Legolas Exchange ceļvedis iesācējiem: godīga un droša šifrēšanas birža
Kriptovalūtu biržas ir diezgan ekskluzīvas, ja runa ir par investīciju kapitālu. Tā kā šīs kriptogrāfijas apmaiņas lielākoties netiek reglamentētas, tas neļauj tradicionālajām finanšu iestādēm iesaistīties kriptovalūtās. Arī lielākā daļa vadošo kriptogrāfijas biržu nepieņem fiat valūtu tieši. Tā kā lielākā daļa biržu ir centralizētas, darījumi tiek reģistrēti to privātajās grāmatās.
The Legolas birža mērķis ir to visu mainīt, izveidojot apmaiņu, kas ir daļēji decentralizēta un ļauj sadarboties ar savu galveno atslēgu, izmantojot partnerību ar Ledger. Legolas mērķis ir kļūt par apmaiņu institucionālajiem investoriem, kuri, iespējams, piesardzīgi izmanto mazāk drošas un neregulētas biržas, pieņemot lielus fiat pārskaitījumus, kā arī nodrošinot savu žetonu, kas tiks izmantots visu biržas maksu samaksai..
Kā Legolas pieņems Fiat valūtu?
Citas vadošās kriptovalūtas biržas, piemēram, Shapeshift un Poloniex, nepieņem fiat. Legolas ir sadarbojies ar ieguldījumu namu ar nosaukumu Makor galvaspilsēta. Šī ir ļoti cienījama, globāla brokeru sabiedrība. Uzņēmumu regulē finanšu iestādes. Tas bieži vien rada uzacis kriptogrāfijas kopienā, bet tas ir arī veids, kā veicināt plašāku pieņemšanu tradicionālajos finanšu tirgos.
Ar Makor iesaistīšanos tas nozīmē, ka tirgotāji var noguldīt fizisku skaidru naudu jebkurā no saistītajām bankas filiālēm. Markoram ir pieejams arī viss finanšu iestāžu tīkls. Šajā ziņā Legolas vēlas būt vadošais novators, kad runa ir par drošību un atbilstību visām kripto apmaiņām. Esošajām apmaiņām ir arī problēmas, kas jārisina.
Kādas ir problēmas ar esošajām kriptogrāfijas apmaiņām?
Tā kā kriptonauda ir diezgan jauna un attīstoša joma, klienti ir spiesti izmantot ierobežoto apmaiņas daudzumu, kas pastāv. Lielākajai daļai klientu lielas bažas rada drošība. Bēdīgi slavenais Mt. 2011. gada Gox uzlaušana pašlaik atkal veido virsrakstus, kā ziņots, samazinot Bitcoin cenu. Uzlaušanas laikā birža acīmredzami zaudēja 7% no visiem esošajiem bitkoiniem, kuru vērtība tajā laikā bija aptuveni 473 miljoni USD.
Apmaiņa paļaujas arī uz vājām autentifikācijas metodēm. Pat divu faktoru autentifikācijas (2FA) drošības slānis ir jutīgs pret pikšķerēšanu. Apmaiņas izmantošana prasa, lai lietotājs uzticētos apmaiņai. Tīmekļa forumos un emuāros ir pilnas sūdzības no lietotājiem, kuri ir atbrīvoti no saviem līdzekļiem un ir apmaiņas žēlastībā, lai atbildētu.
Kas nodrošinās Legolas lietotāju drošību?
Legolas nav atļauta vienkārša piekļuve, izmantojot tikai lietotājvārdu un paroli. Tas neatļaus vājas 2FA lietotnes, piemēram, Google Authenticator vai Authy. Tas ieviesīs drošu 2FA autentifikācijas protokolu FIDO U2F. Šo protokolu izveidoja Google un Yubico. Tas ir atvērts autentifikācijas standarts. Tas nozīmē, ka lietotājam ir jāapstiprina darījumi ar Ledger aparatūras seifa ierīci.
2FA paroles vietā lietotājs ievieto Ledger maku datorā, izmantojot USB, un nospiež ierīces pogu, lai autentificētu darījumu. Legolas vietnē ir minēts “viedkartes maciņa aparatūras maks”. Pašlaik Virsgrāmata nepiedāvā viedkartes aparatūras maku, tāpēc es pieņemu, ka tas būs pielāgots produkts un saziņai ar mobilajām ierīcēm izmantos (gandrīz lauka sakaru) NFC.
Ko darīt, ja klienti zaudē savu virsgrāmatas maku?
Legolas komanda par to jau domāja. Klienta Legolas maks būs daudzparakstu (multisig) maks. Tas nodrošina, ka divām no trim pusēm ir nepieciešams autentificēt darījumu – Legolas apmaiņu, kad lietotājs piesakās, un pēc tam savu Virsgrāmatas ierīci, kad viņi autentificējas otro reizi. Ja kādu iemeslu dēļ viņi zaudē savu virsraksta seifa ierīci, bankas seifā tiek turēta trešā aparatūras kopija, kas tiek glabāta virsgrāmatas seifā un kuru var iegūt, lai atvērtu līdzekļus..
Kas dod Legolasam priekšrocību virs citām apmaiņām?
Legolasam ir gudrs risinājums, lai novērstu skriešanu priekšā. Tā ir neētiska tirdzniecība ar progresīvām zināšanām. Tas ir līdzīgs iekšējās informācijas tirdzniecībai. Brokeri var pārkārtot pasūtījumus, lai gūtu labumu, veicot savus pasūtījumus pirms gaidāmajiem tirgus pasūtījumiem. Kripto apmaiņa ir vislabākajā pozīcijā, lai gūtu labumu no šīs prakses. Viņi var nopirkt sev kriptovalūtu ātri un slepeni, pirms tiek izpildīti lieli pirkšanas rīkojumi, un pēc tam pārdot kriptogrāfiju ar lielu peļņu tūlīt pēc tam, kad pasūtījums ir paaugstinājis cenas. Tirgotājs arī maksā vairāk par viņu darījumu, un valūtas maiņa gūst peļņu. Fakts, ka pasūtījumu grāmata ir paslēpta, ir liels šķērslis jaunu investoru piesaistei.
Kā Legolas novērš skriešanu priekšā?
Blokķēdes nemainīgo raksturu var izmantot, lai bloķētu darījumus pareizā secībā. Katram pasūtījumam tiek piešķirts laika zīmogs, tas tiek šifrēts un nosūtīts blokķēdei. Kad bloki ir apstiprināti, secības secība tiek iegravēta blokķēdē. Kļūst neiespējami ievietot pasūtījumus vai mainīt pasūtījumu pozīciju. Katra pasūtījuma privātā atslēga ir publiski pieejama blokķēdē. Tas padara pasūtījumu procesu godīgu un caurspīdīgu.
Kā tiek izpildīti pasūtījumi?
Pasūtījumi tiek saskaņoti ārpus ķēdes. Tas novērš Ethereum blokķēdi no lielākiem sastrēgumiem. Tas arī palielina caurlaidi, kas nozīmē, ka var izpildīt vairāk darījumu, nekā varētu uzņemt Ethereum blokķēde.
Kādu blokķēdi izmanto Legolas?
Lieliskā Legolas Exchange ideja ir tā, ka tai jābūt agnostiskai virsgrāmatai, tādējādi to var viegli integrēt ar jebkuru blokķēdi. Legolas beta versija būs saskarne ar Ethereum blokķēdi. Tiešraides versijai komanda meklē labāko iespējamo blokķēdi. Pašlaik viņi pēta konkrētu sistēmu, kas pazīstama kā Bizantijas defektu toleranta.
Vai Legolas birža ir decentralizēta?
Tās mērķis ir būt gan centralizētu, gan decentralizētu tehnoloģiju hibrīds. Decentralizēta skaitļošana patērē daudz enerģijas. Centralizāciju var izmantot ārpus ķēdes, lai palielinātu darījumu ātrumu un izmaksas. Tā vietā, lai visiem darījumiem būtu privāta, centralizēta virsgrāmata, pārredzamības nodrošināšanai Legolas Exchange izmantos decentralizētu virsgrāmatu. Tas radīs lielāku uzticību. Ikviens var skatīt jebkura konta atlikumu vai darījumu vēsturi.
Vai visi darījumi tiek veikti publiskajā Ethereum blokķēdē?
Nē. Lai palielinātu ātrumu un veiktspēju, birža izmantos savu pasūtījumu kopas sistēmu. Tā vietā, lai nosūtītu atsevišķus pasūtījumus bloku ķēdei, pasūtījumu kopa bloku ķēdei nosūtīs vienu hash no visiem pasūtījumiem. Tas nozīmē, ka bloku ķēdei tiek nosūtīts tikai viens hash kods. Turklāt tas rada iespēju veikt neierobežotu pasūtījumu daudzumu vienā blokā. Tas arī Ethereum tīkls, lai paplašinātu tā pašreizējās iespējas. Šajā sānu ķēdē tiks izmantots LGO marķieris.
Kas ir LGO marķieris?
Tāpat kā ar citiem Ethereum balstītiem marķieriem, arī LGO ir ERC-20 marķieris, kas ir saderīgs ar Ethereum blokķēdi. Tā ir vērtības nodošana Legolas biržā. Atšķirībā no citām biržām, Legolas neiekasēs nekādas maksas kriptovalūtās, izņemot tās paša LGO marķieri. Lai palielinātu LGO marķiera vērtību, apmaiņai ir interesanta ieviešana.
Kā Legolas palielinās LGO žetona vērtību?
Saskaņā ar kriptovalūtas deflācijas modeļiem Legolas mērķis ir samazināt LGO marķiera piegādi viņu īpašumos. Par katru tirdzniecību, kas notiek biržā, Legolas iznīcinās 25% no saņemtajām darījumu maksām. Tas būs pārredzami, un lietotāji to varēs pārbaudīt. Tādā veidā LGO piedāvājums samazinās, kamēr darījumi biržā palielinās. Tas rada lielāku pieprasījumu pēc LGO žetoniem, un tam vajadzētu paaugstināt cenas, izmantojot piedāvājuma un pieprasījuma likumu.
Kā jūs varat iegādāties LGO žetonus?
Jūs varat iegādāties Ethereum … Ethereum (ETH) pašlaik tiek izmantots apmaiņas pirmajā posmā. Tā kā tas ir ERC-20 marķieris, LGO kriptovalūta būs tūlīt pieejama apmaiņai decentralizētās biržās. Saskaņā ar vietnes FAQ sadaļu viņi joprojām veic sarunas ar centralizētu apmaiņu, lai uzskaitītu LGO, un sazināsies, kad marķieris būs norādīts.
Rakstīšanas laikā LGO ir pieejams tirdzniecībai vietnē IDEX apmaiņa.
Apbalvojumi Hodleriem
Vēl viena lieta, kas jāatzīmē par LGO marķieri, ir tāda, ka Legolas ir nolēmis apbalvot ICO “Hodlers”, tas ir, cilvēkus, kuri piedalījās ICO un nepārvieto žetonus no sava sākotnējā maka, apbalvos ar turēšanas prēmiju. 5% no sākotnējās emisijas tiks emitēti katru sešu mēnešu laikā pirmajos 2 gados (kopā 20%). Žetoni tiks apbalvoti cilvēkiem, kuri joprojām tur žetonus sākotnējā adresē.
Tā ir laba ziņa ICO dalībniekiem, bet arī marķiera pircējiem, jo tas var samazināt pieejamo piegādi, kas varētu cirkulēt, kas varētu paaugstināt cenu.
Secinājums
Legolas biržai ir lielas ambīcijas, un tās mērķis ir izjaukt jau tā graujošo kriptogrāfijas telpu, sākotnēji mērķējot uz institucionālajiem investoriem un nodrošinot tādu drošības un atvērtības līmeni, kāds vēl nav redzams tradicionālajām biržām. Izmantojot labākās centralizētās un decentralizētās apmaiņas daļas un apvienojot tās ar nozares vadošo drošību un savu žetonu, kas paredzēts īpašnieku apbalvošanai, viņiem ir labas iespējas iebrukt apmaiņas nišā, ja viņi var veiksmīgi pilnībā uzsākt savu darbību šogad.
Noderīgas saites
- Oficiālā mājas lapa
- Oficiālais emuārs
- Baltā grāmata
- GitHub
- Telegramma
- Bitcointalk paziņojums
- Nesaskaņu kanāls