Blockstack atklāj SEC atbilstošu kriptovalūtas žetonu pārdošanu 50 miljonu ASV dolāru vērtībā

Blockstack

Blockstack PBC nesen paziņoja, ka tā meitasuzņēmums Blockstack Token LLC iesniedza pieteikumu ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC), lai piesaistītu 50 miljonu dolāru žetonu piedāvājumu, izmantojot regulatīvās iestādes A + Framework regulu..

Uzņēmums cenšas ievērot SEC un apstiprinājums nozīmētu, ka Blockstack varētu pārdot savus Stacks (STX) žetonus. Turklāt regulatīvās iestādes pamājiens nozīmētu uzņēmuma marķieri kā pirmo SEC kvalifikācijas marķiera piedāvājumu.

Blockstack

Blockstack Token pārdošana var būt jauna nodaļa kriptogrāfisko līdzekļu vākšanai

Blockstack PBC, blokķēdes skaitļošanas tīkls, kura galvenā mītne atrodas Ņujorkā, paziņoja ceturtdien, 11. aprīlī, ka tā meitasuzņēmums Blockstack Token LLC iesniedza pieteikumu ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC), lai piesaistītu žetonu pārdošanu 50 miljonu ASV dolāru apmērā. Saskaņā ar uzņēmuma emuāru, marķieru piedāvājums izmantos SEC regulu A + sistēmu.

Regulatīvā A + sistēma, kas kalpo kā alternatīva tradicionālajam IPO, ir A regulas atjaunināta versija. Atjauninātā versija piedāvā atbrīvojumu arī mazākiem uzņēmumiem, kuri vēlas piedāvāt un pārdot vērtspapīrus..

Līdz ar Regulatory A + nāk divi līmeņi, 1. un 2. līmenis, no kuriem pirmais piedāvā 20 miljonus ASV dolāru, bet otrie – 50 miljonus ASV dolāru, abi 12 mēnešu periodā. Blockstack iesniedza piedāvājuma paziņojumu SEC, izmantojot 2. līmeni.

Saskaņā ar iesniegšana iesniegts ceturtdien, uzņēmums piedāvās 295 miljonus kaudzes žetonu. Sadalījums ietvēra 215 miljonus žetonu par katru 0,12 USD un 40 miljonus žetonu par 0,30 USD. Blockstack plāno piedāvāt atlikušos 40 miljonus kaudzes žetonu “bezskaidras naudas atlīdzībai” atbilstoši savai “App Mining program”, kas tiks izmantota standarta lietojumprogrammu izstrādei uzņēmuma platformā..

Ar SEC apstiprinājumu Blockstack marķieru pārdošana būtu pirmais SEC kvalificēto marķieru piedāvājums. Nesenais uzņēmuma solis noteiks tempu citiem nozares dalībniekiem un ieviesīs regulētus marķierus.

SEC atbilstošu kriptovalūtas žetonu izpārdošana

Izlaidumā arī tika atzīmēts, ka uzņēmums izveidoja sistēmu, stingri ievērojot SEC pamatnostādnes. Runājot tālāk par šo jautājumu, Blockstack PBC līdzdibinātājs un izpilddirektors Dr. Muneeb Ali teica:

“Mēs esam nonākuši konfidenciālā iesniegšanas procesā ar SEC, veicot progresu, virzoties uz SEC kvalificētu marķieru piedāvājumu. Nesen ASV tirgi ir slēgti kriptogrāfijas projektiem, ņemot vērā regulējuma nenoteiktību, un mēs ticam, ka ASV tirgus tiek atvērts inovācijām šajā jomā. Mēs esam strādājuši ar vērtspapīru juristiem, lai izveidotu tiesisko regulējumu, kas varētu ļaut blokķēdes protokoliem ievērot SEC noteikumus. Mūsu sistēma atbilst jaunākajām SEC vadlīnijām, kas izlaistas pagājušajā nedēļā. ”

Muneebs arī paziņoja, ka regulējošās līnijas vilkšana bija apzināts lēmums ar zināšanām, kas būtu laikietilpīgas un prasa daudz darba.

SEC lielāko daļu simbolisko piedāvājumu pastāvīgi dēvē par “vērtspapīriem”, kriptovalūtas projektos to marķierus minot kā “lietderību”. 2017. gadā SEC priekšsēdētājs Džejs Kleitons paziņoja, ka žetoni un piedāvājumi, kas tiek tirgoti ar mērķi gūt peļņu, ietilpst ASV Drošības likumā. 2019. gada aprīlī komisija izlaists vadlīniju sistēma, kas mēģināja skaidri definēt marķieru piedāvājumu kategorizēšanu.

Ivy League University iegāde kriptovalūtā

Blockstack kartotēka atklāja, ka Hārvardas universitāte investē arī uzņēmuma miljonu dolāru žetonu piedāvājumā. Universitātes fonds kopā ar diviem citiem investoriem piedalās uzņēmuma simboliskajā pārdošanā.

Izraksts no iesnieguma skan:

“Padomdevēju padomē ir septiņi locekļi. Trīs no dalībniekiem – Čārlijs Sarāvija, Zavains Dārs un Rodolfo Gonsaless ir Harvard Management Company, Lux Capital un Foundation Capital filiāļu pārstāvji, attiecīgi QP fonda ierobežoti partneri, kuri ir iegādājušies kopumā 95 833 333 Stack Token. ”

Pārējie četri ir neatkarīgi locekļi, kuru vidū ir Kens Langendoens, Arvinds Narajanans, Arianna Simpsone un Katrīna Takera. Morgana Krīka Entonijs Pompliano pieņēma savu tvitera tvītu, lai tvītotu universitātes iesaistīšanos.

PĀRTRAUKŠANA: Hārvardas fonds ieguldīja USD 5–10 miljonus tieši Blockstack žetonu tirdzniecībā.

Tas nozīmē, ka viens no vadošajiem universitātes fondiem ir ērti turēt žetonus tieši.

VĪRUSS IZplatās &# 128293;

– Pomp &# 127786; (@ APompliano) 2019. gada 11. aprīlis

Vēl 2018. gadā virtuālās valūtas tirgū ienāca arī cita Īvijas līgas skola, Jeilas universitāte. Universitāte ieguldīja digitālās valūtas fondā ar nosaukumu Paradigm, kas piesaistīja 400 miljonus ASV dolāru.

Pat ar bažām, kas saistītas ar regulējuma trūkumu un naudas atmazgāšanu, dažādu institūciju iesaistīšanās kriptovalūtu tirgū parāda nepārtrauktu nozares paplašināšanos. Izglītības sektoram pakāpeniski iesilstot līdz virtuālajai valūtai, adopcija ir iestatīta uz visu laiku augstāko līmeni.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me