Neslavný mluvčí bitconnectu Carlos Matos se znovu objevil, podporuje hubnutí

Carlos Matos

Neslavný bývalý mluvčí BitConnectu Carlos Matos se znovu objevil na internetu. Naposledy byl viděn před několika dny na přímém přenosu na YouTube o svých pokusech získat „zdraví a bohatství“ procesem přerušovaného hladovění.

Originální skandál BitConnect

Carlos Matos se stal slavným, když se objevil v propagačním videu pro dnes již neexistující BitConnect. BitConnect, samozřejmě, byl neuvěřitelně populární podvod, který stál mnoho lidí tisíce nebo více dolarů a dokonce i některé jejich celoživotní úspory.

Schéma BitConnect Ponzi

Abychom to shrnuli, systém fungoval tak, že slíbil lidem, že mohou vložit bitcoin a půjčit jej nějakým automatizovaným procesem. Konečným výsledkem by byly konzistentní, spolehlivé a zaručené výnosy s denními výplatami. To se samozřejmě všechno zhroutilo, když se systém rozpadl. Systém se spoléhal na svou vlastní kryptoměnu BitConnectCoin nebo BCC, která údajně tvrdila ztratil svou poslední výměnu.

Podrobnější informace o službě BitConnect naleznete zde.

V původním videu, které bylo později parodováno HBO je minulý týden dnes večer, Carlos Matos začíná frází „hej hej hej“ a „co je to, co je, co se děje, BitConnect!“

Komik Keegan-Michael Key dělá dojem Carlose Matose

Toto vystoupení pak vyvolalo řadu memů a remixů, přičemž nejpopulárnější obecně bylo, když Matos několikrát vykřikl „BitConnect“. Toto je často vykresleno „BITCONEEEEE“ nebo nějaká jiná variace na stejné téma.

V mnoha ohledech se Matos stal tváří kolapsu, i když jeho účast na něm stále není plně známa.

Populární telegram balíček nálepek představovat Matos

Pokud se má věřit původní prezentaci, pak měl být Matos investorem každého člověka, který se připojil k BitConnectu a během pouhých několika měsíců proměnil svých 25 000 dolarů na pětinásobek této částky. Ve videu Matos také tvrdil, že mu jeho žena nevěřila, a myslel si, že BitConnect je podvod. Samozřejmě, to vše mohlo být vyrobeno.

Zatímco řada lidí vázaných na BitConnect, jako je Trevon James a Crypto Nick přitahují pozornost úřadů, zdá se, že Matos zatím unikl bez úhony.

Matos zabrousí

Ostřeoký Redditor chycen Carlos Matos poté, co začal zveřejňování nových streamů a videí na YouTube před měsícem. Tato videa většinou začínají tím, že Matos předvádí své obvyklé „hej hej hej“ a „co se děje“, což je rutina, pro kterou je nyní známý.

Většina videí živého přenosu má podobný vzorec. Začínají frází, jde o to, jak Carlos říká, jak se cítí tak úžasně a je tak nadšený, a videa jsou naplněna jednou z nejotrasnějších nejistých kamer, jaké jsme kdy viděli. Je zaručeno, že u těch, kdo jsou na něj citliví, bude během několika sekund cítit nevolnost.

Velkou otázkou tedy je, co tentokrát prodává? Je to další krypto Ponziho schéma?

Za poslední měsíc Matos nahrál několik hodin obsahu. Posloucháme celá jeho videa, ale nenašli jsme žádnou zmínku o konkrétních produktech, plánech, společnostech nebo doporučeních. Místo toho Matos pokračuje ve svých osobních pokusech o hubnutí. Matos se konkrétně zapojuje do plánu přerušovaného půstu. V jednom videu Matos říká, že po dobu tří dnů v týdnu nebude 20 hodin denně nic jíst a bude jíst jen během čtyř z nich.

Nejsme zdraví u odborníků zde v Blockonomi, ale pro příležitostného pozorovatele to zní jako opravdu špatný nápad.

Jaký je tedy jeho cíl? Náš nejlepší odhad je, že se snaží získat určitou důvěryhodnost trenéra hubnutí nebo chce přilákat sponzora po založení přítomnosti na sociálních médiích.

Komunita (většinou) se nestará

Vzhledem k tomu, jak rozšířené jsou memy založené na Matosu, a stále jsou dodnes, bylo překvapivé vidět, že jeho videa dosud sbírala jen malou část pozornosti. Carlos předtím odpověděl komentátorům na několik otázek. Jeden komentátor se zeptal na Carlosův přízvuk a na to, kde se narodil. Na to odpověděl:

“Moje rodina je původem z Dominikánské republiky a můj první jazyk je španělština.” 🙂 “

Jiní si dělali vtipy na Matosovy náklady, například I.K Art, který řekl:

“Říkají nonono hmmhmm.”

Miluji fitnessconnecttt vidím to “

A tak zatímco Carlos může být trvale označován jako „chlap BitConnect“, zdá se, že se snaží ze všech sil jít dál a věnovat se jiným věcem. Doufejme, že se bude držet dál od podvodů s kryptoměnou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me