Recenze Coinbase: Ultimate Guide to the Top Crypto Exchange

Recenze Coinbase

Vzhledem k tomu, že v posledních několika letech vzrostl zájem a investice do kryptoměn, je stále důležitější požadavek na bezpečné a zabezpečené burzy, které by usnadnily nákup kryptoměn..

Jedna z nejpopulárnějších burz, která je v současné době k dispozici, je Coinbase.

Zahájeno v San Francisku v roce 2012, Coinbase působí ve 32 zemích a obsluhovala více než 12 milionů zákazníků na výměnu více než 40 miliard dolarů v digitálních měnách.

Do roku 2013 byla společnost Coinbase nejlépe financovaným spuštěním bitcoinů a zároveň největší výměnou kryptoměny na světě. Na rozdíl od jiných burz, které vyžadují, aby uživatelé obchodovali na trhu, umožňuje Coinbase uživatelům obchodovat se svou kryptoměnou za stanovenou cenu, která je založena na jejich tržní hodnotě, což uživatelům umožňuje nakupovat jejich kryptoměny rychleji než jiné burzy.

Coinbase je jednou z nejjednodušších burz pro nákup bitcoinů & jiné kryptoměny s fiat prostřednictvím bankovního převodu, kreditní karty, debetní karty & Dokonce i PayPal.

Přečtěte si naši úplnou recenzi.

Domovská stránka Coinbase

Navštivte Coinbase

Poplatky za Coinbase

Poplatky za Coinbase v rozmezí od zhruba 1,49% do 3,99%, v závislosti na vaší platební metodě, přičemž transakce kreditní kartou vedou k poplatkům na horním konci stupnice.

Poplatky za Coinbase jsou obecně nižší než u ostatních konkurentů, kteří provozují podobný obchodní model, jako je Coinmama nebo CEX.

Coinbase umožňuje uživatelům nakupovat bitcoiny, ethereum a litecoiny spolu s celou řadou dalších kryptoměn, přičemž stále více se přidává.

Coinbase navíc provozuje burzu Coinbase Pro, která je zaměřena na pokročilejší obchodníky.

Web Coinbase

Založení účtu Coinbase

Postupováním podle níže uvedeného průvodce krok za krokem budete moci nakupovat kryptoměnu prostřednictvím Coinbase.

 1. Registrace – Na vytvořte si účet na Coinbase, vše, co potřebujete, je vaše jméno, e-mailová adresa a heslo.
 2. Typ účtu – Na požádání budete požádáni o potvrzení vaší e-mailové adresy. Po dokončení budete přesměrováni na úvodní stránku, kde budete nejprve požádáni o potvrzení, zda chcete vytvořit individuální nebo firemní účet.
 3. Potvrďte vaše telefonní číslo – Dalším krokem je ověření vašeho telefonního čísla. Důvodem je vytvoření formy dvoufaktorové identifikace, která zajistí, že váš účet zůstane zabezpečený. K dispozici jsou také další 2faktorové metody identifikace, jak je uvedeno níže.
 4. Nastavit způsob platby – Jak je uvedeno výše, Coinbase umožňuje zákazníkům vybrat si ze dvou platebních metod – bankovním převodem a kreditní kartou. Co se týče bankovních převodů, Coinbase často provede jednu nebo dvě malé transakce z vašeho účtu a z něj, aby ověřil váš účet. U kreditních karet je nutný snímek obrazovky kreditní karty. Bankovní převody v USA mohou trvat až 4 až 5 dní nebo SEPA převody v EU 1-3 dny, zatímco transakce kreditní a debetní kartou jsou okamžité. Coinbase také umožňuje uživatelům propojit svůj účet Paypal s platformou, ale to lze použít pro výnosy z prodeje pouze kryptoměny.
 5. Koupit kryptoměna – Jakmile máte na svém účtu prostředky, můžete si koupit měnu. Při nákupu správné měny je důležité se ujistit, že jste na správné kartě svého účtu. Před potvrzením transakce vám Coinbase poskytne podrobnosti o poplatku za službu a výši kryptoměny, která byla v transakci zakoupena. Po potvrzení bude částka kryptoměny, kterou jste zakoupili, připsána na příslušnou peněženku Coinbase.

Účet Coinbase

Je Coinbase bezpečný?

Jedním z vnímání kryptoměny mezi nováčky na platformě je, že je stále riskantní do ní investovat. A i když je pravda, že v minulosti došlo k problémům kolem kryptoměn (například Mt. Gox),

Coinbase je považován za jednu z nejbezpečnějších platforem, které jsou v současné době k dispozici. Za prvé, Coinbase sídlí v USA, a proto je povinen dodržovat státní a federální zákony USA. To lze porovnat s některými z jejich konkurentů, kteří působí v zemích, které mohou mít pro tyto platformy přísnější předpisy.

Společnost Coinbase aktivně diskutuje s regulačními orgány, aby zajistila, že poskytují otevřený a inovativní finanční systém, a regulace společnosti Coinbase je považována za část, která obnovila důvěru v kryptoměny po zhroucení Mt Gox (ačkoli si jiní komentátoři stěžovali, že Coinbase funguje spíš jako banka, která je v rámci komunity proti základní povaze decentralizované kryptoměny).

Bezpečné platby

Coinbase navíc obdržela investice od řady významných podporovatelů, včetně Bank of Tokyo a BBVA, což zvyšuje její legitimitu

Pokud jde o ukládání finančních prostředků, Coinbase je ohledně svých metod transparentní. Společnost Coinbase odděluje prostředky zákazníků od provozních fondů společnosti, přičemž společnost Coinbase na svých webových stránkách uvádí, že veškeré prostředky držené jménem zákazníků jsou uloženy na depozitních bankovních účtech a v případě platební neschopnosti nebude mít ani Coinbase ani její věřitelé žádná práva ani nároky na takovéto prostředky. prostředky zákazníků.

Coinbase z hlediska svého úložiště kryptoměny uvádí, že 98% kryptoměnových fondů zákazníků je uloženo offline, prostřednictvím hardwarových peněženek a papírových peněženek, které jsou uloženy v trezorech a bezpečnostních schránkách po celém světě.

Coinbase dále uvádí, že zbývající část kryptoměny, která je uložena online, je pojištěna a že v případě hackingu budou mít zákazníci nárok na získání jakýchkoli prostředků ztracených prostřednictvím této pojistné smlouvy.

Zabezpečení Coinbase

Coinbase nabízí zákazníkům dvoufaktorovou metodu ověřování, kterou lze odesílat prostřednictvím SMS do telefonu nebo prostřednictvím aplikací třetích stran, jako je Google Authenticator nebo Duo.

Coinbase navíc upozorní uživatele, pokud se nové zařízení nebo IP adresa pokusí o přístup k vašemu zákaznickému účtu. Navzdory tomu však v případě ohrožení zákaznických účtů společnost Coinbase nepřijímá žádnou odpovědnost za ztrátu finančních prostředků. Z tohoto důvodu se obvykle doporučuje, abyste po zakoupení jakékoli kryptoměny na burze Coinbase tuto kryptoměnu uložili offline do peněženky, kterou ovládáte.

Napsali jsme samostatný příspěvek, který se podrobněji zabývá bezpečností coinbase.

Zákaznická podpora Coinbase

Coinbase nabízí zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu a také pro zákazníky mít k dispozici stránku znalostní báze a často kladené dotazy.

Čekací doby na zákaznickou podporu se mohou lišit, přičemž obrovský nárůst poptávky po službě v posledních měsících vedl k určitým zpožděním.

Typické doby odezvy však bývají do 24–72 hodin. Někteří uživatelé vyjádřili frustraci z přijímání „konzervovaných odpovědí“, které zcela neřeší nastolený problém.

Podporované země

Coinbase slouží zákazníkům v následujících zemích:

Austrálie, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Kanada, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Finsko, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Jersey, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Malta, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Spojené království a USA.

Transakční limity

Transakční limity se v jednotlivých zemích liší a liší se také v důsledku platebních metod a stavu ověření. Své limity můžete zobrazit pomocí odkazu na stránce s limity účtu. Coinbase také umožňuje uživatelům žádat o vyšší limity, i když tyto aplikace nejsou obecně použitelné pro transakce kreditní kartou.

Chcete-li požádat o vyšší limity, budete muset ověřit svou totožnost a plně ověření obyvatelé USA mohou provádět transakce až do výše 50 000 USD za týden, zatímco ověření evropští zákazníci mohou mít na svém účtu maximálně 30 000 USD kdykoli. Uživatelé mohou kontrolovat své limity prostřednictvím svého účtu.

Transakce využívající kryptoměnu

Je snadné ukládat, odesílat a přijímat kryptoměny prostřednictvím Coinbase:

 • Chcete-li odeslat nebo uložit kryptoměnu, přejděte na kartu Odeslat ve svém účtu, vyberte peněženku, ze které chcete posílat mince, zadejte částku a veřejný klíč adresy příjemce a klikněte na Odeslat.
 • Chcete-li přijímat kryptoměnu, musíte přejít na kartu Účty, kliknout na peněženku, kam chcete prostředky převést, a kliknout na Přijmout. Jakmile kliknete na příjem, bude vám poskytnuta adresa peněženky vašeho účtu, kterou může odesílatel použít k převodu kryptoměny na vás.

Coinbase vs Coinbase Pro (formálně GDAX)

V roce 2015 společnost Coinbase rebrandovala směnný prvek společnosti na GDAX a poté znovu v roce 2018 na „Coinbase Pro“, aby se oddělil „obchodní“ prvek směny od neformálnější spotřebitelské platformy.

Zjistíte, že poplatkům Coinbase se můžete vyhnout tím, že jako nákupní / obchodní platformu použijete GDAX zasláním bankovního převodu do Coinbase a následným nákupem pomocí Coinbase Pro.

Všichni zákazníci Coinbase mají automaticky účet na Coinbase Pro, přihlašujete se stejnými přihlašovacími údaji jako na webu Coinbase. Více o těchto dvou burzách se dozvíte v našem srovnávacím příspěvku Coinbase vs GDAX.

GDAXCoinbase Pro je navržen tak, aby oslovil pokročilejší obchodníky, kteří chtějí vědět víc než jen základy fluktuací trhu souvisejících s páry kryptoměn.

K dispozici jsou objednávkové knihy v reálném čase, obchodní historie a nástroje pro tvorbu grafů. Zároveň je rozhraní na Coinbase Pro vysoce intuitivní, což umožňuje obchodníkům začít platformu hned používat.

Recenze Coinbase Pro

Pokud se chcete dozvědět více o jejich nabídce Coinbase Pro, přečtěte si naši kompletní recenzi zde.

Monitorování účtů

Jednou z kritik online komunity ohledně Coinbase je, že je známo, že sleduje, kam její zákazníci posílají jejich kryptoměny, a může uživatelům zakázat provádět určité převody (například u transakcí s hazardními stránkami nebo nákupy darknetů).

Coinbase je také zapojen do probíhajícího sporu s IRS, kde bojují s požadavky na předání všech finančních údajů zákazníka na základě výzvy „John Doe“.

Coinbase prostoje

V roce 2017, kdy cena bitcoinu prudce stoupala do nových výšin, zdánlivě denně. Během těchto období extrémně vysokého využití došlo k určitému výpadku webu a aplikace, který způsoboval, že lidé nemohli v systému obchodovat nebo nakupovat. Bohužel jde o součást rostoucí bolesti služby, která přidává zákazníky nebývalým tempem.

Coinbase ujistil své zákazníky, že pracují na problému škálování – v tuto chvíli to není velký problém a celkem jsme viděli pouze několik hodin prostoje, ale mysleli jsme si, že to zmíníme. To se jeví jako běžný problém na několika burzách, které jsou napjaté pod tíhou rostoucího používání a nových lidí, kteří se chtějí zapojit do kryptoměn.

Zdá se, že Coinbase má nyní tento problém pod kontrolou, ale budeme muset počkat a uvidíme, až se stane další běh býka, ať už to přidalo dostatečnou kapacitu pro zvládnutí zátěží.

Coinbase Custody

Coinbase také nabízí úschovu aktiv kryptoměny pro instituce v podobě jejich úschovného programu, který účtuje instalační poplatek ve výši 100 000 USD a minimální držení 10 milionů USD, takže můžete vidět, že je zaměřena na banky, zajišťovací fondy a další finanční instituce, které by požadovaly taková služba.

Zatímco je program stále v počáteční fázi, již mají svého prvního klienta a přijali svůj první vklad. Depozitní služby jsou způsob, jak velké finanční organizace bezpečně uložit svá aktiva způsobem, který je pojištěný. Tato služba, první svého druhu, by mohla vést k většímu institucionálnímu přijetí kryptoměn jako celku.

Coinbase Custody

Coinbase a Paradex

Nedávno společnost Coinbase oznámila akvizici společnosti Paradex, což je decentralizovaná výměna tokenů Ethereum ERC-20. Doufají, že něco z toho integrují do svých nabídek a učiní širokou škálu tokenů obchodovatelných na své platformě Coinbase Pro.

To je dobrá zpráva pro jejich zákazníky a pro všechny držitele mincí, které budou uvedeny, protože by to mělo výrazně zvýšit expozici těchto aktiv širšímu okruhu lidí.

Okamžité britské bankovní nákupy

Coinbase nedávno zavedla okamžité nákupy na britský bankovní účet, což znamená, že nyní můžete propojit jakoukoli britskou banku a užívat si téměř okamžité nákupy podporovaných měn.

To také znamená, že můžete vložit a vybrat zpět do své banky, čímž se Coinbase stane jedním z nejrychlejších a nejúčinnějších způsobů, jak převést své mince zpět na fiat.

Před tímto krokem proces trval mnohem déle a zahrnoval mezinárodní bankovní převody a další poplatky spojené s převodem kryptoměn. Pokud sídlíte ve Velké Británii, je to obrovské pozitivum pro používání Coinbase jako vaší fiat on-ramp a off-ramp.

Bankovní účet Coinbase UK

Navštivte stránku nastavení svého účtu a kliknutím na „Propojit nový účet“ zobrazte možnost nového britského bankovního účtu.

Balíček Coinbase

Dalším novým přírůstkem do platformy Coinbase je jejich „Coinbase Bundle“. Balíček představuje snadný způsob nákupu všech 5 kryptoměn, které aktuálně nabízejí (BTC, ETH, LTC, BCH, ETC).

Balíček Coinbase

Na vašem účtu uvidíte možnost nákupu balíčku Coinbase, jednoduše zadáte částku, kterou chcete koupit, a ta se automaticky rozdělí mezi mince následovně:

 • 75,2% bitcoinů
 • 15,58% etherea
 • 6,11% bitcoinové hotovosti
 • 2,33% litecoin
 • 0,78% Ethereum Classic

Toto je snadný způsob, jak získat expozici vůči mincím, které jsou aktuálně k dispozici na Coinbase.

Coinbase Custody

Coinbase také provozuje službu úschovy zaměřenou na finanční instituce a odděluje se a drží digitální aktiva v důvěře ve prospěch svých klientů. Coinbase Custody funguje jako samostatný produkt; samostatně kapitalizuje společnost Coinbase Inc. a je fiduciářem podle zákona o bankovnictví státu New York.

Kromě toho je plně pojištěný, je v souladu s regulačními předpisy, prochází pravidelnými externími finančními a bezpečnostními audity a má certifikaci SOC 2 typu I s certifikací SOC 2 typu II a v blízké budoucnosti se očekává certifikace SOC1 typu II.

Coinbase zjednodušuje proces nákupu a bezpečného ukládání velkého množství kryptoměn pro institucionální investory a v současné době je implementační poplatek až 10 000 USD a očekává se, že si klienti udrží minimální zůstatek ve výši 1 000 000 USD.

Coinbase sázení

Služba úschovy také umožňuje držitelům aktiv „sázet“ jejich žetony a tým odhalil sázení Tezos (XTZ) pro své klienty a schopnost podílet se na sázení umožňuje institucím bezpečně se účastnit na základě Proof-of-Stake (PoS) projekty, které odměňují strany za to, že pomohly zabezpečit blockchainovou síť vložením jejich aktiv.

Aktiva klienta jsou držena v odděleném chladírenském úložišti a společnost Coinbase Custody provozuje vlastní uzly a validátory a provozuje prvotřídní, institucionální zabezpečení a standardy infrastruktury. Kromě sázení Coinbase Custody brzy zavede podporu správy pro protokol Maker (MKR), přičemž hlasování Maker a Tezos se očekává ve 2. čtvrtletí 2019.

Klíčové vlastnosti:

 • Bezpečnostní – Coinbase Custody používá 100% offline, oddělené úložiště pro všechny prostředky klientů a zveřejňuje všechny požadavky na dluhopisy pro své účastníky.
 • V souladu – Coinbase Custody je fiduciární a kvalifikovaný depozitář a svým klientům nabízí stakingové služby jako nepovolenou fiduciární činnost.
 • Jednoduchost – Klienti mohou využívat funkce jednoduchého vkladu, výběru, hlášení a konsensu u všech aktiv v Coinbase Custody.

OTC obchodování

Coinbase Custody je také integrován do OTC oddělení Coinbase a vertikálně integrovaná služba úschovy poskytuje klientům přístup k okamžité a anonymní likviditě. Tým Custody dokončil svůj první OTC obchod přímo z chladírenského skladu v březnu a OTC přepážka je pouze pro agentury, přičemž všechny protistrany musí dodržovat robustní zásady KYC a AML.

Jelikož však Coinbase působí jako prostředník, je zachována anonymita zúčastněných protistran, přičemž je zaručeno vypořádání.

Custody klienti mohou využít OTC desk k oceňování a potvrzování obchodů před přesunem finančních prostředků a týmy OTC a Custody klientských služeb spolupracují na zjednodušení celého procesu. Všichni klienti, kteří iniciují pozice, si mohou koupit OTC a vypořádat aktiva přímo do úschovy.

Klíčové vlastnosti:

 • Rychlé obchodování s offline fondy
 • OTC oddělení pouze pro agentury poskytuje anonymní přístup důvěryhodným protistranám
 • Týmy klientských služeb OTC a Custody poskytují bezproblémový proces od cenového rizika až po vypořádání obchodu

USDC Stablecoin

Coinbase také podporuje měnu USDC (USD Coin), token ERC-20 a „stablecoin“ s cenou vázanou na cenu amerického dolaru. Díky tomu budou držitelé mince vždy schopni vykoupit 1 USD za 1,00 USD a chránit se před volatilitou držení digitálních aktiv, jako jsou bitcoiny a ethereum.

USDC je raženo Centrem, konsorciem, které společně drží 1,00 USD za každý USDC, přičemž prostředky jsou drženy na důsledně sledovaném a auditovaném bankovním účtu. Tyto stablecoiny jsou vydávány regulovanými a licencovanými finančními institucemi, které udržují plné rezervy ekvivalentní nekryté měny, a tito emitenti jsou povinni pravidelně hlásit své rezervy v USD s produkcí Grant Thornton LLP měsíční zprávy na těchto hospodářstvích.

Výsledkem je, že USDC je plně transparentní a projekt funguje v souladu s americkými zákony o převodu peněz. Projekt open source technologie CENTER získal finanční příspěvky od společností Circle a Coinbase v raném stádiu, což mu pomohlo rozvíjet se a zůstává odpovědné za správu měny a propojení jejího rostoucí skupina uživatelů a síť různých zúčastněných stran.

Kromě podpory Coinbase a Coinbase Pro je USDC obchodovatelný také na předních burzách, jako jsou Binance, Bitfinex, Kucoin, OKEx a Poloniex. Jako token ERC-20 se také integruje s různými peněženkami a lze jej použít na decentralizovaných platformách, jako jsou Bitpay, BlockFi, Dharma, Nexo, Melonport a Loom.

Jak vydělat zdarma krypto s Coinbase

V rámci své mise vytvořit otevřený finanční systém a zpřístupnit blockchainovou technologii provozuje burza vzdělávací portál Coinbase Earn, který umožňuje uživatelům vydělávat kryptoměny a současně se o nich dozvědět.

Cílem Coinbase Earn je motivovat uživatele k hlubšímu porozumění digitálním aktivům a jejich základním technologiím, a to díky snadné spotřebě a snadno dostupnému vzdělávacímu obsahu..

Coinbase Vydělejte

Zaregistrujte se a získejte Coinbase

Ověření uživatelé jsou schopni vydělat kryptoměnu splněním řady vzdělávacích úkolů, jako je sledování videí a vyplňování kvízů, a iniciativa je otevřená oprávněným jednotlivcům z celého světa.

Kromě sledování výukových programů a zodpovězení kvízových otázek jsou uživatelé odměněni také za sdílení svých jedinečných odkazů na doporučení a za pozvání dalších vhodných přátel k dokončení lekcí.

V současné době je možné absolvovat kurzy digitálních měn, jako jsou Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC), Basic Attention Token (BAT) a 0x (ZRX), u nichž se v budoucnu očekává přidání dalších měn..

Aplikace Coinbase Wallet

Peněženka Coinbase je uživatelsky řízená nevazební peněženka s digitální měnou a prohlížeč decentralizované aplikace (dApp).

Zde jsou soukromé klíče (které představují vlastnictví digitálního majetku) uloženy přímo ve vašem zařízení a nejsou drženy centrálně na burze. Díky tomu mají uživatelé kontrolu nad svými prostředky a není nutné mít spotřebitelský účet Coinbase, abyste mohli peněženku používat.

Peněženka je k dispozici uživatelům iOS i Android a aplikaci lze stáhnout z obchodů s aplikacemi Apple a Google Play.

Po stažení mohou uživatelé propojit své účty Coinbase.com s aplikací Peněženka Coinbase a po dokončení mohou snadno přenášet kryptoměny do aplikace peněženky kdykoli pomocí několika kliknutí.

Peněženka Coinbase

Peněženka obsahuje podporu více mincí a umožňuje uživatelům spravovat populární kryptoměny, jako jsou bitcoiny (BTC), ethereum (ETH), litecoiny (LTC) a všechny tokeny ERC-20 včetně stabilní měny USDC.

Peněženka navíc umožňuje uložení digitálních sběratelských předmětů a pojme všechny sběratelské předměty ERC-721 a jedinečné digitální postavy a výtvory.

Peněženka Coinbase se také integruje s řadou dApps a umožňuje uživatelům zapojit se do online her a trhů, jakož i do projektů decentralizovaného financování (DeFi), jako je Augur, a obchodovat na decentralizovaných burzách a předávačích jako Kyber Network, Paradex a Radar Relé.

Peněženka je zabezpečena, protože klíče uživatelů jsou chráněny technologií Secure Enclave a biometrickou autentizací a každý uživatel je ve výhradním vlastnictví (a má výhradní znalosti a přístup k) svým soukromým klíčům.

Jak používat aplikaci Coinbase Wallet

 • Stáhněte si aplikaci pro iOS nebo Android
 • Připojte svůj účet Coinbase.com kliknutím na „Připojit nyní“ v oznámení nebo výběrem „Připojit k Coinbase“ z nabídky Nastavení.

Jakmile je váš účet propojen, můžete kdykoli převést prostředky z nabídky Nastavení a kdykoli je to nutné, můžete také pomocí nabídky Nastavení zrušit propojení účtu.

Další informace naleznete v našem článku o integraci peněženky Coinbase.

Karta Coinbase

Nedávno ohlášená karta Coinbase umožňuje zákazníkům Coinbase se sídlem ve Velké Británii snadno utratit kryptoměny v obchodech i online.

Kartu lze použít na jakémkoli místě integrovaném do sítě Visa a zákazníci mohou kartu používat na milionech míst po celém světě, provádět platby prostřednictvím bezkontaktní technologie Chip a PIN a vybírat hotovost z podporovaných bankomatů.

Coinbase Card

Debetní karta Visa je propojena se zůstatky kryptoměn zákazníků na Coinbase, což jim umožňuje přímý přístup k utrácení různých kryptoměn, a při použití karty Coinbase okamžitě převede kryptoměnu na fiatovou měnu, aktuálně GBP, která se poté použije k dokončení nákup.

Coinbase Card je první debetní karta, která přímo navazuje na přední burzu kryptoměn ve Velké Británii a EU, a karta je v současné době k dispozici ve Velké Británii, s podporou dalších evropských zemí plánována v nadcházejících měsících.

Zobrazit další bitcoinové debetní karty.

Poplatky a limity výdajů

 • Poplatek za vydání plastové karty: 4,95 GBP
 • Poplatek za výběr tuzemské hotovosti (platí pro výběry „OTC“ z bankomatu i přes přepážku):
 • Až 200 GBP měsíčně: Zdarma
 • Jakákoli částka nad 200 GBP měsíčně: 1,00% z hodnoty výběru z bankomatu (za transakci)
 • Mezinárodní poplatek za výběr hotovosti (platí pro výběry „OTC“ z bankomatu i přes přepážku):
 • Až 200 GBP nebo ekvivalent měny za měsíc: Zdarma
 • Jakákoli částka nad 200 GBP nebo ekvivalent měny za měsíc: 2,00% z hodnoty výběru z bankomatu (za transakci)
 • Poplatek za domácí nákupní transakci: Volný, uvolnit
 • Poplatek za transakci v rámci EHP: 0,20% z hodnoty transakce POS
 • Poplatek za mezinárodní nákupní transakci: 3,00% z hodnoty transakce POS (za transakci)
 • Poplatek za výměnu karty: 4,95 GBP (za vydanou kartu)
 • Poplatek za zpracování zpětného zúčtování: 20,00 GBP
 • Poplatky za likvidaci kryptoměny: 2,49% transakce

V současné době musí uživatelé karty Coinbase dodržovat denní limit výdajů ve výši 10 000 GBP, kromě měsíčního limitu nákupu 20 000 GBP a ročního limitu nákupu 50 000 GBP.

K dispozici je také denní limit pro výběr z bankomatu ve výši 500 GBP a zákazníci se mohou obrátit na [email protected], aby mohli změnit své denní limity výdajů.

Úplný seznam poplatků a limitů je obsažen ve Smlouvě o držiteli karty, kterou najdete v Nastavení aplikace Coinbase Card.

Aplikace Coinbase Card umožňuje zákazníkům přístup k jejich účtům na cestách a výběr ze svých krypto peněženek, které použijí k financování výdajů svých karet.

Aplikace také poskytuje okamžité příjmy, souhrny transakcí a kategorie výdajů s dostupnými verzemi i0S i Android a aplikaci lze stáhnout v obchodech s aplikacemi Apple a Google Play..

Aby oslavili spuštění své krypto debetní karty, Coinbase se vzdává poplatku za vydání karty ve výši 4,95 GBP pro prvních 1 000 lidí, kteří se zaregistrují a připojí se k čekací listině.

Zákazníci si mohou stáhnout aplikaci pro iOS a Android a propojit svůj účet Coinbase. Po propojení budou všechny krypto zůstatky na Coinbase okamžitě k dispozici k útratě prostřednictvím virtuální karty s kartou Coinbase, která bude později zaslána poštou.

Zabezpečení Coinbase

Coinbase nadále bere ochranu údajů o zákaznících vážně a k zabezpečení citlivých informací využívá řadu bezpečnostních protokolů. Například hesla a tokeny OAuth jsou uloženy pomocí šifrování AES-256 na jejich serverech a veškerý provoz probíhá přes SSL, aby se zabránilo třetím stranám v monitorování připojení.

Kromě toho jsou všechny osobní údaje uchovávány společností Coinbase a jejími partnery bezpečně a v souladu se všemi příslušnými zákony, včetně zákona o ochraně údajů z roku 2018 a obecného nařízení o ochraně údajů, další podrobnosti naleznete v zásadách ochrany osobních údajů společnosti Coinbase.

Karta Coinbase je navíc plně regulovaná a vydává ji společnost Paysafe Financial Services Limited, která je zase autorizována úřadem Financial Conduct Authority (FCA) podle nařízení o elektronických penězích z roku 2011 (FRN: 900015) pro vydávání elektronických peněz a platebních nástrojů.

Karty v současné době po objednání s kartou během týdne v odpoledních hodinách dorazí od 5 do 7 pracovních dnů. Karty objednané po této době budou obvykle odeslány následující pracovní den.

Další expanze

Burza také nedávno oznámila další vývoj týkající se jejích plánů expanze u zákazníků v Latinské Americe a Asii, kteří mají lepší přístup ke službě Coinbase.

Do sítě Coinbase bylo integrováno přibližně 11 nových zemí v obou regionech a uživatelé v téměř 53 zemích na čtyřech kontinentech jsou nyní schopni nakupovat, ukládat, obchodovat, odesílat a přijímat kryptoměny na Coinbase.com a Coinbase Pro.

Zákazníci v asijských centrech, jako je Hongkong, Indie, Indonésie, Jižní Korea a Filipíny; stejně jako obyvatelé latinskoamerických zemí, včetně Argentiny, Chile, Kolumbie, Mexika a Peru, byli kromě Nového Zélandu Oceánie všichni vítáni..

Závěr

I když to není dokonalé, Coinbase nabízí zákazníkům (a zejména nováčkům v kryptoměně) praktickou a snadno použitelnou službu pro nákup a prodej kryptoměny.

Stejně jako u jakékoli online burzy, navzdory výše uvedeným úrovním zabezpečení, bude vždy doporučeno, aby veškerá kryptoměna zakoupená prostřednictvím Coinbase byla převedena do osobních peněženek, což vám umožní plný přístup k soukromému klíči vaší kryptoměny.

Celkově je to dobrý úvod do světa kryptoměny a umožňuje uživatelům ponořit se do světa kryptoměny, aniž by to mělo pocit, že je to zvláštní nový svět.

Tuto recenzi jsme aktualizovali v roce 2020, aby pokryla všechny nové možnosti a funkce, které Coinbase zavádí.

Pokračují v postupu od síly k síle a zůstávají nejbezpečnějším a nejjednodušším způsobem, jak se nováčci zapojit do kryptoměny. Právem si vydobyli pozici lídra v oboru.

Navštivte Coinbase

Coinbase

src = “~ images \ coinbase-review-ultimate-guide-to-the-top-crypto-exchange.gif”

alt = “Recenze Coinbase”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 9.4

Snadnost použití

10.0 / 10

Pověst

10.0 / 10

Poplatky

9,0 / 10

Zákaznická podpora

8,0 / 10

platební metody

10.0 / 10

Profesionálové

 • Vynikající pověst
 • Pojištěno FDIC
 • Snadné použití
 • Velmi bezpečné
 • Přijímá kreditní / debetní karty

Nevýhody

 • Pomalá zákaznická podpora
 • Dostupné omezené měny

Návštěva {"@kontext":"http: \ / \ / schema.org \ /","@typ":"Produkt","název":"Coinbase","obraz":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2020 \ / 02 \ /coinbase-review.gif","popis":"Vzhledem k tomu, že v posledních několika letech vzrostl zájem a investice do kryptoměn, je stále důležitější požadavek na bezpečné a zabezpečené burzy, které by usnadnily nákup kryptoměn. Jednou z nejpopulárnějších burz, která je v současné době k dispozici, je Coinbase. Společnost Coinbase, která byla zahájena v San Francisku v roce 2012, působí ve 32 zemích a…","nabídky": {"@typ":"Nabídka","cena":"0,00","priceCurrency":"$","prodejce": {"@typ":"Osoba","název":"Oliver Dale"}},"Posouzení": {"@typ":"Posouzení","recenzeHodnocení": {"@typ":"Hodnocení","nejlepší hodnocení":"10","nejhorší hodnocení":"0","ratingValue":"9.40"},"název":"Coinbase","recenze":"Vzhledem k tomu, že v posledních několika letech vzrostl zájem a investice do kryptoměn, stává se stále důležitější požadavek na bezpečné a zabezpečené burzy, které by usnadnily nákup kryptoměn. \ R \ n \ r \ nJedna z nejpopulárnějších burz, která je v současné době k dispozici je Coinbase. \ r \ n \ r \ n Společnost Coinbase, která byla uvedena na trh v San Francisku v roce 2012, působí ve 32 zemích a obsluhovala více než 12 milionů zákazníků na výměnu více než 40 miliard dolarů v digitálních měnách. \ r \ n \ r \ nV roce 2013 byla společnost Coinbase nejvýše financovaný start bitcoinů a největší výměna kryptoměny na světě. Na rozdíl od jiných burz, které vyžadují, aby uživatelé obchodovali na trhu, Coinbase umožňuje uživatelům obchodovat se svou kryptoměnou za stanovenou cenu, která je založena na jejich tržní hodnotě, což uživatelům umožňuje nakupovat jejich kryptoměny rychleji než jiné burzy. \ R \ n \ r \ nCoinbase je jedna z nejjednodušších burz pro nákup bitcoinů & jiné kryptoměny s fiat prostřednictvím bankovního převodu, kreditní karty, debetní karty & Dokonce i PayPal. \ R \ n \ r \ n Přečtěte si o naší úplné kontrole. \ R \ n \ r \ n \ r \ n Navštivte Coinbase \ r \ n \ r \ n Poplatky Coinbase \ r \ n Poplatky Coinbase se pohybují zhruba od 1,49% až 3,99%, v závislosti na vaší platební metodě, přičemž transakce kreditní kartou vedou k poplatkům na horním konci stupnice. \ r \ n \ r \ nCoinbase poplatky jsou obecně nižší než u jiných konkurentů, kteří provozují podobný obchodní model, jako je Coinmama nebo CEX. \ r \ n \ r \ nCoinbase umožňuje uživatelům nakupovat bitcoiny, ethereum a litecoiny spolu s celou řadou dalších kryptoměn a stále se přidávají další. \ r \ n \ r \ nKromě toho Coinbase provozuje Coinbase Profesionální burza, která je zaměřena na pokročilejší obchodníky. \ R \ n \ r \ n \ r \ nZřízení účtu Coinbase \ r \ nPostupem podle níže uvedeného průvodce krok za krokem budete moci nakupovat kryptoměnu prostřednictvím Coinbase . \ r \ n \ r \ n \ tRegistrace \ u2013 Chcete-li vytvořit účet na Coinbase, potřebujete pouze své jméno, e-mailovou adresu a heslo. \ r \ n \ tÚčet typu \ u2013 Na požádání budete požádáni o potvrdit Vaše emailová adresa. Po dokončení budete přesměrováni na úvodní stránku, kde budete nejprve požádáni o potvrzení, zda chcete vytvořit individuální nebo firemní účet. \ R \ n \ tOvěřte své telefonní číslo \ u2013 Dalším krokem je ověření vašeho telefonního čísla . Důvodem je vytvoření formy dvoufaktorové identifikace, která zajistí, že váš účet zůstane zabezpečený. K dispozici jsou také další dvoufaktorové způsoby identifikace, jak je uvedeno níže. \ R \ n \ tNastavení platební metody \ u2013 Jak bylo uvedeno výše, Coinbase umožňuje zákazníkům vybrat si ze dvou platebních metod \ u2013 bankovním převodem a kreditní kartou. Co se týče bankovních převodů, Coinbase často provede jednu nebo dvě malé transakce z vašeho účtu a z něj, aby ověřil váš účet. U kreditních karet je nutný snímek obrazovky kreditní karty. Bankovní převody v USA mohou trvat až 4 až 5 dní nebo SEPA převody v EU 1-3 dny, zatímco transakce kreditní a debetní kartou jsou okamžité. Coinbase také umožňuje uživatelům propojit svůj účet Paypal s platformou, ale to lze použít pro výnosy z prodeje pouze kryptoměny. \ R \ n \ tKoupit kryptoměnu \ u2013 Jakmile budete mít na svém účtu prostředky, můžete si koupit měnu. Je důležité se ujistit, že jste na správné kartě svého účtu a zakoupíte správnou měnu. Před potvrzením transakce vám Coinbase poskytne podrobnosti o poplatku za službu a výši kryptoměny, která byla v transakci zakoupena. Po potvrzení bude částka kryptoměny, kterou jste zakoupili, připsána na příslušnou peněženku Coinbase. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJe Coinbase Safe? \ R \ nJedním z vnímání kryptoměny mezi nováčky na platformě je do kterého je stále riskantní investovat. A i když je pravda, že v minulosti došlo k problémům kolem kryptoměnových burz (například Mt. Gox), \ r \ n \ r \ nCoinbase je považována za jednu z nejbezpečnějších aktuálně dostupné platformy. Za prvé, Coinbase sídlí v USA, a proto je povinen dodržovat státní a federální zákony USA. To lze porovnat s některými z jejich konkurentů, kteří působí v zemích, které mohou mít u těchto platforem mírnější předpisy. \ R \ n \ r \ n Coinbase aktivně vedla diskuse s regulačními orgány, aby zajistila, že poskytují otevřený a někteří považují inovativní finanční systém a regulaci Coinbase za obnovenou důvěru v kryptoměny po zhroucení Mt Gox (ačkoli si jiní komentátoři stěžovali, že Coinbase funguje spíše jako banka, což je v rámci komunity proti základní povaze decentralizovaná kryptoměna). \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCoinbase navíc získala investice od řady významných podporovatelů, včetně Bank of Tokyo a BBVA, což zvyšuje její legitimitu \ r \ n \ r \ n Co se týče ukládání finančních prostředků, Coinbase je ohledně svých metod transparentní. Společnost Coinbase odděluje prostředky zákazníků od provozních fondů společnosti, přičemž společnost Coinbase na svých webových stránkách uvádí, že veškeré prostředky držené jménem zákazníků jsou uloženy na depozitních bankovních účtech a v případě platební neschopnosti by ani společnost Coinbase ani její věřitelé neměli k takovým právům ani nárokům prostředky zákazníků. \ r \ n \ r \ n Coinbase z hlediska svého úložiště kryptoměny uvádí, že 98% zákazníků kryptoměny financuje a ukládá offline, prostřednictvím hardwarových peněženek a papírových peněženek, které jsou uloženy v trezorech a bezpečnostních schránkách po celém světě. \ r \ n \ r \ nKromě toho společnost Coinbase uvádí, že zbývající část kryptoměny, která je uložena online, je pojištěna a že v případě hackingu budou mít zákazníci nárok na získání jakýchkoli prostředků ztracených prostřednictvím této pojistné smlouvy. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCoinbase nabízí zákazníkům dvoufaktorovou metodu ověřování, kterou lze provádět prostřednictvím SMS do telefonu nebo prostřednictvím aplikací třetích stran, jako je Google Authenticator nebo Duo. \ r \ n \ r \ n Kromě toho Coinbase notif ies uživatelé, pokud se nové zařízení nebo IP adresa pokusí o přístup k vašemu zákaznickému účtu. Navzdory tomu však v případě ohrožení zákaznických účtů společnost Coinbase nepřijímá žádnou odpovědnost za ztrátu finančních prostředků. Z tohoto důvodu se obvykle doporučuje, abyste po zakoupení jakékoli kryptoměny na burze Coinbase tuto kryptoměnu uložili offline do peněženky, kterou ovládáte. \ R \ n \ r \ nNapsali jsme samostatný příspěvek, který se podrobněji věnuje o zabezpečení coinbase. \ r \ nCoinbase Zákaznická podpora \ r \ nCoinbase nabízí zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu a pro zákazníky má k dispozici stránku znalostní báze a často kladené dotazy. \ r \ n \ r \ n Čekací doby na zákaznickou podporu se mohou lišit , s obrovským nárůstem poptávky po službě v posledních měsících, což vedlo k určitým zpožděním. \ r \ n \ r \ n Typické doby odezvy však obvykle bývají do 24–72 hodin. Někteří uživatelé vyjádřili frustraci z přijímání “prověřených odpovědí”, které zcela neřeší nastolený problém. \ R \ nPodporované země \ r \ nCoinbase slouží zákazníkům v následujících zemích: \ r \ n \ r \ n Austrálie, Rakousko, Belgie , Bulharsko, Kanada, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Finsko, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Jersey, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Malta, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Singapur, Slovensko, Slovinsko , Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Spojené království a Spojené státy. \ R \ nTransakční limity \ r \ nTransakční limity se v jednotlivých zemích liší a také se liší v důsledku platebních metod a stavu ověření. Své limity si můžete prohlédnout pomocí odkazu na stránce s limity účtu. Coinbase také umožňuje uživatelům žádat o vyšší limity, i když tyto aplikace nejsou obecně použitelné pro transakce kreditní kartou. \ R \ n \ r \ nChcete-li požádat o vyšší limity, budete muset ověřit svou totožnost a plně ověření obyvatelé USA mohou provádět transakce až do výše 50 000 $ za týden, zatímco ověření evropští zákazníci mohou mít na svém účtu kdykoli maximálně 30 000 $. Uživatelé mohou kontrolovat své limity prostřednictvím svého účtu. \ R \ nTransakce pomocí kryptoměny \ r \ nJe snadné ukládat, odesílat a přijímat kryptoměny prostřednictvím Coinbase: \ r \ n \ r \ n \ tChcete-li odesílat nebo ukládat kryptoměny, vše, co musíte udělat přejde na kartu Odeslat ve vašem účtu, vyberte peněženku, ze které chcete posílat mince, zadejte částku a veřejný klíč adresy příjemce a klikněte na Odeslat. \ r \ n \ tChcete-li přijímat kryptoměnu, musíte přejít na Na kartě Účty klikněte na peněženku, kam chcete prostředky převést, a klikněte na Přijmout. Jakmile kliknete na příjem, bude vám poskytnuta adresa peněženky vašeho účtu, kterou může odesílatel použít k přenosu kryptoměny na vás. \ R \ n \ r \ nCoinbase vs Coinbase Pro (formálně GDAX) \ r \ n 2015 Coinbase rebrandovala směnný prvek společnosti na GDAX a poté znovu v roce 2018 na \"Coinbase Pro \", oddělit prvek obchodování na burze od neformální spotřebitelské platformy. \ r \ n \ r \ n Zjistíte, že poplatkům Coinbase se můžete vyhnout tím, že jako nákupní platformu použijete GDAX zasláním bankovního převodu na Coinbase a poté k nákupu Coinbase Pro. \ R \ n \ r \ n Všichni zákazníci Coinbase mají automaticky účet na Coinbase Pro, přihlašujete se stejnými přihlašovacími údaji jako na webu Coinbase. Více informací o těchto dvou burzách najdete v našem příspěvku ke srovnání Coinbase vs GDAX. \ R \ nCoinbase Pro je navržen tak, aby oslovil pokročilejší obchodníky, kteří chtějí vědět víc než jen základy fluktuací trhu souvisejících s páry kryptoměn. \ R \ nExistují objednávkové knihy v reálném čase, obchodní historie a nástroje pro tvorbu grafů. Zároveň je rozhraní na Coinbase Pro vysoce intuitivní, což obchodníkům umožňuje začít platformu hned používat. \ R \ n \ r \ nChcete-li se dozvědět více o jejich nabídce Coinbase Pro, přečtěte si náš kompletní zkontrolujte zde. \ r \ nSledování účtů \ r \ n Jednou z kritik online komunity ohledně Coinbase je to, že je známo, že sleduje, kam její zákazníci posílají svou kryptoměnu, a může uživatelům zakázat provádět určité převody (například u transakcí s weby s hazardními hrami nebo nákupy darknet). \ r \ n \ r \ n Coinbase je také zapojen do probíhajícího sporu s IRS, kde bojuje s požadavky na předání všech finančních údajů zákazníka pod \"John Doe \" předvolání. \ r \ nCoinbase Downtime \ r \ nZpět v roce 2017, kdy cena bitcoinu prudce stoupala do nových výšin, zdánlivě na denní bázi. Během těchto období extrémně vysokého využití došlo k určitému výpadku webu a aplikace, který způsoboval, že lidé nemohli v systému obchodovat nebo nakupovat. Bohužel se jedná o součást rostoucí bolesti služby, která přidává zákazníky nebývalým tempem. \ R \ n \ r \ n Coinbase ujistil své zákazníky, že pracují na problému škálování – v tuto chvíli to není velký problém a celkem jsme viděli pouze několik hodin odstávky, ale mysleli jsme si, že to zmíníme. To se jeví jako běžný problém na několika burzách, které jsou napjaté pod tíhou rostoucího používání a nových lidí, kteří se chtějí zapojit do kryptoměn. \ R \ n \ r \ n Zdá se, že Coinbase má nyní tento problém pod kontrolou, ale my musí počkat a uvidí, až se stane další běh býka, ať už se tím přidala dostatečná kapacita pro zpracování zátěží. \ r \ nCoinbase Custody \ r \ nCoinbase také nabízí depozitář pro kryptoměnu pro instituce v podobě jejich programu úschovy, který účtuje instalační poplatek ve výši 100 000 USD a minimální držení 10 milionů USD, takže vidíte, že je zaměřen na banky, zajišťovací fondy a další finanční instituce, které by takovou službu vyžadovaly. \ r \ n \ r \ n I když je program stále v počáteční fázi , již mají svého prvního klienta a přijali svůj první vklad. Depozitní služby jsou způsob, jak velké finanční organizace bezpečně uložit svá aktiva způsobem, který je pojištěný. Tato služba, první svého druhu, by mohla vést k většímu institucionálnímu přijetí kryptoměn obecně. \ R \ n \ r \ n \ r \ n Coinbase a Paradex \ r \ n Nedávno Coinbase oznámila akvizici Paradexu, což je decentralizovaná burza u tokenů Ethereum ERC-20 doufají, že některé z nich integrují do svých nabídek a vytvoří širokou škálu tokenů obchodovatelných na své platformě Coinbase Pro. \ r \ n \ r \ nTo je dobrá zpráva pro jejich zákazníky a vlastně všechny držitele mincí, které budou uvedeny, protože by to mělo výrazně zvýšit expozici těchto aktiv širšímu okruhu lidí. \ r \ nInstantní britské bankovní nákupy \ r \ n Coinbase nedávno zavedly okamžité nákupy britských bankovních účtů, což znamená, že nyní můžete propojte jakoukoli banku ve Velké Británii a užívejte si téměř okamžité nákupy podporovaných měn. \ r \ n \ r \ n Znamená to také, že můžete vložit a vybrat zpět do své banky, což z Coinbase dělá jeden z nejrychlejších a nejúčinnějších způsobů převodu vašich mincí zpět na fiat. \ r \ n \ r \ nPřed tímto krokem také proces k mnohem déle a zahrnuje mezinárodní bankovní převody a další poplatky spojené s převodem kryptoměn. Pokud sídlíte ve Velké Británii, je to obrovské pozitivum pro používání Coinbase jako vaší fiat on-ramp a off-ramp. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNavštivte stránku nastavení svého účtu a klikněte na \"Propojit nový účet \" zobrazit novou možnost účtu UK UK. \ r \ nCoinbase Bundle \ r \ nDalším novým přírůstkem do platformy Coinbase je jejich \"Balíček Coinbase \". Balíček představuje snadný způsob, jak koupit všech 5 kryptoměn, které aktuálně nabízejí (BTC, ETH, LTC, BCH, ETC). \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNa vašem účtu se zobrazí možnost zakoupíte balíček Coinbase, jednoduše zadáte částku, kterou chcete koupit, a automaticky se rozdělí mezi mince následujícím způsobem: \ r \ n \ r \ n \ t 75,2% bitcoin \ r \ n \ t 15,58% ethereum \ r \ n \ t6,11% bitcoinová hotovost \ r \ n \ t2,33% litecoin \ r \ n \ t 0,78% Ethereum Classic \ r \ n \ r \ nJedná se o snadný způsob, jak získat expozici vůči mincím v současné době k dispozici na Coinbase. Coinbase Custody Coinbase také provozuje službu úschovy zaměřenou na finanční instituce a odděluje a drží digitální aktiva v důvěře ve prospěch svých klientů. Coinbase Custody funguje jako samostatný produkt; samostatně kapitalizovaný podnik společnosti Coinbase Inc. a je svěřencem podle zákona o bankovnictví státu New York. \ r \ n \ r \ n Kromě toho je plně pojištěný, je v souladu s regulačními předpisy, prochází pravidelnými externími finančními a bezpečnostními audity a je SOC 2 Type Certifikoval jsem se SOC 2 typu II a certifikace SOC1 typu II se očekává v blízké budoucnosti. \ R \ n \ r \ n Coinbase zjednodušuje proces nákupu a bezpečného ukládání velkého množství kryptoměn pro institucionální investory a v současné době existuje implementační poplatek až 10 000 USD a očekává se, že si klienti udrží minimální zůstatek na zůstatku 1 000 000 USD. \ r \ n \ r \ n \ r \ n Vytyčování Coinbase \ r \ n Služba úschovy také umožňuje držitelům aktiv účastnit se jejich tokenů a tým představil sázení Tezos (XTZ) pro své klienty a schopnost účastnit se sázení umožňuje institucím bezpečně se účastnit projektů založených na Proof-of-Stake (PoS), které odměňují strany za pomoc při zabezpečení blockchainové sítě sázením sady. \ r \ n \ r \ n Aktiva klienta jsou držena v odděleném chladírenském úložišti a společnost Coinbase Custody provozuje své vlastní uzly a validátory a provozuje prvotřídní, institucionální zabezpečení a standardy infrastruktury. Kromě sázení Coinbase Custody brzy představí podporu správy pro protokol Maker (MKR), přičemž hlasování Maker a Tezos se očekává v Q2, 2019. \ r \ n \ r \ nKlíčové vlastnosti: \ r \ n \ r \ n \ tSecurity \ u2013 Coinbase Custody používá 100% offline, oddělené úložiště pro všechny prostředky klientů a zveřejňuje všechny požadavky na dluhopisy pro své účastníky. \ r \ n \ tV souladu – Coinbase Custody je fiduciární a kvalifikovaný depozitář a nabízí stakingové služby jako nediskreční svěřenecká aktivita vůči svým klientům. \ r \ n \ tJednoduchost – klienti mohou využívat funkce jednoduchého vkladu, výběru, hlášení a konsensu u všech aktiv v Coinbase Custody. \ r \ n \ r \ nOTC Trading \ r \ nCoinbase Custody je je také integrován do OTC oddělení Coinbase a vertikálně integrovaná služba úschovy poskytuje klientům přístup k okamžité a anonymní likviditě. Tým Custody dokončil svůj první OTC obchod přímo z chladírenského skladu v březnu a OTC přepážka je pouze pro agentury, přičemž všechny protistrany jsou povinny dodržovat robustní zásady KYC a AML. \ R \ n \ r \ n Avšak s Coinbase jedná jako prostředník je zachována anonymita zúčastněných protistran a zároveň je zaručeno vypořádání. \ r \ n \ r \ n Klienti v oblasti správy mohou před přesunem finančních prostředků využít OTC desk k oceňování a potvrzení obchodů a týmy služeb zákazníkům OTC a Custody spolupracují na zjednodušit celý proces. Všichni klienti, kteří iniciují pozice, si mohou koupit OTC a vypořádat aktiva přímo do úschovy. \ R \ n \ r \ n Klíčové vlastnosti: \ r \ n \ r \ n \ tRychlé obchodování s offline fondy \ r \ n \ t OTC pouze pro nouzové situace poskytuje anonymní přístup k důvěryhodným protistranám \ r \ n \ t Týmy klientských služeb OTC a Custody poskytují bezproblémový proces od cenového rizika až po vypořádání obchodu \ r \ n \ r \ n USDC Stablecoin \ r \ nCoinbase také podporuje měnu USDC (USD Coin) , token ERC-20 a stabilní dolar s cenou vázanou na cenu amerického dolaru. Díky tomu budou držitelé mince vždy schopni vykoupit 1 USD za 1 USD a chránit se před volatilitou držení digitálních aktiv, jako jsou bitcoiny a ethereum. \ R \ n \ r \ nUSDC je raženo společností Center, a konsorcium, které společně drží 1,00 USD za každý USDC s prostředky drženými na důsledně sledovaném a auditovaném bankovním účtu. Tyto stablecoiny jsou vydávány regulovanými a licencovanými finančními institucemi, které udržují plné rezervy ekvivalentní nekryté měny, a tito emitenti jsou povinni pravidelně hlásit své rezervy v USD, přičemž Grant Thornton LLP o těchto podílech vydává měsíční zprávy. \ R \ n \ r \ nVýsledkem je, že USDC je plně transparentní a projekt funguje v souladu s americkými zákony o převodu peněz a open source technologický projekt CENTER získal finanční příspěvky od společností Circle a Coinbase v raném stádiu, což mu pomáhalo rozvíjet se a zůstává odpovědné za správu měny a propojení rostoucího počtu uživatelů a sítě různých zúčastněných stran. \ r \ n \ r \ n Kromě podpory společností Coinbase a Coinbase Pro je USDC obchodovatelná také na předních burzách, jako jsou Binance, Bitfinex, Kucoin, OKEx a Poloniex . Token ERC-20 se také integruje s řadou peněženek a lze jej použít na decentralizovaných platformách, jako jsou Bitpay, BlockFi, Dharma, Nexo, Melonport a Loom. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJak vydělat kryptoměnu zdarma s Coinbase \ r \ n V rámci svého poslání vytvořit otevřený finanční systém a zpřístupnit blockchainovou technologii burza provozuje vzdělávací portál Coinbase Earn, který umožňuje uživatelům vydělávat kryptoměny, zároveň se o nich dozvíte. \ r \ n \ r \ n Cílem Coinbase Earn je motivovat uživatele k hlubšímu porozumění digitálním aktivům a jejich základním technologiím, a to díky snadné konzumaci vzdělávacího obsahu. snadno dostupné. \ r \ n \ r \ n \ r \ nPřihlášení k výdělku Coinbase \ r \ nOvěření uživatelé mohou vydělávat kryptoměny dokončením řady vzdělávacích úkolů, jako je sledování videí a vyplňování kvízů, a iniciativa je otevřená oprávněným jednotlivcům z celého světa. \ r \ n \ r \ n Kromě sledování výukových programů a odpovědí ng kvízové ​​otázky, uživatelé jsou také odměněni za sdílení svých jedinečných odkazů na doporučení a za pozvání dalších způsobilých přátel k absolvování lekcí. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nV současné době je možné absolvovat kurzy digitální techniky měny jako Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC), Basic Attention Token (BAT) a 0x (ZRX) s očekáváním přidání dalších měn v budoucnu. \ r \ nAplikace Coinbase Wallet \ r \ n Peněženka Coinbase je uživatelsky řízená nevázaná peněženka s digitální měnou a prohlížeč decentralizované aplikace (dApp). \ r \ n \ r \ n Zde jsou soukromé klíče (které představují vlastnictví digitálního majetku) uloženy přímo ve vašem zařízení a nejsou drženy centrálně na výměna. Díky tomu mají uživatelé kontrolu nad svými prostředky a pro používání peněženky není nutné mít spotřebitelský účet Coinbase. \ R \ n \ r \ n Peněženka je k dispozici uživatelům iOS i Android a aplikaci lze staženo z obchodů s aplikacemi Apple a Google Play. \ r \ n \ r \ n Po stažení si uživatelé mohou propojit své účty Coinbase.com s aplikací Peněženka Coinbase a po dokončení mohou kdykoli snadno přenést kryptoměny do aplikace peněženky několik kliknutí. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Peněženka obsahuje podporu více mincí a umožňuje uživatelům spravovat populární kryptoměny, jako jsou bitcoiny (BTC), ethereum (ETH), litecoin (LTC), a všechny tokeny ERC-20 včetně stabilní měny USDC. \ r \ n \ r \ n Peněženka navíc umožňuje také ukládání digitálních sběratelských předmětů a obsahuje všechny sběratelské předměty ERC-721 a jedinečné digitální postavy a výtvory. \ r \ n \ r \ n Peněženka Coinbase se také integruje s řadou dApps a umožňuje uživatelům zapojit se do online her a trhů, stejně jako do decentralizovaných projekty zed finance (DeFi), jako je Augur, a obchod na decentralizovaných burzách a přenosových zařízeních, jako jsou Kyber Network, Paradex a Radar Relay. \ r \ n \ r \ n Peněženka je zabezpečena, protože klíče uživatelů jsou chráněny pomocí Secure Enclave a biometrického ověřování technologie a každý uživatel je ve výhradním vlastnictví (a má výhradní znalosti a přístup k) svým soukromým klíčům. \ r \ nJak používat aplikaci Coinbase Wallet \ r \ n \ r \ n \ t Stáhnout aplikaci pro iOS nebo Android \ r \ n \ tPřipojte svůj účet Coinbase.com kliknutím na tlačítko \ u201cConnect Now \ u201d v oznámení nebo výběrem možnosti \ u201cConnect to Coinbase \ u201d z nabídky Nastavení. \ r \ n \ r \ n Jakmile je váš účet propojen, můžete můžete kdykoli převést prostředky z nabídky Nastavení a můžete také pomocí nabídky Nastavení kdykoli odpojit svůj účet. \ r \ n \ r \ nDalší informace naleznete v našem článku o integraci peněženky Coinbase. \ r \ n \ r \ n \ r \ n Karta Coinbase \ r \ n Nedávno ohlášená karta Coinbase umožňuje zákazníkům Coinbase se sídlem ve Velké Británii snadno utratíte kryptoměny v obchodě i online. \ r \ n \ r \ nKartu lze použít na jakémkoli místě integrovaném do sítě Visa a zákazníci mohou její kartu používat na milionech míst po celém světě, provádět platby bezkontaktně, Technologie čipů a PINů a také výběr hotovosti z podporovaných bankomatů. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDebetová karta Visa je propojena se zůstatky kryptoměn zákazníků na Coinbase, což jim umožňuje přímý přístup k utrácení různých kryptoměn a při použití karty Coinbase okamžitě převede kryptoměnu na fiatovou měnu, aktuálně GBP, která se poté použije k dokončení nákupu. \ r \ n \ r \ nKarta Coinbase je první debetní kartou, která přímo navazuje na přední směnárnu kryptoměn ve Velké Británii a EU a karta je v současné době k dispozici ve Velké Británii, přičemž podpora pro další evropské země bude plánována v nadcházejících měsících. \ r \ n \ r \ nZobrazit další bitcoinové debetní karty. \ r \ n Poplatky a limity výdajů \ r \ n \ r \ n \ t Poplatek za vydání plastové karty: \ u00a 34,95 \ Poplatek za výběr hotovosti z domova (platí pro výběry z bankomatu i přes přepážku): \ n \ nUp to až do výše 200 za měsíc: Zdarma \ n \ t Jakákoli částka přes \ u003200 za měsíc: 1,00% z hodnoty výběru z bankomatu (za transakci) \ r \ n \ tMezinárodní poplatek za výběr hotovosti (platí pro výběry z bankomatu i přes přepážku): \ r \ n \ tUp do \ u00a3200 nebo ekvivalentu měny za měsíc: Zdarma \ r \ n \ t Jakákoli částka nad \ u003200 nebo ekvivalent v měně za měsíc: 2,00% z hodnoty výběru z bankomatu (za transakci) \ r \ n \ t Poplatek za transakci při domácím nákupu: zdarma \ r \ n \ tv rámci EHP Poplatek za nákupní transakci: 0,20% z hodnoty transakce POS \ r \ n \ t Mezinárodní poplatek za nákupní transakci: 3,00% z hodnoty transakce POS (za transakci) \ r \ n \ t Poplatek za výměnu karty: \ u00a34,95 (za vydanou kartu) \ r \ n \ t Poplatek za zpracování Chargeback: \ u00a320,00 \ r \ n \ t Poplatky za likvidaci krypto: 2,49% transakce \ r \ n \ r \ n V současné době musí uživatelé karty Coinbase dodržovat denní limit útraty \ u00a310,0 00, kromě měsíčního limitu nákupu ve výši 3 200 000 a ročního limitu nákupu ve výši 3 500 000. \ R \ n \ r \ n K dispozici je také denní limit výběru z bankomatu ve výši \ u00a3500 a zákazníci se mohou obrátit na cardupport @ coinbase .com za účelem změny jejich denních limitů výdajů. \ r \ n \ r \ n Úplný seznam poplatků a limitů je obsažen ve Smlouvě o držiteli karty, kterou najdete v Nastavení aplikace Coinbase Card. \ r \ n \ r \ nCoinbase Card aplikace umožňuje zákazníkům přístup k jejich účtům na cestách a výběr, kterou ze svých krypto peněženek budou používat k financování svých výdajů na kartu. \ r \ n \ r \ nAplikace také poskytuje okamžité příjmy, souhrny transakcí a kategorie výdajů s dostupnými verzemi i0S i Android a aplikaci lze stáhnout v obchodech s aplikacemi Apple a Google Play. \ r \ n \ r \ nCo oslavu spuštění své krypto debetní karty se Coinbase vzdává karty \ u00a34.95 poplatek za vydání pro prvních 1 000 lidí, kteří se zaregistrují, aby se připojili k čekací listině. \ r \ n \ r \ nZákazníci si mohou stáhnout iO Aplikace S a Android a propojte svůj účet Coinbase, po propojení budou všechny krypto zůstatky držené na Coinbase okamžitě k dispozici k utrácení prostřednictvím virtuální karty s kartou Coinbase, která bude později odeslána v příspěvku. \ R \ nCoinbase Security \ r \ nCoinbase pokračuje brát ochranu údajů o zákaznících vážně a k zabezpečení citlivých informací využívá řadu bezpečnostních protokolů. Například hesla a tokeny OAuth jsou uloženy pomocí šifrování AES-256 na jejich serverech a veškerý provoz probíhá přes SSL, aby se zabránilo třetím stranám v monitorování připojení. \ R \ n \ r \ n Dále jsou všechna osobní data uchovávána společností Coinbase a jejími partneři bezpečně a v souladu se všemi příslušnými zákony, včetně zákona o ochraně osobních údajů z roku 2018 a obecného nařízení o ochraně osobních údajů, další podrobnosti naleznete v zásadách ochrany osobních údajů společnosti Coinbase. \ r \ n \ r \ nKarta Coinbase je navíc plně regulováno a vydáváno společností Paysafe Financial Services Limited, která je zase autorizována úřadem Financial Conduct Authority (FCA) podle nařízení o elektronických penězích z roku 2011 (FRN: 900015) pro vydávání elektronických peněz a platebních nástrojů. \ r \ n \ r \ nCards v současné době trvá kamkoli od 5 do 7 pracovních dnů, než dorazí, po objednání, s kartou během týdne v odpoledních hodinách. Karty objednané po této době budou obvykle odeslány následující pracovní den. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDalší expanze \ r \ n Burza také nedávno oznámila další vývoj týkající se její expanze plány se zákazníky napříč Latinskou Amerikou a Asií zajišťují lepší přístup ke službě Coinbase. \ r \ n \ r \ n Do sítě Coinbase bylo integrováno přibližně 11 nových zemí v obou regionech a uživatelé v téměř 53 zemích na čtyřech kontinentech jsou nyní může nakupovat, ukládat, obchodovat, odesílat a přijímat kryptoměny na Coinbase.com a Coinbase Pro. \ r \ n \ r \ nZákazníci v asijských centrech, jako je Hongkong, Indie, Indonésie, Jižní Korea a Filipíny; stejně jako obyvatelé latinskoamerických zemí, včetně Argentiny, Chile, Kolumbie, Mexika a Peru, byli kromě Nového Zélandu v Oceánii všichni vítáni. Závěr Ačkoli to není dokonalé, Coinbase nabízí zákazníkům (a zejména nováčkům v kryptoměně) praktickou a snadno použitelnou službu pro nákup a prodej kryptoměny. \ R \ n \ r \ n Nicméně, stejně jako u jakékoli online burzy, navzdory výše uvedeným úrovním zabezpečení bude doporučení vždy bude, že jakákoli kryptoměna zakoupená prostřednictvím Coinbase by měla být převedena do osobních peněženek, což vám umožní plný přístup k soukromému klíči vaší kryptoměny. \ r \ n \ r \ n Celkově je to dobrý úvod do světa kryptoměny a umožňuje uživatelům ponořit svůj prst do světa kryptoměny, aniž by měl pocit, že je to zvláštní nový svět. \ r \ n \ r \ n Aktualizovali jsme tuto recenzi v roce 2020, aby pokryla všechny nové možnosti a funkce, které Coinbase zavádí. \ r \ n \ r \ nThe y nadále přecházejí od síly k síle a zůstávají nejbezpečnějším a nejjednodušším způsobem, jak se nováčci zapojit do kryptoměny. Právem si vydobyly pozici lídra v oboru. Navštivte Coinbase","autor": {"@typ":"Osoba","název":"Oliver Dale"},"datum zveřejněno":"2021-01-04"},"additionalType":"nedefinováno","Alternativní jméno":"nedefinováno","cena":"nedefinováno","ocenění":"nedefinováno","značka":"nedefinováno","kategorie":"nedefinováno","barva":"nedefinováno","hloubka":"nedefinováno","disambiguatingPopis":"nedefinováno","gtin12":"nedefinováno","gtin13":"nedefinováno","gtin14":"nedefinováno","gtin8":"nedefinováno","výška":"nedefinováno","identifikátor":"nedefinováno","logo":"nedefinováno","mainEntityOfPage":"nedefinováno","materiál":"nedefinováno","Modelka":"nedefinováno","mpn":"nedefinováno","productID":"nedefinováno","datum výroby":"nedefinováno","Datum nákupu":"nedefinováno","datum vydání":"nedefinováno","stejný jako":"nedefinováno","sku":"nedefinováno","heslo":"nedefinováno","url":"nedefinováno","hmotnost":"nedefinováno","šířka":"nedefinováno"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me