Coinmama ceļvedis iesācējiem: pilnīgs pārskats

Coinmama apskats

Coinmama ir kriptovalūtas birža, kas tika izveidota 2013. gadā. Coinmama ir reģistrēta Slovākijā, bet pieder New Bit Ventures Limited, kuras galvenā mītne atrodas Izraēlā. Tas darbojas 188 valstīs visā pasaulē un ir pieejams 24 ASV štatos.

Tas lietotājiem nodrošina platformu Bitcoin un Ethereum iegādei, izmantojot kredītkartes un debetkartes. Tomēr Coinmama nenodrošina platformu tirdzniecībai kriptovalūtās, kā arī neļauj lietotājiem pārdot kriptonauda.

Tā vietā visi klientu kriptovalūtas pirkumi tiek pārsūtīti tieši no paša uzņēmuma īpašumiem, padarot darījumus drošākus nekā dažiem tā konkurentiem.

Coinmama izceļas kā viens no ātrākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā nopirkt Bitcoin vai Ethereum ar kredītkarti vai debetkarti, un tagad tā ir paplašināta, iekļaujot Litecoin, Cardano, QTUM, Ethereum Classic, Bitcoin Cash un Ripple XRP.

Pārskats atjaunināts: 2018. gada jūlijs

kaut ko, ko piedāvā ne visas apmaiņas. Lasiet mūsu pilnu Coinmama pārskatu, lai uzzinātu vairāk.

Coinmama apskats

Kā reģistrēt un pārbaudīt kontus

Pašlaik Coinmama pašlaik ir pieejama tikai kā vietne, un nav pieejama neviena mobilā lietotne. Turklāt Coinmama nav izlaidusi API, lai lietotāji varētu izveidot pielāgotas lietojumprogrammas, kas būtu saderīgas ar platformu. Coinmama tagad prasa pārbaudi visiem pirkumiem jauno KYC noteikumu dēļ.

Coinmama reģistrācija

Tomēr, lai iegādātos papildu summas, lietotājiem būs jāpārbauda sava identitāte, izmantojot oficiālu valdības izdotu personu apliecinošu dokumentu KYC un AML vajadzībām (proti, pasi, valsts ID karti vai vadītāja apliecību), kā arī verifikācijas veidlapu, ieskaitot pilnu vārdu, dzimšanas datumu , dzimums, adrese un kredītkartes vai debetkartes numurs. Lai pārbaudītu kontus, jāiesniedz abas dokumentu puses, un Coinmama iesaka iesniegtos dokumentus:

  • redzams visā pilnībā;
  • augstas kvalitātes attēli (krāsaini attēli, kas ir 300 dpi vai augstāki);
  • derīgi dokumenti, kuru derīguma termiņš ir skaidri redzams;
  • maksimālais faila lielums ir 8 MB.

Coinmama pārbaudei augšupielādētie dokumenti parasti tiek apstrādāti dažu stundu laikā darba laikā, ilgāks apstrādes laiks ir sagaidāms vakaros un nedēļas nogalēs. Tomēr Coinmama klientu apkalpošanas komanda centīsies palīdzēt lietotājiem, kuriem nepieciešama ātrāka verifikācija.

Sākotnējā pārbaude parasti ilgst mazāk nekā 10 minūtes. Pēc sākotnējās pārbaudes lietotāji varēs uzreiz iegādāties kriptovalūtu, pasūtījumu piegāde notiek dažu minūšu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

Tas ļauj lietotājiem izmantot izdevīgas cenu kustības priekšrocības. Pēc pasūtījumu veikšanas valūtas maiņas kurss pirkuma laikā tiek bloķēts, tas nozīmē, ka lietotāji saņem tieši tādu kriptovalūtas summu, kādu ir pasūtījuši, neatkarīgi no svārstībām, kas var notikt starp laiku vai pasūtījumu un kriptonauda saņemšanas laiku..

Pēc izstrādātāju domām, iemesls tam ir tas, ka rīkojumu bloķēšanas laikā pēc tirgus kursa bija daudz neskaidrību un pārpratumu, it īpaši, ja klienti saņēma mazāk valūtas, nekā bija paredzēts. Ja pasūtījums tiek pārtraukts, Coinmama sistēma automātiski anulē maksājumu 48 stundu laikā un atmaksā naudu atpakaļ lietotāja bankas kontā.

Kā iegādāties

Lai iegādātos Bitcoin, izmantojot kredītkartes vai debetkartes, Coinmama nepieprasa lietotājiem reģistrēt savu kredītkarti vai debetkarti, lai biržā iegādātos kriptovalūtu. Tā vietā procedūra ir tāda, ka pēc tam, kad lietotāji ir reģistrējušies (un neatkarīgi no tā, vai viņi ir vai nav pārbaudījuši savu identitāti).

Viņi turpina izveidot pasūtījumu, izvēloties, cik daudz viņi vēlas iegādāties, ievadot seifa adresi un pēc tam izrakstīšanās lapā aizpildot kartes datus. Coinmama neglabā klienta kredītkartes vai debetkartes datus savos serveros.

Pēc maksājuma veikšanas kredītkartes apstrādātājs apstrādās darījumu, un tas prasīs tikai dažas sekundes, pirms to varēs pārsūtīt uz klienta izvēlēto maku. Kad maksājums un seifa adrese ir apstiprināta, kriptonauda tiek nekavējoties nosūtīta lietotājam. Minimālā Coinmama pirkuma summa šobrīd ir 60 USD (vai tās ekvivalents EUR), lai gan tas ir balstīts uz Bitcoin cenu.

Pērciet Bitcoin

Atšķirībā no daudziem konkurentiem, Coinmama lietotājiem nenodrošina tiešsaistes maku, lai glabātu viņu kriptovalūtu biržā. Tāpēc pēc iegādes lietotājiem būs jāizveido piemērots seifs, uz kuru birža var nosūtīt savu kriptovalūtu, tiklīdz tā būs iegādāta.

Lai apstiprinātu seifa adreses, lietotāji no Coinmana saņems e-pasta saiti, lai ļautu viņiem apstiprināt, ka adrese ir derīga. Šīs apstiprināšanas procedūras dēļ klienti nevar iegādāties kriptonauda citiem vai citu personu vārdā.

Lietotājiem, kuri vēlas pārskaitīt valūtu uz citas personas seifu, jāpārbauda to veikšanas procedūra, izmantojot sava seifa nodrošinātāju.

Coinmama nodevas

Salīdzinot ar konkurentiem, Coinmama darījumu maksa ir diezgan augsta, un Coinmama par darījumu tiek maksāta 5,50% maksa. Šī maksa ir iekļauta Bitcoin vai Ethereum likmē, kas tiek parādīta Coinmama vietnē.

Turklāt Coinmama iekasē papildu 5% maksu par katru kredītkartes un debetkartes darījumu. Šī maksa tiek pievienota pēc tam, kad klienti izvēlas savu maksājuma veidu. Turklāt banka vai karšu izdevējs klientiem var iekasēt skaidras naudas avansa maksu atkarībā no tā, vai finanšu iestāde uzskata darījumu par “skaidras naudas” darījumu.

Komentētāju veiktie gadījumu pētījumi liecina, ka lietotājiem, veicot darījumus ar Coinmama starpniecību, būtu jāpieskaita papildu 10% no maksas.

Pirkuma ierobežojumi

Coinmama piedāvā augstus pirkšanas ierobežojumus, īpaši attiecībā uz darījumiem ar kredītkartēm. Pārbaudīti lietotāji var iegādāties līdz 5000 USD dienā, maksimālais ierobežojums ir 30 000 USD mēnesī. Dienas ierobežojumi ilgst 24 stundas no brīža, kad tas ir sasniegts, savukārt mēneša limiti ir kustīga iepriekšējo 30 dienu summa.

Šobrīd tā parāda cenas USD un EUR, un drīzumā tiks pievienotas papildu valūtas. Tomēr tā pieņem pasūtījumus visās valūtās, vienlaikus norādot, ka maiņas maksa var būt piemērojama klientiem, kuri pērk citās valūtās, izņemot USD vai EUR..

Kriptovalūtas daudzums, ko lietotājs var iegādāties, ir atkarīgs no verifikācijas līmeņa, kuru viņi ir sasnieguši ar platformu. Jo vairāk dokumentācijas lietotājs iesniedz, jo vairāk naudas ir tiesības iegādāties.

Tomēr jāatzīmē, ka dienas un mēneša ierobežojumi ir piemērojami neatkarīgi no tā, kādu līmeni lietotāji ir sasnieguši verifikācijas ziņā. Limitu un prasību sadalījums ir šāds:

  • 1. līmenis: Šis līmenis ļauj lietotājiem, izmantojot pakalpojumu, iegādāties līdz 15 000 USD. Šis līmenis lietotājiem prasa tikai derīgu valsts izdotu personu apliecinošu dokumentu (kā norādīts iepriekš);
  • 2. līmenis: Šis līmenis ļauj lietotājiem iegādāties kriptovalūtu līdz 50 000 USD vērtībā. Lai piekļūtu šim līmenim, lietotājiem būs jāiesniedz divi derīgi valsts izdoti personu apliecinoši dokumenti, kā arī komunālo pakalpojumu rēķins vai lietotāja selfijs, kuram ir viņu ID..
  • 3. līmenis: Tas ir visaugstākais autorizācijas līmenis Coinmama un ļauj lietotājiem iegādāties līdz 1 miljonam USD kriptovalūtā. Lai iegūtu šāda līmeņa autorizāciju, lietotājiem ir jāaizpilda īsa veidlapa un jānosūta tā atpakaļ Coinmama.

Atbalstītās valstis / valstis

Kā minēts iepriekš, Coinmama atbalsta plašu valstu klāstu, iespējams, visplašāko kriptovalūtu biržu vidū un ievērojami vairāk nekā lielāko daļu konkurentu, tostarp Coinbase un BitStamp.

Vienīgās valstis, kurās Coinmama nedarbojas, ir acīmredzami sankcionētas valstis. Lai iegādātos no Coinmama, lietotājiem, kas nav sankcionēti, nepieciešama VISA vai MasterCard, kas izsniegta šādās valstīs.

Turklāt Coinmama ir pieejama šādos ASV štatos: Arizonā, Kalifornijā, Kolorādo, Floridā, Ilinoisā, Indiānā, Kanzasā, Kentuki, Luiziānā, Masačūsetsā, Merilendā, Mičigānā, Misūri, Montānā, Nevadā, Ņūdžersijā, Ziemeļkarolīnā, Pensilvānijā, Dienvidkarolīna, Tenesī, Teksasa, Virdžīnija un Viskonsina.

Vai Coinmama ir drošs?

Lai gan Coinmama joprojām ir salīdzinoši neliela apmaiņa kriptonauda ekosistēmā, viņiem vēl nav pieredzējuši zināmi drošības pārkāpumi un viņi lēnām, bet stabili veido savu tirgus daļu.

Tomēr viņi nedaudz atpaliek no konkurentiem, vidēji mēnesī apmeklējot 600 000 apmeklētāju (salīdzinājumā Coinbase reģistrē 34 miljonus apmeklējumu mēnesī, savukārt Poloniex tajā pašā laika periodā uzņem milzīgus 44 miljonus apmeklētāju).

Coinmama ir reģistrēta FINCEN ASV kā naudas pakalpojumu bizness. Lai gan fakts, ka Coinmama lietotāju vārdā nenodrošina nekādu kriptovalūtu, padara to mazāk uzņēmīgu pret uzbrukumiem nekā citas apmaiņas, tomēr tā glabā lietotāju kredītkaršu informācijas ierakstus, lai gan Coinmama savā tīmekļa vietnē norāda, ka kredītkartes un debetkartes informācija nav glabājas apmaiņas serverī.

Coinmama klientu atbalsts

Klientu atbalsts ir pieejams pa e-pastu, kā arī plašs FAQ saraksts. Tāpat kā lielākajā daļā kriptovalūtu apmaiņas, tiešsaistes atsauksmes par viņu klientu apkalpošanas reakciju ir bijušas dažādas.

Tomēr nešķiet, ka būtu kādas būtiskas problēmas ar atbildes sniegšanas laiku, uz lielāko daļu jautājumu konsekventi atbildēja 24 stundu laikā (nedēļas nogalē vai svētku dienās gaidāms ilgāks gaidīšanas laiks). Tās noteiktais darba laiks ir no svētdienas līdz ceturtdienai, no pulksten 23:00 līdz 7:00 pēc Klusā okeāna laika.

Secinājums

Lai gan Coinmama piedāvā lietotājiem vairākas priekšrocības, tostarp pieejamību visā pasaulē, kredītkaršu un debetkaršu iegādi, lai nekavējoties piekļūtu Ethereum un Bitcoin, un augstus ikdienas pirkšanas ierobežojumus, tam ir arī vairāki trūkumi. Piemēram:

  • Platforma ir paredzēta tikai Pirkšanas pasūtījumiem. Lielākā daļa apmaiņas ļauj lietotājiem tirgot monētas, un tāpēc Coinmama lietderība ir diezgan vienkārša. Turklāt Coinmana nepirks jūsu valūtu. Tādēļ, ja jūs kādreiz vēlaties pārdot savu kriptogrāfiju, jums būs jāpiesakās citā apmaiņas centrā, lai to izdarītu.
  • Lai gan Coinmama pieņem kredītkartes un debetkartes maksājumus gandrīz no visām pasaules valstīm, tā nepiedāvā daudz citu iespēju, jo nespēja veikt pārskaitījumus vai SEPA maksājumus atšķir tos no daudziem konkurentiem.
  • Līdz šim Coinmama atbalsta tikai Bitcoin un Ether, un, lai arī izstrādātāji ir paziņojuši, ka vēlas nākotnē pievienot vairāk kriptovalūtu, maz kas liecina, ka Coinmama ir tūlītējs plāns atbalstīt citas valūtas. Piedāvāto aktīvu ziņā tas ir viens no mazākajiem. Piemēram, Poloniex atbalsta vairāk nekā 70 dažādas kriptovalūtas.
  • Mobilās lietotnes trūkums ir negatīvs lietotājiem, kuri vēlas iegādāties kriptovalūtu, atrodoties ceļā vai pat pārbaudīt bilanci.

Viena no citām Coinmama priekšrocībām ir tā, ka tā efektīvi liek lietotājiem izveidot drošu digitālo maku. Šī vietne ir spēcīgs aizstāvis, veicinot to, ka indivīdi neatstāj savu kriptovalūtu biržā, sakarā ar to, ka šādas apmaiņas ir pamanāmi hakeru mērķi. Neturot lietotāja vārdā nekādu kriptogrāfijas valūtu, Coinmama lietotājiem tiek faktiski piešķirts papildu grūdiens, lai izveidotu savu digitālo maku (vai pat labāk, ja iegādājaties aparatūras maku)..

Galu galā Coinmama ir spēcīga reputācija kriptonauda kopienā kā drošs, godīgs un uzticams brokeris. Iespējams, ka tam nav dažu papildu funkciju, ko dara daži tā konkurenti, un tas, iespējams, nav lētākais, taču to dara ļoti efektīvi un droši.

Coinmama

src = “~ images \ iesācējiem-ceļvedis-lai-monētu-pilnīgs-pārskats.gif”

alt = “Coinmama”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 9.2

Lietošanas ērtums

9.0 / 10

Reputācija

10.0 / 10

Maksas

8.0 / 10

Klientu atbalsts

9.0 / 10

Maksājuma veidi

10.0 / 10

Plusi

  • Labs atbalsts
  • Viegli izmantot
  • Pieņem kredītkartes
  • Labi iesācējiem

Cons

  • Pārdod tikai BTC & ETH
  • Nevar pārdot
  • Nav mobilās lietotnes

Apmeklējums {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"Coinmama","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2017 \ / 11 \ /coinmama.gif","apraksts":"Coinmama ir kriptovalūtas birža, kas tika izveidota 2013. gadā. Coinmama ir reģistrēta Slovākijā, bet pieder New Bit Ventures Limited, kuras galvenā mītne atrodas Izraēlā. Tas darbojas 188 valstīs visā pasaulē un ir pieejams 24 ASV štatos. Tas nodroina lietotjus platformu Bitcoin un Ethereum iegdei, izmantojot kredtu un…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Endrjū Norijs"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"9.20"},"nosaukums":"Coinmama","reviewBody":"Coinmama ir kriptovalūtas birža, kas tika izveidota 2013. gadā. Coinmama ir reģistrēta Slovākijā, bet pieder New Bit Ventures Limited, kuras galvenā mītne atrodas Izraēlā. Tas darbojas 188 valstīs visā pasaulē un ir pieejams 24 ASV štatos. \ R \ n \ r \ nTas lietotājiem nodrošina platformu Bitcoin un Ethereum iegādei, izmantojot kredītkartes un debetkartes. Tomēr Coinmama nenodrošina platformu tirdzniecībai ar kriptovalūtām, kā arī neļauj lietotājiem pārdot kriptonauda. \ R \ n \ r \ nTā vietā visi klienta kriptovalūtas pirkumi tiek pārskaitīti tieši no uzņēmuma paša līdzdalības, padarot darījumus vairāk droša nekā daži no konkurentiem. \ r \ n \ r \ nCoinmama izceļas kā viens no ātrākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā nopirkt Bitcoin vai Ethereum ar kredītkarti vai debetkarti, un tagad tas ir paplašināts, iekļaujot Litecoin, Cardano, QTUM, Ethereum Classic, Bitcoin Cash un Ripple XRP. \ R \ n \ r \ nAtsauksme atjaunināta: 2018. gada jūlijs \ r \ n \ r \ n kaut ko tādu, ko piedāvā ne visas biržas. Lasiet mūsu pilnu Coinmama pārskatu, lai uzzinātu vairāk. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKā reģistrēt un pārbaudīt kontus \ r \ nPašlaik Coinmama ir pieejama tikai kā vietne, bez mobilās ierīces pieejama lietotne. Turklāt Coinmama nav izlaidusi API, lai lietotāji varētu izveidot pielāgotas lietojumprogrammas, kas būtu saderīgas ar platformu. Coinmama tagad prasa visu pirkumu verifikāciju jauno KYC noteikumu dēļ. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTomēr, lai iegādātos papildu summas, lietotājiem būs jāpārbauda sava identitāte, izmantojot oficiālu valdības izdotu KYC ID. AML mērķiem (proti, pase, valsts ID karte vai autovadītāja apliecība), kā arī verifikācijas veidlapu, ieskaitot pilnu vārdu, dzimšanas datumu, dzimumu, adresi un kredītkartes vai debetkartes numuru. Lai pārbaudītu kontus, ir jāiesniedz abas dokumentu puses, un Coinmama iesaka iesniegtajiem dokumentiem būt: \ r \ n \ r \ n \ t kopumā redzamiem; \ r \ n \ augšstilba kvalitātes attēliem (krāsainiem attēliem, kas ir 300 dpi vai augstāk); \ r \ n \ t derīgi dokumenti, kuru derīguma termiņš ir skaidri redzams; \ r \ n \ tmaksimālais faila lielums 8 MB. \ r \ n \ r \ nDokumentus, kas verifikācijai augšupielādēti Coinmama, parasti tiek apstrādāti dažu dienu laikā stundas darba laikā, ilgāks apstrādes laiks ir sagaidāms vakaros un nedēļas nogalēs. Tomēr Coinmama klientu apkalpošanas komanda centīsies palīdzēt lietotājiem, kuriem nepieciešama ātrāka verifikācija. Sākotnējā verifikācija parasti aizņem mazāk nekā 10 minūtes. Pēc sākotnējās verifikācijas lietotāji varēs nekavējoties iegādāties kriptovalūtu, pasūtījumu piegāde notiek dažu minūšu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. \ R \ n \ r \ nTas ļauj lietotājiem izmantot izdevīgas cenu kustības priekšrocības. Pēc pasūtījumu veikšanas valūtas maiņas kurss pirkuma laikā tiek bloķēts, tas nozīmē, ka lietotāji saņem tieši tādu kriptovalūtas summu, kādu viņi ir pasūtījuši, neatkarīgi no svārstībām, kas var notikt starp laiku vai pasūtījumu un kriptonauda saņemšanas laiku. . \ r \ n \ r \ nSaskaņā ar izstrādātāju teikto, iemesls tam ir tas, ka rīkojumu bloķēšanas laikā pēc tirgus kursa bija daudz neskaidrību un pārpratumu, it īpaši, ja klienti saņēma mazāk valūtas, nekā bija paredzēts. Ja pasūtījums tiek pārtraukts, Coinmama sistēma 48 stundu laikā automātiski anulē maksājumu un atmaksā naudu atpakaļ lietotāja bankas kontā. \ R \ nKā iegādāties \ r \ nLai iegādātos Bitcoin, izmantojot kredītkartes vai debetkartes, Coinmama \ u2019t pieprasīt lietotājiem reģistrēt savu kredītkarti vai debetkarti, lai biržā iegādātos kriptovalūtu. Tā vietā procedūra ir tāda, ka pēc tam, kad lietotāji ir reģistrējušies (un neatkarīgi no tā, vai viņi ir pārbaudījuši savu identitāti). \ R \ n \ r \ nViņi turpina izveidot pasūtījumu, izvēloties, cik daudz viņi vēlas iegādāties, ievadot sava maka adresi. un pēc tam izrakstīšanās lapā aizpildiet viņu kartes datus. Coinmama neuzglabā klienta kredītkartes vai debetkartes datus savos serveros. \ R \ n \ r \ nPēc maksājuma pabeigšanas darījumu pēc tam apstrādās kredītkaršu apstrādātājs, kas prasīs tikai dažas sekundes, pirms to varēs pārsūtīt uz klienta izvēlētais maks. Pēc maksājuma un maka adreses apstiprināšanas kriptonauda tiek nekavējoties nosūtīta lietotājam. Minimālā Coinmama pirkuma summa šobrīd ir 60 USD (vai tās ekvivalents EUR), lai gan tas ir balstīts uz Bitcoin cenu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAtšķirībā no daudziem konkurentiem, Coinmama nenodrošina tiešsaistes seifu lietotājiem, lai viņi varētu glabāt savu kriptovalūtu biržā. Tāpēc pēc iegādes lietotājiem būs jāizveido piemērots seifs, uz kuru birojs var nosūtīt savu kriptovalūtu pēc iegādes. \ R \ n \ r \ nLai apstiprinātu seifa adreses, lietotāji no Coinmana saņems e-pasta saiti, lai ļautu viņiem apstipriniet, ka adrese ir derīga. Šīs apstiprināšanas procedūras dēļ klienti nevar iegādāties kriptovalūtu citiem vai citu personu vārdā. \ R \ n \ r \ nLietotājiem, kuri vēlas pārskaitīt valūtu citas personas seifā, jāpārbauda, ​​kā to izdarīt, izmantojot savu. seifa nodrošinātājs. \ r \ nCoinmama nodevas \ r \ nSalīdzinot ar konkurentiem, Coinmama darījumu maksa ir diezgan augsta, un Coinmama par darījumu tiek maksāta 5,50% maksa. Šī maksa ir iekļauta Bitcoin vai Ethereum likmē, kas tiek parādīta Coinmama vietnē. \ R \ n \ r \ nTurklāt Coinmama iekasē papildu 5% maksu par katru kredītkartes un debetkartes darījumu. Šī maksa tiek pievienota pēc tam, kad klienti izvēlas savu maksājuma veidu. Turklāt banka vai karšu izdevējs no klientiem var iekasēt skaidras naudas avansa maksu atkarībā no tā, vai finanšu iestāde uzskata darījumu par \ u2018kasas \ u2019 darījumu. \ R \ n \ r \ nKomentāru veiktie gadījumu pētījumi liecina, ka lietotājiem, veicot darījumus ar Coinmama, būtu jāpieskaita papildu 10% no maksas. \ r \ nPirkumu ierobežojumi \ r \ nCoinmama piedāvā augstus pirkšanas ierobežojumus, īpaši attiecībā uz kredītkaršu darījumiem. Pārbaudītie lietotāji var iegādāties līdz 5000 USD dienā, maksimālais ierobežojums ir 30 000 USD mēnesī. Dienas ierobežojumi ilgst 24 stundas no brīža, kad tas ir sasniegts, savukārt mēneša limiti ir kustīga iepriekšējo 30 dienu summa. \ R \ n \ r \ nŠobrīd tas parāda cenu USD un EUR, un drīzumā tiks pievienotas papildu valūtas. . Tomēr tas pieņem pasūtījumus visās valūtās, vienlaikus atzīmējot, ka apmaiņas maksa var būt piemērojama klientiem, kuri pērk citās valūtās, nevis USD vai EUR. \ R \ n \ r \ nKriptogrāfijas valūtas summa, kuru lietotājs var iegādāties, ir atkarīgs no verifikācijas līmeni, ko viņi sasnieguši ar platformu. Jo vairāk dokumentācijas lietotājs iesniedz, jo vairāk naudas ir tiesības iegādāties. \ R \ n \ r \ nTomēr jāatzīmē, ka dienas un mēneša ierobežojumi ir piemērojami neatkarīgi no tā, kādu līmeni lietotāji ir sasnieguši verifikācijas ziņā. . Limitu un prasību sadalījums ir šāds: \ r \ n \ r \ n \ t1. Līmenis: šis līmenis ļauj lietotājiem ar pakalpojuma starpniecību iegādāties līdz 15 000 USD. Šis līmenis lietotājiem prasa tikai derīgu valsts izdotu ID (kā noteikts iepriekš); \ r \ n \ t 2. līmenis: šis līmenis ļauj lietotājiem iegādāties kriptonauda līdz 50 000 USD. Lai piekļūtu šim līmenim, lietotājiem būs jāiesniedz divi derīgi valsts izdoti ID, kā arī komunālo pakalpojumu rēķins vai lietotāja selfijs, kuram ir viņu ID. \ R \ n \ t 3. līmenis: Šis ir augstākais autorizācijas līmenis Coinmama un ļauj lietotājiem iegādāties līdz pat 1 miljonam USD kriptovalūtā. Lai iegūtu šāda līmeņa autorizāciju, lietotājiem ir jāaizpilda īsa veidlapa un jānosūta tā atpakaļ Coinmama. \ R \ n \ r \ nAtbalstītās valstis \ / valstis \ r \ nKā minēts iepriekš, Coinmama atbalsta plašu valstu loku , iespējams, visplašākā starp kriptovalūtu biržām un ievērojami vairāk nekā lielākā daļa konkurentu, tostarp Coinbase un BitStamp. \ r \ n \ r \ nVienīgās valstis, kurās Coinmama nedarbojas, ir acīmredzami sankcionētas valstis. Lai iepirktos no Coinmama, lietotājiem, kas nav sankcionēti, nepieciešama VISA vai MasterCard, kas izdota šādās valstīs. \ R \ n \ r \ nPapildus Coinmama ir pieejama šādos ASV štatos: Arizonā, Kalifornijā, Kolorādo, Floridā, Ilinoisa, Indiāna, Kanzasa, Kentuki, Luiziāna, Masačūsetsa, Merilenda, Mičigana, Misūri štats, Montāna, Nevada, Ņūdžersija, Ziemeļkarolīna, Pensilvānija, Dienvidkarolīna, Tenesī, Teksasa, Virdžīnija un Viskonsina. \ nLai arī Coinmama joprojām ir salīdzinoši neliela apmaiņa kriptonauda ekosistēmā, viņiem vēl nav pieredzēti zināmi drošības pārkāpumi, un viņi lēnām, bet stabili palielina savu tirgus daļu. \ r \ n \ r \ nTomēr viņi nedaudz atpaliek no konkurentiem, vidēji 600 000 apmeklētāju mēnesī (salīdzinājumā Coinbase reģistrē 34 miljonus apmeklējumu mēnesī, savukārt Poloniex tajā pašā laika posmā uzņem milzīgus 44 miljonus apmeklētāju). \ r \ n \ r \ nCoinmama ir reģistrēta FINCEN ASV kā naudas pakalpojumu bizness . Lai gan fakts, ka Coinmama lietotāju vārdā nenodrošina nekādu kriptovalūtu, padara to mazāk uzņēmīgu pret uzbrukumiem nekā citas apmaiņas, tomēr tas glabā lietotāju kredītkaršu informācijas ierakstus, lai gan Coinmama savā vietnē norāda, ka kredītkartes un debetkartes informācija netiek glabāts apmaiņas serverī. \ r \ nCoinmama klientu atbalsts \ r \ nKlientu atbalsts ir pieejams pa e-pastu, kā arī plašs FAQ \ u2019s saraksts. Tāpat kā lielākajā daļā kriptovalūtu apmaiņas, arī tiešsaistes klientu atsauksmju sniegšana par klientu apkalpošanas atbildēm ir bijusi neviennozīmīga. \ R \ n \ r \ n Tomēr neizskatās, ka būtu kādas būtiskas problēmas ar atbildes laiku, un uz lielāko daļu jautājumu konsekventi atbildēja 24 stundu laikā ( ar ilgāku gaidīšanu nedēļas nogalē vai svētku dienās). Tās noteiktais darba laiks ir no svētdienas līdz ceturtdienai, no pulksten 23:00 līdz 7:00 pēc Klusā okeāna laika. \ R \ nSecinājums \ r \ nLai gan Coinmama lietotājiem piedāvā vairākas priekšrocības, tostarp pieejamību visā pasaulē, kredītkaršu un debetkaršu iegādi, lai nekavējoties piekļūtu Ethereum un Bitcoin un augsti ikdienas pirkšanas ierobežojumi, tam ir arī vairāki trūkumi. Piemēram: \ r \ n \ r \ n \ tPlatformā var izmantot tikai pirkšanas pasūtījumus. Lielākā daļa apmaiņas ļauj lietotājiem tirgot monētas, un tāpēc Coinmama lietderība ir diezgan vienkārša. Turklāt Coinmana neatpirks jūsu valūtu. Tādēļ, ja jūs jebkurā brīdī vēlaties pārdot savu kriptogrāfiju, jums būs jāpiesakās citā apmaiņas centrā, lai to izdarītu. \ R \ n \ t Lai arī Coinmama pieņem kredītkartes un debetkartes maksājumus gandrīz no visām pasaules valstīm, tā nepiedāvā daudzas citas izvēles, ar nespēju veikt pārskaitījumus vai SEPA maksājumus, atšķirot tos no daudziem konkurentiem. \ r \ n \ tLīdz šim Coinmama atbalsta tikai Bitcoin un Ether, un, lai arī izstrādātāji ir paziņojuši, ka vēlas pievienot vairāk kriptovalūtu nākotnē, ir maz to, kas liecinātu, ka no Coinmama ir kādi tūlītēji plāni atbalstīt citas valūtas. Piedāvāto aktīvu ziņā tas ir viens no mazākajiem. Piemēram, Poloniex atbalsta vairāk nekā 70 dažādas kriptovalūtas. \ R \ n \ tMobilās lietotnes trūkums ir negatīvs lietotājiem, kuri vēlas iegādāties kriptovalūtu, atrodoties ceļā vai pat pārbaudīt līdzsvaru. \ R \ n \ r \ nViena no citām Coinmama priekšrocībām ir tā, ka tā efektīvi liek lietotājiem iestatīt drošu digitālo maku. Šī vietne ir spēcīgs aizstāvis, veicinot to, ka indivīdi neatstāj savu kriptovalūtu biržā, pateicoties tam, ka šāda apmaiņa ir hakeru pamanāmi mērķi. Neturot lietotāja vārdā nekādu kriptogrāfijas valūtu, Coinmama lietotājiem faktiski tiek piešķirts papildu grūdiens, lai izveidotu savu digitālo maku (vai pat labāk, ja iegādātos aparatūras maku). \ R \ n \ r \ nGalu galā Coinmama ir spēcīga reputācija kriptovalūtu kopienā kā drošs, godīgs un uzticams brokeris. Iespējams, ka tam nav dažu papildu funkciju, ko dara daži tā konkurenti, un tas, iespējams, nav lētākais, taču to dara ļoti efektīvi un droši.","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Endrjū Norijs"},"datumsPublicēts":"2019-12-08"}}