Recenze Ternion: Výměna kryptoměny s opcemi Fiat & Margin Trading

Recenze Ternion Exchange

Ternion Exchange je burza kryptoměn, která má na talíři mnoho možností.

Na rozdíl od některých burz, které se zaměřují pouze na jeden aspekt obchodování s kryptoměnami, jako je obchodování s pákovým efektem, Ternion Exchange pokrývá obě základny fiat opcemi a krypto depozity.

Mají licenci v Estonsku a nabízejí plnou kompatibilitu s fiat vklady a výběry.

Dnes existuje mnoho kryptoměn. Svět kryptoměn rychle roste. Pokud hledáte burzu, která by vám nabídla příležitosti vydělávat jak na obchodovatelných dodávkách, tak na obchodech s maržemi, stojí za to se dozvědět více o Ternion Exchange.

Než se rozhodnete, jak chcete burzu použít, je dobré pochopit rozdíl mezi výměnou mincí a obchodováním na marži, abyste dosáhli zisku. Podíváme se na všechny způsoby obchodování kryptoměn, ale nejprve se podívejme na Ternion Exchange.

Domovská stránka TernionDomovská stránka Ternion

Ternion Exchange

Nejzákladnějším způsobem nákupu kryptoměn je to, co Ternion Exchange nazývá Deliverable Trading.

Můžete vložit fiatovou měnu nebo kryptoměny a poté obchodovat přímo s jinými vlastníky kryptoměn a získat tokeny, které chcete vlastnit. Je snadné uložit fiat měnu přes SWIFT nebo SEPA, nebo dokonce kreditní kartu, a poté začít dávat dohromady své krypto portfolio.

Pokud chcete spekulovat o pohybu cen tokenů, Ternion Exchange vás také pokryje pákovým obchodováním. Když použijete pákový efekt, odložíte malé množství fiatové měny nebo kryptoměn a poté použijete mnohem větší částku peněz k obchodování s.

Cílem obchodování s pákovým efektem je dosáhnout mnohem většího výnosu tím, že použijete více peněz, než máte, a převádíte zisky z pozice. Například, pokud máte pouze 500 USD, ale chcete obchodovat s velikostí pozice 10 000 USD, pákové obchodování vám to umožní.

Plnitelné obchodování

Deliverable Trading má smysl pro každého, kdo chce investovat do kryptoměn pro dálkovou dopravu. Když kupujete nebo prodáváte žetony na platformě Deliverable Trading platformy Ternion Exchange, budete omezeni na použití prostředků, které máte uloženy u burzy, a nic víc.

Ternion Exchange nekupuje ani neprodává žádná aktiva přímo. Místo toho funguje burza jako clearinghouse pro transakce mezi obchodníky. Digitální aktiva, která zakoupíte na Ternionu, obdržíte soukromé klíče k žetonům nebo možnost vybírat fiat měnu prostřednictvím SWIFT nebo SEPA.

Webové obchodováníWebové obchodní rozhraní společnosti Ternion

Pokud plánujete používat fiat měnu s Ternionem, budete muset projít procesem ověření ID, který používá jakákoli renomovaná burza, která obchoduje s fiat měnou. Všechna data zákazníků jsou důkladně šifrována. Ověření většinou trvá až 30 minut.

U transakcí mezi kryptoměnami je proces výběru digitálních aktiv velmi jednoduchý. Jakmile si koupíte tokeny a transakce je potvrzena, můžete je přesunout do jakékoli hardwarové nebo softwarové peněženky, kterou vlastníte.

Obchodování s marží

Pokud chcete spekulovat o směru cen tokenů, ale nepotřebujete doručit skutečné kryptoměny, s nimiž obchodujete, je obchodování marží. Ternion Exchange umožňuje obchodníkům využít pákový efekt až 100x na pár párů tokenů, což znamená, že můžete použít stokrát vyšší částku peněz, než máte na vkladu na svém účtu.

Skutečná výše páky, kterou lze použít pro daný pár žetonů, se bude lišit a není nutně chytrý nápad použít 100x páku (více níže). Obchodování s marží je také mnohem jednodušší, protože obchodníci, kteří nepotřebují vložit nebo vybrat fiatovou měnu, musí k zahájení obchodování poskytnout pouze základní informace.

Ternion Exchange nabízí také řadu obchodních platforem. To je skvělá funkce a společnost se opravdu odlišuje od ostatních burz, které nutí uživatele používat proprietární obchodní platformu, která nemusí být tak snadno použitelná jako standardní průmyslové platformy..

Zde jsou obchodní platformy, které Ternion Exchange nabízí:

  • Terminál webového obchodování
  • Mobilní MT5 pro Android / IOS
  • WEB MT5
  • MT5 pro Windows
  • REST API / WebSocket

Institucionální zákazníci se mohou rozhodnout pro tyto platformy:

  • PrimeXM
  • FIXAPI

Proč zvolit standardní obchodní platformu?

Pokud nepotřebujete provádět velké množství objednávek současně a provádět hloubkovou technickou analýzu grafů, je lepší použít základní webové obchodování.

Ale pro profesionální spekulanty byly navrženy výkonnější obchodní stanice se spoustou funkcí. Každý, kdo je ve světě obchodování s pákovým efektem nový, možná o platformách jako MT5 moc neví.

Dokud kryptoměny nepřijely, většina obchodování s pákovým efektem byla omezena na FOREX, poté se stala populární pro burzy a nyní je přizpůsobena i pro kryptoměny.

MetaTrader 4MetaTrader

Poplatky za směnu Ternion

Směnné poplatky v Ternionu jsou v souladu se zbytkem odvětví a pro obchodníky využívající pákový efekt jsou atraktivnější než CFD makléři pouze pro fiat.

Zde jsou některé ze základních poplatků na Ternion Exchange (aktuální údaje o poplatcích si ověřte u společnosti):

  • Poplatek za značku: Burza po provedení vyplácí 0,03% limit Maker pokynu
  • Poplatek za převzetí: Burza účtuje za objednávky Taker 0,08%
  • Poplatky za swap: Poplatky za swap se vztahují pouze na obchodování s marží na burze a jsou účtovány čtyřikrát denně v čase – 00.00, 6.00, 12.00 a 18.00 (UTC)

Vklady / výběry Fiat podléhají omezením na základě úrovně ověření, kterou má účet. Navštivte web Ternion Exchange pro nejnovější informace o limitech účtu.

Poplatky za vklad Fiat

Bankovní převod (SEPA) 10 EUR + 0,1%
Bankovní převod (SWIFT) 30 EUR + 0,1%
VISA / MasterCard 4,5%

Limity

NeověřenoOvěření 1 *Ověření 2
Záloha Fiat: denně

měsíční

Zakázáno 1 000 $

7 000 $

Neomezený
Krypto vklad: denně

měsíční

Neomezený Neomezený Neomezený
Výběr Fiat: denně

měsíční

Zakázáno 5 000 $

25 000 $

Neomezený
Výběr kryptoměny: denně

měsíční

Neomezený Neomezený Neomezený

Závěr

Společnost Ternion Exchange vytvořila dobrý obchodní směnný model, který uspokojí potřeby téměř každého kryptoobchodníka nebo investora. Fiatové platby jsou licencovány v Estonsku, což mu dodává větší důvěryhodnost než burzy, které nemají žádný druh licence.

Jednou z nejlepších částí Ternionu je to, že má tolik možností pro obchodníky pouze na jednom účtu. Podporuje fiat vklady a výběry a také nabízí snadno přístupnou službu obchodování kryptoměn. Institucionálním obchodníkům se může také líbit, že Ternion nabízí řadu profesionálních možností, což na kryptotrhech není nejčastější věcí..

Každý obchodník mohl pozvat přátele a pomocí nich získat odměny přidružený program. Není nutná žádná další registrace, pozvánkové kódy jsou poskytovány v soukromé oblasti.

Pokud se chcete dozvědět více o Ternion Exchange nebo se zaregistrovat k účtu, podívejte se na web podle kliknutím sem. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše cíle v oblasti kryptoměn nebo spekulací, je pravděpodobné, že vám Ternion může pomoci.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me