Uzlauzta Exchange kriptopija tiek atsākta: lietotāji tiek pakļauti kriptogrāfijas saimniecību „matu griezumam”

Cryptopia Hack

Kaut arī noskaņojums visā kriptovalūtu nozares daudzo kopienu vidū ir diezgan augsts, ir bijuši divi izņēmumi: tie, kas iesaistīti QuadrigaCX izgāšanās procesā, un kriptopijas uzlaušanas upuri. Bet tie, kas piederēja pēdējai grupai, otrdien varēja uzelpot ļoti nepieciešamo atvieglojumu, jo Jaunzēlandes uz altkoīnu vērstā birža atklāja, ka tā ir daļēji atsākusi tirdzniecību..

Tomēr kriptopijas situācija ir pārāk sagriezta un žāvēta, jo daži lietotāji ziņoja par zaudējumiem viņu biržās. Viņi to sauc par “matu griezumu”, un tas drīzāk atgādina pagājušā gada Bitfinex uzlaušanu.

Cryptopia Hack

Kriptopija sāk atgriezties kājās

Kriptopija, savulaik plaši pazīstama birža, janvāra vidū piedzīvoja nežēlīgu uzlaušanu. Blockchain pētnieki apgalvoja, ka Kraistčērčā bāzētais uzņēmums Ethereum zaudēja vairāk nekā 16 miljonus ASV dolāru, ERC-20 žetonus un virkni nenosauktu digitālo aktīvu. Kad firma mēģināja atdzesēt karsto ūdeni, pie kura tas stāvēja, uzņēmuma pārstāvji turēja muti ciet.

Bet februāra vidū vietējās varas iestādes piešķīra biržai A-OK, lai atsāktu tirdzniecību. Un kopš tā laika Cryptopia ir sākusi atjaunot savu platformu, lēnām noliekot ķieģeļus jaunai, uzlabotai un dramatiski drošākai sava piedāvājuma iterācijai.

Startētājs divas nedēļas atpakaļ uzsāka tikai lasāmu savas vietnes atkārtojumu, sniedzot lietotājiem pirmo skatienu mēnešos pēc apmaiņas, kas viņiem kādreiz bija dārga. Kamēr daudzi bija pakļauti procesam, kriptopija otrdien beidzot atjaunoja tirdzniecību. Nesen ievietotajā čivināt atjauninājumā komanda rakstīja:

Atjauninājums: mēs esam atsākuši tirdzniecību ar 40 tirdzniecības pāriem, kurus esam novērtējuši kā drošus. Mēs turpināsim paplašināt šo sarakstu, jo iztīrīsim vairāk monētu.

– Kriptopijas apmaiņa (@Cryptopia_NZ) 2019. gada 19. marts

Tiem, kas interesējas, Tezos, Monero, ZCoin, Ethereum, Bitcoin, Litecoin un Dogecoin ir kriptonauda, ​​kuru tagad var tirgot vietnē Cryptopia..

Kopumā Cryptopia klienti bija apmierināti, atbildot uz iepriekšējo čivināt, publicēja priecīgus quips. Tomēr joprojām ir daudz platformas šķautņu, kuras ieskauj dzeltena lente. Saskaņā ar a Kriptopijas vēstule, kas pagājušajā nedēļā tika nosūtīts pa e-pastu klientam, noguldījumi joprojām tiek aizvērti, pateicoties biržas jaunajam seifa risinājumam. Un, kā jau tika minēts iepriekš, joprojām ir daudz altkoīnu pāru, kas paliek neaktivizēti, jo Cryptopia, iespējams, novērtē loģistisko dzīvotspēju, ieviešot atbalstu vairāk nekā 450 kriptogrāfijas valūtām tās jauninātajā serverī.

Kripto frizūra?

Vissliktākais tomēr ir matu griezums, ar kuru Cryptopia lietotāji tika sveikti, atverot savus kontus. Cryptopia vietnē ir norādīts, ka visiem lietotājiem, kuriem ir Bitcoin, viņu akcijas tiks pakļautas 14,04% diskontam, tas nozīmē, ka tirgotājam, kura rīcībā ir viena banka uzlaušanas laikā, viņu bilance samazināsies līdz 0,8596 BTC. Tiek ziņots, ka Litecoin atlikumi ir saņēmuši 43% diskontu. Un Ethereum atlikumi, uz kuriem šķietami mērķēja uzlaušanas izpildītāji, tika noslaukti no Zemes, izmantojot 100% matu griezumu.

Tomēr kriptopija ir apsolījusi, ka būs atlaižu programma. Iepriekšminētajā e-pastā Cryptopia C-suite dalībnieks Robs Dosons rakstīja, ka par katru ar uzlaušanu saistītu izņemšanu lietotāji saņems Cryptopia Loss Marker (CLM) – uzbrukumā zaudēto klienta aktīvu vērtības digitālu attēlojumu. Dosons izstrādā:

“CLM nav monēta, ar to vēl nevar tirgoties, tas ir tikai skaitlis datubāzē, kas norāda katras monētas zaudējumus katram lietotājam USD NZD notikuma brīdī.”

Lai gan daži ciniķi apgalvo, ka CLM ir tikai Cryptopia veids, kā viltīgi izvairīties no šī daudzmiljonu dolāru uzbrukuma upuru atdošanas, ir izveidots precedents šī atmaksas līdzekļa panākumiem.

2016. gadā Bitfinex, kas bija viena no pasaules lielākajām kriptovalūtas biržām, pārsteidzošā uzlaušanā zaudēja BItcoin USD 72 miljonu vērtībā. Tāpat kā kriptopijas gadījumā, tirgotāji, kas izmanto Honkongas galveno platformu, veica “vispārinātu” matu griezumu, un tas bija visas platformas 36%. Bitfinex turpināja izveidot kompensācijas marķieri BFX, pirms marķierus atpirka par to nominālvērtību 1 USD mēnešos, kas sekoja augusta uzlaušanai..

Nav skaidrs, vai kriptopija sekos Bitfinex pēdās, taču hakeru upuri noteikti brauc pa to.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me