Tirdzniecības vietas: vislabākās uz Bitcoin balstītas maržas platformas atrašana

Maržas tirdzniecības platformas

Pēc diviem lāču tirgus gadiem Bitcoin atkal sāk ienākt jaunā buļļu tirgū, un tirdzniecība sakarst vairāk nekā jebkad agrāk.

Tirdzniecības apjoms strauji pieaug līdz augstākajam līmenim, kāds novērots mēnešos, un nestabilitāte palielinās, nodrošinot tirgotājiem perfektu vidi peļņas gūšanai..

Interese par jauno kriptovalūtu aktīvu klasi atkal kūsā un pieaugs tikai nākotnē, jo jaunā, graujošā finanšu tehnoloģija visā pasaulē tiks pieņemta plašāk.

Nekad nav bijis labāka laika, lai tirgotos ar Bitcoin, taču tikai atrast pareizo tirdzniecības stratēģiju jaunajām tendenču izmaiņām, pareizās platformas izvēle ir kritisks lēmums, kas var radīt atšķirības peļņas, drošības, lietotājdraudzīguma ziņā, un daudz vairāk.

Zemāk esošais saraksts ir paredzēts, lai jūs pats varētu atklāt katras populārākās Bitcoin bāzes maržas platformas priekšrocības un izvēlēties platformu, kas piedāvā lielāko iespēju ātri, droši un efektīvi palielināt kapitālu.

Ir iekļauti arī citi padomi par katru platformu, lai vēl vairāk pielāgotu tirdzniecības platformas izvēli atbilstoši jūsu individuālajām vajadzībām.

PrimeXBT

PrimeXBT tirdzniecību uztver nopietni, un viņu piedāvātie rīki ir izcili. Pamatojoties uz gadu desmitiem ilgu pieredzi tradicionālajos tirgos, PrimeXBT piedāvā visu, sākot no noderīgām apmācībām, lai parādītu jaunpienācējiem virves, kā arī uzlabotus tirdzniecības rīkus, piemēram, iebūvētu kartēšanas programmatūru, un vairāk pieredzējušiem tirgotājiem, lai izmantotu tās..

PrimeXBT apskats

PrimeXBT piedāvā piesaistīt līdz pat 1000x daudzos platformas plašajā finanšu aktīvu sarakstā, kas ietver pasaules populārākās forex valūtas, akciju indeksus, preces, zeltu, sudrabu un kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, EOS un Ripple.

Citas platformas priekšrocības ietver IA palielinošus tirdzniecības rīkus, četru līmeņu novirzīšanas programmu, pasaules klases klientu apkalpošanu, bez KYC procesa nesaskaņotu privātumu, bankas līmeņa drošību un novatoriskas funkcijas, piemēram, Telegram bot, kas kodēts, lai nodrošinātu jaunāko informāciju. minūtes pozīcijas un cenas dati.

Lasiet mūsu PrimeXBT pārskatu šeit.

BitMEX

BitMEX ir vislielākais tirdzniecības apjoms visās uz Bitcoin balstītajās maržas tirdzniecības platformās, un tas ir vispopulārākais visā kriptonauda tirgū.

BitMEX apskats

Platforma piedāvāja tirgotājiem iespēju pagarināt vai saīsināt kriptogrāfijas tirgu, pirms tas kļuva par visu niknumu, izraisot pieprasījumu, kas izraisīja sīvas konkurences parādīšanos visā šajā sarakstā. Tomēr, neskatoties uz līdera lomu, platforma ir zināmā mērā slavena.

BitMEX piedāvā plašu līgumu klāstu par Bitcoin un altcoins dažādos sviras līmeņos. Platforma piedāvā novirzīšanas programmu papildu ieņēmumiem.

Lasiet mūsu BitMex pārskatu šeit.

Binance

Binance ir viena no populārākajām kriptovalūtu biržām visā nozarē. Platforma sākās kā spot tirdzniecības platforma, kas vislabāk pazīstama ar plašo eksotisko altkoīnu sarakstu, kopš tā laika tā ir ieviesusi maržinālo tirdzniecību.

Binance pārskats

Maržas tirdzniecība ir ierobežota tikai 5x, lai gan platforma piedāvā arī Bitcoin nākotnes produktu ar 125x pārsvaru. Regulāra maržas tirdzniecība ir pieejama vairākiem desmitiem altkoīnu papildus Bitcoin, Ethereum un citām galvenajām kriptovalūtām..

Binance piedāvā arī sākotnējās apmaiņas platformu platformai sākotnējai apmaiņai, piedāvājot žetonu palaišanu, tai ir vietējais kriptovalūtas marķieris, kas lietotājiem nodrošina atlaides un citas priekšrocības, un tai ir ļoti pozitīva reputācija kriptogrāfijas kopienas acīs..

Lasiet mūsu Binance pārskatu šeit.

Deribit

Deribit piedāvā vai nu Eiropas stilā norēķināties ar skaidru naudu Bitcoin ar rezervi līdz 10x, vai nākotnes līgumu par līdz 100x lielāku kredītplecu. Ir pieejami arī altkoīni, taču atšķirībā no PrimeXBT, BitMEX un citiem individuālajiem altkoīniem jābūt īpašniekiem, nevis tikai Bitcoin.

Deribit pārskatsIzlasiet mūsu Deribit pārskatu

Platforma ir piedzīvojusi dažas cīņas par stabilitāti un avārijām, taču ir rīkojusies pareizi un atmaksājusi klientus, kuri ārkārtējas svārstības laikā piedzīvoja negaidītus zaudējumus..

Kopumā Deribit tiek slavēts par tirdzniecības rīkiem un ir populārs kriptovalūtu tirdzniecības kopienas vidū.

DueDEX

DueDEX ir jaunpienācējs, kura atpazīstamība ir strauji pieaugusi, pateicoties tam, ka viņam ir līdzīga PrimeXBT novirzīšanas programma, kurā lietotāji nopelna ne tikai no novirzīšanas gadījumiem, bet arī visi jaunie lietotāju novirzīšanas gadījumi. Vienīgā atšķirība ir tā, ka DueDEX piedāvā tikai divus līmeņus, nevis četrus.

DueDEX

Kas palīdzēja platformai augt, ir agresīva uzņemšanas programma, kas piedāvā līdz USD 70 BTC jauniem lietotājiem, kuri reģistrējas un izpilda īpašu prasību kopumu.

DueDEX piedāvā uz Bitcoin balstītus pastāvīgos mijmaiņas līgumus ar līdz pat 100x pārsvaru. Platforma koncentrējas tikai uz Bitcoin – nav altkoīnu un citu aktīvu.

ByBit

ByBit ir starpības tirdzniecības platforma, kas piedāvā līgumus par Bitcoin, Ripple, EOS un Ethereum.

Kredītplecs ir mainīgs, līdz 100x palielinot Bitcoin un līdz 50x altkoiniem.

ByBit ir ļoti vienkārša un vienkārša uz Bitcoin balstīta maržinālo tirdzniecības platforma, kas piedāvā bezrūpīgu, vienkārši saviļņojamu pieredzi. Nav nevienas papildu funkcijas, ar ko lielīties, vai desmitiem aktīvu vai rīku, no kuriem izvēlēties.

Tomēr platformai ir stabila pieredze, un daudzi novērtē platformas vienkāršību un mazāk traucējumu funkcijās, kuras viņi neizmanto.

Bitfinex

Bitfinex ir uz Bitcoin balstītas maržas tirdzniecības vectēvs, un, lai gan platformā parādās novecošanas pazīmes un iziet no stila, tā joprojām ir neticami uzticama un populāra platforma augstas bagātības klientiem.

Bitfinex apskats

Neskatoties uz ilgmūžību, platformas reputācija ir samērā sabojāta, pateicoties saistībai ar uzņēmumu, kas atrodas aiz stablecoin Tether.

Parādot arī to, ka tas atpaliek no pārējā iepakojuma, platforma piedāvā tikai 3,3 reizes lielāku sviru – zemāko sarakstā. Daži varētu apgalvot, ka vislabāk to spēlēt droši, taču, runājot par kriptogrāfiju, neticamā atlīdzība ir vērts nedaudz papildus pakļaut riskam.

Lasiet mūsu Bitfinex pārskatu šeit.

Secinājums

Lai gan dažādība un izvēle var šķist milzīga, rūpīgi apsverot katru no platformas priekšrocībām, jūs atradīsit pareizo izvēli.

Izvēloties platformu, ņemiet vērā savas personiskās vajadzības, gaumi, riska apetīti un daudz ko citu.

Vai platforma piedāvā dažādus citus aktīvus vai pakļautību altkoīnu kriptovalūtām, kas pārsniedz tikai Bitcoin? Vai jūs interesē citi veidi, kā nopelnīt ienākumus no platformas, vai arī platformas tirdzniecības rīki jums ir pietiekami?

Tikai jūs varat atbildēt uz šiem jautājumiem, taču atcerieties, ka jūsu vajadzības laika gaitā var mainīties, tāpēc platformas izvēle, kas piedāvā vislielāko funkcionalitāti, drošību un peļņas gūšanas iespējas, var būt labākais lēmums ilgtermiņā, apsverot, kura uz Bitcoin balstītā starpība tirdzniecības platformas, no kurām izvēlēties.