos, tokios kaip Bitcoin“, buvo „išnaudojamos“ siekiant palengvinti milijardų vertės neteisėtą veiklą. Mnuchinas tvirtina, kad minėta nusikalstama veikla, susijusi su Bitcoin ir kitu decentralizuotu skaitmeniniu turtu, yra „mokesčių vengimas, turto prievartavimas, išpirkos programa, neteisėtų narkotikų pardavimas ir prekyba žmonėmis“..

Taigi iždo sekretorius kriptovaliutas pavadino „nacionalinio saugumo problema“, išlaikydamas savo pareiškimą tiesmuką.

Iš tikrųjų. Kaip anksčiau pranešė „Blockonomi“, „blockchain“ analitikos įmonė „Chainalysis“ praėjusiais metais patvirtino, kad beveik 1 milijardo JAV dolerių vertės Bitcoin operacijos bus susijusios su tamsių interneto rinkomis per visus 2019 metus. narkotikai. „Bitcoin“ taip pat pastebimas kaip pasirinkta valiuta nusikaltėliams, norintiems išnaudoti išpirkos ar skaitmeninio turto prievartavimo aukas.

Atsižvelgdamas į tai, Mnuchinas dar kartą patvirtino, kad ir JAV reguliavimo institucijos, ir įstatymų leidėjai ir toliau bus „priešakyje“ kriptografiją teikiančiuose subjektuose:

„Mes neleisime skaitmeninio turto paslaugų teikėjams veikti šešėlyje ir netoleruosime kriptovaliutų naudojimo neteisėtai veiklai palaikyti“.

Jis priduria, kad šios turto klasės įmonės turėtų laikytis taisyklių, kurių laikosi daugelis „tradicinių finansų įstaigų“, būtent tų, kurios susijusios su pinigų plovimu, kova su terorizmo finansavimu ir pinigų persiuntimu bei aptarnavimu. Mnuchinas paaiškino:

„Jungtinių Valstijų iždas„ Facebook “,„ Bitcoin “vartotojams ir kitiems skaitmeninių finansinių paslaugų teikėjams buvo labai aiškus, kad jie turi įgyvendinti tas pačias [taisykles] kaip ir tradicinės finansų įstaigos. Pinigų paslaugų teikėjus reglamentuojančios taisyklės taikomos tiek fizinėms, tiek elektroninėms operacijoms “.

Remiantis šių ekonomisto Alexo Krugerio šių teiginių analize, šie komentarai yra populiarūs „blockchain“ analitikos įmonėms ir reguliuojamoms Jungtinių Valstijų biržoms, tačiau yra decentralizuotų finansų, privatumo monetų ir kriptografinių platformų, veikiančių tarptautiniu mastu, daug neatsižvelgiant į taisykles..

Mano išsinešimai

▷ „Bullish“ JAV reguliuojamoms biržoms

▷ Nešiokitės tarptautinių nereguliuojamų mainų

▷ „DeFis“

▷ „Bullish“ „blockchain“ analizės įmonėms, daugiausia dėmesio skiriančioms stebėjimui, AML ir kt.

▷ Privatumo monetos

– Alexas Krügeris (@ krugermacro) 2019 m. Liepos 15 d

Prasidėjo naikinimas

Panašu, kad JAV jau pradėjo kovoti su neteisėta veikla šioje pramonėje. Vos praėjusią savaitę kriptovaliutų mokesčių specialistei pavyko patekti į daugiau nei 100 dalių skaidrių paketą, skirtą Vidaus pajamų tarnybos (IRS) agentams..

Per pristatymą Amerikos subjektas ketina mums interviu, „atviro kodo paieškas“, elektroninį stebėjimą, socialinės žiniasklaidos tikrinimą ir Didžiojo žiuri šaukimus, siekdamas nustatyti ir kovoti su vengiančiais asmenimis..

Ji teigia, kad skaidrėse nurodoma būtinybė iškviesti technologijų gigantus vykdant JAV operacijas, būtent „Apple“, „Google“ ir „Microsoft“, norint sužinoti apie įtariamųjų istoriją.

Be to, IRS pažymi, kad ji taip pat gali įtraukti bankus, kreditinių kortelių tiekėjus ir skaitmenines mokėjimo ekosistemas, tokias kaip „PayPal“, norėdama sužinoti, ar yra sandorių, susijusių su „Bitcoin“ ar kitų skaitmeninių valiutų naudojimu..