Bitcoin cena noslīd līdz 7700 dolāriem: globālie tirgi skat. Plašu svārstīgumu

Sarkanas cenas

Pēdējo divu dienu laikā Bitcoin patiešām nav veicies. Pēc tam, kad sestdien izdevās pieskarties 9 200 ASV dolāriem, kriptonauda sāka virzīties arvien zemāk, krītot caur atbalsta līmeni, it kā BTC būtu karsts nazis, kas iet caur sviestu.

Sliktākajā nedēļas nogales izpārdošanas laikā BTC kurss bija 7 700 USD, kas ir gandrīz 17% kritums salīdzinājumā ar 9 200 USD, kas tika izveidots tikai 36 stundas agrāk. Proti, kopš dažu minūšu laikā tika izmantoti USD 7 700, Bitcoin ir atguvies līdz $ 7900, pirmo reizi gandrīz divu dienu laikā parādot zināmu spēku.

Par datiem no Skew.com un citiem kriptovalūtas datu nodrošinātājiem, šīs avārijas laikā tika likvidēti BitMEX garās pozīcijas vairāk nekā 200 miljonu ASV dolāru vērtībā, padarot pilnīgi skaidru, ka šis solis daudzus tirgotājus aizķēra.

Bitcoin iekrīt tandēmā ar tradicionālajiem tirgiem

Lai gan daudzi kriptovalūtas telpā rada traci par to, kā Bitcoin pēc būtības ir atvienots no tradicionālajiem tirgiem, šī pēdējā kritiena laikā BTC kritās tandēmā ar akcijām un precēm – kaut kas šķietami atspēko stāstījumu, ka Bitcoin ir domāts kā digitāls vērtības krājums.

Konkrēts gadījums: Bitcoin spēcīgie zaudējumi rodas, jo naftas nākotnes līgumi ir zaudējuši 30% pirms pirmdienas atvēršanas un kā S&P 500 un Dow Jones nākotnes līgumi ir samazinājušies par 5%, redzot to sliktāko sniegumu gadu laikā, ņemot vērā bailes no koronavīrusa uzliesmojuma un naftas cenu katastrofas iespējamo papildu efektu.

Ar daudziem bailēm, ka situācija ar eļļu un koronavīrusu tikai pasliktināsies, daži baidās, ka krājumi varētu tālāk izpārdot, tas nozīmē, ka arī Bitcoin.

Analītiķi tagad pērk Bitcoin: kāpēc?

Interesanti, ka, neraugoties uz Bitcoin pieaugošo korelāciju ar tradicionālajiem tirgiem, kuru tendence samazinās, vairāki ievērojami kriptovalūtu tirgotāji ir teikuši, ka viņi vēlas iegādāties Bitcoin (vai jau ir) aptuveni 7700 USD.

Konkrēts gadījums: kriptovalūtu tirgotājs Meins piezīmēja ka “ja jūs vēlaties noķert nazi”, atsaucoties uz vertikālās formas sveci, ko Bitcoin ir iespiesta, “tas ir tas, kur jūs to darāt”, atzīmējot, ka augstie 7000 ASV dolāri – kas ir tur, kur pastāv tehniski svarīgi Fibonacci Retracement līmeņi – ir vietas, kur Bitcoin agrāk ir atradis atbalstu.

#Bitcoin

Ja jūs vēlaties noķert nazi, jūs to darāt, IMO. pic.twitter.com/b6GxBu4F95

– Meins (@Tradermayne) 2020. gada 9. marts

Patiešām, 7 700 ASV dolāri var būt šķietams brīdis, kad Bitcoin pārdošanas apjomi samazināsies.

Bizantijas ģenerālis atzīmēja ka Bitcoin ražošanas izmaksas un kalnraču vidējā naudas plūsma ir saplūdušas USD 7 700 līmenī; tas ir svarīgi, jo kalnraču vidējā naudas plūsma, kā norādīts zemāk redzamajā diagrammā, trīs reizes prognozēja Bitcoin zemāko līmeni pagājušā gada novembrī un decembrī, pēc tam vienu reizi 2018. gada decembrī.

Gan $ BTC ražošanas izmaksas un vidējā kalnraču naudas plūsma sasniedz 7700 līmeni.

Tas noteikti nav svarīgs līmenis vai nekas cits &# 128527; pic.twitter.com/5SF0V0LczA

– Bizantijas ģenerālis (@ByzGeneral) 2020. gada 8. marts

Turklāt nozares investors Joshs Ragers savā Telegram kanālā publicētajā atjauninājumā atzīmēja, ka pastāv vadības punkts un horizontāls atbalsts Bitcoin aptuveni no 7 700 līdz 7 995 USD, padarot loģisku, ka kriptonauda varētu atrast cenu šajā reģionā.

Pamata tendence saglabājas spēcīga

Pat ja Bitcoin nokrīt tālāk no šejienes, neatrodot atbalstu 7 700 USD apmērā, kā ieteica iepriekš minētie analītiķi, kriptovalūtas pamatā esošie pamati joprojām ir izšķiroši bullish.

Proti, Bitcoin tirgus grūtības – cik grūti kalnračiem ir atrisināt blokus – gatavojas redzēt 7% pieaugumu, kad šodien notiek algoritmiskā korekcija.

Slavenā akciju plūsmas modeļa pseidonīmais analītiķis PlanB nesen dalījās ar šo bullish statistiku (patlaban tiek lēsts, lai arī maz ticams, ka tā būs nepareiza), rakstot, ka “divus mēnešus pirms uz pusi nav vājuma pazīmju.

Šī optimistiskā statistika neilgi pēc Bitcoin tīkla jaukšanas ātruma – skaitļošanas jaudas daudzuma, kas tiek piešķirts apstrādes blokiem – sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni – 136 eksahašes sekundē.

Tāpat tikai pagājušajā nedēļā, kā sīki aprakstīja Blockonomi, Federālo rezervju sistēma veica ārkārtas likmes samazinājumu, kas centrālās bankas politikas likmi samazināja par 50 bāzes punktiem. Daudzi kriptovalūtas telpā to ir uztvēruši kā zīmi, ka monetārā politika neizdodas, nosakot pamatu jaunpienācējam, piemēram, Bitcoin … vai zelts.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me