NBX apskats: Norvēģijas vadošā kriptovalūtas birža

NBX apskats

Norvēģijas bloku apmaiņa (NBX) ir kļuvusi par celmlauzi monētu digitālajā tirdzniecībā un piedāvā augstākā līmeņa kriptogrāfijas tirdzniecības pakalpojumus. NBX ir viena no vadošajām kriptogrāfijas biržām Norvēģijā, kurā ir tirgus, kas dod iespēju kriptogrāfiju pārdot un pirkt ne tikai Norvēģijas pilsoņiem, bet arī starptautiskiem investoriem..

NBX pārskats

Pašlaik NBX biroji atrodas 3 rajonos, kas ir Oslo (Norvēģija), Halifax (Kanāda) un Rīga (Latvija). NBX tika palaists ar mērķi izveidot ātru un uzticamu apmaiņu, kas varētu palīdzēt veidot Norvēģijas kriptogrāfijas nozari – un tuvināt to starptautiskajam tirgum.

Lai izveidotu ilgtspējīgu ekosistēmu, NBX koncentrējas uz drošību, atbilstību un integritāti. Tajā pašā laikā NBX ir guvis panākumus, lai kriptogrāfijas savienotu ar ikdienas dzīvi.

Lai padarītu kriptogrāfiju izmantojamu daļu ikdienas tēriņu, NBX ir veiksmīgi piesaistījis kriptogrāfijas tirdzniecību ar lidojumu pakalpojumu iegādi, pateicoties atlīdzības sistēmai. “Trade and Fly” ir NBX sauklis, kas atspoguļo tā sasniegumus un cerības ilgtermiņā veidot klientu lojalitāti.

Apmeklējiet NBX

Platforma

NBX saprot pieprasījumu pēc uzticamām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām un ir nepārtraukti strādājis, lai izveidotu lielisku apmaiņu, kuru ir viegli izmantot gan jauniem, gan pieredzējušiem investoriem..

NBX vadības panelisNBX vadības panelis

Vienkārša reģistrācija

Ar ātru un neierobežotu reģistrācijas procesu NBX uzņem gan Norvēģijas klientus, gan ārvalstu tirgotājus. Jauna konta atvēršana NBX ir ļoti vienkārša.

Ja esat 18 gadus vecs vai vecāks, platforma pieprasa tikai ievadīt e-pasta adresi un paroli, lai reģistrētos. Pēc dažām minūtēm tiek nosūtīts e-pasts, lai verificētu jauno kontu, un tas viss ir izdarīts.

Pēc tam lietotāji var pieteikties, lai bez ierobežojumiem atklātu daudz pārsteidzošu funkciju.

Lai sāktu tirdzniecību, lietotājiem būs jāveic papildu darbība, lai pārbaudītu viņu identitāti un iestatītu divfaktoru autentifikāciju. NBX patīk 2FA, jo tas palīdz saviem klientiem nodrošināt lielāku drošību viņu kontos.

Atbalstītie aktīvi

NBX atbalsta vairākas pasaules populārākās monētas, kas ir Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD monēta (USDC) un Norvēģijas kronas monēta (NOK). Turklāt ir pieejami 5 tirdzniecības pāri, BTC / USDC, ETH / USDC, ETH / BTC, BTC / NOK un ETH / NOK.

Šī gada laikā NBX plāno pievienot citus digitālos līdzekļus un fiat pārus, tostarp SEK, DKK, GBP, EUR un USD. Vairāk iespēju tirdzniecībai vienmēr ir laba lieta, un NBX strādā, lai izveidotu pilnībā piedāvātu biržu.

Turklāt NBX uzsāk integrētu Cashback programmu ar nosaukumu CashPoint.

Šajā programmā lietotāji var uzkrāt CashPoints par visiem darījumiem, ko viņi veic NBX. Viņu CashPoints var izmantot, lai samaksātu par saistītiem tiešsaistes / bezsaistes pakalpojumiem, piemēram, lidojumu biļešu un bagāžas iegādi no Norwegian Air Shuttle.

NBX tirgiNBX tirgi

NBX šī gada jūlijā un augustā piedāvā īpašu darījumu, kurā tirgotāji nopelnīs 20% naudas atmaksu par visām tirdzniecības maksām. Pēc augusta lietotāji, veicot darījumu ar NBX, saņems 10% naudas atmaksu.

Izmantojot šīs shēmas, NBX izstrādā kompetentu tirdzniecības ekosistēmu visiem dalībniekiem – vēl svarīgāk, ka šī ekosistēma ir pieaugusi visā Skandināvijas reģionos bez apstāšanās pazīmēm.

NBX vadības panelis

NBX lielu uzsvaru liek uz vienkārša, lietotājam draudzīga un pārredzama interfeisa izveidi. Pēc pieteikšanās lietotāji var viegli iepazīties ar vietnes karti un tās saturu.

Galvenajā informācijas panelī ir redzamas cenu diagrammas pēdējo 24 stundu laikā kopā ar pašreizējo lietotāja konta atlikumu. Lietotāji var atrast arī detalizētu statistiku par katru kriptogrāfijas tirgu, kā arī informāciju par viņu pasūtījumu vēsturi un visiem aktīviem savā kontā, kas ir vizuāli ilustrēti atsevišķās nozarēs.

Tajā pašā laikā NBX pastāvīgi atjaunina savu ar monētām saistīto bibliotēku ar NBX ceļvežiem, FAQ, zināšanu bāzi un mudina dalībniekus pievienoties NBX kopienai sociālajos tīklos. NBX dara visu iespējamo, lai izveidotu pārredzamu vidi kriptogrāfijas tirgotājiem, lai pārvaldītu un apmainītu savus līdzekļus.

NBX tirdzniecība & Maksas

NBX piešķir tirgotājiem tiesības brīvi veikt darījumus savā platformā. Apmaiņa nodrošina vienkāršotu mehānismu, kas sastāv no trim komponentiem: Maker order, Taker order un Market order.

Būtībā Maker pasūtījums attiecas uz darbību, kurā tiek piedāvāts pārdošanai pieejams pasūtījums, kas būs atvērts pasūtījumu grāmatā, līdz tiks veikts atbilstošs Taker pasūtījums un noņems esošo Maker pasūtījumu. Tikmēr tirgus rīkojums attiecas uz tūlītēju Maker vai Taker rīkojumu, kas ļauj pārdot vai iegādāties par tirgus cenu.

Tirdzniecības ekrānsTirdzniecības ekrāns

Kaut arī Maker / Taker rīkojumi dod iespēju brīvai tirdzniecībai, tirgus rīkojumi ir pārsteidzošs rīks ātru darījumu iespējošanai. NBX arī ļauj lietotājiem izveidot limita pasūtījumu, lai labāk kontrolētu cenu un pārdoto / iegādāto summu.

NBX piedāvā arī ārkārtīgi konkurētspējīgu maksas shēmu. Visi noguldījumi neatkarīgi no kriptovalūtām vai fiat naudas ir pilnīgi bez maksas.

NBX saviem lietotājiem iekasē maksu tikai par katru izņemšanu un par tirdzniecības darbību.

Kaut arī izņemšanas maksa mainās atkarībā no žetona un minimālās summas, tirdzniecībai par katru veiksmīgi veiktu pasūtījumu tiek piemērota fiksēta likme 0,5% apmērā, kas attiecas gan uz Maker, gan Taker. Šīs maksas atbilst nozarei un ir ļoti taisnīgas.

Tirdzniecības maksasTirdzniecības maksas

Privātums & Drošība

NBX izvirza savu lietotāju privātumu un drošību, kā arī pilnībā atbilst spēkā esošajiem noteikumiem par kriptogrāfijas tirdzniecību. Tas darbojas arī dažās no labākajām jurisdikcijām visā pasaulē, ko ir labi redzēt.

Faktiski NBX savā mājas lapā skaidri norāda savu izpaušanas un privātuma politiku, kurā NBX apņemas lietotāju personas datus uzskatīt par konfidenciālu informāciju un darīt visu iespējamo, lai tos aizsargātu..

Praksē NBX apkopo lietotāju informāciju centrālajā datubāzē tikai iekšējiem mērķiem, tostarp individuālai pārbaudei un klasifikācijai, klientu pieredzes uzlabošanai, tirdzniecības apstrādei un noziedzīgu nodarījumu novēršanai.

NBX regulāri atjaunina datu bāzi par pārkāptu informāciju (ja tā notiks) un uzlauztu paroli, lai savlaicīgi brīdinātu savus lietotājus. Tajā pašā laikā NBX publicē vadlīnijas un rakstus, lai norādītu dalībniekiem, kā izveidot visstingrākās paroles maksimālai drošībai.

NBX’s Vision

NBX panākumus nodrošina stingrs plāns un milzīgas pūles šī plāna īstenošanā. Ar stabilu bāzi NBX’s ir gaiša nākotne kā vadošā bloku birža Norvēģijā un Skandināvijā. Daudzi tirgotāji vēlētos veikt darījumus ar Skandināvijas uzņēmumiem, pateicoties reģiona spēcīgajai regulēšanas struktūrai.

Atbilstība normatīvajiem aktiem

NBX tika dibināta un regulēta stingrā Norvēģijas finanšu uzraudzības iestādes vadībā. Tas palīdz klientiem uzticēties biržai un zināt, ka tā ir pilnībā regulēta augstākā līmeņa tirgū.

Atšķirībā no daudzām kriptogrāfijas biržām, kurām, iespējams, nav nekādas regulatīvās uzraudzības, NBX ir apņēmusies nodrošināt drošus un pārredzamus kriptogrāfijas tirdzniecības pakalpojumus.

Tehnoloģija

NBX izstrādātāji izmantoja modernas tehnoloģijas, lai izveidotu biržu, lai padarītu to ērti lietojamu, kā arī atbrīvotu ceļu turpmākajai paplašināšanai.

Rezultātā NBX platforma spēj nodrošināt vienkāršotu tirdzniecības procesu, kas pielāgojams pat netehnoloģiskiem investoriem, kā arī integrēties ar ārējiem pakalpojumiem, piemēram, CashPoint sistēmu, kā arī uzturēt izcilus drošības protokolus visai biržai.

Atbalsts & Sadarbība

NBX ir veicis pamatu savai integrētajai un pielāgojamai ekosistēmai, pateicoties milzīgajam atbalstam un ciešajām attiecībām ar vairākiem rūpniecības dalībniekiem. Īpaši NBX saņem ieguldījumus no lielām korporācijām, piemēram, Observatoriet Invest As, Sparebank Øst, Norwegian Air Shuttle ASA un Dasha Group AS.

NBX spēj savienot apmaiņu ar citiem uzņēmumiem, kas nākotnē varētu palīdzēt uzņēmumam atrast nišas tirgus.

Sadarbība ar Norwegian Air Shuttle ir tipisks piemērs, kurā NBX un aviokompānija veiksmīgi palaida CashPoint atlīdzības sistēmu, kas piedāvā kriptonauda un ceļošana savstarpēji.

Biržas pamatā ir dziļa profesionālā pieredze, jo tās dibinātājs Bjorns Kjøs ir arī Norwegian Airlines un Bank Norwegian dibinātājs. Ieņemot līdera pozīcijas vairākās galvenajās nozarēs, Bjorns Kjøs kungs skaidri saprot, kā orientēties NBX, lai kļūtu par plaukstošu un ilgtspējīgu žetonu apmaiņu.

Nav daudz konkurences

Pašlaik NBX nav jāsaskaras ar lielu konkurenci Norvēģijas kriptogrāfijas tirdzniecības jomā – Norvēģijā vēl nav tiešu konkurentu. Plašākā nozīmē NBX strādā, lai konkurētu ar Binance, Coinbase, Huobi un Kraken kā galvenajām starptautiskajām apmaiņām.

Tāpēc NBX paplašināšanai ir daudz vietējo un reģionālo iespēju. Ar pašreizējo tempu NBX, visticamāk, sasniegs Norvēģiju un tuvāko gadu laikā izmantos ievērojamu Skandināvijas žetonu tirgus pieprasījuma daļu.

Kopienas mijiedarbība

NBX patiešām rūpīgi rūpējas par saviem lietotājiem, izveidojot emuāra sadaļu, kurai var piekļūt ikviens. Apmaiņa arī piešķir prioritāti stabilas kopienas izveidei kriptogrāfijas tirgotājiem.

Līdz šim NBX ir pieejams vairākos lielākajos sociālajos tīklos, piemēram, Facebook, Twitter, LinkedIn, Medium, un aicina ieinteresētos investorus pievienoties un apmainīties ar stāstiem.

Jūs varat pievienoties NBX sociālajiem kanāliem tūlīt, lai uzzinātu vairāk par Norvēģijas apmaiņu!

Apmeklējiet NBX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me