Bitcoin kārtējo reizi klibo: nokrītot līdz 9 500 USD, kad Lāči uztur kontroli
Diemžēl buļļiem pirmdien tika dots vēl viens trieciens, un Bitcoin turpināja izpārdot pēc nedēļas nogalē sasniedza 10 025 USD.
Dienas zemākajā laikā kriptovalūta dažās biržās tirgoja tik zemu kā $ 9,490, tālu zem piecciparu cenu punkta, kur tā sāka dienu.
Neskatoties uz atjaunoto pārdošanas spiedienu, Bitcoin joprojām ir daudz vērojams, atsaucoties uz faktoru saplūšanu, kāpēc, viņuprāt, šī īstermiņa nepastāvība ir tikai troksnis lielākā un gaišākā kriptogrāfijas attēlā.
Analītiķi joprojām ir optimistiski starp Bitcoin vājumu
Kad Bitcoin pirmdien sāka samazināties līdz 9500 dolāriem, analītiķiem acis bija pielīmējušas diagrammas, ar aizturētu elpu gaidot, lai redzētu, kā kriptonauda reaģēs šajā izšķirošajā cenu punktā.
- Pēc dažu sekunžu pārsniegšanas zem 9500 dolāru kriptonauda salīdzinoši spēcīgi atgriezās, sekojošajās minūtēs sasniedzot pat 9600 USD.
- Atlēciens vēlāk tika apstiprināts, kad BTC pirmdien aizvēra ikdienas sveci par aptuveni 9600 ASV dolāriem, noraidot dažas kritiena negatīvās blakusparādības..
Lai gan tā pati par sevi nebija skaista svece, analītiķi saka, ka tā ir sudraba odere nestabilos apstākļos, ko kriptovalūtu tirgus ir parādījis pēdējo nedēļu laikā.
Zemāk ir analītiķu diagramma šī sudraba oderes, kas parāda, ka, neskatoties uz to, ka Bitcoin drukā virkni zemāku augstumu, tas ir turējis 9500 dolāru, it kā no tā būtu atkarīga tā dzīve, kas liecina, ka kriptogrāfijas tirgos joprojām ir liels pirkšanas spiediens.
Šī 9 500 USD turēšana ir svarīga, jo cenu analīzi daudzi analītiķi ir definējuši kā “galveno” atbalstu, norādot, ka tieši šeit Bitcoin “Ķīnas pumpis” bija 2019. gadā un kur atrodas daži galvenie tehniskās analīzes līmeņi.
Un nevis pieveikt beigtu zirgu, bet Bitcoin šomēnes drukāja to, kas pazīstams kā zelta krusts, turpretī tā 50 dienu vienkāršais slīdošais vidējais rādītājs pēc nāves krusta izveidošanas pagājušajā gadā pārsniedza 200 dienu slīdošo vidējo.
Tas ir īpaši svarīgi Bitcoin, jo iepriekšējie zelta krusti noveda pie ārkārtīgi spēcīgiem mītiņiem.
Patiešām, šis rakstnieks atklāja, ka tad, kad 2015. gadā tika novērots zelta krusts, sekoja mītiņš no aptuveni USD 300 līdz USD 20 000, un, kad 2012. gadā tika reģistrēts vēl viens, tas galu galā bija priekšgājējs vairāk nekā 20 000% rallijam, kas pārņēma Bitcoin no labi 10 līdz 1000 ASV dolāri.
Zelta ķirurģija, buļļa korpuss BTC
Kā tika minēts iepriekšējā Blockonomi tirgus atjauninājumā, nesenais zelta stiprums varētu papildināt Bitcoin buļļa lietu.
Pēdējo 24 mēnešu laikā sagrautais dārgmetāls, kas kopš 2008. gada lielās lejupslīdes ir dramatiski sliktāk darbojies ar krājumiem un citiem galvenajiem aktīviem, beidzot ir parādījis augšupejošas tendences.
Pēc tam, kad 2019. gadā pulcējās vairāk nekā ducis procentu, zelta unces cena 2020. gadā turpināja pieaugt, nosakot jaunu visu laiku augstāko līmeni attiecībā pret vairākām valūtām.
Pavisam nesen, pirmdien, metāls sasniedza septiņu gadu augstāko līmeni attiecībā pret ASV dolāru, sasniedzot tikai kautrīgu cenu 1700 ASV dolāru vērtībā, ko uzvirmoja nemierīgais akciju tirgus, kuru pašu aizkustināja bažas, ka koronavīrusa uzliesmojums no Ķīnas virzās uz rietumiem.
Šis zelta spēks, apgalvoja Bloomberg vecākais izejvielu analītiķis Maiks Makglone, var papildināt Bitcoin spēku uz priekšu:
Apsverot piedāvājuma samazināšanos, pieaugošu adopciju un labvēlīgu makroekonomiku, to ir maz. […] Mūsu grafika parāda šķietami iesakņojušās tendences: kvazivalūtas cenu novērtēšana un obligāciju ienesīguma samazināšanās. Ņemot vērā pieaugošo parāda līmeni pret IKP, īpaši ASV, Japānā un Ķīnā, nav pārsteigums, ka alternatīvie vērtības veikali pieaug.
Ir svarīgi norādīt, ka stāstījumā ir izveidojušās dažas plaisas, ka Bitcoin ir domāts kā zelta un citu riskam pakļauto aktīvu digitāls ekvivalents.
Pirmdienas cenu darbība bija ideāls piemērs: Bitcoin samazinājās līdzās S&P 500 un Dovs Džonss, kamēr zelts pulcējās. Arī tad, kad BTC agrāk ir tirgojies līdzās zeltam, korelācija vienmēr ir bijusi nedaudz nepilnīga un dažreiz tās vispār nav, un kriptonauda bieži pulcējas vai ietriecas minūtes pirms vai pēc tam, kad dārgmetāls izdara kaut ko līdzīgu.