Recenze ecXX: Inovativní singapurská burza může vyzvat majory

Recenze Ecxx

Poptávka po profesionálních kryptoobchodních řešeních roste. Singapurská burza ecXX si klade za cíl stát se přední světovou burzou digitálních aktiv.

Ačkoli je ecXX v oblasti digitálních aktiv nováčkem, upevnil partnerství, která by ho mohla posunout do pole position na globálním trhu kryptoměn. Kromě nabídky pokročilého obchodování s kryptoměnami u mnoha tokenů se ecXX zabýval úschovou, což je jeden z nejdůležitějších problémů, kterým čelí digitální aktiva.

Recenze Ecxx

Maloobchodní investoři do kryptoměny nejsou tak zaneprázdněni tím, jak jsou jejich aktiva uložena na burze, ale institucionální investoři musí být. ecXX je první digitální burzou, která navázala partnerství se společností Ledger, která je jednou z nejlepších společností na světě, pokud jde o bezpečné ukládání digitálních aktiv.

ecXX také plánuje spuštění IEO později v tomto roce, protože buduje svou platformu digitálních aktiv. Společnost již měla úspěch při hledání podporovatelů a pravděpodobně bude schopna vybojovat prostor na krypto trzích.

ecXX zvyšuje laťku s vazbou na hlavní knihu

Opatření je jedním z nejdůležitějších faktorů pro každého institucionálního investora. Nezáleží na tom, jak dobře je burza vybudována, pokud nemůže zajistit bezpečnost podílů investora.

ecXX rozpoznal potřebu mnohem vyšší úrovně zabezpečení pro kryptoměny a provedl přechod k vytvoření možnosti studeného skladování pomocí Ledger Vault. Nejen, že se jedná o kvantový skok z hlediska bezpečnosti směnného kurzu, ale také účinně odstraňuje riziko protistrany z rovnice investora / směny.

Demetrios Skalkotos, globální ředitel Ledger Vault,

„Bezpečné ukládání velkých digitálních aktiv je složité a instituce hledají bezpečná, komplexní a integrovaná řešení pro ukládání dat. Tato integrace (s ecXX) zajistí, že investoři budou mít úplnou kontrolu a klid v bezpečí svých aktiv, aniž by obětovali pohodlí. “

Centralizované kryptoburzy jsou poněkud nový nápad. Na rozdíl od výměny v zavedeném finančním systému je centralizovaná kryptoburza pro investora efektivním obchodním mechanismem i protistranou.

Mt. Gox debakl je perfektní případová studie, proč je toto uspořádání velkým problémem pro institucionální investory.

Většina kryptoměn nemá transparentní finanční pozici a hodnocení jejich bonity je kecy. Bez schopnosti posoudit riziko protistrany není většina institucionálních investorů schopna vůbec uzavírat žádné obchody.

Funkce ecXX

Odebrání burzy jako protistrany

Když investor používá Ledger Vault, již nepodléhá ecXX jako protistraně. To se může zdát jako malá změna od jakékoli jiné centralizované kryptoburzy, ale z hlediska vlastnictví je to obrovské.

Místo toho, aby důvěřoval ecXX jako správci aktiv, se investor může rozhodnout, že umístí své podíly do Ledger Vault a zcela odstraní riziko protistrany z rovnice. Podrobná diskuse o možnostech, které Ledger Vault nabízí, je nad rámec tohoto článku, ale je to jedna z nejlepších možností pro vlastnictví kryptoměn na podnikové úrovni.

Z praktického hlediska přidání Ledger Vault na jeho platformu eliminuje šanci na „Mt. Goxův scénář a umožňuje investorům stanovit definitivní vlastnictví více než 1 000 jedinečných digitálních aktiv.

Je zřejmé, že ecXX myslí na velké a podniká kroky k uskutečnění své vize.

ecXX přináší dokonalost obchodování

ecXX navrhl výměnnou platformu, která se snadno používá a podporuje nejoblíbenější tokeny na světě. Kromě BTC, ETH, LTC a XRP přidává ecXX do své sestavy tokeny jako TOC a JSE.

Samotná burza používá vysokorychlostní přizpůsobovací modul, aby poskytla nejlepší možné ceny. Odpovídající motor byl navržen speciálně pro platformu a je pravidelně testován, aby byla zajištěna maximální účinnost.

Výměna

ecXX byl spuštěn počátkem letošního roku a plánuje další vývoj tokenů, které podporuje. Většina hlavních tokenů se obchoduje proti USDT a existují i ​​některé křížení BTC a ETH.

Býčí sázky na kryptoměnový sektor

ecXX neměl problém získat 44 milionů dolarů USD od investorů jako CapitalX, Epsilon Investment a Ariki Asia, než spustil letos v březnu. Kryptotrh hledá vzhůru a všichni, kdo se podílejí na ecXX, jsou v tomto odvětví pozitivní.

Je snadné pochopit, proč tolik retailových a institucionálních investorů pozitivně hodnotí digitální aktiva. V posledních dvaceti letech došlo k radikálnímu posunu v měnové politice a mnoho mladých lidí jednoduše nevěří nekryté měně.

Globální bankovní systém je také neefektivní a monopolizoval jak retailové bankovnictví, tak mezinárodní převody peněz. Úspory nákladů, které digitální aktiva vytvářejí, jsou obrovské, ale také představují klíč k nové éře mikrofinancování.

Je spravedlivé říci, že jsme na začátku měnové revoluce a ecXX se nastavuje jako hráč v jednom z nejpřesvědčivějších sektorů na světě.

Singapur je Crypto Central

ecXX je na nule výbuchu vývoje kryptoměny.

Singapur se vyznamenal jako přední destinace pro vývoj kryptoměn. ecXX se zavazuje pracovat v rámci zákonů a regulačních struktur, které Singapur vytváří pro digitální aktiva.

Branson Lee, generální ředitel a spoluzakladatel ecxx.com, uvedl, že:

“Regulaci a vládní licence považujeme za kritické faktory, které budou pohánět budoucnost prostoru blockchainu a kryptoměny.” Z tohoto důvodu máme v úmyslu úzce spolupracovat s regulačními orgány, abychom zajistili správné licence pro ecxx.com, aby se stala přední burzou digitálních aktiv a dominantním hráčem na trhu kryptoměn. “

Lee je pravděpodobně správný a pomohl umístit ecXX do snad nejlepšího národa pro vývoj kryptoměn. Zatímco mnoho dalších vyspělých zemí zaujalo vůči kryptům tvrdý postoj, Singapur pracuje na jejich integraci do své nejmodernější ekonomiky.

Otevřená náruč pro finanční inovace

Přední singapurská politická osobnost Chan Chun Sing nedávno potvrzeno že národní stát vyvíjí úsilí o digitalizaci ekonomiky v maximální možné míře.

Jeho komentáře přišly poté, co bylo oznámeno, že Singapurský daňový úřad (IRAS) pracuje na plánu, který by odstranil daň z přidané hodnoty (DPH) u digitálně obchodovaných tokenů.

ecXX plánuje zahájit integraci s Wirecard, aby obyvatelé Singapuru mohli bez problémů vstoupit na krypto tržiště. Díky integraci Wirecard by kontroly KYC byly jednoduché a transakce fiat-krypto by byly prováděny jako každá jiná transakce.

Bylo by těžké si představit tuto úroveň synergie v kterémkoli jiném národě. Vzhledem k existujícímu bohatství singapurské ekonomiky je snadné pochopit, jak se ecXX může stát platformou pro novou úrodu kryptoměn.

ecXX maximálně využívá masivní příležitosti

Poslední dva roky byly na krypto trzích divoké. Po rekordním běhu, kdy ceny BTC vzrostly téměř 20krát za rok, celý krypto prostor padl stejně rychle.

Zdá se, že v krypto sektoru stále existuje obrovský zájem.

Jak investice do krypto technologie, tak hlavní ceny kryptoměny jsou stabilní a rostou. Kryptoburzy, které se zabývají institucionálními problémy, jako je opatrovnictví, se dostávají do skvělé pozice, což z ecXX dělá pozoruhodného účastníka populárního prostoru.

Jak se průmysl vyvíjí, společnosti, které si zajistí včasnou výhodu, budou pravděpodobně s postupem času v bezpečnější pozici. Sledujte nadcházející IEO ecXX a další vývoj společnosti.

ecXX prokázal, že chápe hodnotu inovace, a může být schopen uskutečnit svůj cíl stát se přední světovou burzou digitálních aktiv.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me